flowers 7844421 1280Nedēļa aizritēs spraigajās jaunmēness enerģijās un tieši tagad izspēlēsies vieni no galvenajiem pagrieziena punktiem, kas šim Mēness ciklam ir paredzēti.

Šajā nedēļā gaisā būs jūtama vēlme virzīties, mainīties un beidzot uzvarēt iekšējos šaubu un nedrošības dēmonus, kas iepriekš radīja nevajadzīgu spriedzi un bardaku, neļaujot īsti līdz galam pavirzīties uz priekšu. Laikā līdz 30. septembrim galvā būs pieņemti svarīgākie lēmumi un lietas pamazām sakārtosies to jaunajās vietās, visticamāk, pārkārtojot ikdienas rutīnu un darba grafiku. Savukārt līdz 7. oktobrim ļoti spēcīgi apzināsities savas vērtības, pārliecības un to, kas patiesi spēj jūs piepildīt ar labsajūtu, kas palīdzēs sakārtot prioritātes un svarīgākos dzīves akcentus.

Šobrīd vairs nav spēkā retrogrado enerģiju bremzējošie un ierobežojošie faktori, bet tieši otrādi, ir iespēja plūkt laurus no iepriekšējos retrogrados izstrādā, saprastā un izpētītā.

sunflowers 3640938 1280Šī ir ļoti svarīga nedēļa, kurā beidzot noslēgsies retrogradā Merkūra periods un sāksies jauns, svarīgs Mēness cikls Jaunavas zīmē, kurš būs gatavs ienes lielākas vai mazākas pārmaiņas, bet par visu pēc kārtas.

Nedēļa ir sākusies ar vecu un pavisam izdilušu Mēnestiņu un kopā ar retrogradā Merkūra radīto palēninājumu, gribēsiet ierušināties ikdienas mazajos sīkumos, kā tīrīt, kārtot, kaut ko knibināties pa dārzu, virtuvi vai nodarboties ar salīdzinoši maznozīmīgiem jautājumiem darbā, kā datora vai telefona tīrīšana, programmu atjaunošana, kādas informācijas meklēšanu vai tml. Jums būs sajūta par aizņemtību, bet vienlaicīgi, arī nojausma, ka tas tomēr nav īsti tas, ar ko jūs gribētu nodarboties vai kas patiesībā jums šķistu svarīgs.

tourism 1213802 1280Šī nedēļa paies jau ar pamazām sarūkošu Mēnestiņu, kas vedinās arī emociju vētrām norimt un pamazām atrast kādu mierīgāku gultni.

Šīs nedēļas pašā sākumā, tik tikko, 4. septembrī noslēdzās retrogradās Venēras periods. Tagad vismaz attiecību, patieso vērtību un izvēļu jomā pamazām šķetināsies vaļā pilnā aina un viss sāks nostāties savās jaunajās vietās. Tiesa, vēl līdz retrogradā Merkūra un šī Mēness cikla beigām, 15. septembrim, viss vēl būs stipri nestabils un ar spēcīgu pagātnes piegaršu. Tomēr noteikt ir vērts padomāt par izklaidēm un aizraujošu laika pavadīšanu, jo tagad daudz skaidrāk būs saprotams, kam teikt jā un no kā labāk būtu atteikties.

moon 2762111 1280Gaidāma pilnmēness nedēļa ar tā nesto emocionālo jūtīgumu un kāpinājumu. Neskatoties uz to, laiks tomēr ir gana bremzējošs un īsti nedos iespēju izvērsties savā maksimālajā spēkā.

Nedēļas sākums būs vairāk vērsts uz komunikāciju, draudzēšanos un atkal satikšanos, kavēšanos atmiņās un dažādu savstarpēji svarīgu jautājumu nokārtošanu.

No trešdienas līdz piektdienas pēcpusdienai būs stipri jūtama pilnmēness ietekme, kura kulminācija būs 31. augusta naktī, pl. 4:35. Šis Zivs zīmes pilnmēness būs ļoti trausls, emocionāls un viegli satraucams. Savās sajūtās tieksities uz augstiem ideāliem un ļoti centīsities tiem arī atbilst, lai arī mirkļiem tas var likties kā ļoti smagi velkams vezums, kas būs par palīdzēšanu, atbalstu, pašziedošanos, spēju būt noderīgiem citiem un pašatdevi kopumā.

lavender 3576132 1280Ar visu to, ka ir augošs Mēness, šonedēļ viena pēc otras nomainīsies enerģijas, kuras mudinās apstāties, piebremzēt un padomāt divreiz, ja ne visas septiņas reizes.

23. augustā Saulīte no ugunīgi spilgtajām Lauvām pāries pie čaklajām un izpalīdzīgajām Jaunavām. No šī brīža vesela mēneša garuma priekšplānā izvirzīsies viss, kas ir saistīts ar pareizu ikdienas rutīnu. Jaunavas enerģija mīl veselīgi ēst, tāpat tā veicinās arī veselīga darba, atpūtas un fizisko aktivitāšu ritmu. Ja par veselību būs kaut mazākais iemesls piedomāt, viss tiks kārtīgi pārbaudīts un visas ārstu rekomendācijas ņemtas vērā. Darbs un ikdienas pienākumi ieņems dzīves centrālo lomu un ļoti svarīgi kļūs būt noderīgiem citiem cilvēkiem.

Bez tam, laikā no 23. augusta līdz 15. septembrim būs retrograds Merkūrs, kas pa otram lāgam liks pārskatīt, pieslīpēt, labot un tikt skaidrībā ar sevi visās tajās tēmās un jautājumos, kuras kaut kādā mērā bija aktuālas jau no 3. augusta. Šis retrogradais periods solās būt īpaši piņķerīgs un kļūdām bagāts. Kļūdas, pat vismazākās netiks palaistas garām, no otras puses, jūs varat arī viegli nogrimt bezgalīgā sīku nianšu pieslīpēšanas un labošanas jūrā, pazaudējot priekšstatu par kopējo mērķi, kāpēc tas vispār ir vajadzīgs.