cherry blossoms g56d8176e8 1280Šī nedēļa iezīmēs būtisku galveno tēmu un dominējošo enerģiju nomaiņu. Šo laiku var uzskatīt par pārejas periodu daudzos jautājumos un aktualitātēs, kuras risinājām vismaz pēdējo mēnesi.

16. maijā notiks viena no šī gada galvenajām pārejām, Jupiters – enerģija, kura raksturo attīstību, iespējas, kopējo evolūciju, izaugsmi un perspektīvas, no dinamiskajiem Auniem pāries pie daudz mierīgākajiem Vēršiem. Attiecīgi pēdējā gada skrējiens ar jauniem sākumiem, drosmīgām iniciatīvām un mērķtiecīgu laušanos jaunajā, ar šo dienu noslēgsies. Tagad, līdz pat 2024. gada 26. maijam, būs jānostabilizējas, jārada drošības, paredzamības un aizsargātības sajūta visā ko iepriekšējā gadā uzņēmāties. Laiks aicinās nomierināties un ievirzīt visu daudz mierīgākā un ilgspēlējošākā gultnē.

Tādēļ arī galvenā izaugsme un iespējas vairāk pavērsies, ja jūs savos centienos mierīgi, savā ritmā, respektējot savas ķermeņa īpatnības, dudināsiet uz priekšu. Katrs gribēs aizsargāt savu primāro drošības zonu, kas viegli konvertēsies jūsu rīcībā esošajā naudas daudzumā, tādēļ svarīgi būs, lai jūsu centieni atmaksātos arī finansiāli.

Globālākā mērogā, tuvākajā gadā ļoti izteikti bankas un citas finanšu institūcijas attīstīs un ieviesīs jaunus produktus un pakalpojumus. Liels pieprasījums būs pēc pakalpojumiem, kuri vērsti uz ķermeņa labsajūtu – sākot ar gardām maltītēm un beidzot ar masāžām. Svarīga kļūs uzkrājumu tēma.

18. maijā kopā ar pavisam vecu Mēnestiņu būs ļoti svarīga enerģiju sadursme. Tas aktivizēs spriedzi, konfliktu vai nepatikšanas, kas palīdzēs augt, mainīties, transformēties vai atlaist kādu ļoti būtisku tēmu vai jautājumu. Ļoti slikta diena visam jaunajam.

19. maija vakarā, pl. 18:53 sāksies jauns Mēness cikls pacietīgi rosīgajā Vērša zīmē. Tas aktivizēs jaunu praktisko aktivitāšu cēlienu. Nopietni plāni, kuriem ir labs finansiālais potenciāls, nomainīs līdz šim apņēmīgi skrienošo impulsu, ļaujot arī piedomāt pie tā, cik jēgpilni un reāli lietderīgas ir tās vai citas jūsu iniciatīvas.

Lai ar to vēl nebūtu gana, nomainīsies veids, kādā jūs izejat uz iniciatīvu un vispār darāt lietas. Ja no marta beigām tas bija ar tādiem iešūpošanās izrāvieniem, kas balstīti jūsu tā brīža noskaņojumā, vai vēlmē aizsargāt un parūpēties par saviem tuvajiem un mīļajiem, tad tagad, līdz pat 10. jūlijam akcents būs uz radošumu, vēlmi izpaust un nodemonstrēt savus organizatoriskos talantus vai vienkārši paspīdēt. Tā ir ļoti laba ziņa visiem tiem, kuru profesija prasa būt spilgtām un neatkārtojamām personībām.

Savukārt 21. maija rīta pusē Saulīte no mierīgajiem Vēršiem pāries pie komunikablajiem un atraktīvajiem Dvīņiem. Tas mudinās satikties un iepazīties ar jauniem cilvēkiem, dalīties ar savu viedokli, ļauties dzīvai interesei un zinātkārei. Tas palīdzēs būt dinamiskākiem, elastīgākiem un vieglākiem.

Kopā ar to visu, no 20. maija ir gana labs laiks plānošanai, jauniem sākumiem un praktiski attaisnotām iniciatīvām.

Lai mīlestības piepildīta nedēļa!

Auns

Nedēļas sākums būs ļoti enerģisks un aktīvs, tādēļ būtu ieteicams līdz trešdienai, ieplānot gana dinamisku, kustīgu un jaudīgu laika pavadīšanu. Ar 16. maiju jums noslēgsies uz iniciatīvu un jauniem sākumiem orientēts gads. No šīs dienas apmēram gadu liels akcents būs uz naudu, tās pelnīšanu, krāšanu un maksimālu savu talantu un spēju izpaušanu. Jautājums, kas sniegs vislielākās izaugsmes perspektīvas būs – kas jums pieder? Kas ir jūsu resursi? 18. maijā būtu ieteicams atlaist tos šķēršļus, kas neļauj jums pelnīt vai dzīvot tā kā jūs to vēlētos. 19. maija jaunmēness vietā vedinās pievērsties finansēm un kopējai labklājībai. No 20. maija līdz 10. jūlijam ļoti viegli būs iziet uz iniciatīvu, kā arī radoši un spilgti izpausties.

Vērsis

No 16. maija Vēršiem sākas lielais iespēju, izaugsmes un veiksmes laiks. Iepriekšējais gads jums palīdzēja noslēgt 12 gadu periodu, liekot izvērtēt, pārskatīt un daudz ko atstāt pagātnei, lai tuvākā gada laikā vietā varētu sēt un diedzēt jaunas sēklas, kuras augs, attīstīsies un pārveidosies nākamajos 12 gados. 18. maijā jūs pagātnē varat atstāt vecos mērķus, ideālus vai centienus, kuri sevi nav attaisnojuši, lai jau ar 19. maija jaunmēnesi pievērstos tiem plāniem un iespējām, kuras ļoti reālistiski pārskatāmā nākotnē sniegs tik ļoti nepieciešamo drošības un stabilitātes sajūtu, tai skaitā, finansiālo. No 21. maija priekšplānā izvirzīsies naudas jautājumi. Savukārt jūsu enerģija tuvākajos mēnešos dabiski būs pievērsta ģimenei vai mājām.

Dvīnis

Gada kontekstā skatoties, jums šobrīd ir sācies periods, kurš mudinās vairāk iedziļināties sevī, ceļot vai dzīvot noslēgtāku dzīvi nekā līdz šim. 18. maijs ir lieliska diena, lai nomestu vecos valgus un ierobežojumus un dotu sev atļauju dzīvot savādāk. Daudz brīvāk. 19. maija jaunmēness jums atnesīs nopietnus mērķus, varbūt amatu vai ambīciju, kuras sasniegšana būs saistīta ar darbošanos vienatnē vai ārzemēs. No 20. maija līdz 10. jūlijam būs piemērots laiks, lai daudz pārvietotos, braukātu, iepazītos, stāstītu, pārdotu vai tml. Iespējama automašīnas vai kāda gadžeta iegāde. Piemitīs labas sevis prezentēšanas prasmes, jūs viegli izcelsities un nonāksiet uzmanības centrā, sevišķi no 21. maija līdz 21. jūnijam.

Vēzis

Apmēram gadu jūs esat drosmīgi centušies paplašināt savu redzesloku, kā arī savu profesionālo un sabiedrisko darbošanos kopumā. Tagad, no 16. maija veselu gadu galvenā iespēju un izaugsmes zona jums būs draudzība, kādi kolektīvi un kopēja darbošanās ilgtermiņa mērķu un plānu vārdā. Tas mudinās jau daudz konkrētāk, mierīgāk un plānveidīgāk pieiet savu plānu realizācijai. 18. maijā iespējama kāda liela transformācija ar iekšējām izmaiņām un ārēju apstākļu, kādu milzīgu smagumu vai šķēršļu atlaišanu, kas līdz šim ir stāvējuši ceļā jūsu labākās sevis versijas piedzīvošanai. 19. maija jaunmēness vedinās pievērsties dzīves praktiskajai pusei, vairāk caur plānošanu, pienākumu un atbildības uzņemšanos.

Lauva

No 16. maija tuvākais gads jums būs saistīts ar lielāko, spilgtāko un redzamāko savu ambīciju un plānu realizēšanu un nodemonstrēšanu apkārtējai pasaulei. Līdz pat nākamā gada maijam jūs varat iegūt jaunu amatu, statusu, izglītību, atzinību vai ietekmi uz kolektīvu vai pat sabiedrību kopumā. Tādēļ, ja jums jau ir kas padomā, ziniet, ka jums būs labs ceļa vējš. 18. maijā vēl varat noraust pēdējos putekļus vai ierobežojumus, lai jau ar 19. maija jaunmēnesi pilnībā varētu pievērsties panākumu un atzinības gūšanai. Īpaši var izcelt laiku no 20. maija līdz 10. jūlijam, kurā jums būs ļoti viegli būt drosmīgiem, spilgtiem, uzņēmīgiem un radošiem līderiem. Jums būs ļoti daudz enerģijas, kuru vēlams likt lietā visā, kur vajadzīgs papildus drosme un jauda.

Jaunava

Šajā nedēļā jums būs vairākas ļoti būtiskas galveno enerģiju nomaiņas. Tikko ir beidzies retrogradā Merkūra laiks, kas gribot negribot kādus dzīves jautājumus bija uzlicis uz pauzi, kas ļāva sakārtot savu galvu un dzīves prioritātes. Kopā ar tā noslēgumu, veiksmes, iespēju un jaunu perspektīvu gars tuvāko gadu jums palīdzēs iziet jaunā līmenī. Tas var nozīmēt jaunas profesijas apguvi, iziešanu jaunā statusā, ceļošanu un jaudīgu sava redzesloka paplašināšanu kopumā. 18. maijā iespējams atlaist vai pabeigt kādu darbu, pienākumus vai saistības, kas ierobežoja jūsu iespējas. 19. maija jaunmēness jums palīdzēs sākt virzīties pretī šim paplašinājumam. No 21. maija līdz 21. jūnijam labs laiks, lai redzami virzītos pretī saviem mērķiem.

Svari

Šajā nedēļā pilnībā pārslēgsies enerģijas, kuras pēdējā gada laikā trigerēja un raustīja jūsu partnerattiecības, kam vajadzēja tās izvest nākamajā etapā. Diemžēl, kādam tas var nozīmēt arī šķiršanos. Tā vai citādi, no 16. maija uz veselu gadu veiksmes un iespēju enerģija aktivizēs jūsu riska un lielo dzīves pārmaiņu zonu. Tas var būt laiks, kurā jūs veicat milzīgu, atklājumiem bagātu ceļu par sevi pašu. Ārējā vidē tas var būt par uzdrošināšanos uzsākt savu lietu, biznesu vai aizņemties kādas lielākas naudas summas. 18. maijs būtu piemērots, lai atlaistu kādas skumjas, sāpes vai rētas. Savukārt 19. maija jaunmēness jūs mudinās uz ļoti drosmīgiem un sev neraksturīgiem soļiem. No 21.maija labprāt ceļosiet vai apgūsiet kaut ko jaunu.

Skorpions

Šajā nedēļā sāksies dzīves iespējām un pretrunām piepildīts laiks. Veselu gadu, sākot no 16 maija jums viena no galvenajām izaugsmes un attīstības zonām būs partnerattiecības. Pateicoties tam, brīvie var iestūrēt laulības ostā. Savukārt laulātie vari iznest savas attiecības jaunā līmenī. Katrā gadījumā šī enerģija noteikti neļaus jums atslābt un attiecību tēmā neko nedarīt. Tāpat var veidoties ļoti īpaša profesionālā sadarbība un kopumā iespējas uzradīsies tieši mijiedarbojoties un daloties ar apkārtējo pasauli. 18. maijā ieteicams atlaist pagātni, lai jau 19. maija jaunmēnesī būtu daudz vairāk iespējas uzsākt jaunu, perspektīvām bagātu dzīves posmu. No 20. maija līdz 10. jūlijam – ļoti ambiciozs un mērķtiecīgs laiks.

Strēlnieks

Laiks pievērsties darbam un sakārtotam ikdienas ritmam, kas būs galvenā tēma tuvākajam gadam. No šīs nedēļas noslēgsies diezgan spilgts un jūsu personību izceļošs akcents, mudinot pievērsties daudz mierīgākai pašizpausmei, ievirzot savu pašrealizāciju daudz stabilākā gultnē. 18. maijā ir iespējams pabeigt, atlaist vai kā savādāk noslēgt kādu pienākumu vai saistības. 19. maija jaunmēness palīdzēs jums veikt ļoti praktiskas un saprātīgas izmaiņas savā darbā vai ikdienā kopumā. No 20. maija līdz 10. jūlijam jūs ļoti labprāt ceļosiet, apgūsiet ko jaunu, vai, ja esat savas jomas profesionālis, aktīvi apmācīsiet citus. Enerģijas būs daudz un tā noteikti neļaus apstāties pie sasniegtā. No 21. maija tuvāko mēnesi ļoti svarīga būs sadarbība un attiecības.

Mežāzis

Šajā nedēļā notiks ļoti svarīga jūsu dzīves akcentu nomaiņa. Jūs teju vai mēnesi jau esat piedomājuši par to, kā sevi iepriecināt un gūt lielāku baudu no dzīves, šonedēļ jūs varat nonākt jau pie praksē pārbaudītiem secinājumiem. No 16. maija iespēju un veiksmes enerģija uz gadu ieiet jūsu prieka, mīlestības un bērnu zonā. Sirdī brīvajiem tas veicinās jaunu attiecību veidošanos. Ja aktuāli, var pieteikties arī mazulis. Visiem rosīgajiem var dzimt radošas idejas un projekti. Laiks attīstīt hobijus un sevis mīlestību. 18. maijs var palīdzēt attīrīt ceļu un atlaist kādu iekšēju smagumu, kas vēl tam visam stāv ceļā. 19. maija jaunmēness palīdzēs saņemties un darīt visu to, kas nepieciešams, lai jūsu dzīve tiešām būtu tāda, kādu jūs to vēlaties.

Ūdensvīrs

No 16. maija līdz nākama gada maijam vislielākās iespējas un nozīmīgākā izaugsme būs saistīts ar ģimeni un jūsu nekustamo īpašumu. Pietiek skriet pa pasauli, laiks nostabilizēties un sākt dzīt saknes, lai balstoties uz tām varētu izaugt skaisti un jaudīgi mērķi. Tas var nozīmēt īpašuma iegādi, remontu, nozīmīgu pārcelšanos, ģimenes pieaugumu vai tml. 18. maijā var atlaist kādu no savām iemīļotajām maskām vai paštēlu, aiz kura tik ļoti jums patīk slēpties. 19. maija jaunmēness jums palīdzēs būt lietišķiem un gana mierīgiem, lai ar vēsu prātu spētu pieiet savu tālāko plānu realizācijai. No 20. maija līdz 10. jūlijam jūs ļoti negribēsiet piekāpties un iet uz kādiem kompromisiem, tas tuvajās attiecībās var radīt konfliktus.

Zivis

Sākot ar 16. maiju jums sāksies periods, kad vislielākās dzīves iespējas slēpsies turpat blakus, rokas stiepiena attālumā. Iespējams tā ir kāda ikdienišķa saruna ar kaimiņu vai kādu nejaušu garāmgājēju, kas var pavērt pavisam jaunas perspektīvas. Attiecības ar māsu vai brāli būs jāizved jaunā līmenī. Jūs varat tikt pie jaunas automašīnas vai vismaz pie telefona. 18. maijs palīdzēs jums atbrīvoties no dziļi zemapziņā guļošajiem iekšējiem šķēršļiem, kas stāv ceļā uz jau aprakstīto iespēju izmantošanu. 19. maija jaunmēness atnesīs ļoti lielu pašdisciplinētību un iekšējo organizētību, kas palīdzēs jūsu ieceres un plānus pārvērst ļoti konkrētos un aptaustāmos rezultātos. No 20. maija līdz 10. jūlijam būs ļoti piesātināta ikdiena.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt