Ina: attiecības ir nonākušas ļoti dziļā krīzē. jautājums - vai šīs attiecības censties saglabāt vai labāk pārtraukt

 

Svieka, Ina!

Tev, Ina, ir ļoti daudz akcentu, kas norāda uz to, ka esi kompromisus mīloša, sevišķi ilgstošās partnerattiecības. Šī tendence rada situāciju, ka tu dzīves laikā mācies saprast, kad ir objektīvs iemesls piekāpties un kad piekāpšanās jau nozīmē iedragāt pašai savu vērtības izjūtu, noniecināt tavas vajadzības.
 
Tāpat ir redzams, ka partneris tev ir svarīgākais cilvēks uz pasaules, ļoti daudz runas, domas un enerģijas tiek ieguldītas šajās attiecībās.
 
Dēļ tava rakstura pamatiezīmēm, rodas iespaids, ka tu līdz galam neatļauj sev būt tādai, kāda tu patiesībā esi, bet visu pakārto partnerim. Šādā gadījumā, neskatoties uz to, ka šā brīža akcenti runā par to, ka partnerattiecībām būtu jābūt iedvesmas, veiksmes un prieka avotam, ja tu esi sevi dēļ šiem bezgalīgajiem kompromisiem burtiski iedzinusi tupikā, tad citas šā brīža planetārās ietekmes mudina šo situāciju mainīt, tūlīt un tagad...
 
Jeb citiem vārdiem - attiecības tādas, kādas viņas bija līdz šim sevi ir izsmēlušas. Tu esi gatava iziet uz jaunu personiskās attīstības cikla fāzi (šajās dienās 10.-14.novembris tu ieliec pamatu saviem nākamajiem 12 dzīves gadiem). Ja tu savu vilšanos, nespēsi nodalīt no asociācijas ar savu vīru, tad attiecībām ir pienācis gals. Savukārt, ja esi gatava augt pati, strādāt ar sevi, iemācīties mazāk pakļauties, bet vairāk būt pašai, papildus apzinoties, ka lai vai kā - bet viņš tev vēl joprojām ir dārgs - jums ir iespēja augt un mainīties kā pārim un veidot pavisam jaunu savstarpējo attiecību modeli.
 
Lai spēja patiesi izprast notiekošā dziļāko nozīmi!
Jana
 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt