insect gc44d20bdf 1280Pilnmēness kulminācija nu jau ir aiz muguras un sarežģītākie spriedzi raisošie pretrunu aspekti tāpat. Šonedēļ, sevišķi sākumā, vēl diezgan stipri varēs sajust visu iepriekšējās nedēļas pretrunīgo un stresu raisošo enerģiju atskaņas. Tikai tagad jau ar tādu kā dzelžainu apņēmību piepūst vaigus un darīt to, ko varam izdarīt, pieņemot jaunos spēles noteikumus.

Rosīšanās un praktisku jautājumu risināšanai ļoti pateicīgs laiks. Realitāte ir tāda kāda tā ir. Laiks rit tikai vienā virzienā un alternatīvs variants nevienam nav pieejams. Tādēļ uzrotiet piedurknes un vienkārši ķerieties vērsim pie ragiem. Lai vai cik sarežģīts vai nepaceļas liktos jautājums, tā risināšana sākas no viena gala, ar pirmo soli.

16. augustā gaidāma liela steiga un nepacietība. Turiet pa rokai pildspalvu vai telefonu – iespējamas oriģinālas idejas, kurām nākotnē atradīsies vieta jūsu dzīvē. Viegli aizrausities ar nestandarta risinājumu meklēšanu ļoti praktiskos jautājumos. Labprāt komunicēsiet un dalīsities ar citiem.

18. augustā iespējama zināma veiksme vai labsajūta no radošas, spilgtas vai kā citādi ekspresīvas pašizpausmes. Derēs koncerti, māksla, izrādes un citi kultūras dzīves pasākumi. Labi jutīsies drosmīgie un uzņēmīgie. Tāpat var uzrasties kāds kārdinājums vai vilinājums no kura būs grūti atteikties, neskatoties uz zināmu pārspīlējumu. Tādēļ uzmanieties ar saviem tēriņiem,  var sanākt stipri pārsniegt savas reālās iespējas.

20. augustā būs ļoti būtiska astroloģiska pāreja: Marss – fiziskās enerģijas izpausmes raksturotājs, no mierīgajiem un praktiskajiem rušinātājiem Vēršiem pāries pie mainīgajiem, elastīgajiem un gaisīgajiem Dvīņiem. Šeit tas atradīsies salīdzinoši ilgi, līdz pat 2023. gada marta beigām. Attiecīgi šis būs ļoti straujš un izmaiņām bagāts laiks, priekšplānā izvirzīsies tendence un arī nepieciešamība darīt vairākas lietas vienlaicīgi un spēja ātri adaptēties jauniem apstākļiem. No trūkumiem var minēt noslieci un nemieru, izmētātību un grūtības pabeigt iesākto. Vieglāk būs pieķerties pie interesantiem darbiem, nekā tiem, kas prasa mierīgu un pacietīgu darbošanos (kas bija izteikts līdz šim).

Kopumā šī nedēļa vedina būt praktiskiem un aktīviem, nebaidīties no jaunām pieredzēm. Mēnestiņš turpina kust un arī iekšējam emocionālajam kāpinājumam būtu pamazām jāatrod savu vietu tīri praktiskā gultnē. Fonā esošā radošā dzirksts iedos košus akcentus vai vismaz iespējas tikt pie skaistām bildēm.

Lai rosīga un skaista nedēļa!

Auns  

Nedēļa iesāksies ļoti enerģiski, jūs būsiet gatavi iziet uz iniciatīvu un, ja vajadzīgs, pat iet cauri sienām, ja savādāk nevarēs tikt uz priekšu. Potenciāls paveikt kaut ko tādu, kam citkārt var nepietikt jaudas, ir ļoti augsts. Iespējams darbā būs kādi jaunumi, kas ietekmēs jūsu finansiālo situāciju. Mīlestības un izklaides tēma arī būs stipri aktīva. Ļoti labprāt dosities uz kādu kultūras pasākumu, sevišķi, ja būs iespēja arī pašiem izcelties vai sevi kā īpaši izrādīt. No 20. augusta līdz pat 2023. gada martam ļoti liels fokuss būs uz jauniem kontaktiem, zināmu mobilitāti un elastību, pirkšanu un pārdošanu, arī mācīšanos un vienkārši socializēšanos. Apkārtējiem cilvēkiem būs uz jums liela ietekme.

Vērsis

Pamazām, no 20. augusta, noslēgsies ļoti enerģisks un negaidītām pārmaiņām piesātināts periods, kurš no jums prasīja lielu spēku, drosmi un zināmu iniciatīvu. Tuvojoties finišam vēl šonedēļ ir iespējams papildus izrāviens, nozīmīgs noslēguma akords, kad jūs paveicat ko tādu, kam gatavojāties, ja ne no pavasara, tad vismaz pēdējos pāris mēnešus noteikti. Tas palīdzēs atvērt jaunas durvis, pat tad, ja sākotnēji vēl nebūs skaidrs vai tas ir labi vai slikti, vai vispār jums vajadzīgs. Ģimene un mājas ir jūsu galvenais magnēts, kur ar milzu pašatdevi pilnībā nodosities. 16. un 18. augustā esiet vērīgi, iespējams nozīmīgs pagrieziens, negaidīti jaunumi, kas pavērs jaunu perspektīvu.  Apmeklējiet kādu kultūras pasākumu.

Dvīnis

Nedēļa iesāksies apņēmības pilna un sparīga. Jūs būsiet ilgtermiņa plānu motivēti, pat iedvesmoti. Labprāt meklēsiet cilvēkus, kuri līdzīgi skatās uz lietām un perspektīvā varētu jums palīdzēt vai arī jūs viņiem, sevišķi 18. augustā. Paralēli tam fonā virmos jūsu iekšējā apņēmība iziet jaunā dzīves etapā. Jūs jau burtiski trinaties pie starta līnijas, gatavojoties brīdim, kad beidzot būs – HOP! Kaut arī īstā gatavošanās notiek jūsu iekšējā pasaulē, kur visas nedēļas garumā būs impulsi atklāsmēm un atziņām, kas maina jūsu sevis uztveri, kopā jau ar nelieliem eksperimentiem. Jūsu starta signāls jaunajam dzīves posmam tiks padots 20. augustā, kad gandrīz pus gadu jums būs sevi jāizpauž aktīvi, drosmīgi un enerģiski.

Vēzis

Nedēļas sākumā vairāk būsiet pievērsušies saviem karjeras plāniem, redzamākajai savas nodarbes pusei. Ambiciozitāte var ne vienu reizi vien iemirdzēties jūsu acīs. Iespējams arī kāds svarīgs impulss, drosmīgs solis, kas būtiski mainīs vai atbrīvos ceļu jūsu ilgtermiņa plāniem un to, kā jūs uztverat apkārtējo pasauli un cilvēkus kopumā. Iespējami svarīgi jaunumi, nozīmīgi pagriezieni, jauni mērķi ar potenciālām  finanšu iespējām. Īpaši izceļas 18. augusts. Savukārt no 20. augusta līdz pat nākamā gada martam jūsu zemapziņa un iekšējie dēmoni kļūs īpaši aktīvi. Šis būs laiks, kad iemācīties savu iekšējo monologu un satraucošās domas, kuras parasti patērē daudz jūsu enerģijas, attīrīt un ievirzīt mierpilnākā un daudz gaišākā gultnē.

Lauva

Ar katru šīs nedēļas dienu, jūsu spēcīgais konflikts ar kādu cilvēku, iestādi vai pasauli kopumā pamazām atslābs. Lai arī birokrātija un dažādas formalitātes jūs stipri nogurdinās, tomēr paralēli tam darbosies arī stipri iedvesmojoši un uz patīkamām perspektīvām orientēti plāni. Labprāt mācīsities, ceļosiet un dalīsities ar savu redzējumu. Viegli iedvesmosities paši un spēsiet aizraut līdzi arī citus. Imidžam, ārējam tēlam un izskatam arī būs liela loma. Jūs ļoti gribēsiet iepatikties citiem un tajā gūsiet lieliskus panākumus. Naudas jomā esiet uzmanīgi, rēķiniet visam līdzi. No 20. augusta praktiski pus gadu enerģiski darbosities kādā kolektīvā vai pie strādāsiet pie kādiem ilgtermiņa plāniem kopā ar draugiem.

Jaunava

Līdz pat nedēļas nogalei būs lielisks laiks dažādu praktisku jautājumu risināšanai un kārtošanai. Iespējams ne viens vien jaunums vai neieplānots notikumu pavērsiens. Tomēr pat tad, ja sākotnēji tā neliksies, tie visi atbrīvos ceļu uz kādu jaunu perspektīvu, kuru citkārt jūs pat nevarētu iedomāties. Labi veiksies ar birokrātisku vai finanšu dokumentu savešanu kārtībā, arī ar izpēti un analīzi. Garām netiks palaists pat vismazākais sīkums. No daudzām mazām niansēm, informācijas druskām un deduktīviem slēdzieniem, jūs spēsiet izveidot jaunu “lielās bildes” konceptu praktiski jebkurā sfērā. No 20. augusta līdz pat nākama gada martam aktīvi darbosities apkārtējiem redzamāko savu profesionālo mērķu virzienā.

Svari  

Nedēļas sākumā emocijas vairāk plūdīs partnera virzienā, viegli visas savas bažas, rūpes un raizes pārcelsiet uz partneri. Dažkārt pat var sanākt partneri vainot tajā, kamā paši diezgan stipri grēkojat. Tomēr kopumā ir arī lielas iespējas attiecībām iziet jaunā līmenī un jums var sākties otrs medusmēnesis. Iespējamas arī kāzas vai kādas citas īpašas svinības, kurās iznest sevi kā pārim. Sevišķi 18. augustā. Ja plānojat veikt lielu ieguldījumu dzīves vietā vai arī iegādāties to, tad šonedēļ tam ir visnotaļ jaudīgi rādītāji. No 20. augusta līdz pat 2023. gada martam jūs meklēsiet jaunus iespaidus un pieredzi ar kuru piesātināties un uzlādēties. Iespējamas jaunas studijas vai pašu darbošanās izglītības jomā.

Skorpions

Jūsu spīts un apņēmība var iziet jaunā līmenī. Tas īpaši spilgti izpaudīsies tieši mijiedarbībā ar citiem cilvēkiem, sevišķi ar savu partneri. Šeit iespējama kvalitatīva sava rīcības modeļa izmaiņa, savu paternu atlāšana un caur to arī “sistēmas uzlaušana”. Labākajā variantā. Sliktākajā – savas varas, spēka un ietekmes izmantošana, lai panāktu savu. 16. augustā piefiksējiet idejas un atklāsmes, tas var stipri paplašināt jūru perspektīvas un dot augsni jaunām iecerēm. Iespējams gūt panākums vai pavērties labas opcijas. No 20. augusta praktiski pus gadu jūs milzu enerģiju ieguldīsiet kādos lielos projektos vai finanšu saistībās, bet personiskā līmenī – lai piedotu savai dzīvei jaunu intensitāti, interesantākas nokrāsas.

Strēlnieks

Nedēļas sākumā iespējams kāds nozīmīgs notikums, iniciatīva vai pavērsiens, kas stipri var ietekmēt jūsu ienākumus. Viens no labākajiem scenārijiem būtu kāda jūsu profesionālā iniciatīva, kas atvērtu durvis jaunai finanšu plūsmai. Paralēli tam, diezgan liela dinamika ir arī jūsu izklaides un romantisko attiecību jomā. Ģimenes cilvēkiem visa šī enerģija būs veltīta bērniem. Labs laiks, lai iepazītos un iemīlētos, izklaidētos un ballētos no sirds. Jebkādu kultūras pasākumu, koncertu un svētku apmeklēšana arī sagādās lielu prieku. Ja ir bērni – noteikti kopējas aktivitātes un jauni pirkumi viņu lutināšanai. No 20. augusta līdz nākamā gada martam daudz enerģijas veltīsiet savām partnerattiecībām.

Mežāzis

Visa nedēļas pirmā puse būs ļoti nopietna un atbildīga. Visticamāk jums būs jāizpauž zināma autoritāte un jāspēj noturēt kursu, no kura atkarīgi esat ne tikai jūs vien. Nopietnība, stipra koncentrēšanās, pašdisciplīna, valdonīgums un paškontrole - kvalitātes, kurām tagad visstiprāk būtu jāizpaužas. Iespējams kāda laba opcija papildus ieguldījumam vai pat dzīves vietas pirkumam. Galva strādās ļoti labi un jūs spēsiet mierīgi tikt galā ar ļoti detalizētu un precīzu liela apjoma darbu, sevišķi ar dokumentiem. Jaunas atziņas un atklāsmes, ja kaut ko mācīsities. No 20. augusta praktiski pus gada garumā jūs būsiet ļoti koncentrējušies uz darbu un izskatās, ka tas jums tiešām netrūks. Parūpējieties arī par savu veselību.

Ūdensvīrs

Ar katru šīs nedēļas dienu jūs aizvien vairāk varēsiet atslābt un tas, kas iepriekš radīja stresu un burtiski izaicināja visu jūsu būtību, tagad būs gatavs ievirzīties kādā mierpilnākā gultnē. Jūs būsiet gatavi atkailinošām sarunām, kurās aizrakties līdz galam. Uz labu vai uz ļaunu, katrā gadījumā – jaunas atklāsmes un esošo robežu vai ierobežojumu apzināšanās, lai ar to vispār varētu kaut ko iesākt, ir garantēts. Jaunas iepazīšanās un mīlestības potenciāls vai vismaz iedvesmošanās ir augsti iespējama, sevišķi 18. augustā. Savukārt no 20. augusta jūs apsveicu ar to, ka līdz pat nākamā gada martam jūs sevi veltīsiet mīlestībai un izklaidēm, ārpus tā – jauniem hobiji un, protams, bērniem. Iepazīstiet sevi no jauna!

Zivis

Nedēļas pirmajā pusē iespējami kādi svarīgi notikumi, tikšanās vai aktivitātes, kas tiešā veidā skars jūsu ilgtermiņa plānus. Jūs varēsiet iziet uz svarīgu iniciatīvu, kas būs īsts visu spēles noteikumus izmainošs faktors. Paralēli tam, svarīga saruna ar partneri var dot vajadzīgās atklāsmes, kas palīdzēs uz notiekošo paskatīties no svaigas perspektīvas. Naudas joma izskatās visnotaļ pozitīva un viegli atklāsiet kādas jaunas iespējas, sevišķi 18. augustā, lai arī kopumā praktiskā dzīves puse nebūs ignorējama. No 20. augusta līdz pat nākamā gada martam jūs lielāko daļu savas enerģijas novirzīsiet dzīves vietas un ģimenes jautājumiem. Šeit iespējamas lielākas pārmaiņas, kuras pamatoti no jums to arī prasīs.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt