horse ge528cc7e5 1280Ir augošs Mēness un pamazām aizvien izteiktāk kļūs pamanāms, ka enerģijas ir nomainījušās, tādēļ daudz kas būs jārisina savādāk kā iepriekš. Laiks ir gana piemērots jaunām iniciatīvām un centieniem. Daudziem šķilsies, attīstīsies un virzīsies uz priekšu ilgi iestrēguši jautājumi.

Neskatoties uz to, nedēļas pirmajā pusē, sevišķi otrdien, ieteicams būt uzmanīgiem. Fonā būs zināma cīņa, cīnīšanās par vai pret kaut ko. Katra gadījumā spēks būs jāpieliek, lai kāda iecere sāktu virzīties uz priekšu.

Tādēļ, ja jums ir kāda iniciatīva, kur vajadzīga papildus drosme, apņēmība, gribasspēks, mērķtiecība vai vienkārši jauda un ir skaidrs, ka mierīgā un harmoniskā veidā jūs netiksiet galā ar konkrēto situāciju, tad nedēļas sākums būs tam ļoti piemērots.

26. maijs būs spontāna, uz eksperimentiem un netipiskām izvēlēm vērsta diena. Gaume, vēlmes un tēriņi būs impulsīvi un jums neraksturīgi. Diena piemērota, lai izietu no savas komforta zonas stilā, laika pavadīšanā, kompānijā, hobijos vai baudās.

Nedēļas izskaņa jūs izaicinās ar nepieciešamību savākties un darīt to, kas jādara. Kādas saistības, solījumi vai apņemšanās būs nobriedušas līdz tam lūzuma punktam, kad vairs nevar atlikt vai izvairīties. Realitāte ar tās atspirdzinošo vienkāršību atgādinās, ka ir lietas, ar kurām ir jārēķinās un vislabākais ir uzrotīt piedurknes un pacietīgi ķerties no viena gala visam tik klāt.

Visas nedēļas garumā augstā vietā būs ģimene, ģimenes vērtības, kopā būšana un bērni, kā arī viss, kas saistīts ar drošību, mieru, pat zināmu paredzamību. Ārpus tā, nauda un dzīves vietas jautājumi. Tāpat nedēļa ir piemērota jaunu, īpaši drosmīgu plānu realizēšanai dzīvē.

Lai jaudīga nedēļa!

Auns  

Šajā laikā jums būs ļoti grūti noslēpt savu patieso dabu. Enerģijas un spīts būs pietiekamās devās, lai varētu gāzt kalnus. Pateicoties tam nedēļas sākumā jūs varat paveikt ļoti smagus un nepateicīgus darbus, kur vajadzīgs papildus gribasspēks un apņēmība. Ja nekas tāds jums nav padomā, tad ieteicams būtu fiziski aktīvs dzīves veids, lai harmoniski izlādētu lieko enerģiju. Pretējā gadījumā jūs varat kļūt neiecietīgs vai pat agresīvs, kas var radīt augsni nevajadzīgiem konfliktiem. Ja romantiskajā dzīves sfērā pārāk ilgi būs ieildzis klusums, tagad tajā var atsākties dinamika. Viegli spēsiet iepazīties, labprāt iniciēsiet tikšanās un aizraujošu kopā būšanas laiku. Pievērsieties hobijiem. Bērni sniegs lielu prieku.

Vērsis

Jums ir sācies ļoti svarīgs laiks. Viss tas ar ko agrāk spējāt samierināties, pieciest vai piekāpties šobrīd sāk samilzt tādos apmēros, ka ieskicējas jūsu pacietības mēra robežas. Visticamāk, jums nāksies atzīt, ka ir pārmaiņas, kuras tomēr savā dzīvē agrāk vai vēlāk būs jāievieš un sveci zem pūra tomēr nenoslēpt. Tieši nedēļas sākums būs pilns zināmas apņēmības un pat gatavības cīnīties par kaut ko jums svarīgu. Ģimene šobrīd no jums prasīs daudz enerģijas un uzmanības. Iespējami kādi īpaši apstākļi, kādēļ situācija tā ir izveidosies. Tuvākajos mēnešos varat veikt dzīves vietas remontu vai pat pārcelties. Jums ļoti svarīga būs dziļa, empātiska saruna par to, kas jums sakrājies uz sirds un kur tālāk virzīties.

Dvīnis

Šobrīd ir īstais laiks, lai jūs neslēptos aiz citu cilvēku mugurām un stāstiem, un atļautu sev būt spilgtiem un redzamiem. Jā, iespējams jūs vēl nebūsiet gatavi visai plašai pasaulei paziņot savus pēdējos lēmumus un apņēmības, arī patiesās domas ne, tomēr tas netraucēs jums būt gana sociālie aktīviem. Ja jums dzimšanas diena vēl priekšā, līdz tai gan vēl iespējams zināms gurdenums, bet to sagaidot un pēc tās jūsu dabiskā harizma izpaudīsies jau daudz vieglāk un pamanāmāk. Iespējams iegādāsities jaunu telefonu, gadžetu vai aplikāciju, kas jums var palīdzēt sasniegt savas ieceres. Labs laiks ceļojumam pa dzimto zemi, pārbraucieniem ar automašīnu, kā arī lai spertu pirmos soļus savu ilgtermiņa plānu realizācijas virzienā.

Vēzis

Nedēļas sākumā jūs būsiet ļoti emocionāli un visu noteiks jūsu tā brīža garastāvoklis. Tādēļ daudz ko varat uztvert personiskāk nekā patiesībā tas ir domāts, vai pat apvainoties. Jūsu finansiālā situācija jūs spēcīgi mobilizēs pievērsties saviem ilgtermiņa plāniem un rast risinājumu situācijas uzlabošanai. Draudzība un partnerība uz doto brīdi vēl var būt stipri nestabila, tādēļ būs grūti saprast ar kuriem cilvēkiem jūs varat rēķināties. Jums ļoti svarīga būs dziļa un empātiska mijiedarbība, tādēļ satiecieties un izrunājaties ar sev tuvo cilvēku par saviem satraukumiem. Tas palīdzēs izkliedēt visas ēnas. Tuvākais mēnesis izgaismos to, ko jūs labprāt gribētu noslēpt no citiem, kas radīs vēlmi distancēties.

Lauva

Šis jums ir ļoti enerģisks un aktīvs laiks. Jums piestāvēs, ja uzņemsities līdera vai organizatora lomu. Ja ir kādi plāni, kuru īstenošanai ir vajadzīgs papildus spēks un pārliecība, ir īstais laiks tiem ķerties klāt. Patiesībā jūs varat būt pat pārmēru pašpārliecināti, kas apkārtējos var radīt vēlmi distancēties, lai jūs pārāk viņus nenomāktu ar savu enerģiju. Dažkārt tas var radīt arī kādu strīdu. Tādēļ esiet apzināts tajā, ko sakāt un darāt. Labs laiks, lai sāktu kustēties savu drosmīgāko un redzamāko mērķu un ambīciju sasniegšanas virzienā. Tomēr, ja neatrodat citu veidu, kur likt enerģiju, sportojiet. Nedēļas izskaņā jau būs diezgan saprotams, ko būtu svarīgi izdarīt pat tad, ja tas no jums prasīs ļoti lielu piepūli.

Jaunava

Laiks pievērsties jūsu dzīves redzamākajai pusei, kas ir saistīta ar profesionālajiem mērķiem un ambīcijām. Sievietēm var būt arī saistībā ar savu ģimeni. Ļoti svarīgi būs sasniegt kādus konkrētus rezultātus vai gūt atzinību. Jūs viegli pamanīs svarīgi cilvēki, kā arī jūs ļoti dabiski izcelsities ar savām specifiskajām zināšanām un prasmēm. Lai arī patiesībā jums var būt kāds stratēģisks plāns vai iecere, kurai paklusām gatavojaties. Nedēļas sākumā var būt sperts kāds solis šīs slēptās ieceres realizācijas virzienā. Piektdiena būs laba, lai pavadītu laiku netipiskā kompānijā vai izietu uz kādu eksperimentu. No sestdienas rosīgs laiks, kurā sadarīt visu to, par ko jūs sabiedrībā nesat atbildību.

Svari  

Jums būs ļoti svarīgi gūt atzinību vai vismaz atgriezenisko saikni par to, ko esat paveicis vai sasniedzis. Ja esat sociāli aktīvs, tad šis ir “sabiedrības lauvas” laiks. Jūs neatteiksities lieku reizi iziet cilvēkos, kaut vai lai vienkārši saņemtu komplimentus par savu izskatu. Tomēr, ja jums ir kādi profesionālie mērķi un ambīcijas, tikpat viegli jūs ar savu klātbūtni spēsiet piesaistīt pareizos cilvēkus, lai realizētu savas ieceres. Jūsu draugu vai domubiedru vidū var būt kāda sadursme vai kopējs izaicinājums, kuru jūs varat uzņemties. Piektdiena būs spontāno impulsu un vēlmju diena, kad jūs varat kā iegūt, tā zaudēt. Ja rodas spontāns impulss kaut ko lielu iegādāties, labāk tomēr būtu vismaz kādu dienu nogaidīt.

Skorpions

Šis jums būs ļoti mērķtiecīgs un ambiciozs laiks. Jūsu enerģija dabiski tieksies uz redzamāko jūsu dzīves mērķu sasniegšanu. Tam piestāvēs, tiekšanās pēc paaugstinājuma, atzinības vai pat darba maiņas. Jūs salīdzinoši viegli spēsiet izpausties kā vadītājs vai autoritāte. Tieši ar šādu pārliecību jūs pievērsīsieties tām sadarbībām un attiecībām, kur stagnācija, pasivitāte vai kompromisi vairs nebūs pieņemami. No šejienes var rasties augsne konfliktiem. Tieši šajā nedēļā būtu ļoti svarīgi, lai jūs no savas puses izietu uz iniciatīvu kādā jums svarīgā jautājumā, kas var būt saistīts ar gana nozīmīgu sevis pārvarēšanu vai izaicināšanu. Piektdien vēlama vides maiņa, kaut vai neliela izbrauciena veidā.

Strēlnieks

Kas ir tie ideāli, pēc kuriem jūs vadāties un kas jūs iedvesmo sasniegt savus mērķus? Ir pienācis laiks atkal nopurināt spārnus un atsvaidzināt savu iekšējo vērtību sistēmu, ideālus vai pārliecību. Iespējams noderēs kādas grāmatas pārlasīšana, došanās ceļojumā vai kādas lekcijas noklausīšanās. Tas radīs jaunu dzirksti jūsu attiecībām, t.sk., arī profesionālajām. Darbā laiks lietas risināt gudri, meklējot gana ilgtspējīgus un materiāli attaisnotus pienākumus. Tas var nozīmēt arī to, ka jūs izlemsiet par labu darba vietas maiņai. Pat tad, ja jūs neko globāli nemainīsiet, ir pienācis brīdis pacelt savu profesionālismu esošajā darbības lauciņā. Ļoti svarīgi partnerattiecību jautājumi – ceļš no strīda līdz labam tandēmam.

Mežāzis

Nedēļas sākumā jūs ļoti jūtīgi reaģēsiet uz apkārtējo pasauli. Jūs labprāt būsiet kopā ar kādu īpašu cilvēku, uzklausīsiet un sniegsiet empātisku atbalstu. Tanī pat laikā iespējams arī jums pašiem tas būs ļoti vajadzīgs. Darba jomā iespējams iziet uz kādu iniciatīvu un būtiski pavirzīties uz priekšu kādā svarīgā lietā. Šobrīd daudz enerģijas ir arī koncentrējušās jūsu izklaides, hobiju un romantiskajā dzīves sfērā. Tieši nedēļas sākumā jums būs gana spēcīga apņēmība izaicināt sevi un izmēģināt kaut ko jaunu, lai dzīve spētu jums sniegt daudz vairāk prieka. Piektdien var būt aizraujoša tikšanās vai pārsteidzoši romantisks randiņš. Nedēļas nogalē pienākuma sajūta un apņemšanās jums neļaus īsti atpūsties.

Ūdensvīrs

Šobrīd viena no spilgtākajām un aktīvākajām jūsu dzīves zonām ir bērni vai romantiskā dzīves puse. Šis ir laiks, kad parūpēties, lai jūsu ikdienā būtu gana daudz prieka, humora un labsajūtas. Iespējams pievērsties kādiem hobijiem vai organizēt ballīti. Nedēļas sākumā jūs būsiet apņēmības pilni, enerģiski un mērķtiecīgi, lai varētu nomainīt esošos paternus uz kaut ko daudz radošāku un izklaidējošāku. Jūsu partnerībā vai sadarbībā šobrīd var būt pienācis tāds kā kritisks lūzuma punkts, kas vedinās stratēģiski pārskatīt kā tālāk risināt lietas. Mājās, dzīves vietā vēlēsities ieviest kādus oriģinālus uzlabojumus, kuri vēlāk ar izrādīties tomēr pārāk ekscentriski. Nedēļas nogalē ieguldīsities kādā izklaidē vai hobijā.

Zivis

Nedēļas sākumā jūs labprāt atpūtīsities, izklaidēsities, pavadīsiet laiku ar bērniem vai nodosities hobijiem. Katrā gadījumā priekšplānā izvirzīsies visas emocionāli dziļās un emfātiskās pieredzes. Šobrīd ikdiena jums ir ļoti piesātināta, darba un pienākumu jums ir daudz. Tieši ikdienas ritmu uzturēt tādu, lai varētu paveikt visu iecerēto, prasīs no jums vislielāko apzinātību un uzmanību. Iespējama kāda papildus piepūle, pat spriedze, lai speru kādu svarīgu soli savu stratēģisko mērķu sasniegšanas virzienā, sevišķi, ja tas ir saistīts ar publicitāti vai tirdzniecību. Piektdiena būs lieliska diena ballītei vai kādam citam patīkamam pārsteigumam. Nedēļas nogalē dominēs ģimenes pienākumi.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt