Kristīne: Esmu pirms kāda laika šķīrusies pēc ilgas laulības. Šobrid vairākus gadus esmu bez attiecībām, pat bez iespējas tās uzsākt vai veidot, lai arī cenšos un vēlme ir. It kā simpātija uzrodas, bet...vīrietis ar "BET" - precējies, jaunāks (un ne gadu vai divus), tikai draugs..... Vairs jau netieku skaidribā - ir lemts vispār vai nē. 

Apzinos, ka apkārtējie uzskata par izvēlīgu, lepnu vai princesi :(.  Tādēļ tāds sievišķīgi skumjš jautājums - kas ar manu attiecību jomu? Kaut kas virzīsies un būs lemts satikt Savu Vīrieti vai tomēr kas cits šai dzīvē lemts?

 

Sveika, Kristīne!

 
Priecājos, ka tomēr saņēmies un man uzrakstīji. Tava attiecību jomā ir diezgan netipiska.. tātad par visu pēc kārtas.
 
Tavā astroloģiskajā kartē ir norādes, ka tev noteikti ir jābūt ģimenei, ļoti daudz planetārās enerģijas ir virzītas uz ģimenes jautājumiem, arī uz savu māju/dzīvokli, kuram tu velti diezgan daudz laika un uzmanības.
 
Romantikas un iemīlēšanās jomā arī ir pietiekami liela planetārā enerģija, pie tam ar iespēju izveidot arī ģimeni, bet šeit ir sava specifika. Cilvēkus, kas tevi aizrauj romantiskā nozīmē var iedalīt 3 grupās. 
  1. iemīlēšanās tev ir pakļauta zināmam "face-control", tas var būt saistībā ar statusu, ienākumu, vizuālo izskatu.
  2. iemīlies strauji, neapdomīgi, viss notiek ļoti spontāni, liela, bet arī ļoti īsa kaislība, ātri viss izdeg un pazūd, ar šādu cilvēku tev var būt sajūta, ka partneris maina tavu dzīvi, sniedz vērtīgas atklāsmes par to, piemēram, cik labi ir neplānot un negaidīt kaut ko vairāk, stabilitāti, gredzenu, bet vienkārši kopā labi pavadīt laiku. 
  3. Trešā kategorija - iemīlies partnerī ar kuru tev saskan vērtību sistēma, ideāli, visticamāk, vecāks par tevi, gudrāks, autoritatīvāks, nopietnāks cilvēks nekā tu, cilvēks, kas sniedz tev drošības sajūtu un sajūtu, ka par tevi parūpēsies, stabils.

Lieta tāda, ka par vīru tev der tieši šīs pēdējās kategorijas cilvēks, viņā var būt arī kādas iezīmes no abām pārējām grupām, bet dominēs tieši šīs kvalitātes.

Kopumā tev vēlme pēc ģimenes ir svarīgāka, kā vēlme pēc laulātā drauga, vienkārši paturi prātā, ka tev ir svarīgi izveidot tieši ģimeni, nevis vienkārši apprecēties. Tādēļ arī romantiskajā attiecību fāzē, būtu vērtīgi tikt skaidrībā vai vēlme pēc ģimenes un ideja par ideālo ģimenes modeli jums ir saskanīga.
 
Vēl gribētu izcelt, ka tev izklaide, romantika, radošā savas individualitātes izpausme (arī attiecībās, arī ar bērniem, arī hobiji), ir pietiekami nozīmīga dzīves joma, tādēļ izveidojot partnerattiecības, neaizmirsti par šo radošo savu pusi, ja atstāsi to novārtā, tu savai dzīvei vari piesaistīt dēkas un romantiskas aizraušanās, kas tevī atgriež šo radošo dzirksti.
 
Kas attiecas uz taviem dvēseles uzdevumiem, tad arī šeit parādās pietiekami izaicinoša pozīcija - tava uzkrātā dvēseles pieredze ir saistīta tieši ar mierīgu un stabilu dzīves veidu. Tas nozīmē, ka tev var būt periodi, kad tu kļūsti pārāk inerta, neriskē, neko jaunu nemēģini, vienkārši ieslīgsti savā komforta zonā. Tādēļ arī šajā dzīvē tev ir jāvirzās uz lielāku risku, piedzīvojumiem, varbūt pat eksperimentiem. Dzīve tev līdz galam neļaus ieslīgt miegainā rutīnā, visu laiku kaut kas notiks, lai tavā dzīvē radītu dinamiku. Sevišķi tas izpaužas caur romantiskiem piedzīvojumiem, radošo pašizpausmi, bērnu tēmu, individualitātes izpaušanu. Tas ir viens no iespējamajiem iemesliem, kādēļ tev šobrīd neveidojas ilgstošas attiecības, jo tev vēl joprojām ir tendence pie stabilām attiecībām ieslīgsti rutīnā un sevi neizpaust.
 
Šo visu apzinoties un izpaužot šādas dzīves kvalitātes (dinamika, riski, sevis izaicinājumi) tavā dzīvē uzradīsies tas partneris, kas būs tev vispiemērotākais un būs uz palikšanu.
 
Lai drosme atzīt pašai sev to, ko patiesi vēlies, un nebaidīties mest sev jaunus izaicinājumus!
 
Jana

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Komentāri  

0 # Sabine 2018-07-04 01:38
Labdien es gribetu uzinat kas notiks ar manam attiecibam vai es busu kopa ar manu viru vai ne
Atbildēt | Paziņot administratoram