Krista: Jau nepilnas 3 nedēļas mani nomoka tāda kā neziņa. Iepazinos ar vīrieti, kas ir daudz vecāks par mani. Biju arī pie zīlnieces, kas par šo vīrieti izteicās, ka viņš manā dzīvē ienācis kā līgavainis, bet viņam esot kaut kādas problēmas un es nedrīkstot viņam uzgriezt muguru, bet nevaru arī uzbāzties. Un lai arī esam pazīstami tā pa īstam tikai nesen, viņš ir pirmais vīrietis, pie kura mani velk. Es pati nevaru saprast, kas ir tas, kas man liek turēties un viņu nepazaudēt, tikai nezinu kā lai rīkojos, lai nebūtu uzbāzīga, jo piekodināja, ka nevaru nodarīt viņam pāri? Vai viņš ir īstais, vai man nogaidīt? Kā man rīkoties?

 

Vanda: Man vairs nav spēka tā dzīvot. Esmu precējusies 30 gadus. Pirms 15 gadiem uzzināju, ka vīrs mani krāpj, kopš tā laika vienkārši dzīvojam kopā bez sapratnes, bez tuvības, bērnu nav, nav arī citur kur iet dzīvot. Pirms 5 gadiem satiku bērnības draugu, starp mums izveidojusies sapratne, romantiskas jūtas, bet viņš ir precējies un viņa sieva ir ļoti slima, nevar šķirties, lai gan arī viņš ir nelaimīgs savā dzīvē. Jautājums- vai manā dzīvē būs kāda pārmaiņas un vai tās ir saistītas ar šo vīrieti. (..)

 

Aija: Vēlētos uzzināt vai mana materiālā situācija uzlabosies, jo tiklīdz liekas, ka viss ir sakārtojies, rodas lieli izdevumi.

 

Ingrīda: Kas es esmu? Kāds ir mans mērķis?