beautiful flowers gd9fc7dbb3 1280Mēnestiņš pamazām sarūk savos apmēros un arī jums ir iespēja kaut nedaudz atlaist iekšējo nospriegojumu un izelpot, lai gan, viss var vēl nebūt tik vienkārši. Aiz muguras tiešām ir sarežģīts laiks ar aptumsuma koridoru un Skorpioniski kreptīgu pilnmēnesi, tomēr arī šonedēļ var būt svarīgi pārsteigumi un negaidīti notikumu pavērsieni, sevišķi nedēļas pirmajā pusē. Tādēļ, pat ar visu retrogrado Merkūru, kas iedod savu palēninājumu, nedēļa būs gana dinamiska.

Gaisā virmos centieni izrauties vai kaut ko nozīmīgu izmainīt. Tiekšanās pēc zināmas brīvības vai iespējas sevi izpaust daudz autentiskāk. Ļoti iespējams, ka iepriekšējās pāris nedēļās jūsu emocionālais fons jau parādīja tās tēmas, kurās jums ir vajadzīgas šīs pārmaiņas, bez tam domas šajā laikā kā apnicīga plate, visticamāk, grozās par un ap vieniem un tiem pašiem jautājumiem. Tas viss ir sagatavojis perfektu augsni, lai šajā nedēļā jūs ļoti dabiski, it kā pats no sevis, varētu atbrīvot sevi no kāda ļoti nobrieduša apgrūtinājuma.

No 11. līdz 13. maijam ļoti svarīgu izvēļu laiks ar nozīmīgu atbildības vai saistību uzņemšanos. Tās var būt svarīgas sarunas, pārrunas, vienošanās, arī saņemtas atbildes, kas ļaus sakārtot savas prioritātes un saprast tālākos rīcības soļus.

Nedēļas nogale būs vairāk piemērota atpūtai, mūzikai, vai pat paslinkošanai. Ieteicams viegli un dabiski ļauties dzīves plūdumam un uztvert pasauli caur sajūtām, intuīciju un apcerīgumu. Slikts laiks izteikti praktiskiem un precīziem darbiem, arī disciplīna var pieklibot.

15. maijā noslēgsies retrogradā Merkūra periods, bet esiet uzmanīgi, tieši laikā ap šo pāreju var būt izteikti piņķerīgs un pārpratumiem bagāts laiks. Tomēr var uzskatīt, ka ar šo dienu noslēgsies šī pusgada sarežģītākais laiks.

Lai patīkamiem pārsteigumiem bagāta nedēļa!             

Auns  

Kas ir tas iekšējais varoņdarbs, kuru jūs šonedēļ varētu paveikt? Uzdrošinieties sekot savam impulsam kaut ko mainīt savā dzīvē, ģimenē, uzņēmumā, attiecībās vai pasaulē kopumā. Jūsu dabiskā enerģija ir radīta, lai nestu kaut ko jaunu, lai aiz sevis atstātu nospiedumus. Šī nedēļa palīdzēs vai varbūt dos iespēju izdarīt kādu dzīves pagriezienu pat par 180 grādiem. Materiālie jautājumi šobrīd būs ļoti augstā vietā un var kalpot par galveno motivāciju gaidāmajām pārmaiņām. Jūs labprāt atpūtīsities mājas vidē un komfortā, savukārt, ja tās nesniegs labsajūtu, tad jūs ļoti mērķtiecīgi darbosities, lai uzlabotu savus dzīves apstākļus. Labs laiks, lai apciemotu dzimtās mājas, vecākus vai citus radiniekus.

Vērsis

Šī būs ļoti svarīga nedēļa. Gandrīz vai kā brīdis pirms kāda liela un svarīga dzīves cēliena. Lai tam sagatavotos, jūs jau esat paveikuši lielu iekšēju un arī ārēji atsekojamu darbu. Tagad ir palikuši tikai beidzamie soļi, kuros ir jāpabeidz risināt kādi seni parādi, iestrēguši jautājumi.  Praktiski līdz 15. maijam tajos jūs arī varēsiet salikt treknus punktus. Otrkārt, nedēļas sākumā īpaši koncentrēts būs pārmaiņu un pārsteigumu gars. Tas palīdzēs jums atmest pagātni, mantas, idejas vai citas piesaistes, ar kurām jūs līdz šim sevi stipri identificējāt. Sajūtās jūs to varat ļoti atšķirīgi interpretēt, tomēr rezultātā iegūsiet lielāku brīvību un vispār kļūs daudz vieglāk elpot. Labsajūtu jūs smelsities komunikācijā.

Dvīnis

Turpinās lielo pārdomu laiks. Šobrīd dabiska tendence ir vairāk paturēt pie sevis, nekā dalīties ar citiem cilvēkiem. Viens no iemesliem var būt saistīts ar to, ka jūs pats nedaudz kaunaties par savām domām, vai līdz galam nespējam pieņemt kādu savu kvalitāti vai dzīves notikumu. Jebkurā gadījumā, atrast uzticamu sarunu biedru ar ko tomēr izrunāt savu “iestrēgumu” vai vismaz izrakstīt savas domas ārā, būtu ļoti terapeitiski. Vēl laiks būtu piemērots, lai iedziļinātos kādā jautājumā, ievāktu vai pētītu kādu informāciju. Tas viss jūs vedinās uz tādu kā iekšēju revolūciju – nozīmīgām atklāsmēm un atziņām par to, kā tālāk veidot savu dzīvi. Ja būsiet iepriekš ieguldījušies, tagad varat saņemt pelnītus labumus.

Vēzis

Jūsos šobrīd dominē kā harizmātiskais pievilkšanas spēks, tā uzņēmīgs impulss arī pašiem kaut ko iet un darīt. Katrā gadījumā jūs noteikti ļoti labi apzināties, ka visa cēlonis un sekas esat vien jūs paši un atgūt saikni pašiem ar sevi ir viens no vissvarīgākajiem uzdevumiem, kuru paveicot, jums patiesi viss būs pa spēkam. Šonedēļ iespējams nozīmīgs pavērsiens jūsu ilgtermiņa plānos un draudzībās. Mainīsies jūsu saikne ar kolektīviem vai kādām apvienībām. Jums var nākties pieņemt kādu ļoti svarīgu izvēli, kura prasīs ļoti lietišķu un racionālu situācijas uztveri un piemērotākā risinājuma atrašanu. Iespējams pievērsīsities ārējā tēla uzlabošanai, lai arī caur to nodotu zināmu profesionālismu, pārliecību vai ideālus.

Lauva

Iepriekšējām pāris nedēļām vajadzēja jums ļoti uzskatāmi parādīt, pēc kā jūs patiesībā tiecaties, kas jūs iedvesmo un kā jums patiktu dzīvot. Tādēļ, ja vēl līdz galam neesat pieņēmuši lēmumus, lai veiktu vajadzīgo izrāvienu jau kādā konkrētā veidā, tad šonedēļ ir iespēja tikt pie noslēguma impulsa, kas palīdzes izkustēties no šīs “uzkāršanās” zonas. Jūsu karjerā vai vienkārši ar darbu saistītajos mērķos iespējamas nozīmīgas un diezgan iespaidīgas pārmaiņas, var būt arī kāds pārsteigums. Tomēr iekšējo harmoniju un labsajūtu jūs atgūsiet vienatnē un pagaidām kopumā arī daudz labprātāk darbosities savā nodabā. Nebaidieties no jaunām situācijām un netipiskas pašizpausmes. Labs laiks eksperimentiem.

Jaunava

Pagaidām jūs turpināsiet vai mēģināsiet pabeigt ļoti daudzus, stipri sarežģītus iesāktos darbus vai procesus. Jūs varat mācīties vai atkārtot savas zināšanas, lai uzlabotu savu profesionālismu. Satikties ar skolotājiem vai citām nozīmīgām autoritātēm, kuras ir atstājušas nospiedumus jūsu pasaules uztverē. Uzdodiet neērtus jautājumus, aizrocieties līdz saknei sev aktuālajās tēmās. Iespējams dosities salīdzinoši spontānā ceļojumā. Kāds var izlemt atsākt vai tieši pretēji, pamest studijas. Labsajūtu jūs atgūsiet draudzīgās kompānijās un starp līdzīgi domājošajiem. Iespējams noslēgt kādu ilgtermiņa līgumu, ja iepriekš pie tā esat strādājuši vai kopumā darboties nākotnes plānu vārdā.

Svari  

Šī nedēļa būs piemērota, lai iekšēji izvērtētu, pārskatītu un izlemtu kaut ko jums iekšēji ļoti svarīgu. Iespējams kāds nozīmīgs pagrieziens, pavērsiens, kas ļaus jums sevi ieraudzīt jaunā gaismā, vai būs saistīts ar zināmu sevis izmainīšanu, pat pārvarēšanu. Kādas materiālās saistības var nonākt kritiskā punktā, kad var atmaksāt, atteikties vai sakārtot formalitātes. Katrā gadījumā materiālā situācija, tik tālu cik tā ir atkarīga no citiem, ne paša nopelnīto, būs stipri nestabila. Labs laiks, lai fokusētos uz saviem karjeras mērķiem vai pat ambīcijām. Jūs viegli spēsiet atstāt vajadzīgo iespaidu, lai gūtu apkārtējo atbalstu vai simpātijas. Neslēpiet un arī nepazeminiet savus reālos sasniegumus.

Skorpions

Lielā izskaidrošanās un pretrunu noslīpēšanās partnerattiecībās tuvojas savam noslēgumam. Tiesa, vēl šonedēļ var būt tāds kā negaidīti spilgts pagrieziens, kas visu var sajaukt kājām gaisā, joprojām vedinot uz izskaidrošanos. Patiesībā, lai arī kāds būtu jūsu aktuālais jautājums, šajā laikā jums būs svarīgi izrunāties, iespējams vērsīsities arī pie kāda konsultanta, lai gūtu plašāku ieskatu. Jūs varēsiet izdarīt kādu svarīgu izvēli saistībā ar tiesvedību, izglītību, ceļojumu vai dzīves filozofiju kopumā. Labsajūta un harmonija būs atgūstama ārpus ierastās vides, tādēļ ceļojums būtu pat ieteicams. Attiecības ar bērniem būs ļoti nopietnas, prasīs jums būt autoritātei un uzņemties atbildību par notiekošo.

Strēlnieks

Darbā būs jāizrunājas un jānoskaidro attiecības. Iespējams kāds pagātnes darbs, uzņēmums vai kolēģis atkal aktualizēsies. Lai arī kas tas būtu, nebaidieties runāt par neērtām tēmām un rakt atbildi diezgan dziļi. Ja darbā šobrīd īsti nekas nenotiek, tad tas ir tikai klusums pirms vētras. Šonedēļ ir iespējams kāds nozīmīgs notikums darbā vai un darba pienākumos. Arī veselība var prasīt papildus uzmanību. Labs laiks vajadzīgajām medicīnas pārbaudēm. Labsajūtu un harmoniju jūs gūsiet ar zināmas kārtības vai plāna palīdzību noorganizējot sev ļoti personiski dziļas pieredzes. Iespējams kārtot saistības, lai tiktu pie jaunas vai uzlabotu esošo dzīves vietu. Fonā spēcīgs impulss būt maksimāli patiesiem vismaz pret sevi.

Mežāzis

Šis ir laiks, kad būs ļoti svarīgi atrast atbildes uz jautājumiem - kā jūs varat sevi iepriecināt, no kā jūs gūstat dzīvē kaifu un kā jūs patiesībā spētu labi atpūsties no ikdienas skrējiena? Tāpat arī jūs varat meklēt atbildes arī uz to, kas ir jūsu patiesā individualitāte. Šis laiks ļaus jums to apzināties daudz spilgtāk un nepārprotamāk kā citos periodos. Nebrīnieties par to, ko ieraugāt. Jūsos mostas kaut kas autentisks, dzīvs un īsts, ko nekādi vairs nevarēs apspiest. Iespējams jūsu dzīvē iegriezīsies “bijušais” ar kuru būs jāpārrunā kāds nepabeigts jautājums. Ja jums ir bērni, tie prasīs pilnu jūsu uzmanību. Var būt arī kāds negaidīts notikums vai pavērsiens, arī spontāna ballīte, došanās kaut kur vai nozīmīga tikšanās.

Ūdensvīrs

Liels akcents uz ģimenes lietām, kur būs jaizrunā neskaidrais vai pārprastais, lai varētu uzlabot attiecības. Tāpat ir iespējams, ka būsiet aizņemti ar kādiem nekustamā īpašuma jautājumiem, kā labiekārtošana, remonti un citi uzlabojumi. Tagad, līdz 15. maijam varat smagāko un piņķerīgāko arī pabeigt. Nedēļas pirmajā pusē būs kāds negaidīts pavērsiens vai spontāns lēmums. Notikumu diapazons ir diezgan plašs, sākot ar neplānotiem remontdarbiem un beidzot ar impulsu aizceļot. Profesionālajā jomā izdarīsiet kādu svarīgu izvēli, noslēgsiet līgumu vai kārtosiet kādus lietišķos jautājumus. Esiet uzmanīgi un visu centieties paveikt maksimāli korekti. Labsajūtu radīs ikdienas mazie prieciņi.

Zivis

Šajā laikā būtu ieteicams iespēt paveikt svarīgākās savas iniciatīvas, kas ir saistītas ar jūsu finansiālo situāciju. Vēl joprojām jūs turpināsiet testēt veidu kā komunicēt, reklamēt, apgūt vai pārdot. Jūsu dzīvē var iegriezties seni paziņas, skolas vai studiju biedri, ar kuriem varat pakavēties skaistās atmiņās par to kā viss ir bijis agrāk. Vienlaicīgi šīs atkal redzēšanās ar kalpot arī jūsu profesionālajai vīzijai un pēdējā laika centieniem. Jūsu labsajūta, prieks un harmonija būs jūsu bērnos. Tagad jo īpaši maigi un iejūtīgi padziļinot savstarpējās attiecības. Ja jūsu profesija ir saistīta ar bērniem, tad šis ir ļoti labvēlīgs laiks. Nozīmīga izvēle jūsu sagaida mijiedarbībā ar citiem cilvēkiem.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt