Ilze: Labdien, Kas traucē man realizēties profesionāli un privātajā dzīvē? Vai grūtā jaunība un neapmierinātība ar sevi bija vajadzīga, lai atstrādātu pozitīvāku nākotni?

 

Sveika, Ilze!

Iesākumam - daudz laimes dzimšanas dienā - tev ir sācies jauns individuālais gads, kurā iespējams gūt ievērojamus panākumus profesionālajā jomā un daudz vairāk nodoties iekšējam darbam, pašizaugsmei, studijām, darīt to, kas mūs padara viedākus. Kā arī, ja ir vēlme - tikt pie mazulīša vai arī, ja jau ir - veltīt daudz laika mazulim. Un lai arī tavs jautājums ir saistīts ar problēmām, šis laiks ap tavu dzimšanas dienu ir pacēluma laiks, tev būtu jārodas daudzām iespējām, jāvalda pozitīvismam, visticamāk arī aprakstītās problēmas un jautājumi uz doto brīdi ir palikuši pavisam mazsvarīgi. Vēl vismaz 10 dienas tev būtu jājūt šo pacēlumu un nodoties skumjām domām šajā laikā ir pretdabiski. Nosvini jo krāšņi, ļaujies smiekliem un priekam, ļaujies dzīves svētkiem. Daudz laimes!!!
 
Atbildot uz taviem jautājumu - kas tev traucē realizēties? Tev ir ielikti vairāki iekšējie konflikti, bet tie nav uzskatāmi par tik visaptverošiem, ka vajadzētu tevi pilnībā bloķēt vai traucēt, tie tikai rada vajadzīgo iekšējo spriedzi, lai tu būtu gana motivēta rīkoties. Tev ir ielikti daudzi ļoti stipri un pozitīvi planetāro enerģiju impulsi, kuriem būtu jānodrošina, ka tu tiec pāri visām dzīves vētrām. Parasti mumsrealizēties ir grūtības, ja mēs mēģinām iet ne savu ceļu, kad mēs mēģinām būt tas, kas mēs neesam. Šādā gadījumā augstākie spēki tev nogriež kādus dzīves scenārijus, jo visas tavas dzīves kontekstā un tavas dvēseles uzdevumu kontekstā, konkrētais ceļš nedos vajadzīgos rezultātus.  Tādēļ arī tavs jautājums par to, ka tev ir šķēršļi sevi realizēt, vairāk runā par to, ka tu neesi kārtīgi iepazinusi sevi, tu neesi līdz galam izpratusi savas stiprās un vājās puses, savus talantus un tieksmes.
 
Tev ir ļoti svarīgs apkārtējo cilvēku viedoklis - atgriezeniskā saite, kā uzslava, pateicība un tml. Tas laiku pa laikam var traucēt tev pamanīt, kāda tu patiesībā esi malace. Jo, ja tu nesaņem pateicību - tev liekas, ka izdarītais ir bijis nepareizs, vai nav nekas īpašs. Bet tas ir īpašs, tev ir neskaitāmi talanti, kā piemēram varētu būt - gardu ēdienu gatavošana, spēja sagādāt citiem skaistus svētkus, spēja iedvesmot, rūpēties un darboties ar bērniem, ļoti uzmanīgs un analītisks prāts, ceļotmīlestība utt. Un šie talanti ir doti, lai tos izpaustu, lai tos liktu lietā.
 
Tavi dvēseles uzdevumi, jeb citiem vārdiem, visa tava dzīve tiek virzīta uz to, lai tu iemācītos uztvert lietas vienkāršāk, lai tu iemācītos lielāku vieglumu savā dzīvē, nav jāiegūst augstākā izglītība, lai tu varētu nodoties savai iemīļotajai nodarbei. Pietiks, ja būsi erudīta izvēlētajā darbības jomā.
 
Jautājums par to, kāpēc bija grūta bērnība un jaunība - bērnība un jaunības laiks varēja būt sarežģīts un smags tādēļ, ka tik ļoti gribēji, lai tuvinieki, tev mīļie būtu laimīgi, tādēļ mēģināji būt tas, kas tu neesi - mēģinot attaisnot viņu cerības, vai arī otrādi, viņi automātiski pieņēma tevi par darba rūķi, kurš palīdzēs utt., bet visu mūžu tu nevari nēsāt masku, mēģinot būt tas, kas tu neesi. Važas ir jāsarauj, maska ir jānomet, un kaut kur tur būtu jāizšķiļas tavai patiesajai būtībai, tavai iekšējai patiesībai. Ja tu ļauj būt sev pašai, dzīvot nav grūti un arī realizēties nav grūti. Pie tam, nav tādas lietas, ka tev būtu obligāti jānopelna vai jāizpelnās labāka dzīve. Tā tevi sagaida jebkurā tavā dzīves brīdī, kad tu sāc izdzīvot savu dzīves ziņu, ne citu cilvēku.
 
Ilze, tavi jautājumi liecina, ka tev ir ļoti svarīgs darbs vēl veicams, tev ir labāk jāiepazīst sevi, jāmācās sevi pieņemt un saprast, lai varētu savu dzīvi ievirzīt tev piemērotā virzienā. Šis gads tev var dot milzīgu, patiesībā pat unikālu iespēju sevi labāk izzināt. Tādēļ - jautā, mācies, lasi, tiecies ar cilvēkiem, kas tev rada intuitīvo sajūtu, ka var ko palīdzēt un tu būsi sagādājusi pati sev vislielāko dāvanu.
 
Lai sirds priekā atplaukst un mīlestība uz sevi silda!

 

Jana

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt