Santa: Priekšlaicīgi piedzima mazmeitiņa, stāvoklis ir kritisks. Ļoti lūdzu kaut nedaudz nākotnes, jo nekādi nespēju pieņemt situāciju.

 

Sveika, Santa!

Jau kāds laiks ir pagājis, kopš tu man uzrakstīji, un droši vien sajūtas ir pamainījušās līdz ar laiku. Noprognozēt situācijas virzību un atrisināšanos, nebūs manos spēkos. Tomēr varu sniegt nelielu ieskatu tavā pašreizējā dzīves periodā. Šis dzīves periods tev ir salīdzinoši ļoti spēcīgs un intensīvs, notiek tavu dziļāko apziņas slāņu izkustināšana, zemapziņas programmu izcelšana un dziļāko baiļu ieraudzīšana.

Šis laiks ir iekšējo pretrunu un izaicinājumu pilns. Tev var atnākt apjausma, ka tu savu ikdienu, laimes sajūtu un visus plānus pakārto citiem cilvēkiem, piem., partnerim, bērniem, mazbērniem, draugiem, dažādiem pienākumiem saistībā ar citiem cilvēkiem, kolēģiem, radiniekiem, draugiem. Šī situācija parāda, ka tev ir talants pielāgoties, bet ilgstoši tu to nespēj un arī nedrīgsti darīt. Ir ļoti svarīgi, ka tu neaizmirsti par saviem personīgajiem mērķiem, iecerēm, vajadzībām, neaizmirst par sevi. Ja vari palīdzēt - palīdzi, bet apzinies, ka sevis "nodzīšana" vai "novešana" līdz slimībai kopumā situāciju neuzlabos ne tev, ne taviem tuviniekiem. Nevienam uz šīs pasaules no tā labāk nepaliks. Vienkārši uzmanies nepārcensties, "neziedo sevi" aiz līdzjūtības vai žēluma.

Tāpat ir ļoti būtiski saprast, ka ir tā dēvētais neredzamais darbs, kas no tevis šajā laikā var tikt sagaidīts, tas ir ka tu esi stipra, pozitīva, ticības un cerības pilna, kad tu uzklausi, mierini un dāvā spēku un cerību. Par šo darbu neviens aplausus nesniegs, tas parasti ir nepamanāms, bet šādos grūtos periodos ļoti vērtīgs - pareizā brīdī pateikt labu vai uzmundrinošu vārdu, parūpēties par kādām mazām ikdienas ķibelēm, sagādāt ēdienu vai kā savādāk atvieglot ikdienas soli - klusi, neuzbāzīgi un atbalstoši. (...)

Kopumā emocionālā satraukuma un nemiera periodos, kas var būt īpaši izteikts šajā laikā, tava astroloģiskā karte tev iesaka - būt fiziski ļoti aktīvai - jebkura veida sports, kustības, kas sagādā tev prieku, jo dinamiskāk un intensīvāk, jo labāk. Otrs ieteikums ir pieturēties pie kādas noteiktas ikdienas disciplīnas, rutīnas - gan kā mazie ikdienas pienākumi, gan, piemēram, noteiktas ūdens procedūras, svecīšu dedzināšana, gan arī kādu vismaz iknedēļas izklaides vai kultūras pasākumu apmeklēšana - koncerti, darbošanās deju kolektīvā vai tml.

Mūsu dzīvēs mums viss tiek dots pa mūsu spēkam. Tevī ir gan šis spēks un izturība, gan iespēja tikt galā ar šo jūsu ģimenei grūto periodu, pieņemot Dieva gribu un atbalstot tuviniekus. 

Lai izdodas vairot sevī gaismu, ticību un mīlestību, un dalīties tajā ar tev mīļajiem!

Jana

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt