silhouette 712399 1280Saulīte tik tikko, 21. novembrī apmainījās labvēlīgiem skatieniem ar lielo debesu labvēli Jupiteru un šī notikuma iespaidā būs priecīga – dāsna, labvēlīga un virzoša visu atlikušo nedēļu. Sevišķi no 22. novembra, kad tā pāries Strēlnieku zīmē, palielināsies entuziasms un degsme, vēlme spilgtāk un redzamāk dalīties ar apkārtējo pasauli, pamācīt vai mācīties, ceļot vai kā savādāk paplašināt savu redzes loku.

Šādā noskaņā tiks aizvadīts aptumsuma koridora jaudā iznestais Mēness cikls, ļaujot vēl līdz 23. novembra vakaram iedegt svecīti, lai klusu atvadītos no visa tā, ko šis laiks prasīja atstāt pagātnē – kā cilvēkus, attiecības un materiālās vērtības, tā savas ilūzijas, pašapmānu un ar to saistītos destruktīvos ieradumus.

24. novembrī, pl.00:57 sāksies jauns, enerģisks un svarīgām iecerēm bagāts Mēness cikls Strēlnieku zīmē. Tematiski ir redzams, ka iepriekšējā Mēness ciklā visas kārtis tika izliktas galdā, kas norāda uz to, ka šis jaunmēness tēmu, plānu un ambīciju ziņā būs turpinājums jau iepriekš paceltajiem jautājumiem. Šī jaunmēness galvenais vadmotīvs – tik uz priekšu! Bez garantijām, zvērestiem, bez nodrošināšanās un rezerves variantiem. Ja jūs esat uguns enerģijas entuziasma degsmes varā, tad vienīgais jēgpilnais scenārijs ir rīkoties. Neskatoties uz to, ka kaut ko nesaprotat, ka neviens jums nepatur rociņu vai īpaši neslavē. Rīkoties, jo, ja jūs nerīkosities, jūs vienkārši nodosiet paši sevi.  

Līdz ar to atlikusī nedēļa paies jau šajās jaunmēness notīs, pamazām kāpinot apņēmību un pašdisciplīnu rīkoties. Tieši gaidāmajā pirmdienā, 28. novembrī, šis iekšēji disciplinējošais faktors, kas liks savākties un darīt to kas jādara, būs savā kulminācijā. Ap šo laiku var sanākt turpināt risināt birokrātiskus, lietišķus un visādi citādi diezgan smagnējus jautājumus, kuru sākums bija laikā ap 28. septembri un noslēgums būs patiesībā tikai pašās nākamā gada marta beigās.

Nedēļa solās būt interesanta, dinamiska un nedaudz pretrunīga, bet visnotaļ uz attīstību un jauniem apvāršņiem virzoša.

Lai harmoniska pārslēgšanās!

Auns  

Sākot ar 22. novembri jūs ļoti labprāt pievērsīsities visam tam, kas palīdzēs pacelties virs ikdienas rūpēm un raizēm. Iespējams lasīsiet vai apgūsiet zināšanas, kas atbild uz ļoti lieliem varbūt pat filozofiskiem jautājumiem. Ja atbildes būs jums rokā, arī paši labprāt pamācīsiet citus. Būs interese par ceļošanu un iespējām gūt jaunus iespaidus. Tāpat var saaktualizēties jautājums par papildus zināšanu apguvi jūsu specializācijā. Līdz ar aizejošo Mēness ciklu, vēl 23. novembrī jūs pagātnē varat atstāt dziļas dvēseli tirdošas sajūtas, paškritiku un neapmierinātību ar to kā viss ir uz doto brīdi. Ceturtdien gaidāmais jaunmēness tā vietā palīdzēs aktivizēt daudz aizraujošākus un perspektīvākus plānus.

Vērsis

No 22. novembra, kad Saulīte ieies Strēlnieku zīmē, bet labāk, kad arī Mēnestiņš, jūs jutīsities daudz, daudz labāk kā līdz šim. Beidzot aprims pēdējā mēneša lielā spriedze saistībā ar jūsu partnerību, attiecībām. Vēl 23. novembrī līdz ar aizejošo Mēness ciklu jūs pagātnē varat atstāt visas kompensācijas, pārmērīgu prasīgumu vai gaidas no otra cilvēka, kas neļāva jums apgūt pašiem savu spēku. Izrādīsies, ka daudz no tā, ko jūs gaidāt no otra, jūs paši sev ļoti mierīgi varat sniegt. 24. novembra jaunmēness atnesīs iespēju iziet uz kādu svarīgu izrāvienu, pārmaiņām sevī un/vai ārējā vidē, piemēram, saistībā ar kāda lielāka dzīves izaicinājuma vai riska uzņemšanos. Var saaktualizēties kredītu un biznesa jautājumi.

Dvīnis

Jums ir sācies īpašas turbulences laiks. Līdz ar aizejošo Mēness ciklu, jūs vēl 23. novembrī varat iespēt pabeigt kādus darbus, bet kas būtiskāk, tik vaļā no kāda nelāga ieraduma, saistībām vai pienākumiem. Gaidāmais jaunmēness 24. novembrī atnesīs lielu akcentu uz jūsu partnerattiecībām. Jums kļūs ļoti svarīgi, lai tās kaut kur virzās. Tanī pat laikā būtiski būs arī nepazaudēt spēju pateikt pēdējo vārdu, būt situācijas noteicējam vai kā savādāk sajusties sadzirdētam, pamanītam un atzinīgi novērtētam. Esošajās attiecībās vajadzēs daudz runāt, runāt un vēlreiz pārrunāt, lai atrastu jaunus ceļus, kopsaucējus un kompromisus. Iespējams risināsiet kādus juridiskus vai birokrātiskus jautājumus.

Vēzis

Laiks pievērsties darba jautājumiem un sava ikdienas ritma pārkārtošanai. Vēl līdz 23. novembrim jums ir iespēja atvadīties vai atteikties no neveselīgām izklaidēm un destruktīviem stāstiem, arī pārdzīvojumiem par tiem, kurus mīlat. Tieši jūtu pasaule ir jūsu lielākais spēka un dzīves piepildījuma sajūtas devējs, kur šobrīd visvieglāk viss var apvērsties kājām gaisā un sākt strādāt pret jums. 24. novembra jaunmēness būs gatavs palīdzēs jums sakārtot savu dienas ritmu, lai tas būtu daudz veselīgāks un harmoniskāks. Protams, mērenība šobrīd jums nebūs prātā, bet ir vērts vismaz uz to tiekties. 28. novembrī būs ļoti iekšēji jāsavācas un jāpaveic kādi smagnēji pienākumi, kuri no jums var prasīt arī lielu drosmi.

Lauva

Jums sāksies diezgan patīkams, varbūt aizraujošs periods. Vēl līdz trešdienai jūs varat tikt vaļā no tām pagātnes ēnām un uz leju velkošajām idejām, situācijām, ar kurām vismaz mēnesi mēģināt tikt galā. Tā vietā gaidāmais jaunmēness ir gatavs jums dāvāt jaunu iedvesmas vilni un ideju pieplūdumu. Vēlmi izklaidēties, atpūsties, iemīlēties un sagādāt citiem prieku. Tādēļ jau tagad iespējams būsiet gatavi sarūpēt visiem jaungada dāvanas vai jau sākt svētku svinību plānošanu. Ja ir bērni – šajā jaunmēnesī dabiski vislielāko akcentu liksiet uz viņiem. Sirdī brīvajiem būs labas iespējas izveidot romantiskas attiecības. Iespējams svarīgi pienākumi, darījumi vai saistības, kuras būs jāatrisina ar kādu jums tuvu cilvēku.

Jaunava

Līdz trešdienai, 23. novembrim būtu piemērots laiks, lai palaistu, sakārtotu vai noslēgtu kādus attiecību sarežģījumus paziņu lokā. Ir cilvēki, kuri vienkārši ir savā runā vai uzvedībā toksiski un jums ir iespēja pabeigt šos stāstus: nospraužot robežas, mācoties atteikt, pieklājības pēc neklausīties kaimiņa stundām garo neinteresanto monologu, nesamierināties ar puspatiesību, ja jums ir ļoti skaidrs un pamatots viedoklis u.tml. Līdz ar 24. novembra jaunmēnesi jums aktualizēsies ģimenes jautājumi. Labs laiks, lai sakārtotu savstarpējās attiecības vai uzlabotu savus dzīves apstākļus. Darba jautājumos iespējams – jaunas saistības, darba līgums vai smagnēju dokumentu sakārtošana.

Svari  

Vēl līdz trešdienai jums ir dota lieliska iespēja sakārtot, atlaist vai noslēgt visus aktuālos ar naudu saistītos jautājumus – atdot parādus, saņemt par agrāk padarīto, noņemt iekšējās robežas, kas traucē pelnīt un tērēt viegli un brīvi. 24. novembrī sāksies jauns Mēness cikls, kura jauda stipri palīdzēs jums visos ar socializēšanos, komunikāciju un pārdošanu saistītajos jautājumos. Piemēram, ja jums ir jāpopularizē savs produkts, var teikt, ka šajā Mēness ciklā jums tam būs ceļavējš. Tāpat laiks būtu piemērots, lai kaut ko pamācītos, izveidotu jaunas, interesantas pazīšanās vai izbrauktu kaut kur tepat pa Latviju. Tuvāk 28. novembrim iespējams risināsiet kādus nopietnus ar attiecībām, ceļojumu vai bērniem saistītus jautājumus.

Skorpions

Beidzot ir pienācis brīdis, kad jūs vairs neliksiet tik lielu akcentu uz sevi, bet gan uz to, kas jums ir svarīgs. Priekšplānā izvirzīsies nauda, pašrealizācija, īpašumi un citi dzīves aspekti, kas atstāj būtisku ietekmi uz jūsu pašapziņu. Sēklām būtu jābūt jau iesētām, tagad tikai darboties un to visu audzēt apmēros. Līdz trešdienai jūs varat pagātnē atstāt savu neapmierinātību, paškritiku un sevis zāģēšanu. 24. novembra jaunmēness jums palīdzēs atrisināt ar naudu saistītos jautājumus un problēmas. Tādēļ, ja jums ir plāni saistībā ar darbu, naudu un tās pavairošanu, paplānojiet un tūlīt ķeraties pie darba. Laikā ap 28. novembri iespējams risināsiet kādu sarežģītu birokrātisku vai juridisku jautājumu.

Strēlnieks

Urrā! Saulīte ir iegājusi Strēlnieku zīmē, palīdzot arī jums saaktivizēties jaunam, rosīgam cēlienam. Ar to arī noslēgsies diezgan sarežģīts periods, kurā dēļ kāda ārēja faktora (veselība, atrašanās vieta, problēmas, intrigas) bijāt mazāk pieejami apkārtējai pasaulei. Laiks, kurā jūs izvērtējāt visas savas iepriekšējā gada uzvaras un zaudējumus un varējāt iznest gala secinājumus. Tādēļ vēl līdz trešdienai, jūs varat novilkt gala līniju, lai pilnībā noslēgtu pagātnes stāstus un jau 24. novembra jaunmēnesī iesoļoti tikai ar vērtīgo un noderīgo - to, ko patiesi vēlaties ņemt līdzi uz savu nākamo dzīves gadu. No šī brīža labs laiks plānošanai un ņemšanai visu savās rokās – izejiet uz iniciatīvu, uzņemieties atbildību un sāciet rīkoties.

Mežāzis

Līdz ar aizejošo Mēness ciklu, līdz trešdienai jums ir iespējams atstāt pagātnē savas rūpes, raizes un satraukumus tādās tēmās kā draudzība, domubiedri un ilgtermiņa plāni. Viss, kas jums bija jāsaprot, jāapzinās un kas jāņem vērā jūsu tālākajās gaitās pēdējā mēneša laikā tapa uzskatāmi redzams. Tagad var atbrīvoties no to pavadošās nekonstruktīvās pēcgaršas un drosmīgi spert soli nākamajā etapā – 24. novembra jaunmēnesī. Tas jums palīdzēs nofokusēties uz sevi tādā veselīgi intravertā veidā. Jums kļūs svarīgi sakārtot savu iekšpasauli un koncentrēties uz tiem ideāliem un vērtībām, kuras jums palīdz atgūt viengabalainību, piešķir dzīvei jēgas un līdz ar to arī kārtības sajūtu. Esiet dāsni un uzdāviniet sev laiku!

Ūdensvīrs

Pienācis laiks izvērtēt savus ieguvumus un zaudējumus. Visticamāk, pēdējā mēneša laikā jūs ļoti mērķtiecīgi virzījāties uz sev aktuālo mērķu un, visbiežāk, tieši ambīciju sasniegšanu. Ceļš varēja būt grumbuļains ar ne vienu vien izaicinājumu, bet tas palīdzēja jums šķērsot kādu ļoti būtisku robežšķirtni, kas spēcīgi nodala to uz ko jūs patiesi vēlaties virzīties un kas ir tikai ārēja butaforija, kuras sasniegšana nesniedz jums vajadzīgo piepildījumu. Gaidāmais 24. novembra jaunmēness jums noderēs jaunu, stratēģisku un jēgpilnu lielu plānu būvēšanā, sevišķi kopā ar draugiem vai domubiedriem. Tuvojoties 28. novembrim būs jāpieķeras kādam smagnējam, bet ļoti vajadzīgam formālam jautājumam.

Zivis

Aizejošais Mēness cikls līdz pat trešdienai palīdzēs jums pagātnē atstāt tādus jautājumus kā neattaisnotas stratēģijas, izpratni, kur jūs esat profesionālis un kur ir jūsu kompetences robežas. Ieceres, kuras uz papīra izskatās labāk nekā reālajā izpildījumā. 24. novembra jaunmēness tā vietā jums dāvās ļoti stipru ambiciozitāti – vēlmi un iespējas sevi un savus talantus izpaust pasaulē. Jaunajā Mēness ciklā jūs varat gūt panākumus un sasniegt kādus svarīgus atskaites punktus, mērķus. Tādēļ plānojiet ar vērienu un neslāpējiet savu vēlmi pēc panākumiem, konkrētiem rezultātiem. Mājas dzīvē vēl joprojām notiek liela pārkārtošanās un pielāgošanās, bet tas netraucēs jums realizēties pasaulē.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt