sun ge145b2152 1280Pilnmēness ir aiz muguras un arī Mēnestiņš pamazām sāk sarukt savos apmēros, kopā ar to būtu pamazām jānorimst lielajām emocionālajām vētrām un pārdzīvojumiem. To kulminācija nu jau ir aiz muguras, viss pārējais ir tikai atskaņas un sekas.

Nedēļa sākums kopumā būs vēl diezgan dinamisks, bet ar labām iespējām savākties un mobilizēties tam, kas jums šobrīd ir izvirzīts kā prioritāte, sevišķi saistībā ar kādām kopā sanākšanām un kolektīvajām aktivitātēm. Tas sevī ietvers arī pašdisciplīnu, pašsavaldību un organizētību kāda lielāka mērķa vārdā.

13. decembrī būtu ieteicams īpaši uzmanīties no iekrišanas destruktīvos stāvokļos, kas saistīti ar bezspēcību, vainīgā meklēšanu, apvainošanos vai noslēgšanos. Ja jums būs nedaudz kareivīgāks noskaņojums, šī pati enerģija var polarizēties uz pretējo principu – stingrība un prasīgums pret sevi un apkārtējiem, nosakot stingrus rāmjus un ierobežojumus, aizmirstot par tādu spēju kā elastīgi un viegli pielāgoties reālajai situācijai, nevis izdomātājai.

Fonā būs stipri aktivizēts ideālistiskums, labdarība, augsti principi, ticība, cerība un mīlestība, tomēr šoreiz šīs cēlās jūtas un ideāli radīs tādu kā iekšēju spriedzi, to īstenošana dzīvē var nebūt “ērta” vai ar to atgriezenisko saiti (reakcijām, pateicību), kādu jūs vēlētos par saviem centieniem saņemt.

Augstā vietā būs laiks, pareiza tā sadalīšana starp savām prioritātēm un nebaidīšanās eksperimentēt ar savām bāzes vajadzībām, kuras vienmēr ir palīdzējušas sabalansēties, kā, piemēram, iemīļotās kafijas, pastaigu maršruta, ierastās sēdēšanas pie galda vai televizora aizvietošana ar ko ne mazāk kaifīgu. Tas palīdzēs jums savādāk mijiedarboties ar laiku un iespēt visu, ka jums būtisks.

Kopumā nedēļa turpinās jau iepriekš uzņemto dinamiku, kur augstas, skaistas un cēlas idejas un plāni būs grūti savienojami ar steidzīgo ikdienu ar tūkstošiem sīkumu. Tomēr tagad daudz labāk strādās rīcības plāns un uzdevumu saraksts dienai, obligāti nofiksēts laikā un citos resursos.

Tāpat arī tuvākajās nedēļas gaisā virmos ticības krīze jeb kas ir tie ideāli, kam jūs ticat, pēc kā jūs tiecaties, un cik nopietni un patiesi jūs esat savā apņēmībā uz tiem virzīties. No šejienes arī pacelsies tādi jautājumi kā altruisms, līdzjūtība, pašatdeve un labdarība kopumā.

Lai siltas un mīlestības pilnas sirdis un spēja ar šo siltumu arī dalīties!

Auns  

Ļoti aktīvs laiks, kurā vēl joprojām būtu jāuzmanās skriet vienlaicīgi pārāk daudzos virzienos, tas draud ar izmētātību un daudzām labi domātām iniciatīvām, kuras tiek atstātas puspabeigtas. Labākais risinājums ir turēt galvu izraudzītā kursa virzienā, uzrakstīt plānu un konkrētus soļus katrai dienai un iespēju robežās turēties pie tā. Ir ļoti būtiski nebūt pārāk prasīgiem pret sevi, kad visu, ko esat ieplānojuši mēģināt īstenot burtiski, nerespektējot apstākļu ietekmi, kā arī otrādi – pilnībā attaisnot savu bezdarbību un atkāpšanos no plāna. Ceļojumi, augsti ideāli, līdzjūtība un savstarpējais izpalīdzīgums darbībā jūs pašu ļoti uzlādēs un piepildīs ar svarīguma sajūtu, tādēļ nepalaidiet garām iespēju izpausties.

Vērsis

Visticamāk jums jau ir skaidri izraudzīts kurss un izvirzīti mērķis, kas īstenojams. Šobrīd jums būs salīdzinoši vieglāk ieiet tādā kā ritmā, ja paši sekosiet sava plānam. Lēni, disciplinēti, pacietīgi un prātīgi. Tanī pat laikā ir vieta arī zināmām drosmīgām iniciatīvām vai eksperimentiem, lai jūs patiesi varētu virzīties uz priekšu. Var saaktualizēties parādu vai naudas aizņemšanās jautājums. Caur praktiskuma lupu vēlreiz jāpaskatās uz savām reālajām dotībām un tendencēm – cik ļoti tās sakrīt ar jūsu vēlmēm. Vides maiņa, kā arī kāda vieda cilvēka uzklausīšana ļoti spēcīgi mainīs jūsu priekšstatu pašiem par sevi. Šobrīd jūs vēl gatavojaties, lai uzdrošinātos kādam lielam lēcienam, pārejai.

Dvīnis

Jums turpinās ļoti aktīvs un izaicinošs laiks. Tikko aizvadītais pilnmēness izprovocēja visu labāko un sliktāko jūsos. Izteiktais nemiers un patstāvīga mētāšanās no viena jautājuma uz otru, visticamāk, būs jūs spēcīgi nogurdinājis. Tomēr šis ir laiks, kurā jūs nenogurstoši, atkal un atkal mēģināt iziet uz iniciatīvu, lai paveiktu ko jums būtisku. Iespējama plānota vai labi organizēta distancēšanās no kādiem jautājumiem, uzdrošināšanās. Profesionālā sadarbība šobrīd būs īpaši izaicinoša atšķirīgo redzējumu dēļ. Partnerattiecībās arī var pacelties jautājumi par kādiem lieliem mērķiem, atslēgas pagriezieniem, ar kuriem beidzot būtu jātiek skaidrībā. Nebaidieties lietas saukt īstajos vārdos.

Vēzis

Vēl joprojām darbs, ikdienas pienākumi un to veikšanas ritms, arī rutīna, jums būs diezgan augstā vietā. Tieši šajā nedēļā iespējams kādu ārēju notikumu iespaidā, bet var arī iekšējās apņēmības rezultātā, jūs varat kaut ko būtisku mainīt savos ikdienas rituālos un attieksmē pret savu ķermeni un veselību. Lielas un iedvesmojošas idejas jūs turpinās aizraut un iedvesmot, veicinot jauna redzējuma noformēšanos par saviem lielajiem mērķiem un dzīves jēgu kopumā. Šobrīd aktuālāki kļūs arī partnerattiecību jautājumi, iespējams būs jāizrunā kādi neērti jautājumi un jārod jauna kompromisa zona. Šī ir pēdējā mierīgā nedēļa pirms ķeraties klāt ļoti ambicioziem mērķiem un plāniem vairāku mēnešu garumā.

Lauva

Romantiskā un izklaidējošā dzīves puse jums šobrīd saistīs visvairāk. Daudziem no jums priekšplānā izvirzīsies tās zonas un jautājumi, kur jūs parasti uzlādējaties, atjaunojaties. No šejienes arī milzu pašatdeve un ieguldīšanās kādos hobijos vai izklaidēs. Uzmanieties, būs ļoti grūti ievērot kādu mēra izjūtu un uztaustīt robežas. Arī attiecībā uz bērniem un iespējām viņus iepriecināt izvirzīsies milzīgs tradīciju saraksts, kurš tagad prasīsies pēc zināmiem atjauninājumiem, lai harmoniskāk atbilstu bērnu patiesajām interesēm. Darba jomā – grafiks, pienākumi un disciplīna. Visu darīt pa plāna punktiem, augsta organizētība un no šejienes arī efektivitāte visā, ko darāt. Iespējama saruna, kas ieviesīs izmaiņas darbā.

Jaunava

Šīs nedēļas prioritāte būs parūpēties par ģimeni no lielajiem līdz mazajiem, sākot no ikdienišķiem sīkumiem, līdz svētku galdam, dāvanām vai pat darba un naudas jautājumiem. Milzīga pašatdeve attiecībās, kas var prasīt arī pārkāpt kādām ļoti būtiskām robežām. Mēģiniet neidealizēt otru, tikai tas jūs spēs pasargāt no sirdi plosošas vilšanās otrā cilvēkā. Iespējama kāda negaidīta romantiska interese vai aizraušanās, kam būs ļoti spontāns un nenosakāms raksturs. Darba jomā un jautājumos saistībā ar profesionālo ambīciju būs tāds kā “uzkāršanās” periods, pat tad, ja jūs no savas puses būsiet visu izdarījuši, lietas var nevesties tik strauji kā cerēts. Rakstiet darāmo darbu sarakstu un atzīmējiet paveikto.

Svari  

Ikdiena turpināsies būt ļoti piesātināta un mierīgi rimta pabūšana pašiem ar sevi var tikai sapņos rādīties. Šajā nedēļā būs ļoti daudz risināmi jautājumi – jāsazvanās, jāsarunā, jāvienojas, jāaizbrauc pakaļ, jāaizved vai kā savādāk jārisina kādi aktuālie jautājumi kā darba, tā ģimenes sakarā. Ģimenē, mājās iespējams būs jārisina kādas svarīgas sarunas, kas var nest diezgan pamatīgas pārmaiņas kā attieksmē, plānos, tā ieguldījumos. Darba jomā un balansa atrašana tajā ar ģimenes lietām prasīs no jums lielu uzmanību un vērību. Par tā trūkumu liecinās paaugstinātas ambīcijas, bezspēcības sajūta notikumu priekšā vai pārmērīga kontrole. Sakārtojiet ikdienu, lai ir spēka pievērsties attiecībām.

Skorpions

Ja vien jūs nebūsiet pārmēru aizrāvušies ar darbu vai kādu savu ambīciju realizēšanu, tad provokatīvas un izaicinošas informācija, sarunas un pārrunas ieņems centrālo vietu. Jūs var ļoti spēcīgi mētāt no ļoti stingra un pēc visiem noteikumiem atbilstošiem priekšrakstiem uz pavizam ezotērisku vai sapņaini cerīgu stāvokli. Atbildes, kuras meklēsiet, nebūs atrodamas klasiskajos avotos vai formā. Jūsu partnerattiecības iespējams būs nobriedušais kādai nopietnai sarunai, kas var radīt zināmu sajūtu par laivas sašūpošanos. Jums būs tendence pastiprināti kontrolēt savas finanses, kā arī tērēt naudu vairāk uz tradicionālajām lietām. Laba iespējas izklaidēties, atpūsties vai kā savādāk uzlādēties.

Strēlnieks

Nedēļa aizsāksies ļoti apņēmīgi, jums būs konkrēti plāni un uzdevumi, ko centīsities izpildīt. Vistipiskākie varianti būtu saistībā ar kādiem darba uzdevumiem vai birokrātiskajiem jautājumiem. Mājās prasīsies uzburt zināmu atmosfēru un sajūtu gammu, kas no jums prasīs lielu pašatdevi un altruistisku ieguldīšanos. Darbā iespējamas pārrunas par atalgojuma maiņu un citām lielām izmaiņām pienākumos un atbildībās. Partnerattiecības un arī profesionālās sadarbības vēl joprojām būs tādā kā testa režīmā, briest lielākas izmaiņas, bet tikmēr var būt sajūta, ka trīs soļi un priekšu un divi atpakaļ. Šī ir pēdējā nedēļa, kad uzlādēties ar augstiem ideāliem un vīziju, jo pēc tam var nebūt laika domāt, tik darīt.

Mežāzis

Jūsu šīs nedēļas prioritātes ir saistītas ar savu jauno sevis izjūtu, tā iespaidā jūs varat spēlēties ar savu imidžu, tēlu, kā arī salīdzinoši daudz runāt, lai tiktu skaidrībā paši ar sevi. Jums ļoti patiksies un palīdzēs, ja domāsiet strukturēt, burtiski zīmējot shēmas un izrakstot, kas ar ko ir saistīts un no kā atkarīgs. Nedēļas pirmajā pusē būtu jāuzmanās neiekrist šūpolēs saistībā ar pārmēru lielu stingrību, kontroli un disciplīnu no vienas puses un, infantilu uzvedību, izvairīšanos no atbildības un kaprizitāti no otras puses. Dodiet sev iespēju atpūsties un tikt galā pašiem ar sevi, jo tūlīt jau ar jaunnedēļu aizsāksies pavisam cits aktivitāšu cēliens, kurš jau prasīs no jums pilnu gatavību zemajam startam.

Ūdensvīrs

Nedēļa aizsāksies ļoti organizēti un savākti. Jums būs kā ilgtermiņa plāni, tā solījumi draugiem un jūsu kopējās aktivitātes. Tajā visā jums nebūs laika liekām vaļībām vai pārmēru lielai pašanalīzei. Patiesībā jums galvā domu un ideju būs daudz un tās apvienojot ar domubiedru centieniem var rast kādu negaidīti radošu gultni. Ļoti labi palīdzēs izrakstīt kā visus satraukumus un aizvainojumus, tā arī plānus un ieceres, kuros nekādi neizdodas ievies skaidrību. Naudas jautājumos būs grūtības rēķināt līdzi un ievērot zināmu samērīgumu, tieši otrādi iespējams pārtērēsities, vai cēlu jūtu vadīti ieguldīsities vairāk, nekā situācija to reāli prasa. Arī altruismam ir vieta būt, bet ne uz savu bāzes vajadzību rēķina.

Zivis

Šis jums vēl joprojām ir stipri jaudīgs laiks. Jūs viegli realizējat savus apkārtējiem redzamākos mērķus un ambīcijas, citiem vārdiem, profesionāli realizējaties. Jūsos ir nobriedis tas iekšējais kodols, vērtību sistēma un pārliecības, kas ļauj būt iekšēji motivētiem un pašdisciplinētiem, lai sasniegtu daudz vairāk nekā citā periodā jūs pat varētu cerēt. Tomēr šī ambīcija rada arī zināmu spriedzi, jo tā jūsos saglabā paaugstinātu tonusu, nedodot jums iespēju pilnībā atslābt. Domubiedru aktivitātēm būs jāpieiet ļoti sistemātiski un plānveidīgi pa punktiem. Nedēļas viducī iespējams kāds jaunums vai pāvērsiens, kas ietekmēs minēto plānu izpildi laikā, naudā vai apmēros. Uzticieties savai intuīcijai.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt