woman 3056863 1280Šajā nedēļā intensitāte turpinās pieaugt. Laiks starp diviem aptumsumiem – aptumsumu koridors, allaž ir notikumiem bagātāks un spēj izkustināt dziļākus slāņus pašos un iekustināt vērienīgus procesus globāli. Tomēr, tuvojoties nedēļas otrai pusei, enerģijas paliks vieglākas, ne tik piezemētas.

Fonā virmos romantiskās attiecības, šoreiz ne tik daudz kā pretpoli, kuri pievelkas, bet kā abpusēji kaislīgi, intensīvi aizrautīgi un nepacietīgi magnēti, kuri nevar viens no otra atrauties. Esošajās attiecības tas uzjundīs jaunu liesmu, bet jaunās attiecībās būtu jāuzmanās - nesasteidziet notikumus, dodiet viens otram laiku arī iepazīties. Atgādiniet sev – kas ātri deg, ātri var arī izdegt. Iespējama liktenīgā kaislība, bet tas nenozīmē, ka uz visu mūžu.

Līdz ar 20. janvāri, Saulīte no darbīgajiem un apņēmīgajiem Mežāžiem pāries pie draudzību, brīvību un humoru mīlošajiem Ūdensvīriem. Daudz laimes jums – pasaules pārmaiņu veicinātāji un lielie humānisti, bez jums pasaule būtu daudz sašķeltāka un, viennozīmīgi, drūmāka.

Visa šīs nedēļas intensitāte kulminēsies 21. janvārī, kad naktī pl. 7:12 būs gaidāms pilns Mēness aptumsums, kas būs redzams arī Latvijā. Šis aptumsums visvairāk skars Lauvas un Ūdensvīrus, arī Vēršus un Skorpionus. Galvenās aptumsuma tēmas – darboties kolektīvā vai individuāli, uzņemties vai neuzņemties atbildību, spontāni ļauties savam radošajam impulsam vai labāk visu iepriekš saplānot.

Visā šajā laikā ir ieteicams būt īpaši humāniem pret sevi, nepārstrādāties un lieki neriskēt.

Lai iedvesmojošiem notikumiem piepildīts laiks!

1280Šī nedēļa paies pieaugošā intensitātē, kad pamanāmas kļūs šī gada galvenās tēmas. Iekšējie ideāli būs sakāpināti, iezīmēsies lieli plāni, vīzija, cerības un sapņi, uz kuriem tiekties ar milzu degsmi, sparu un zināmu karstgalvību. No otras puses, domāšanas veids un sarunas būs izteikti konstruktīvas, sistemātiskas, reālistiskas un piezemētas. Šeit arī vislielākais izaicinājums - spējā to apvienot.

Nedēļa prasīs konfrontēt savas bailes. Mainīt savu iekšējo kodeksu – pārliecību sistēmu. Vieniem tā “apgriezīs spārniņus”, jo uzņemtais lidojums ir pārspīlēts un neadekvāts, bet citiem “iepūtīs vēju burās”, jo pārāk ilgi bailes ir nospiedušas pie zemes un bloķējušas jebkādas kustības iespējas. Tiklīdz kā izmainīsies jūsu vērtības un mērķi, notiks arī dabiska pāreja nākamajā etapā.

Liela uzmanība tiks pievērsta pastāvošajai kārtībai, tradīcijām, birokrātijai un stabilitātei, kā rezultātā, lai veiktu kādas nozīmīgas izmaiņas, būs jāspēj no kaut kā atteikties, mainīties un pārvarēt sevi. Šis laiks palīdzēs atbrīvoties no mākslīgiem statusiem, atmaskos liekulības un sabrucinās nestabilo – sistēmās, cilvēku vērtībās un pārliecībās.

Vislielākās iespējas no šī perioda gūs laika norūdītie un pieredzes bagātie. Tie, kuri neļausies karstgalvīgam entuziasmam un bloķējošai iestrēguma sajūtai. Tie, kuri zina un saprot, ka neko jaunu šajā dzīvē nevar radīt un ienest, ja paši nemainīsimies līdzi notikumu gaitai. Kā arī tie, kuri zina īsto brīdi, kad rīkoties.

Lai pārdomātiem un drosmīgiem soļiem bagāta nedēļa!

adventure 1850094 1280Pirmā gada nedēļa iesāksies ļoti dinamiski. Iekšējā apņēmība realizēt dzīvē jaunā gada apņemšanās būs izteikti spēcīga un stipra. Lielākā daļa cilvēku būs noskaņoti mērķtiecīgi un gatavi cīnīties par savu ideju, laimi vai kādu konkrētu rezultātu.

Papildus tam, fonā būs ļoti praktiskas dabas enerģijas, kas veicinās reālistisku un secīgu plānu īstenošanu. Sevišķi izteikti tas būs pamanāms no 5. janvāra, kad arī domas sāks risināties vairāk konstruktīvā un lietišķā gultnē, meklējot konkrētus risinājumus šeit un tagad. Sestdien būs arī pēdējā mēness diena, kas būs ļoti piemērota savas dzīves, vides un telpas revīzijai, lai atbrīvotos no visa liekā un traucējošā. Kā arī liels ieguvums būs no attīrīšanās praksēm, meditācijām un gavēšanas.

6. janvāra naktī sāksies jauns Mēness cikls kopā ar daļēju Saules aptumsumu (Latvijā nebūs redzams). Ar šo dienu aizsāksies ļoti enerģetizēts, jaudīgs, uz mērķi un panākumiem orientēts 4 nedēļu periods, kas daudziem ļaus izmainīt dzīvi. Šajā laikā gaidāmi zīmīgi notikumi, iespējas un pagriezieni, varat tikt pie dzīves dāvanām, vai arī jums var kaut ko atņemt. Tomēr pāri visam ir arī rekomendācija vismaz 5 dienas pirms un pēc aptumsuma esiet saudzīgi pret savu ķermeni un lieki “neizaiciniet likteni”. Tiem, kuri būs tam gatavi, periods ļaus sasniegt jaunu pašrealizācijas virsotni.

Lai produktīva un labām domām piepildīta nedēļa!

christmas 2971961 1280Klāt satraucošais un iedvesmojošais gada nogales laiks, kad ārā ir vistumšākās naktis un katram pašam jācenšas savā sirdī iedegt gaismu, lai šis laiks paietu gaišā noskaņā.

Astroloģiski šis ir ļoti produktīvs laiks, enerģijas ir konstruktīvas, kas gan palīdzēs virzīties uz jaunām virsotnēm, gan atbalstīs racionālu rīcību un saprātīgumu. Vēl līdz 22. decembra pilnmēnesim dinamika ar katru dienu tikai pieaugs. Darba ritms, kolektīvu ballītes, gaidāmie Ziemassvētki ar rūpēm par dāvanām un cienastu, daudziem liks sajusties kā vāveres ritenī, skrienot un darot visu gandrīz pat uz savu spēku robežas. Profesionāli šis arī būs ļoti vērtīgs laiks, kuru noteikti, noteikti ieteiktu izmantot līdz pēdējam, jo jaunā gada sākums sola vai nu lielus izrāvienus vai lielus lūzumus, gaidāmo janvāra aptumsumu iespaidā.

22. decembrī Saule no gudrajiem un aizrautīgajiem Strēlniekiem pāries pie mērķtiecīgajiem, stabilajiem un uz karjeru orientētajiem Mežāžiem. Daudz laimes Jums – nopietna un atbildīga darba cienītāji, bez jums pasaulē nebūtu realizējušās tik daudz sabiedrībai nozīmīgu un vajadzīgu projektu.

darbsNedēļa paies pieaugošā intensitātē. Visi iekšējie domu labirinti un ilūziju takas ir izstaigātas. Šobrīd dzīve dabiskā veidā virzīs jūs pa pašu nosprausto kursu. Tanī pašā laikā saglabāsies tāds kā iekšējais tonuss, kas pilnībā atslābt arī neatļaus.

Varbūt gaidāmo svētku ietekmē vai labestības un dāsnuma iespaidā, vairāk nekā citkārt būsiet tendēti tiekties uz augstiem ideāliem, izpalīdzīgumu un labdarību, sevišķi no 13. decembra vakara līdz 15. decembrim.

Iekšējā pašdisciplīna, praktiskums un profesionalitāte palīdzēs šajā nedēļā būt arī gana savāktiem un paveikt nozīmīgu darba apjomu. Ārpus kārtas tēriņos būsiet vairāk reālistiski un adekvāti spēsiet sevi ierobežot vai atteikties no mirkļa iegribas.

Ja būs skaidri nosprausti mērķi, tad nedēļas otrā pusē aizvien spēcīgāk varēsiet sajust milzu enerģijas pieplūdumu kopā ar iekšēju pārliecību, ka jums pa spēkam ir itin viss.

No 13. decembra domas kļūs gaišākas un idejas tālejošākas, tajās aizvien biežāk ieskanēsies Ziemassvētku gaidīšanas prieks un aizrautība, bet sarunas dabiski vedīsies par un ap visu ieplānoto un gaidāmo.

Laiks mierīgi darboties saskaņā ar saviem plāniem.