Daina: Vai ir iespējams uzzināt precīzi savu dzimšanas laiku, ja mans piedzimšanas laiks nav zināms?

 

Sveika, Daina!

Astrologs var precizēt tavu dzimšanas laiku, tikai šādā gadījumā astrologam ir jāiedziļinās visā tavā biogrāfijā, sākot ar mācībām, brāļiem, māsām, negadījumiem, pārcelšanos, laulībām, bērniem, darba maiņu un visu citu, kas ir atstājis kādas pēdas uz tavu dzīvi. Tā noteikšana ir pietiekami laikietilpīgs un skurpulozs darbs abām pusēm - tev, lai izrakstītu nozīmīgākos dzīves notikumus un to laiku, astrolgam, lai atrastu to dzimšanas laiku, pie kura šādi notikumi ir iespējami. Jebkurā gadījumā tas ir atsevišķas maksas pakalpojums.
 
Iespējams tu to jau esi darījusi, bet vēlos tikai atgādināt par iespēju - no konkrētās pilsētas, kurā tu piedzimi, slimnīcas arhīva par nelielu samaksu var saņemt izziņu par savu dzimšanas laiku. 
 
Savukārt, ja tas ir galvenais šķērslis astroloģiskās konsultācijas saņemšanai, tad vēršu uzmanību, ka astrologs ļoti daudz ko par tevi, tavām stiprajām pusēm, talantiem un pat par dvēseles uzdevumiem var pateikt arī bez precīza dzimšanas laika. Bez dzimšanas laika nav iespējams veikt pilnvērtīgu prognostiku un tik precīzi nevar pateikt dzīves sfēras caur kurām noteiktais impulss izpaudīsies. Bet ja nekad neesi bijusi pie astrologa, tad ļoti pilnvērtīga un sevis izzinoša konsultācija ir iespējama arī bez laika precizēšanas. Šādā gadījumā pie manis tā būtu parastā konsultācija, kuras cena ir 45 eiro.
 
Tas ko ieteiktu, pārliecināties vai tiešām tu nevari tikt pie arhīva izrakstiem par savu dzimšanas laiku. Ja šī opcija ir izslēgta, tad piesakies un dodies pie astrologa uz konsultāciju, tās laikā jau tiks veikta neliela laika precizēšana un būs iespēja daudz ko sev aktuālu uzzināt. Savukārt tad, ja vēlēsies vēl dziļāk un detalizētāk izzināt savu karti, tad jau var vienoties ar savu astrologu par tālākajiem soļiem. Neiepazīstoties ar astrologu klātienē, dzimšanas laiku noteikt nebūs iespējams.
 
Katrā gadījumā, tā vai citādi noteikti ieteiktu rast iespēju kaut reizi mūžā apmeklēt astrologu, jo konsultācijas laikā ir iespējams ļoti dziļi ieskatīties sevī un uz savas dzīves notikumiem. Lai izdodas!
 
Jana

 

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Komentāri  

0 # Silva 2018-09-26 14:02
Labdien.
Vēlos uzzināt precīzu savu dzimšanas laiku, no arhīva datiem ir zināms laiks, bet gribu to precizēt plus mīnuss minūtes pēc svarīgākajiem dzīves notikumiem.
Vai varat man palīdzēt!? Pati nedaudz apgūstu astroloģiju :) tā mani tik ļoti interesē, ka gribu būt precīza :)
Kā Jums būtu labāk, tikties klātienē!?
Paldies, gaidīšu ziņu, ar cieņu Silva.
Atbildēt | Paziņot administratoram