winter gc44d45908 1280Gaidāmās nedēļas būs piesātinātas, ne tikai ar svētkiem un svinēšanu, bet arī ar nozīmīgām astroloģiskā noskaņojuma izmaiņām.

20. decembrī Jupiters – attīstības, iespēju un izaugsmes veicinātājs, zināšanu devējs un ideju virzītājs, atgriezīsies Auna zīmē, kur tas jau atradās no 11. maija līdz 28. oktobrim. Šajā laikā daudzi jau paspēja savās dzīvēs spert drosmīgus soļus, iziet jaunajā, pēc kura jums bija iespēja nedaudz nomierināties un uzlādēt iekšējās baterijas, lai no 20. decembra līdz nākamā gada 16. maijam, atkal drosmīgi spertu soļus nezināmajā, sekojot savai iekšējai tiecībai un vēlmei pēc izaugsmes.

21. decembrī Saulīte no ugunīgajiem un iznesīgajiem Strēlniekiem pāries mierīgajos un atbildīgajos Mežāžos. Tas tuvākajam mēnesim aktivizēs praktiski sasniedzamus un izpildāmus uzdevumus, mērķus, spēju un nepieciešamību būt organizētiem un disciplinētiem. Tev būs iespējams viss, ja pilnībā rēķināsies tikai ar sevi.

22. decembrī kā jau pie veca Mēnestiņa būtu ieteicams atpūsties, atjaunot savus spēkus, izelpot, kamēr vēl var. Laiks askēzei, attīrīties, pārkārtoties. Sakārtot savu telpu un ķermeni, labs efekts no jebkura veida askēzes vai detoksa.

Jau nākamajā dienā, 23. decembra pl. 12:17 sāksies jauns Mēness cikls Mežāžu zīmē, kas būs ar atkārtotu ambīciju uzplūdu. Tas sajūtās un arī tēmās būs ļoti līdzīgs periodam no 29. jūnija līdz 28. jūlijam. Droši celiet augšā savas piezīmes un plānotājus, ļoti iespējams, ka daļa no jūsu plāniem tā arī netika realizētu un tagad būs īstais laiks tos manifestēt dzīvē. Īsumā šis laiks būs par jūsu mērķiem augt, virzīties un būt kam vairāk nekā jūs esat caur diezgan jūtamu iekšējo spriedzīti, kas neļaus samierināties, atkāpties vai kā savādāk savas jaudīgās ieceres paslaucīt zem paklāja.

Minētajās noskaņās tiks sagaidīts arī Ziemassvētku vakars. Tajā lielu vietu ieņems tradīcijas, rituāli un cieņpilnas savstarpējās attiecības. Viss gadu gaitā pārbaudītais un dažādas vētras pārdzīvojušais, kas ir šo svētku klasiku klasika – izdekorēta eglīte, apdāvināšanās, ģimenes kopā sanākšana, fotogrāfēšanās, dalīšanās un noteikti nedrīkst aizmirst par savas dzimtas vecāko paaudzi. Paviršības un virspusējība netiks piedota.

Paši 1. un 2. Ziemassvētki būs uz daudz vieglākas un draudzīgākas nots – daudz svarīgāk būs justies brīvi, atraisīti un pavadīt laiku tieši draugu kompānijās. Savukārt pēc svētku noskaņa būs vairāk plūstoša, bez lielas konkrētības vai nopietnām sarunām, gluži otrādi – dziedāt, radoši izpausties, paslinkot un baudīt ļaušanos dzīves upei.

No 29. decembra līdz nākamā gada 18. janvārim būs kārtējais retrogradā Merkūra periods. Laiks, kas iedos papildus palēninājumu. Ļoti liels akcents uz pagātni, citiem laikiem un stāstiem. Fotoalbūmu skatīšanās, senu draugu un paziņu satikšana būs tikai daļa no uznirstošās pagātnes. Laiks sakārtot domas, pārkārtot savu iekšējo pasauli. Kopā ar jau esošo retrogrado Marsu – laiks būs izteikti bremzējošs, vērsts uz pagātni vai iekšējo pasauli.

Neskatoties uz to, pēdējās vecgada dienas var būt diezgan dinamiskas, galvenokārt dēļ dažādiem misēkļiem vai kādiem nesakārtotiem jautājumiem. Atslābinājums iestāsies tikai 31. decembra vakarpusē, pēc pulksten 19:00, kad beidzot varēs izelpot un izbaudīt gadu mijas maģiju.

Kopumā šis laiks ir par palēninājumu, pārslēgšanos uz svētkiem, atpūtu un vienkārši iespēju ļaut sev būt. Tiekam galā ar pagātni, sakārtojam savas domas un gatavojaties jaunam aktivitāšu cēlienam.

Lai iedvesmojošs, mīlestības un sirsnības pilns šis svētku laiks!

Auns  

Tagad, līdz ar Jupitera atgriešanos Auna zīmē, jums īsta miera sēdēt uz vietas vairs nebūs. Būs tēmas un jautājumi, kuri jau vismaz no vasaras gaida, kad jūs tiem pieķersities klāt, realizēsiet vai sakārtosiet, sevišķi jūtams tas kļūs no 23. decembra jaunmēneša. Ziemassvētku vakaru sagaidot jūs labprāt uzņemsities iniciatīvu - aicināsiet viesus, visus pabarosiet un parūpēsities, lai visiem viss pietiek. Pašus Ziemassvētkus būtu ieteicams pavadīt kopā  ar draugiem. Retrotrogradais Merkūrs jūs mudinās vēlreiz pārskatīt savus mērķus un atsijāt reālistisko no iluzorā. Pēdējās Vecgada dienas var paiet kā virpulī. Atslābinājums iestāsies pie gardas maltītes tikai pašā Vecgada vakarā. Pagaidām jaunais gads vedina sakārtot attiecības ar pagātni.

Vērsis

Sācies ir praktiskas rosības laiks, jums visticamāk ir diezgan skaidrs, kas jums ir jāpaveic un kad. Tas palīdzēs disciplinēties un realizēt kādu savu stratēģiju dzīvē. Zemapziņas līmenī jūsu iekšējā pasaulē atkal viss paliek ļoti nestabils un nospriegots, neļaujot jums pilnībā atslābināties un izbaudīt dzīvi. 23. decembra jaunmēness atnesīs šīs vasaras atskaņas gan rūpēs un raizēs, gan arī iespēju logam, kurš jums atvērās. Ziemassvētku vakars būs saistīts ar pienākumiem, solījumiem un apņēmībām, sevišķi lai izvairītos vai pārslēgtos no kāda nekomfortabla jautājuma. Paši Ziemassvētki būs stipri ambiciozāki, jūs būsiet pārņemti ar kādu ideju, mērķi vai projektu, kas var prasīt visu jūsu uzmanību. Jūsu īstās Jaungada svinības sāksies no 19:00, kad uzlabosies jūsu pašsajūta.

Dvīnis

Šis jums ir sarežģīts un izaicinājumiem bagāts laiks. Jupitera atgriešanās jūs aicina atkārtoti pievērsties ilgtermiņa plāniem  un iecerēm, kā arī pamatoti var gaidīt labas iespējas caur draugiem. 23. decembra jaunmēness jums aktivizēs ilgtermiņa plānus saistībā ar naudas jautājumiem, tematiski atkārtojot jau šīs vasaras notikumus. Ziemassvētki jums viegli var pārvērsties par darbu un tajos ļoti liela loma būs spējā runāt tiešu un skaidru valodu. No 29. decembra,  kāds sāksies retrogradā Merkūra periods, ieteiktu jums pilnībā atslābināties, atpūsties un nedomāt ne nieka. Visas šī perioda retrogradās enerģijas jūs skar vistiešāk. Vienlaicīgi šis var būt liels izrāviens jaunā līmenī. Pašu jaungadu jūs būsiet gatavi sagaidīt arī vienatnē.

Vēzis

Ļoti dinamisks laiks, neskatoties uz visiem bremzējošajiem faktoriem. Iespēju un tiecības enerģija atkal izies savā visspilgtākajā un ambiciozākajā zonā, līdz ar to – mērķi, projekti, ieceres un dažādas iespējas sabiedriski aktīvi padarboties jums atkal kļūs ļoti aktuāli. Līdz ar Saulītes pāriešanu Mežāžos jums aktivizēsies attiecības un veiksmīgas sadarbības jautājumi, tie savā ziņā izaicinās visu to, kas jūs esat. Gaidāmais jaunmēness iedos jaunu elpu visam jau piesauktajam ar tādu kā atsauci uz vasarā  neiespēto. Atkārtots lūzuma punkts, kas var ļoti daudz ko jūsu dzīvē izmainīt. Ziemassvētku vakars paies uz pienākumu sajūtas. Savukārt Jaungada gaidās uzmanieties no pārēšanās.

Lauva

Gana rosīgs laiks. Ikdiena būs ļoti piesātināta ar dažādiem sīkumiem un pareizībām, kā lietām ir jābūt. Labprāt pievērsīsities ceļojumu vai studiju plāniem, sevišķi, ja to neizdevās realizēt šajā vasarā. Gaidāmais jaunmēness jums aktivizēs darba vai veselības jautājumus, viens no diviem jums prasīs lielu pašdisciplīnu un saprātīgumu it visā. Iespējams apjautīsiet, ka, tikmēr kamēr nepārkārtosiet dienas ritmu un prioritātes, jūs nespēsiet realizēt savas ieceres. Ziemassvētku vakars paies aktīvā rosībā, darbos. Nepārcentieties un dozējiet ar atpūtas pauzītēm. Savukārt gatavošanās Vecgada ballītei jūs pašu iepriecinās un iedvesmos daudz vairāk nekā pati ballīte, var nākties kāpt uz skatuves.

Jaunava

No 22. decembra vesela virkne planētas būs saskrējušas vienkopus, vedinot jūs daudz vairāk laika pavadīt ar bērniem, pievērsties svētku radīšanai, radošām nodarbēm, arī hobijiem, bet sirdī brīvās Jaunavas var kļūt aktīvas mīlestības vai romantiskas izklaides meklējumos. Gaidāmais jaunmēness iedos tikai papildus impulsu darboties kādā no piesauktajiem virzieniem. Tam visam vēl klāt jauksies sajūta, ka kaut kas ir iestrēdzis un nevirzās uz priekšu tik strauji kā gribētos, var būt kāds nerealizēts jautājums kas savu kārtu gaida jau no vasaras. Ziemassvētkus sagaidīsiet rosīgi, radoši, ja ir bērni – noteikti kopā. Vecgada vakars, pēc septiņiem arī būs jums harmonisks un palīdzēs pārslēgties uz dzīvesprieku.

Svari  

Līdz ar Jupitera atgriešanos Auna zīmē, jums atkal pieaugs nedaudz jau pierimušie jautājumi un saspīlējumi partnerattiecībās. Tagad līdz pat nākamā gada 16. maijam, tā vai citādi būs jāiet uz pārmaiņām attiecībās – vieni izies jaunā līmenī, citi izlems, ka tālākais ceļš vairs nav kopīgi ejams. Šajās nedēļas ļoti liela enerģiju koncentrēšanās būs uz jūsu ģimenes vai māju jautājumiem. Laiks apciemot tuvākus un tālākus radiniekus, lai atgādinātu par sevi un sasveiktu svētkos. Ziemassvētku vakars, visticamāk, paies ģimenes lokā. Savukārt veco gadu aizvadot varat iziet uz kādu risku, pieņemt  izaicinājumu. Laiks, kad jums īpaši svarīgi būs pieskārieni, mīļums un mīlestības piepildītas telpas radīšana.

Skorpions

Jums pastiprināsies komunikācijas sfēra un visi ar to saistītie informācijas nesēji kā dators vai telefons. Tagad varēs labi atrast kopsaucēju pretrunīgos jautājumos, veikt plānošanas vai pārbaudes darbus un veidot jaunas pazīšanās. Tieši Jupitera atgriešanās Aunā, mudinās ķerties klāt pašām drosmīgākajām profesionālajām iecerēm. Gaidāmais jaunmēness 23. decembrī aktivizēs kādu ambīciju darba sakarā, kā arī neparastas pazīšanās. Ziemassvētku vakars aizritēs garās sarunās par sev svarīgo, it kā mēģinot atgūt iekavēto. Gaidāmais retrogradā  Merkūra periods no 27. decembra līdz 18. janvārim veicinās atkārtotu kāda jautājuma izskatīšanu. Jaungada sagaidīšanai viss kas jums būs vajadzīgs ir otra pusīte.

Strēlnieks

No 28. oktobra līdz 20. decembrim jums bija iespēja ievilkt elpu un uzlādēties ar sev pazīstamām un tuvām enerģijām Tagad ir laiks atgriezties aktīvajā fāzē un mest izaicinājumu pasaulei savu patieso talantu un individualitātes izpausmē. 23. decembra jaunmēness aktivizēs naudas jautājums un pateicoties tam skars arī darbu. Jūsos dzims liela vēlme iziet finansiāli jaunā līmenī kopā ar nepieciešamību uz sevi tērēt daudz vairāk. Ziemassvētku vakarā būs ļoti aktuāli naudas un citu resursu jautājumi, no kā arī izrietēs, cik apmierināti jūs būsiet ar pašiem svētkiem. Ja visam ieplānotajam pietiks laika, enerģijas un līdzekļu – jutīsities ļoti labi. Jaungada sagaidīšana būs vairāk uz pašatdevi un svētku sarūpēšanu citiem.

Mežāzis

Jums ir iespējams piedzīvot lūzuma pagriezienu, lielu pārejā tajā, uz kuru pusi virzāt savu dzīves kuģi. No 20. decembra māju, ģimenes un dzīves pamatu jautājums atkal kļūs par ļoti aktīvu, patstāvīgi virzošu un attīstībā esošu jautājumu. 21. vēlu vakarā Saulīte pāries Mežāžu zīmē, izgaismojot un stiprinot jūsu dabiskos talantus un kvalitātes. Gaidāmais 23. decembra jaunmēness sūtīs sveicienus aizgājušajai vasarai un tajā neiespētajiem jautājumiem, mudinot atkārtoti pievērsties ar jūsu dzīves pamatu pārkārtošanu un bāzes vajadzībām saistītajiem jautājumiem.  Ziemassvētku vakarā jūs ļoti labprāt ņemsiet iniciatīvu savās rokās. Savukārt pašu vecgada vakaru pavadīsiet jautrā un sirsnīgā savējo kompānijā.

Ūdensvīrs

Šobrīd ļoti daudz kas notiek jūsu iekšējā pasaulē, zemapziņas līmenī vai vienatnē, slēpti no svešiem skatieniem un vērtējumiem, jo īpaši izteikti no 22. decembra. Jums tagad ir vajadzīgs daudz vairāk atpūsties, pavadīt laiku vienatnē, lai iekšēji pārkārtotos un noslēgtu daudzu negulētu nakšu nemiera patiesos cēloņus. Saudzējiet savu veselību. 23. decembra jaunmēness no vienas puses mudinās likt akcentu uz jūsu iekšējo pasauli, no otras puses, radīs lielu impulsu izzināt, apgūt un izprast, kas ir tas, kas jums neļauj virzīties uz priekšu. Ziemassvētku vakaru jūs varat pavadīt arī vienatnē vai stipri pietuvinātu cilvēku kompānijā, savukārt jaungadu labprāt sagaidīsiet mājās, komfortā, ja vien pirms tam jau nebūsiet paspējuši kur aizbraukt.

Zivis

No 20. decembra veiksmes un iespēju enerģija Jupiters beigs lutināt Zivtiņas un dosies tālāk savās gaitās, atkārtoti ķeroties klāt jūsu finansēm un citiem resursiem, kurus jūs varat pārvērst naudā. Šobrīd jums prioritāšu augšgalā ir ilgtermiņa plāni, draudzība un kopīgi pavadīts laiks. 23. decembra jaunmēness ļoti spēcīgi mudinās to visu pārvērst kādās finansiālās vērtībās, visam ir vajadzīga zināma pašatdeve, rentabilitāte un jūs to šobrīd ļoti labi apzināties. Tematiski atkārtoti aktualizējas šīs vasaras iesāktie un nepabeigtie darbi. Ziemassvētku vakaru jūs labprāt pavadīsiet kopā ar līdzīgi domājošajiem, kur sakrīt mērķi un intereses, savukārt jaungada sagaidīšana iespējama kādā izbraucienā ārpus mājas.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt