Andris: Pirms 10 gadiem aizgāju no sievas un saku dzīvot ar citu sievieti no kuras pavasarī aizgāju, jo viņa uzzināja, ka man paralēli ir cita sieviete, vai palikšu viens vai man būs stabilas attiecības.

 

Sveiks, Andri!
 
Iespējams, ka šobrīd situācija un šā brīža aktualitātes tev jau ir nedaudz pamainījušās, tomēr atbildot uz tavu jautājumu, varu droši teikt - jā, noteikti tev būs ilgstošas un stabilas attiecības. Sevis pašizpausme un izaugsme caur laulāto attiecībām ir tavs dvēseles uzdevums, kurās notiek maksimāla tava attīstība un iekšējā izaugsme. Tādēļ tā vai citādi partnerattiecības tev būs, kā nekā dvēsele noteikti ir stiprāka par jebkādām mūsu prāta un emociju vētrām.
 
Patiesībā pavisam nesen, septembra padsmitajos datumos, tev bija lieliska iespēja iepazīt savu mīļoto, vai attīstīt kādas esošās attiecības līdz potenciālām laulības saitēm. Katrā gadījumā, attiecību jomā šim bija jābūt pamanāmam, pozitīvam un uz attīstību vērstam laikam. Laiks, kas sniedza jaunas iespējas.
 
Vēl viens spēcīgs partnerības akcents būs novembra sākumā, sniedzot iespēju izietu uz savu patieso dvēseles/dzīves uzdevumu izpildi - tas ir saistīts ar patiesu spēju ieklausīties otrā cilvēkā, spējā saprast otra cilvēka vēlmes un vajadzības, spēja iziet uz kompromisiem, risināt jebkuru situāciju taisnīgi, godīgi un uz patiesu sadarbību un partnerību vērstā veidā.
 
Šeit gan gribētu izcelt, ka iziešana uz kompromisiem nenozīmē automātiska piekrišana visam, ko otrs cilvēks vēlas, kompromiss nekādā mērā nepaģēr melot pašam sev, tas drīzāk ir kā spēja atrast vidusceļu, kas ir pieņemams abām pusēm.
 
Cits akcents, ko gribētu vēl izcelt ir, ka laulāto attiecībām tavā dzīvē ir lielākas iespējas būt ilgstošām un stabilām nekā tikai mīļoto attiecībām (kā civillaulība). Jo tevī esošie konflikti - no vienas puses ļoti sakāpināta vēlme pēc stabilitātes savā dzīvē, pēc ģimenes un komforta, no otras puses sajūta, ka tas traucē taviem karjeras vai darba mērķiem, traucē sasniegt kaut kādus mērķus, vai vienkārši sajūta, ka tevi ierobežo, disciplinē, ka tev ir jāuzņemas atbildība, ko tu laiku pa laikam izjūti kā slogu no kura gribi izrauties. Neskatoties uz šo iekšējo konfliktu tevī ir ļoti daudz praktiska, gādīga, saimnieciska un iejūtīga cilvēka iezīmes, kurš zina un prot rūpēties un gādāt par saviem tuviniekiem.
 
Īsumā, tuvākā gada laikā tev ir lieliskas iespējas sakārtot savu privāto dzīvi visos tās aspektos.
 
Lai izdodas atpazīt tās iespējas un laimi, ko dzīve tev dāvā!
 
Jana

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt