woman g1ef1a8b35 1280Šī būs noslēgumiem bagāta nedēļa, kura aicinās pārslēgties, palēnināt savu soli un, kopā ar dilstošo Mēnestiņu arī pamazām norimt pašiem. Izelpot. Nebaidies atlaist – emocijas, piesaistes, ilgas un nenoteiktas cerības. Tas palīdzēs sagatavoties jauniem, daudz iedvesmojošākiem sākumiem.

15. februārī notiks ikgadējā pāreja mīlestības, ticības un cerības sfērā. Šis ir laiks, kad atlaist vecos, nokalpojušos sapņus, ilgas un cerības un iedvesmoties no jauniem, sulīgiem un dzīviem. Arī vecu mīlestību ir iespējams pārstartēt jaunās skaņās, tāpat kā mākslu, mūziku, maigumu pret sevi un apkārtējiem cilvēkiem. Šajā laikā formējas jauni ideāli, no kuriem iedvesmoties, ar ko aizrauties un kur ļaut savai dvēselei veldzēties. Šī diena nebūs piemērota praktiskām lietām, bet gan mākslai, estētikai, mūzikai, meditācijai un dziļi empātiskai mijiedarbībai.

16. februārī notiks svarīga pāreja, kuru gaisā sajust var jau vismaz nedēļu. Tā ir jaunu ilgtermiņa plānu, atbildības un pienākumu noformēšanās un nofiksēšanās tuvākajam gadam. Jums piemitīs svaigs, ļoti konkrēts un praktisks skatījums uz lietām, tas palīdzēs atmetiet saistības un apņemšanās, kuras šobrīd jau ir skaidrs, ka neīstenosiet. Atlaidiet tās. Šis būtu labs laiks, kad iezemēt savus reālistiskos projektus, plānus un apņemšanās vismaz tuvākajam gadu.

Svētdien, 19. februārī, Saulīte pāries no draudzīgajiem Ūdensvīriem pie maigajām un intuitīvajām Zivtiņām, tāpat arī šī būs pēdējā Mēness cikla diena, kas būs piemērota atpūtai, askēzei, tīrīšanai un sevis atbrīvošanai no visa vecā un savu nokalpojušā. Atbrīvojieties no tām vēlmēm, iegribām un vajadzībām, kuras ir balstījušās ilūzijās un sevis nezināšanā. Dažkārt nedabūt to, ko vēlaties var izradīties viena no vislielākajām svētībām. Padomā, vai tavas vēlmes ir balstītas patiesā sevis zināšanā vai neesi pārāk ietekmējies no apkārtējiem. Nebaidies atlaist – emocijas, piesaistes, ilgas un nenoteiktas cerības.

Jaunmēness Zivs zīmē iestāsies 20. februārī, pl. 9:06 no rīta. Praktiski tūlīt pat arī Venēra – sievišķības, vēlmju un baudu enerģija, pāries kareivīgajā Auna zīmē. Šis Mēness cikls paaugstinās jūtīgumu, empātiju un spēju savās izvēlēs un lēmumos balstīties uz sevi, iekšējo pārliecību un vērtību sistēmu. Labs laiks visa veida mākslai, mūzikai un radošajai pašizpausmei, kā arī meditācijai un garīgajai (un psiholoģiskajai) pašizziņai.

Lai eleganti noslēgumi un iedvesmojoši sākumi!

Auns  

Kopā ar aizejošo Mēness ciklu, jūs šonedēļ no savas dzīves varat atlaist draugus un domubiedrus, kuri savā būtībā jau vairs tādi nav; plānus un ieceres, kuri vairs nav dzīvi un rada regulāru sajūtu, ka jūs mēģināt iejūgt beigtu zirgu. Neattaisnotas vai senos sapņos un fantāzijās balstītas ieceres un vēlmes būtu ieteicams atlaist līdz 15. februārim, lai atbrīvotu vietu jaunām, iedvesmā vibrējošām iecerēm. Jebkura projekta un praktiskā plāna reālistiskuma pārbaude notiks 16. februārī, kas ienesīs lielāku konkrētību to īstenošanā un formēs tālākos soļus praktiski uz gadu. Svētdiena būs piemērota atpūtai, savukārt 20. februāra jaunmēness jūs mudinās pievērsties iekšējās pasaules jautājumiem.

Vērsis

Šīs nedēļas galvenā tēma būs saistīta ar kādu redzamu un atsekojamu dzīves plānu vai mērķu kritisko pāreju daudz piezemētākā, konkrētākā un reālistiskākā izpildījumā. Kritiskā pāreja notiks 16. februārī, pēc kura sāksies tāds kā jauns pašrealizācijas cikls tuvākajam gadam, bet vēl līdz šī Mēness cikla beigām, 19. februārim, šī pāreja būs atsekojama. Paralēli tam, draugi, draudzīgas kompānijas un kopā būšanas jūs iedvesmos jauniem sapņiem un radošām iecerēm. Arī mīlestība, romantika un sevis lutināšana tagad būs ļoti aktuāla, šeit robežšķirtne starp veco un jauno notiks 15. februārī. Svētdiena būtu piemērota atpūtai savējo lokā. 20 februāra jaunmēness jums aktivizēs nākotnes plānu, draudzības un radošuma dzirksti.

Dvīnis

Enerģisks un aktīvs laiks, tikai šoreiz fokuss būs uz kvalitāti un gudru savas enerģijas izlietojumu, kas saistīts ar spēju koncentrēties un līdz galam novest konkrētus plānus un ieceres. 15. februārī notiks svarīga pāreja jūsu dzīves mērķos un pašrealizācijā, šeit parādīsies jauni iedvesmas avoti un nomainīsies mērkaukla, pēc kuras jūs izvērtējat vai notiekošais ir labs vai slikts. Arī stratēģija pēc kuras jūs līdz šim vadījāties ir gatava izkristalizēties daudz uztveramākā veidā. Iespējams noslēgt vai uzsākt kādu tiesvedību, pieņemt lēmumu par iegūstamo papildus izglītību. 19. februārī būtu ieteicams visu pabeigt, lai ar 20. februāra jaunmēnesi jūs būtu gatavi pievērsties jauniem dzīves mērķiem.

Vēzis

Iedvesmojošs un pacilājošs nedēļas sākums. Labprāt gūsiet jaunu pieredzi, zināšanas un iedvesmosities no dzīves skaistuma un iespēju bagātības. Ļoti plūstošs, intuitīvs, empātisks un maigs periods, kas miksēsies ar konkrētiem pienākumiem un atbildībām. 15. februārī noformēsies jauna dzīves vīzija par to kā jūs gribētu dzīvot un baudīt. Savukārt atbildības izjūta par sevi, jums svarīgiem cilvēkiem un dzīves kvalitāti nofiksēsies 16. februārī. Šis būs laiks, kad atmest vecās apņemšanās un noformulēt jaunas gan par sevis mainīšanu, gan apņēmīgām praktiskām iniciatīvām. 20. februāra jaunmēness būs izcils mēnesis, kad noķert pareizo vilni, lai visā ko jūs darāt būtu mīlestības un misijas sajūta.

Lauva

Enerģisks, bet nopietns un atbildīgs laiks. Jūs velēsities nosvinēt Valentīndienu, pat tad, ja jums nebūs savs “Valentīns”, tādēļ nedaudz piepūles un ballītei būtu jābūt. Jūs tieksities pēc ļoti dziļas, gandrīz mistiskas tuvības un transcendentālas pieredzes. Ja otrs īsti neatbildīs šim priekšstatiem jūs vai nu vilsities vai veikli iztēlē iztrūkstošo piezīmēsiet klāt. 15. februārī būs iespējams atlaist šādas ilūzijas un iztēles augļus. Ļoti spēcīgi un smagnēji jutīsities 16. februārī, bet jūtams ir jau vismaz nedēlu, jūsu partnerattiecības nonāks uz kritiskā sliekšņa ar skaidru izvēli uzņemties atbildību par jūsu kopā esamību vai arī otru atlaist. Jaunmēness jums atnesīs drosmi sekot un īstenot savus ideālus.

Jaunava

Līdz ar aizejošo Mēness ciklu, jūs būsiet gatavi noslēgt kādu svarīgu ieceri, pienākumu vai saistības darba jomā. Ļoti nozīmīga pāreja notiks tieši 16. februārī, kas būs kā robežšķirtne notikumiem un jūsu lēmumiem. Būtu jāpalielinās jūsu atbildībai. Var parakstīt darba līgumu. Tāpat šī pati enerģija var izpausties kā jauna līmeņa atbildības uzņemšanos par savu veselību un ķermeņa labsajūtu. Otra lielā pāreja jums notiks partnerattiecību jomā, šeit jūs tieksities pēc lielākas empātijas, maiguma un beznosacījuma saplūsmes. Var sanākt kā vilties tā arī no jauna iemīlēties savā partnerī. Gaidāmais 20. februāra jaunmēness, jums aktivizēs iespēju uztvert pasauli kā spoguli, sevišķi caur attiecībām un sadarbību.

Svari  

Nedēļas aizsāksies ar diezgan lielu sociālo aktivitāti, bet fonā esošais “dēmakla zobens” – patstāvīga smaga sajūta par kādām saistībām, pienākumiem vai atbildībām, nekur tāpat vien neizzudīs. Trešdiena būs piemērota, lai atrastu vai ienestu savā ikdienā kaut ko skaistu, pacilājošu, kas jūs iepriecinātu vai iedvesmotu. Mīlas dzīvē un arī attiecībās ar bērniem būs jāatmet ilūzijas, ka kaut kas atrisināsies pats no sevis un jāuzņemas atbildība par radušos situāciju, piemēram, jānosauc lietas īstajos vārdos un jānosprauž konkrētas robežas, 20. februāra jaunmēness palīdzēs jums uzlabot savu labsajūtu, sabalansējot un ienesot jaunas vēsmas kā darbā, tā ikdienas ritmā. Ja vajadzēs, cīnīsities par attiecībām.

Skorpions

Lai vai kam, bet jums ir ļoti lielas iespējas Valentīndienu sagaidīt un pavadīt ar visu to, kas šai dienai pieklājas. Jūs būsiet ļoti orientēti uz romantisku izklaidi vai atpūtu divatā, kur mīlas priekiem būs liela loma. Jūs viegli iemīlēsities un tikpat viegli arī atmīlēsities. 15. februārī būs grūti koncentrēties un fokusēt savu uzmanību uz jebko citu ārpus izklaidēm. Izņēmums būs radošo profesiju pārstāvji. Mājās, ģimenē, bet kādam arī savā sirsniņā briedīs kāda svarīga apņēmība, ar konkrētiem lēmumiem un solījumiem, pirmām kārtām, jau pašiem sev. Gaidāmais 20. februāra jaunmēness jums aktivizēs jūtu sfēru, vajadzību pēc kvalitatīvas atpūtas, pašizpausmes un hobijiem, kādam arī ilgas pēc bērniņa.

Strēlnieks

Šajā nedēļā jums būs iespēja sakārtot dokumentus un dažādus birokrātiskos jautājumus, kas kādu laiku jau ir gaidījuši savu kārtu. Kādas sarunas vai pārrunas var rezultēties ar līgumu slēgšanu vai cita veida nopietnu saistību noformēšanos. Iespējams atteikties no kādas ierīces vai mašīnas, kura prasa lielāku ieguldījumu, nekā labumu. Ieteicams pievērsties arī kontaktu loka pārskatīšanai, lai saprastu ar kuriem cilvēkiem labprāt vēlaties komunicēt un kuriem nē. Jūs labprāt pavadīsiet laiku mājās, zīmējot, muzicējot vai kā savādāk radoši izpaužoties. Liels akcents būs uz patīkamas atmosfēras radīšanu. Gaidāmais 20. februāra jaunmēness jūs mudinās pievērsties dzīves vietas un ģimenes jautājumiem.

Mežāzis

Labprāt pavadīsiet laiku dziļās sarunās. 15. februārī būs tāda kā pāreja - ar ko un par ko jūs vēlaties runāt un par ko ne. No vienas puses būs viegli idealizēt, aizrauties, no otras puses – tik pat viegli arī vilties. Šajā dienā var atlaist senas ilgas, vilšanās un neattaisnotas cerības, kuras uzlikāt uz citiem un ielaist savā dzīvē jaunas vēsmas, cilvēkus, kuri iedvesmo, piepilda ar siltumu un mīļumu. Nedēļas fonā dunēs arī robežpāreja naudas lietās. 16. februārī jūs varat atmest vecās saistības un solījumus, kas neattaisno jūsu finansiālos mērķus un tā vietā reālistiski skatīties uz saviem ienākumiem. 20. februāra jaunmēness jūs mudinās iepazīties, dalīties un mijiedarboties ar jauniem cilvēkiem.

Ūdensvīrs

Šis būs ļoti nopietns un atbildīgs laiks. Vismaz nedēļu jums jau fonā dun kādi pienākumi vai atbildības, kā rezultātā jūs sevi izpaužat ļoti disciplinētā un savāktā veidā. Visticamāk jums arī nav laika aizrauties ar filozofiju vai liriku. Pāreja no vecās sevis versijas uz jauno notiks 16. februārī, kad būtu ieteicams reāli pārskatīt savas laika un atbildības robežas un atbrīvoties vai noslēgt vecās saistības. Paralēli tam, naudas lietās būs ļoti grūti ievērot jelkādu mēru un disciplīnu. Var būt sajūta, ka nauda burtiski iztek starp pirkstiem neatsekojamā virzienā, tanī pat laikā nauda arī viegli nāks. 20. februāra jaunmēness jums aktivizēs naudas jautājumus un iespēju spilgtāk izpaust savus talantus.

Zivis

Šonedēļ jūs būsiet izteikti maigajās un sajūtošajās enerģijās. Sev kaut ko atteikt būs ļoti grūti. Labprāt pucēsities un visādi citādi lielu akcentu liksiet uz ārējo izskatu. 15. februārī var notikt tāda kā iekšējā pārslēgšanās saistībā ar to, kas ir jūsu ideāls - kā izskatīties un kādu iespaidu par sevi atstāt. Paralēli tam jūsu iekšējā pasaulē, zemapziņā, notiks lieka revīzija un jūs drosmīgi metīsiet un mēzīsiet no savas pasaules ārā visu to, kas ir maz efektīvs un jums neinteresants, šeit galvenā pāreja notiks 16. februārī. Bet no 19. februāra, līdz ar Saulītes pāriešanu jūsu zīmē, jūs kļūsiet pamanāmāki un dabiskāk spēsiet izpaust savus nolūkus, sajust un atzīt savas patiesās vēlmes un izpaust savus talantus.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt