allium 8108318 1280Gaidāma ļoti īpaša un svarīga nedēļa, kurā būs spēcīga fona enerģiju nomaiņa. Galvenie vieninieki ir Marsa pāriešana Skorpionā 12. oktobrī un gaidāmais Saules aptumsuma ietekmētais Jaunmēness 14. oktobrī Svaru zīmē.

Pats nedēļas sākums būs ar zināmu spriedzes kāpinājumu, kad vēlme atpūsties, relaksēties vai izbaudīt mierīgāku ikdienu konfliktēs ar ļoti spēcīgu pienākumu apziņu vai atbildībām. Centrālās tēmas var būt darbs, kādas finansiālās vajadzības vai tml. Tāpat arī pašā nedēļas sākumā var būt kādi kreptīgi vai izaicinoši notikumi, sevišķi naudas jomā, ietaupīt gribēsies visiem, bet reāli sanākt var ļoti dažādi.

Paaugstinātais tonuss nodrošinās to, ka lai ar kādiem jautājumiem, izaicinājumiem vai problēmām saskarsities, enerģijas pietiks, lai visu arī atrisinātu. Savukārt, ja ikdiena sanāks salīdzinoši mierīga, tad ieteiktu paaugstināt fizisko slodzi, pretējā gadījumā var piezagties nepacietība, nemiers u.c. uzvilktie stāvokļi, kuru cēlonis būs vien nespēja savaldīt savu pāri malām plūstošo enerģiju.

No 12. oktobra Marss, kas atbild par to, kā izlietojat savu enerģiju, kā izejat uz iniciatīvu un kā izpaužat savu gribu un spēku, pēc pusotra mēneša izsūtījuma Svaru zīmē, kur īsti nevarēja saprast skriet vai sēdēt uz vietas, beidzot pāriet sev draudzīgajā un varen ņiprajā Skorpiona zīmē. No šī brīža līdz pat 24. novembrim daudz vieglāk iziesiet uz iniciatīvu, riskēsiet un eksperimentēsiet. Ļoti svarīga kļūs personiskās ietekmes un varas sajūta, joma, kurā viss notiek pēc jūsu prāta vai kuru pilnībā kontrolējat. Parasti tas būs kas tāds, ko jūs paši būsiet iniciējuši (darbi, projekti, nauda, hobiji, jaunas pieredzes u.tml.)

13. oktobrī būs jau pavisam vecs Mēnestiņš un ritēs pēdējā Mēness cikla diena. Šī diena būtu piemērota askēzei, mieram, atpūtai un lai tiešā vai simboliskā veidā novilktu robežas, pabeigtu kādus stāstus un atstātu pagātni pagātnei. Iespējams ar piepūli noslēgt kādu karmisku notikumu ķēdi, kura līdz šim no jums ir prasījusi ļoti daudz enerģijas.

Savukārt 14. oktobra vakarā, pl. 20:59, sāksies jauns Mēness cikls uz harmoniju tiecošajos Svaros. Šis jaunmēness ir Saules aptumsuma ietekmēts, lai arī Latvijā tas nebūs redzams. Tas būs par iekšējā miera un labsajūtas atrašanu savās attiecībās vai mijiedarbībā ar apkārtējo pasauli. Atrast savu vietu un lomu, zinot, ka neviens cits jūsu vietā šo vietu nevar aizņemt. Atrast savu autentisko sajūtu – par sevi, sevī, partnerattiecībās vai pat pasaulē kopumā. Kas ir tava harmonija? Kas ir tas, kas tev palīdz sajust, ka tu jau esi tas, kam tev ir jābūt, ka tu jau esi pati pilnība?

Citos līmeņos šis būs stāsts par ļoti lielām un jūsu dzīvē svarīgām izvēlēm, dzīves pagriezieniem, krustcelēm, kurām izejat cauri, izvēloties kādu no piedāvātajiem scenārijiem. Attiecības, nauda, partnerība, sadarbība un viss, kas jums palīdz justies piederīgiem, iederīgiem un vērtīgiem sabiedrības locekļiem.

Visi šīs nedēļas notikumi būs gaidāmā aptumsuma ietekmēti. Līdz ar to, lai ar ko jūs šajā nedēļā saskartos, lai arī ko jūs darītu, var uzskatīt, ka tam visam būs kāda nozīmīga loma jūsu dzīvē, pat liktenī.

Laikā no 12. līdz 16. oktobrim esiet ļoti uzmanīgi un vērīgi ko darāt. Iepriekš pārmēru nepieplānojiet šīs dienas, jo tās pašas var diktēt savus notikumus un ļoti iespējams būs jātiek galā ar iepriekš neplānotām situācijām. Jaunām lietām un projektiem īsti nav pats piemērotākais, bet, ja tomēr ko darāt, tad apzinieties visu šīs pieredzes liktenīgumu un tendenci iekustināt daudz dziļākus slāņus, nekā sākotnēji tas var izskatīties.

Elpojat dziļi, esiet vērīgi un apzināti it visā. Ja ir satraukums vai spriedzīte, šobrīd labs atbalsts var būt kāds draugs, konsultants vai cilvēks, kurš ir gatavs jūs uzklausīt un sniegt vajadzīgo atbalstu. Izrunāšanās kalpos kā iekšējo konfliktu un pretrunu dziedinājums.

Lai drosmīgas un ar jūsu patieso dabu harmoniskas izvēles!

Auns

Šis jums ir izaicinošs un vienlaicīgi iespējām bagāts laiks. Nedēļas sākumā būs paaugstināts tonuss, līdz ar to varēsiet paveikt smagus, enerģiju patērējošus darbus vai arī aktīvi pavadīt laiku. Darba vai veselības jomā būs kādi izaicinājumi, kur sīkumiem būs ļoti liela nozīme. No 12. oktobra pusotru mēnesi jums kopumā būs ļoti daudz enerģijas un daudz vieglāk un labprātāk iziesiet uz risku, izmēģināsiet ko jaunu. Tas var veicināt kā biznesa aktivitātes, tā arī tendenci pievērsties ekstremālākām nodarbēm, kur var sajust adrenalīnu asinīs. Aptumsuma ietekmētais Jaunmēness var kārtīgi sapurināt jūs partnerattiecību jomu. Iespējami ļoti zīmīgi un ilgtermiņā nozīmīgi lēmumi un soļi no laulībām līdz šķiršanos.

Vērsis

Pašā nedēļas sākumā var būt kādas izaicinošas situācijas attiecību, bērnu vai hobiju jautājumos. Nenovērtējiet par zemu sīkās nianses, bet neaizmirstiet arī par to, kur nesat atbildību. No 12 oktobra līdz pat novembra beigām jums būs ļoti aktīva partnerattiecību joma, gribot negribot tajā notiks kādas pārmaiņas. Šajā laikā īpaši izpaudīsies spīts un nevēlēšanās iet uz kompromisiem, kas var novest pie saspīlētām situācijām. Šis aptumsuma ietekmētais Jaunmēness, kurš sāksies 14. oktobrī, jums primāri mudinās izdarīt svarīgas izvēles sava darba jomā. Nenovērtējiet par zemu darba vides un kolēģu ietekmi, esiet uzmanīgi tajā ko un kam jūs sakāt. Iespējams formēsies jauna sadarbība vai partnerība.

Dvīnis

Nedēļas pirmajā pusē jūs ļoti labprāt pačubinātos pa māju, lai arī būs kādi publiski pienākumi vai aktivitātes, kuras nevarēsiet atlikt uz vēlāku un beigās mājas lietām var nesanākt nemaz pievērsties. Vēl šī nedēļa un patiesībā tieši 14. oktobra Jaunmēness aktivizēs jūsu vēlmi pēc izpriecām, hobijiem, laika pavadīšana ar bērniem, patīkamas atpūtas un draudzīgām sarunām. Tas var veicināt kādu svarīgu lēmumu, kuru pieņemt kādā no minētajām sfērām. Iespējama liktenīga iepazīšanās romantiskos nolūkos. No 12. oktobra līdz pat 24. novembrim jūs daudz enerģijas veltīsiet darbam, visticamāk, būs paaugstināta ikdienas slodze, kā jauns darbs, svarīgs līgums vai tml. Ļoti vēlams arī fiziski aktīvs dzīvesveids.

Vēzis

Nedēļas sākums būs saistīts ar zināmu piepūli un sarežģītu, bet ļoti vajadzīgu soļu speršanu. Dažādi sīki jautājumi un nianses, kuras gribēsies ātri atrisināt, tomēr būtu vēlams skatīties ilgtermiņa perspektīvē un neaizmirst par saviem pienākumiem un atbildībām. No 12. oktobra līdz novembra beigām jums daudz enerģijas plūdīs romantisko attiecību, bērnu vai izklaižu sfērā. Jūs ļoti gribēsiet sevi un citus kā iepriecināt, vien pa priekšu nāks kādas formāli risināmas lietas. Bet īsto notikumu arēna un liktenīgo dzīves izvēļu izdarīšana šobrīd ir saistīta ar jūsu dzīves vietu, nekustamo īpašumu vai ģimeni kopumā. Šis var būt sākums jaunam posmam, kam dziļākā nozīmē būs kāda saistība ar jūsu pagātni.

Lauva

Nedēļas sākumā būs kāda spriedzīte naudas jomā, iespējams kādu lielāku ģimenes vai dzīvesvietas izmaksu kontekstā. Daudz laika pavadīsiet ceļā vai būs ļoti intensīva komunikācija ar daudziem cilvēkiem. No 12. oktobra līdz novembra beigām jūs labprāt ieraksities mājas lietās, veiksiet remontu, pārcelsities vai jebkādu citu revolūciju savā dzīves vietā. Iespējams paņemt kredītu, lai uzlabotu dzīves apstākļus. Īstā un svarīgāko notikumu arēna ir saistīta ar jūsu komunikāciju un cilvēkiem apkārt, ar kuriem sanākt ikdienā bieži satikties, aprunāties. Ar 14. oktobra Jaunmēnesi jūs varat pieņemt svarīgus lēmumus, liktenīgas izvēles veidā kur, kā un ar ko jūs komunicējat vai var aktivizēties arī automašīnas vai telefona jautājumi.

Jaunava

No šīs nedēļas jūs būsiet ļoti stipri fokusēti uz savu ārējo tēlu un iespaidu kādu jūs par sevi atstājat. Tiesa vēl pašā nedēļas sākumā var saaktualizēties paškritika un pārmērīga iespaidošanās no sabiedrības vai no sava partnera. No 12. oktobra iespējams kāds jauns līgums par sadarbību. No šīs dienas jums daudz enerģijas paies ceļā, daudz vairāk pārvietosities un vispār būsiet stipri mobilāki kā citām kārtām. Iespējams apsvērsiet jauna telefona vai automašīnas iegādi. 14. oktobra aptumsuma ietekmētais Jaunmēness aktivizēs lielus jautājumus un svarīgas izvēles tieši naudas jomā. Iespējams pacelsies jautājumi par darba maiņu vai kādu savu prasmju un talantu drosmīgāku izpaušanu. Galvenā tēma -materiālā drošība.

Svari

Šis laiks ir par un ap jums, jo šobrīd ļoti daudz enerģiju ir koncentrējušās tieši Svaru zīmē, izceļot kā pašu skaistākos un burvīgākos Svaru talantus, tā arī jūsu vājās vietas izgaismojot kā uz skatuves. Pats nedēļas sākums būs ar žonglēšanu starp darbu un atpūtu, pienākumiem un kvalitatīvu laiku sev. No 12. oktobra līdz pat 24. novembrim jums milzu enerģijas iesies tieši kādu finansiālo jautājumu risināšanai. Tas var būt gan tajā, kā nopelnīt vairāk, gan kā pareizi iztērēt to kas ir, piemēram, apsverot kādu lielāku pirkumu. 14. oktobra aptumsuma ietekmētais Jaunmēness mudinās jums izdarīt kādu svarīgu izvēli par sevi, savu lomu, stilu, imidžu, ierastajām izpausmēm, kas burtiski var veicināt jaunas dzīves sākumu.

Skorpions

Draudzību un izklaides jūs tagad uztversiet ļoti kritiski un notiekošo dalīsiet vismaz ar desmit. Šonedēļ jums kopumā sākas paaugstināto jaudu laiks, kad spēks iniciēt, provocēt, mainīt un izaicināt ir pietiekami. Sevišķi no 12. oktobra tas būs ļoti uzskatāmi pamanāms. Ja jūtat, ka viss iet pa gaisu un piezogas kāds nemiers, tad droši paaugstiniet ikdienas fizisko slodzi. Jūs atstāsiet ļoti pārliecinošu par sevi iespaidu un apkārtējie labprāt var jums iedalīt līdera lomu. 14. oktobra aptumsuma ietekmētais Jaunmēness pacels visas noslēpumainās tēmas, ar kurām jūs parasti atklāti nedalāties. Atpūta, ceļojumi, nezināmais, citiem neredzamais, tas viss šajā Mēness ciklā saaktualizēsies un prasīs izdarīt izvēli.

Strēlnieks

Nedēļas sākumā būs stipras ambīcijas, vēlme būt cilvēkos un saņemt uzmanību, kas būs pretrunā ar kādiem ģimenes pienākumiem vai atbildībām. Savukārt no 12. oktobra jūs savu enerģiju izpaudīsiet daudz uzmanīgāk, noslēgtāk. Iespējams daudz staigāsiet vai kā savādāk vienatnē aktīvi pavadīsiet laiku. Var būt kāds ceļojums vai darbošanās pie kāda projekta, kas prasa fokusēt savus spēkus. 14. oktobra aptumsuma ietekmētais jaunmēness ļoti izcels kādas svarīgas izvēles, notikumus vai dzīves pagriezienus jūsu draudzībās un domubiedru kompānijās. Šis ir laiks, kad kopībā būs spēks un, lai ar ko jūs saskartos, runājiet un jūs atradīsiet risinājumu. Iespējams strādāt pie kopējiem ilgtermiņa plāniem.

Mežāzis

Laiks pamainīt savu ikdienu un ieradumus. Vēlēsities gūt jaunus iespaidus, lai arī ne viss gribētais var sanākt tā kā sākotnēji iecerēts. Jebkurā gadījumā jums jauda pietiks visam, ja nedēļas sākumā vēl ar tādu iešūpošanos un stipru saņemšanos, tad no 12. oktobra jau var sanākt skriet visiem pa priekšu. No šīs dienas jūs daudz enerģiju veltīsiet saviem ilgtermiņa plāniem un iecerēm. Savukārt gaidāmais jaunmēness 14. oktobrī ir gatavs atnest liktenīgas pārmaiņas jūsu karjerā un galvenajos dzīves mērķos kopumā. Tas var būt saistīts ar jaunu amatu, darbu vai vispār kopējā fokusa maiņu. Iespējams pie horizonta būs kāda iespēja, kura mudinās apzināti izdarīt izvēli par to ceļu, kuru tālāk vēlēsities veikt.

Ūdensvīrs

Nedēļas sākumā var būt saspringtāka situācija ar finansēm, iespējams kāda vajadzība īsti nebūs jums pa kabatai, bet tie ir nieki, uz jaudīgo enerģiju fona. No 12. oktobra līdz pat 24. novembrim jums būs paaugstināta mērķtiecība, vēlme par katru cenu sasniegt iecerēto. Ambiciozitāte un dabisks līderisms. Ja jums būs nosprausts mērķis, nekas jūs nespēs apstādināt. Iespējama darba maiņa, svarīgu līgumu, darījumu slēgšana. Līdz ar 14. oktobra aptumsuma ietekmēto jaunmēnesi jums ir iespēja dzīvē nostiprināt jaunu vīziju, stratēģiju vai dzīves filozofiju pēc kuras vadīties. Jūs labprāt izzināsiet un gūsiet jaunas zināšanas. Iespējams savu profesionālo kompetenču celšana. Ceļojumi. Apmācīties vai mācīt citus.

Zivis

Pašā nedēļas sākumā var būt kāda saspringtāka situāciju ar jūsu partneri, dēļ pārmērīgās piepūles vai atpūtas trūkuma, bet par to nebūs ilgi jāuztraucas, jo no 12. oktobra jums būs stipri daudz enerģijas, kura viegli plūdīs pāri malām. Tagad jūs daudz savu enerģiju ieguldīsiet, lai uzlabotu savas profesionālās prasmes, vai apmācītu citus, strādāsiet pie sava statusa. Labprāt ceļosiet. Līdz ar 14. oktobra aptumsuma ietekmēto jaunmēnesi jums var būt svarīga izvēle, dzīves pagrieziens biznesa, uzņēmības vai citā jomā, kas ir saistīta ar zināmu risku. Jūs tieksities pēc skaistas un harmoniskas dzīves, kura bez papildus drosmes tagad vairs nebūs sasniedzama. Tas sniegs arī papildus dziļumu sevis izpratnē.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt