hope g5f82faa1b 1280Nedēļa solās būt ļoti intensīva un izaicinoša. Astroloģiski centrālais notikums būs 8. decembra pilnmēness un dažādi tā ietekmi pastiprinoši faktori. Daudzas idejas, ieceres un plāni būs nobrieduši līdz tādai kā kulminācijai, un pat tad, ja kaut kas vēl īsti no plānotā nebūs izdarīts, gribēsies visu iespēt paveikt tieši šajā laikā.

Jārēķinās ar lielu nepacietību, sasteigtību, iespējams izkaisītību dažādos jautājumos un sīkumos. Galvenā pilnmēness pretruna būs saistīta ar līdzjūtību, altruismu, skaistām un cēlām idejām no vienas puses un iekšējo nemieru, apkārtējo cilvēku ietekmi, zināšanu vai prasmju trūkumu no otras puses. Viens no labākajiem veidiem kā tikt galā ar šo dilemmu būs skaidri apzināties, kur jūsos ir zināšanas, prasmes un kompetences un kur tādu jums vienkārši trūkst. Tas palīdzēs ieraudzīt situācijas, kur pateikt nē, kur mesties ar visām četrām un kur palūgt palīdzību kādam zinošākam cilvēkam.

Tāpat arī šonedēļ aktivizēsies visi jautājumi saistībā ar savstarpējo komunikāciju: vai jūs protat uzklausīt padomu, uztvert objektīvu kritiku, uzdot jautājumus, arī taktiski un smalkjūtīgi komunicēt ar sev nekomfortabliem cilvēkiem? Visi jūs trūkumi saistībā ar spēju saprotami un harmoniski dalīties un apmainīties ar informāciju laikā ap pilnmēnesi kļūs ļoti asi pamanāmi.

No otrdienas jūsu runāšanas un domāšanas veids kļūs piezemētāks, lietišķāks un praktiskāks. Entuziastiskām idejām ir vieta būt, bet ļoti svarīgi ir neizlaist to posmu, kad ir jāizvirza skaidri saprotami un izmērāmi mērķi, kuriem pakārtot maksimāli reālistisku rīcības plānu ar konkrētiem soļiem. Šādi un līdzīgi jautājumi būs aktuāli praktiski līdz februāra viducim.

Savukārt no 10. oktobra arī gaume un vērtību sistēma kļūs daudz tradicionālāka un praktiskāka. Pēctecībai un pārmantojamībai būs liela nozīme. Apģērbā un gaumē dominēs klasiskais stils. Liela savāktība. No šī brīža var pievērsties arī Ziemassvētku dāvanu iegādei, kas garantē, ka nepārtērēsities un akcents būs uz dāvanas pielietojamību.

Vēl viens nedēļas fona impulss būs saistīts ar nepieciešamību mainīties, atbrīvoties no iesīkstējušām un pārāk konservatīvām formām kā visam būtu jābūt, tas palīdzēs būt daudz maigākiem un empātiskākiem pret sevi un sev tuvajiem. Tomēr būtu jāuzmanās arī pārāk neizdabāt savām emocijām un mirklīgam vājumam, kas var sabotēt kādu jums svarīgu atskaites punktu.

Esiet vērīgi un apzināti šajā nedēļā. Izaicinājumu būs daudz, bet tas nozīmē, ka būs arī reālas iespējas izkāpt no savu ieradumu radītajiem pinekļiem.

Auns  

Jums šīs nedēļas lielākie izaicinājumi var būt saistīti ar izglītību vai zināšanām – to iegūšanu vai problēmām dēļ tās neesamības. Jūs viegli iziesiet uz konfliktu un kļūsiet neapmierināti ar citiem cilvēkiem. Mācieties paklusēt. Uzmanieties no pārāk izmētātām, virspusējām aktivitātēm vairākos virzienos vienlaicīgi, tas draud ar to nenovešanu līdz galam. Mēģiniet vismaz galvā ieskicēt kā visas nedēļas, tā arī katras dienas darba plānu, bet nebaidieties arī to pamainīt, ja reālā situācija to prasa. Otrs izaicinājums būs saistīts ar sava vājuma vai bezspēcības atzīšanu kādā ar profesionālo ambīciju vai ģimeni saistītā jautājumā. No 10. decembra jums kļūs ļoti svarīgi gūt redzamus rezultātus tajā ko darāt.

Vērsis

Gaidāmās nedēļas galvenās tēmas būs viss par un ap jūsu finansēm. Tieši 8. decembra pilnmēness jūsu naudas jautājumus saaktualizēs jaunā līmenī. Uzmanieties emocionāla impulsa vadīti izšķērdēt naudu neskaitāmos mazos sīkumos tā arī neparūpējoties par pašu galveno jeb lielāko vajadzību. Ļoti labi strādās un no kļūdām izvairīties palīdzēs, ja jūs sev būsiet uztaisījuši rīcības plānu, kuram sekot. Sarunas ar citiem būs salīdzinoši sarežģītākas kā citos posmos, galvenokārt tādēļ, ka jūs visu uztversiet stipri personiski un varat viegli apvainoties. No 10. decembra būsiet noskaņoti pārslēgties, doties ceļojumā vai kā savādāk bagātināties, paplašināt savu redzesloku. Iespējama svārstīšanās starp algotu darbu un savu biznesu.

Dvīnis

Jums gaidāmais pilnmēness būs izteikti jūtams, jo tas notiks tieši Dvīņu zīmē. Tas nozīmē, ka ļoti pastiprināsies kā jūsu labākās tā arī sliktākās kvalitātes, sevišķi tendence darīt pārāk daudz lietas vienlaicīgi un rezultātā riskēt neko tā arī neizdarīt līdz galam. Ja sevī šādu tendenci atpazīstat, tad, neskatoties uz satraukumu, ka kaut ko neuzspējat vai kāds uz jums gaida, izeplojiet un dziļi ieelpojiet un tikai tad dariet labāko, ko spējat. Varat jau savlaicīgi rēķināties, ka apkārtējā vide jūs neglaudīs pa spalviņai, bet radīs vajadzīgo spriedzi, lai jūs spētu mainīt attieksmi pret to kā jūs vispār darāt lietas. Piecas apzinātas ieelpas un izelpas pirms visa satraucošā, kam ķersities klāt, mainīs visu.

Vēzis

Šī nedēļa jūsos aktivizēs nepieciešamību starp ikdienas darbiem un pienākumiem atrast balansu tik ļoti nepieciešamajai saiknei pašiem ar sevi. Tas nozīmē, lai ar cik svarīgiem un neatliekamiem darbiem jūs šobrīd nebūsiet aizņemti, jums būs jāspēj atrast laika arī sev un savai iekšējai pasaulei. Ja tas savlaicīgi netiks dots, varat pat saslimt. Ļoti par labu nāks laiks vienatnē, pastaigas, kādam arī izbrauciens prom no visiem un visa, bet jārēķinās, ka telefonu vajadzēs turēt blakus. 9. decembrī vēl ar pilnmēness pacelto emocionalitāti un pašatdevi būs ļoti izteikta tiekšanās uz savām gaišākajām un labākajām kvalitātēm – iespējams altruisms, izpalīdzīgums un kopumā pievēršanās pārlaicīgiem jautājumiem.

Lauva

Jūs vēlme sarūpēt svētkus par prieku sev un citiem šajā nedēļā būs stipri izteikta, bet vienlaicīgi saskarsities ar grūtībām kā to savienot ar jau ieplānotajām aktivitātēm ar draugiem vai kolektīvu. Šis laiks būs saistīts vairāk ar pozitīvu stresu, lai spētu sapirkt dāvanas, sarūpēt cienastus un radoši izpausties, lai radītu kopēju svētku atmosfēru. Ļoti palīdzēs skaidrs plāns ar darāmo darbu un iepirkumu sarakstu. No šīs nedēļas jums darba netrūks un jūsu ikdiena var būt stipri detalizēti aizplānota. No 10. decembra jūs pat ļoti labprāt pievērsīsities darba un veselības organizatoriskajiem jautājumiem. Sakārtota ikdiena un veselīgs ikdienas ritms atgriezīs jums spēku un dāvās lielāku brīvības sajūtu.

Jaunava

Šajā pilnmēness nedēļā jums ļoti asās savstarpējās pretrunās nonāks ģimenes un darba jautājumi. Jūsu ambīcija būs pastiprināta, tāpat kā vēlme gūt redzamus rezultātus, bet šeit iespējams kāds iestrēgums dēļ tā, ka lietas īsti nevirzās uz priekšu, bet drīzāk iet pa apli. Tanī pat laikā jūsu domāšanas veids kļūst daudz praktiskāks un piezemētāks, kas palīdzēs skaidri apzināties visus nepieciešamos soļus, kas jāsper, lai sasniegtu iecerēto. Tādēļ taisiet darāmo darbu sarakstu un cītīgi atķeksējiet visu padarīto, tas noņems nevajadzīgu spriedzi no tā, ka lietas nenotiek tā kā jūs to vēlētos un palīdzēs pārslēgties no nevajadzīgas paškritikas. No 10. decembra laiks sākt sarūpēt Ziemassvētku svētku dāvanas.

Svari  

Jūs ļoti tieksities pārslēgties uz kaut ko lielāku, plašāku un skaistāku, bet ikdienas situācijas, sarunas, cilvēki, citiem vārdiem, apstākļi, jūs visu laiku ievilks ierastajos stāstos. Tieši šie apstākļi būs tas izaicinājums, kurš jāpārvar, lai jūs veiktu kvalitatīvu lēcienu savā apzinātajā mijiedarbībā ar apkārtējo pasauli. Labs laiks, lai atkārtotu kādas zināšanas, uzklausītu padomu un adaptētu to savai reālajai situācijai. Ģimenē iespējams būs nobriedušas kādas svarīgas tēmas, kuras pārrunāt un kurās ieviest zināmu kārtību. Ja balstīsities uz reāliem faktiem, nevis emocijām, viss sakārtosies vislabākajā veidā. Ar saviem vārdiem un darbiem jūs ietekmējat daudz vairāk nekā jums pašiem šķiet.

Skorpions

Materiālā pasaule jau atkal mudina ļoti apzināti un mērķtiecīgi tai pievērsties. Ļoti iespējams jums radīsies pietiekami lieli tēriņi, lai atkal paceltos jautājums – vai pelnāt pietiekami? Kā vēl nopelnīt? Tā iespaidā jūs varat apdomāt arī darba maiņas iespējamību, bet tieši šobrīd tā arī līdz darba meklējumiem nenonāksiet, tā drīzāk paliks kā aktualitāte tuvākajam mēnesim. Ļoti stipra būs konkurence un vēlme būt noteicošajam, kas var traucēt tā skaidri izvērtēt situāciju, kurā esat. Biznesa vai investīciju jautājumus pilnmēness emocionalitātē gribēsies atrisināt steigā, ar uzrāvienu, kas var radīt risku kļūdīties. Tanī pat laikā ļoti labs laiks, lai sakārtotu dokumentus un citus birokrātiskos jautājumus.

Strēlnieks

Gaidāma izaicinoša nedēļa. 8. decembra pilnmēness notiks jums pretējā Dvīņu zīmē, caur to provocējot, izaicinot un potenciālā paplašinot jūsu robežas un pasaules uztveri. Jūs varat būt pārņemti ar kaut ko labu un skaistu, altruistiskā idejām un plāniem, bet apkārtējā pasaule jūs var rausties uz visām pusēm ar tūkstots sīkumiem. Izaicinājums būs spējā palikt uzticīgiem pašiem sev un savai vīzijai, bet arī neignorēt pašreizējās apkārtējo cilvēku vajadzības. Domas būs gatavas vairāk pievērsties naudas jautājumiem, ne tikai, lai nopelnītu vairāk, bet arī kur, kam un cik daudz pareizi būtu tērēt. Ap pilnmēnesi emocijas var radīt zināmus pārspīlējumus, lai arī šiem jautājumiem kopumā jūs spēsiet pieiet ļoti racionāli.

Mežāzis

Astroloģiski vēl joprojām notiek jūsu ikdienas ritma, veselības un pienākumu pārkārtošanās, tanī pat laikā, jūs paši ar visu savu būtību tieksities atjaunot saikni paši ar sevi. Tam būs vajadzīga vienatne, atpūta un zināma distancēšanās no apkārtējās pasaules prasīgās dinamikas. Tanī pat laikā, tieši 8. decembra pilnmēness radīs maksimālu emocionālo konfliktu starp to kā vajag un to, ko jūs gribat vai tieši otrādi – negribat darīt, ļoti bieži tieši saistībā ar savu veselību. Jau no 6. decembra jūs daudz domāsiet par sevi un savām izpausmēm, to, kas jūs esat un kas jūs vairs neesat, tas palīdzēs vismaz prātā izveidot jaunu priekšstatu par sevi, savukārt no 10. decembra labs laiks, lai iegādātos kaut ko jaunu un tam atbilstošu

Ūdensvīrs

Gaidāmais 8. decembra pilnmēness jums būs ļoti svarīgs. Tas mudinās apzināties savu neatkārtojamo individualitāti un tās radošo potenciālu. Jūs varat pievērsties hobijiem, dažādām radošām nodarbēm, draudzīgām kopā sanākšanām. Tas jums palīdzēs pašiem uzlādēt savas iekšējās baterijas, lai pēc tam jau varētu turpināt gāzt kalnus. Paralēli tam, atkāroti var nākties risināt kādus mīlas jautājumus, kuri ar pilnmēness intensitāti var uz mirkli pilnībā “izsist korķus”. Kādam citam būs nepabeigts pēdējo mēnešu stāsts saistībā ar bērna jautājumiem. Lai arī kas būtu jūsu gadījumā, neļaujieties mirklīgām emocijām un impulsiem, neko nesasteidziet un pats galvenais, savos lēmumos un spriedumos nenodiet paši sevi.

Zivis

Gaidāmais pilnmēness jums būs saistīts ar vienu no centrālajām dzīves tēmām, kā harmoniskā veidā sabalansēt savus darba mērķus ar ģimenes jautājumiem. Pilnmēness emocionalitāte radīs stresu tieši saistībā ar mājas lietām, ģimeni, bērniem vai dzīves vietu, kā rezultātā būs impulss ar visām četrām mesties kādu jautājumu risināšanā. Tomēr savā būtībā tas būs tikai iekšējais stress un tā radītā spriedze un nemiers. Šis izaicinājums jums palīdzēs daudz ko labāk saprast par sevi, ieraudzīt likumsakarības un pacelties virs trauksmainās steigas, kas rezultātā jums palīdzēs iziet jaunā pašrealizācijas līmenī. Domas aktīvi grozīsies par un ap ilgtermiņa plāniem, draudzīgām kopā sanākšanām un prioritātēm.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt