rice plantation g24bb3cd47 1280Šonedēļ Mēnestiņš turpina apvelties un arī jūsu ieceres un plāni aizvien vairāk noapaļosies un noformēsies uz kaut ko jau daudz konkrētāku un reālistiskāku. Viss briedīs, kustēsies un mainīsies, neko vairs negribēsies atstāt tā kā ir. Šis ir laiks par iekšējo tiekšanos pēc izaugsmes, jaunas izpratnes un pasaules redzējuma. Ļoti labs laiks apmācībām vai mācīšanai, ceļošanai un ar jēgu piepildītām darbībām.

Nedēļas lielākais konflikts būs saistīts ar to, kā sabalansēt savus augstos ideālus, idealizēto pasaules uztveri, arī svarīgas un jēgpilnas darbības ar simtiem ikdienišķu sīkumu, informatīvajiem kairinājumiem un citām maldugunīm. Gribēsies darīt kaut ko ļoti svarīgu, piepildītu ar augstu jēgu, bet dzīve prasīs sakārtot daudz piezemētākas lietas. No otras puses, jūs saskarsities arī izaicinājumu nepazust ikdienišķajos sīkumos, neizkaisīt savu enerģiju, lai saglabātu kursu uz patiesi jums būtisko.

Viens no harmoniskākajiem šo pretrunīgo principu izlīdzsvarotājiem būs Saturns – vecā, labā pašdisciplīna. Nav labākas zāles pret bardaku dzīvē, bezjēdzīgumu un garlaicīgumu, kā pašam uzņemties atbildību par savu dzīvi un laimi. Jā, ļoti iespējams, ka jāsāk būs ar it kā “mazsvarīgām” lietām, kā sakārtot savas attiecības ar ēdienu, miegu, darbu un atpūtas ritmu, varbūt arī jāievieš kārtība dzīvesvietā, ģimenē… kas savā būtībā ir tas pamats, uz kuru var būvēt kaut ko patiesi lielu, svarīgu un varenu.

Nedēļai ieskrienoties jau no kādas ceturtdienas aizvien lielāka spriedzīte pieaugs saistībā ar vēlmi palīdzēt, glābt, atbalstīt vai arī bēgt no realitātes visos iespējamos veidos. Sevišķi tiem, kuri negribēs ieslēgt pašdisciplīnu. Konstruktīvā veidā var pieaugt nepieciešamība pārvarēt jebkādus savus iekšējos šķēršļus, lai izietu jaunā līmenī, statusā, ampluā vai sevis izjūtā.

Šajā laikā informācijai un zināšanām būs liels spēks un vara. Tie, kuri balstīsies uz informētību visticamāk nonāks vēl lielākā apjukumā un iekšējā haosa stāvoklī, savukārt uz patiesām zināšanām orientētajiem būs iespēja ieraudzīt jaunas likumsakarības un savā izpratnē dalīties arī ar citiem.

Lai izdodas darīt nevis vairāk, bet gudrāk!

Auns

Sācies ļoti aktīvs un enerģisks laiks. Ļoti aktuāli kļūs pacelties virs ikdienas rūpēm un raizēm, radīt iespēju gūt jaunus iespaidus, pieredzi vai zināšanas. No šejienes arī var rasties pastiprināta interese par ceļošanu, kāda temata izzināšanu un vispār runāt par augstām un lielām tēmām. Enerģijas būs gana daudz un jūs viegli varat aizrauties ar kādu lielu ideju, vienīgi tieša un aktīva rīcība var būt saistīta ar zināmiem sarežģījumiem. Jums var būt sajūta, ka esat sapinušies ikdienas sīkumos un to radītajā steidzīgajā sadrumstalotībā. Vienīgas brīnumlīdzeklis, kas jums var palīdzēt pārāk neizkaisīties sīkumos, nepazaudējot galveno fokusu, ir organizēt un plānot savu laiku un citus resursus.

Vērsis

Viena no aktuālākajām šā brīža tēmām ir finanses. Iespējams jūsu tālākā darbība būs saistīta ar zināmiem ieguldījumiem vai arī jums vajadzēs daudz drosmīgāk un atklātāk risināt jautājumus saistībā ar naudu. Piemēram, atklāti ar partneri izrunāt naudas jautājumus, iespējams arī aizņēmuma izskatīšana. Tas kas visvairāk var prasīt laiku un ir savā ziņā pārspīlēti, ka jūs aiz ieraduma darāt lietas kā parasti, bet kā parasti tagad radīs tikai lielu aizņemtību un minimālu atdevi. Tas ko būtu jācenšas īstenot ir darīt lietas savādāk, gudrāk, stratēģiskāk, lai pietiktu ne tikai šodienai, bet veidotos labs fundaments labākai dzīvei. To izdarīt varēsiet tikai savācoties un darot to, kas jādara, nevis to, kas jums ir ērti vai pazīstami.

Dvīnis

Turpinās gana izaicinošs laiks. Jūs viegli sevi aizņemsiet ar tūkstošiem sīkumu, sarunām, jautājumiem, kurus vietā vai nevietā risināt. Aizņemtība liela, bet rezultāti var izpalikt. Tieši šajā nedēļā jūs tiekat izaicināti neskatoties uz lielo sociālo aktivitāti, nepazaudēt galveno vektoru – kāpēc jūs vispār darāt to ko jūs darāt? Atbildiet sev, kāds ir jūsu darbošanās, iniciatīvas patiesais mērķis? Ja spēsiet uz to godīgi atbildēt, viss nostāsies savās vietās. Iespējams jums šobrīd būs daudz jāieguldās tieši labākas nākotnes vārdā un tas, ka nav tūlītēji rezultāti jums radīs diskomfortu. Palutiniet sevi ar kaut ko, kas jums ātri sniedz prieku un gandarījumu un turpiniet kalt ceļu labākai nākotnei.

Vēzis

Uh, kāds jums darbīgs laiks! Šobrīd pirmajā vietā jums ir darbs un daudzi stratēģiski svarīgi pienākumi un apņemšanās, kuras izpildīt. Tomēr jārēķinās, ka būs jūtama tāda kā iekšējā pretestība, pašsabotāža vai pasīvā agresija, kura neskatoties uz jūsu apzinātajām izvēlēm un soļiem, airēs gluži pretējā virzienā, kas būs saistīta ar kādām neapmierinātām ikdienas vajadzībām. Šeit vienīgais risinājums, lai lietas tomēr notiktu jūsu izraudzītajā virzienā ir pašdisciplīna, apzināti mainīt sevi un savus ieradumus, lai jūs pa priekšu kārtīgi parūpētos par sevi un tikai tad mestos palīgā citiem, lai glābtu pasauli. Šī nelielā izmaiņa palīdzēs jums kļūt par cilvēku, ar kuru tiešām vienmēr un visur varēs rēķināties.

Lauva

Sācies ir enerģisks, iedvesmojošs un interesants laiks. Ļoti stipras radošās enerģijas, astroloģiski izskatās tā, it kā jūs jau pilnā sparā gatavotos svētkiem, dāvanu meklēšanai, ballīšu organizēšanai, bērnu iepriecināšanai - visam tam, kas jūs patiesi iepriecina un piepilda ar prieku un gandarījumu. Tiem dažiem Lauvām, kuriem šobrīd nav savas ģimenes – ļoti aktīva paliks romantiskā joma, tā kā visas iespējas būs izmainīt savu attiecību statusu. Izaicinājums būs tajā, kā to visu apvienot ar laiku draugiem, domubiedru kopā sanākšanām un arī saviem ilgtermiņa plāniem. Atslēga būs laika menedžments un partnerība, darīt lietas kopā vai vismaz uzklausīt sava partnera redzējumu, kas palīdzēt nedaudz reālistiskāk visu uztvert.

Jaunava

Jums šis laiks būs par un ap savu dzīves pamatu sakārtošanu. Iespējams jums ir nobriedušas kādas lielākas pārmaiņas ģimenē vai dzīvesvietā, tā vai citādi, laiks pievērsties savai tuvākajai videi un cilvēkiem. Aiz pieraduma jūs priekšplānā varat izvirzīt karjeru, darbu, citus ārējus mērķus, bieži vien ar diezgan ticamu argumentu – nauda. Tomēr šā brīža akcenti liecina, ka ja jums mājās, ģimenē viss nebūs kārtībā, vēlāk nekāda nauda vai ambīcija nespēs kompensēt garām palaisto brīdi un jūsu dzīves pamati var sākt šūpoties kā kāršu namiņš visnepiemērotākajā momentā. Vērtības, ideāli, rūpes par pašiem tuvākajiem un dārgākajiem, tas ir tas, kas jūsu dzīvei piešķir pavisam citu jēgu un piepildījuma sajūtu.

Svari

Šis ir ļoti sociāli aktīvs laiks, kad tikties ar cilvēkiem, jautāt, stāstīt, skaidrot vai vienkārši socializēties. Tas dabiski var iet roku rokā ar biežākiem izbraucieniem vai pārbraucieniem valsts ietvaros. Lasīt, rakstīt un interesēties par visu kas jauns arī piederēs pie šīm enerģijām. Pie tam jebkuru iziešanu vai komunikāciju vēlēsities gana jēgpilnu, ar zināmu pievienoto vērtību. Pāri visam būs skaista vide un cieņpilna savstarpējā komunikācija. Lielākie izaicinājumi būs saistīti ar vajadzību pēc jauniem iespaidiem, jaunām zināšanām un vides maiņu kopumā, kur jūs varat pieiet pārāk pavirši vai nopietni. Šeit galvenā atslēga ir samērīgums, saprātīgums un paškontrole, lai nepalaistu garām brīdi, kad pateikt stop. Var likt braukšanas eksāmenu.

Skorpions

Šajā laikā jums priekšplānā izvirzīsies naudas jautājumi. Jums būs svarīgi nopelnīt gana daudz un kas ne mazāk būtiski, pareizā veidā – tādā ceļā, kas maksimāli apmierina jūsu garšas kārpiņas saistībā ar pašsvarīgumu, varu un ietekmes zonu. Citiem vārdiem, realizēt zināmu ambīciju. Tas kas jūs var no šīs apņēmības sist ārā ir lielās naudas vajadzība jau uz doto brīdi, kas ies kopā ar nevajadzīgu stresu un steigu. Galvenais izlīdzsvarojošais faktors šeit būs ģimene, paši tuvākie un dārgākie un tā atbildība, kuru jūs nesat viņu priekšā. Tas palīdzēs atgūt pamatus zem kājām un daudz reālistiskāk un racionālāk pārskatīt savas finansiālās vajadzības un iespējas. Iespējams uz nākotni briest kāds lielāks projekts vai bizness.

Strēlnieks

Ļoti aktīvs, svarīgs un iespējām bagāts laiks. Šobrīd jūs varat droši justies un izpausties kā zvaigzne, aktīvi un nepastarpināti izpaužot savu harizmu. Tagad jūs varat daudz dot apkārtējiem cilvēkiem un jūs iekšējais starojums kā magnēts arī pievilks apkārtējos. Tiesa tas var pievilkt gan foršos, gan ne tik patīkamos cilvēkus, visiem kaut ko no jums vajadzēs. Tieši partnerībā un arī spējā sevi savādāk iznest ārējā vidē šobrīd notiek lielas izmaiņas, dēļ tā arī dažādi eksperimenti un mēģinājumi darīt lietas savādāk. Jāuzmanās no pārmērīgas pašatdeves un mēģinājuma būt par spundi visām problēmām, lai jūs pārāk ātri neizdegtu. Tādēļ pirms mesties kaut kur iekšā – iztaujā, izzini patieso situāciju un vajadzības.

Mežāzis

Turpinās liels akcents uz ikdienas pārkārtošanu un jaunu ieradumu veidošanu. Pagaidām, kamēr šeit viss ir kustīgs un mainīgs, īsti miera jums nebūs. Pāri visam tomēr ir lieli akcenti uz jūsu iekšpasauli, jūsu iekšējām pārmaiņām, zemapziņas procesiem. Tāds kā liela cikla noslēgums, kas prasa laiku vienatnē, pārdomās, lai varētu ar mīlestību atvadīties no tā, kas ir atstājams pagātnē un atsijāt tās vērtības, idejas, ieceres un ideālus, kurus jūs labprāt gribēsiet ņemt līdzi savā nākamajā dzīves etapa. Tādēļ pašizziņa, garīgiem meklējumi un dziļas pārdomas var būt dabisks jūsu pavadonis. Tas kas palīdzēs novērst pretrunas starp ikdienas mainīgumu un iekšējiem procesiem ir savu resursu un īpašību apzināšanās.

Ūdensvīrs

Jūsu visaptverošā cilvēkmīlestība un spēja kalpot, ziedoties kādas lielākas idejas vārdā, šajā laikā būs galvenais sabalansējošais spēks ne tikai jūsu pašu dzīvē, bet spēs palīdzēt pārmaiņās arī daudziem citiem. Jums romantiskā un radošā dzīves puse vēl joprojām ir ļoti aktuāla, bet tā šobrīd var radīt vairāk satraukumus un daudzas tukšas darbības, nekā vest pie kāda rezultāta. Tas uz ko šobrīd tiešām vajadzētu likt akcentu ir jūsu ilgtermiņa plāni, draugi, domubiedri un kopēji pavadītais laiks. Savukārt, ja vēl joprojām gribēsiet pacepties vai pabēdāties par kaut ko, kas īsti nav kārtībā ar jūsu mīlas dzīvi vai bērniem, tad atslēga ir fokusa maiņā: glāze ir puspilna, nevis pustukša. Pateicies par to!

Zivis

Ļoti enerģisks un ambiciozs laiks. Lai arī mājas dzīvē ļoti daudz kas ir tādās kā pārmaiņās, kas jūs tur patstāvīgā tonusā, tomēr dzīve nestāv uz vietas. Vēl līdz 20. decembrim jāsteidz uzlādēties un iedvesmoties lieliem mērķiem un plāniem, kas var iedot noslēgtuma impulsus uz nākamajiem pat 12 gadiem. Spriedze un izaicinājums būs tajā kā savienot mājas dzīvi ar savu profesionālo darbību, mērķiem un ambīcijām. Šeit galvenā atslēga būs iekšējais miers, iekšējā kārtības izjūta, ka jūs zināt, kas jums ir būtiski un jūs spējat paļauties, ka arī tad, ja jūs visu darāt bez mierīgi un bez stresa, viss notiks tieši tad un tādā veidā, kas būs vislabākais gan jums, gan jūsu tuviniekiem. Mirdziet! Jums ir ar ko dalīties!

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt