dimants7. aprīlī sākās jauns mēness cikls Auna zīmē, kas noslēgsies 6. maijā. Mēnesis ir sācies ar milzīgu dinamiku un izrāvienu – apņēmīga mērķtiecība savienojumā ar milzīgu gribasspēku, kam klāt vēl pievienojas netipisks redzējums un jaunas atklāsmes. Tajā pašā laikā šī perioda galvenais uzdevums - iemācīt neko citu, kā daudz augstāka līmeņa gudrību un viedumu, ko ikdienā mēs mēdzam saukt vienkārši par pacietību. Kas ir pacietība? Tā ir gudrība un izpratne par īsto brīdi.

Šajā mēnesī mēs uzskatāmi saskatīsim un sajutīsim, cik atbilstoši saviem dzīves mērķiem, dvēseles uzdevumiem, patiesajai dabai, mēs dzīvojam. Planētu enerģijas radīs noteiktu spriedzi un situācijas atkārtojumus, kas palīdzēs ne tikai saskatīt, kur mēs dzīvojam pašapmānā, slēpjamies aiz slikti nomaskētām bailēm, samierināmies mīļā miera labad, bet arī sajust to patieso un nemainīgo centru sevī, kas nekad, ne pie kādām dzīves vētrām nemainās, vienmēr ir mūsos kā bākas uguns tumšā naktī.

Šis ir mēnesis, kad tiksim slīpēti, testēti un izaicināti, lai no kristāla kļūtu par mirdzošu dimantu – spožu, pārliecinātu un skaistu savā patiesajā dzidrumā.

Praktiskajā darba dzīvē varam saskarties ar situācijām, kurās viena daļa cilvēku tiks testēti un pārbaudīti, cik stabils ir sociālais pamats – reputācija, amats, atalgojums, profesionalitāte. Savukārt cita daļa var saņemt kādas iespējas, zināšanas, atklāsmes, informāciju, kas ļaus izrauties, gūt lielāku stabilitāti un pārliecību par savu nākotni. Vēl kādai daļai šis būs salīdzinoši mierīgs laiks, kad būs iespēja pabeigt ieceres, kas agrāk tika uzsāktas, bet kādu iemeslu dēļ, iepriekš nav novestas līdz galam.

Finansiāli labs laiks, kad gūt rezultātus no agrākām iestrādnēm, bijušajiem vai vecajiem klientiem un kontaktiem.

Jauns sākums. Ja tuvākā mēneša laikā ir vajadzīgs uzsākt ko jaunu, tad tas ir jāpaspēj līdz 17.04, bet zināmi bremzējoši apstākļi var būt sajūtami jau no 12.04.  Tādēļ, ja arī nevarat parakstīt līgumu vai palaist projektu pilnībā līdz minētajiem datumiem, tad vismaz uzsāciet sagatavošanās darbus, speriet pirmos soļus, kas padarīs daudz vieglāku projekta turpmāko gaitu.

Attiecību joma. Šis ir ar romantiku un kaislībām apvīts mēnesis - jūtas bangos. Šajos kaislību viļņos būs iespēja iepazīt sevi no jauna. Tas ļaus saskatīt, kas tad mēs patiesībā esam – mīloši, dāsni un visu pieņemoši “budas”, vai tomēr diezgan privātīpašnieciski, greizsirdīgi un kontroli mīloši cilvēki.

Baudas. Būs vēlme nodoties nekā nedarīšanas priekiem un gastronomiskajām baudām, tomēr, lai arī šis laiks ir saistīts ar zināmu palēninājumu un pamatīgumu visās ikdienas aktivitātēs, šī tendence norāda – ka jūs no kaut kā sevī bēgat, nevēlaties paši sev ko atzīt. Šādā situācijā vienmēr ir vērtīgi sev uzdod 2 jautājumus:

  1. Kāpēc tev tas ir jādara? – ja nezināt iemeslu, jūsos nebūs motivācijas.
  2. Kas ir pats pirmais solis, ko tu vari darīt? – ikviens ceļš sākas ar pirmo soli.

Parādu nokārtošana. Tiks sniegta iespēja nokārtot vecus parādus – ne tikai naudas, bet arī savstarpējo attiecību jomā – izrunāt aizvainojumus, pārmetumus, vilšanos, lai varētu no sirds piedot un atlaist šo sastingušo un bloķējošo sāpi mūsos.

Iekšējie procesi – tiks mainīti priekšstati par mūsu tiesībām un pienākumiem. Tieši šajā periodā mēs iegūsim vairāk, ja apzināsimies savus pienākumus, disciplinēsim sevi un turpināsim darboties agrāk uzsāktajā virzienā. Tomēr, atļaujot dzīvei mūsu uzskatos, pārliecībās un iecerēs, ieviest arī vajadzīgās korekcijas, kas īpaši pamanāmas būs caur situācijas atkārtojumiem un nekomfortabliem jautājumiem. 

Pozitīvas pārmaiņas. Šis laiks potenciālā sola pozitīvu transformāciju – nozīmīgu slīpējumu mūsu katra patiesajā būtībā. Tās atbrīvos bailēs iestigušo enerģiju no vecām sāpēm, parādiem un aizvainojumiem, kā arī ieviesīs vēlamās izmaiņas dzīves gaitā. Rezultātā tas ļaus atbrīvot milzu enerģiju, kura būs kā papildus veiksmes un atbalsta vējš jūsu dzīves kuģa burās.

Slīpējam savas ieceres, savu dabu un profesionalitāti līdz dārgākā dimanta mirdzumam, jo tikai tā mēs augam, mācamies un kļūstam par tādu cilvēku, kuru pašam ir viegli iemīlēt.

 

© Jana Reķe, astropsiholoģe, speciāli DveselesSpeks.lv, 2016

Pievienot komentāru