couple g4ea8bd98b 1280Gaidāma ļoti interesanta nedēļa - radoša, spilgta un atbrīvojoša. Mēnestiņš turpinās pieaugt un aktivizēt šī mēneša lielos plānus. Gaisā virmos mīlestība un ilgas pēc jaunas, vēl nebijušas pieredzes.

Šajā laikā būs ļoti svarīgi izpaust sevi, savu patieso individualitāti, to, pēc kā jūs vienmēr esat ilgojušies vai sapņojuši. Vēlama drosmīga rīcība, kas atbrīvo no saistībām, kā materiālām un juridiskām, tā arī tīri iekšējo sajūtu līmenī. Ja nenobīsities no jaunā vai izaicinājuma atbrīvoties no vecā dzīves veida, attieksmes, lēmumu pieņemšanas procesa un citas tīri mehāniskas uzvedības, tad nedēļa var būt pilna aizraujošas pieredzes un pat pārsteigumiem.

Tēlaini runājot, jūs varat atbrīvot savu apziņu no karmiski nosacītajām programmām, kuras jūs ierobežoja ar to pazīstami nomierinošo paredzamību. Tas kas ir zināms nenozīmē, ka tas ir labākais priekš jums. Iespējams, tepat tuvumā ir kādas durvis, kuras ir gatavas atvērt jaunu, jums daudz piemērotāku ceļu. Ļoti spilgti izteikta atjaunināšanās enerģija būs 2. augustā, bet kopumā jūtama visas nedēļas garumā.

Mīlestība, seksualitāte, negaidīta iepazīšanās, arī radošums un vēlme spilgti izpausties jūs pavadīs. Labākās un pārsteigumiem bagātākās dienas būs 2. un 3. augusts. Bet liela vēlme pēc maigas kopā būšanas, iedvesmas un mīlestības gaidāma nedēļas izskaņā. Ļoti viegli iemīlēsities un aizrausities pat pašiem sev par pārsteigumu.

No 4. līdz 26. augustam būs izteikti analītisks, uz detaļām orientēts un praktisks prāts. Visiem sīkumiem būs liela nozīme un neko negribēsiet palaist garām vai atstāt pašplūsmā. Labs periods, lai kārtotu dokumentus un kādus saimnieciskus jautājumus, kur precizitātei un veselajam saprātam ir liela nozīme. Tieši šī paralēlā enerģija nedaudz piezemēs un iedos racionālāku ievirzi visādi citādi diezgan drosmīgi pārgalvīgam laikam, tādejādi to izlīdzsvarojot un palīdzot izvairīties no rupjām kļūdām.

Arī nedēļas nogalē būs savi sabalansējošie momenti – kopā ar māksliniecisku, romantisku vai tīri bezdarbīgu plūšanu pa straumei, vienlaicīgi darbosies arī stipri disciplinējoši akcenti, mudinot neapslinkoties, bet drīzāk iedvesmoties, lai savāktos darīt to, kas jums ir patiesi svarīgs.

Tādejādi kopumā nedēļa solās būt tiešām neparasta, savu iespēju un limitu pārvaroša, gatava jūs pārsteigt, iemīlināt, aizraut, satikt, atteikties vai kā savādāk pārveidot to, kā jūs līdz šim domājāt, darījāt un jutāt. Laiks atklāt jaunus plašumus!

Lai labiem pārsteigumiem bagāta nedēļa!

Auns  

Jums ir sākusies ļoti dinamiska un iespējām bagāta nedēļa. Laiks, kad ar entuziasmu un jaudu mesties iekšā jaunajām, drosmīgi atstājot aiz muguras visu to, kas savu jau ir nokalpojis. Tīri praktiski, tieši 2. augustā būtu jāuzmanās no stresa, steigas un mirkļa impulsa rezultātā radītām kļūdām un zaudējumiem, sevišķi ar tehniku un uz ceļa. Ārpus tā, iespējama negaidīta iemīlēšanās, aizraušanās, kāda jums neraksturīga situācija vai pieredze, kurai var būt ļoti atbrīvojošs un iedvesmojošs raksturs. Spontāni un ātri pirkumi, visticamāk kaut ko priekš mājām, ģimenei, ar emocionālu vērtību. No 4. augusta uz vairākām nedēļām jūs ar galvu metīsities darbos. Labs laiks visam, kur vajadzīga praktiska un precīza pieeja. 

Vērsis

Šī nedēļa no jums prasīs spēju mainīties un tikt galā ar sevi. Ļoti enerģiski atmest vecās formas un priekšstatus, lai varētu abām rokām sagrābt to jauno, ko dzīve jums dāvās. Nepieķerieties pie tā, kā lietas ir parasti, tagad jūs tiekat aicināti piedzīvot, ieraudzīt un sajust kaut ko neparastu. Atsaucieties dzīves uzaicinājumam. Esiet atvērti notiekošajam. Iespējamas negaidītas iepazīšanās, iemīlēšanās, iedvesmošanās, sevišķi nedēļas pirmajā pusē. No ceturtdienas līdz pat 26. augustam jūs ar galvu metīsities iekšā mīlas vai bērnu jautājumos. Rūpējoties, risinot un plānojot visu līdz beidzamajam sīkumam. Nedēļas izskaņā būs disciplinēta darbošanās svarīgu mērķu vārdā, maigi plūstošu noskaņās.

Dvīnis

Jums ļoti spēcīgi aktivizēsies ilgtermiņa plāni un vēlme tos realizēt, iespējams, kādas sarunas vai jaunas pazīšanās rezultātā. Kopā ar to, jūsos iekšēji notiek lielas izmaiņas, kad jūs drosmīgi un pārliecinoši maināt savu vērtību sistēmu un piesaisti naudai, drošībai un komfortam, pieļaujot vai jau pieņemot daudz drosmīgākas iespējas. Iespējama iemīlēšanās un pastiprināta seksuālā dzirksts, arī flirts. No 4. līdz 26. augustam jūs aktīvi pievērsīsities ģimenes un dzīves vietas jautājumiem, risinot virkni praktiskas dabas jautājumus. Labs laiks kopumā analītiskam darbam ar naudu un dokumentiem. Nedēļas izskaņā saspringti risināsiet kādu tehnisku jautājumu, bet viegli arī pārslēgsities uz kaut ko iedvesmojošāku.

Vēzis

Nedēļas sākums būs ar tādu kā iespējām bagātu uzrāvienu. Pēkšņi var sākt kustēties kādi naudas jautājumi, iespēja nopelnīt vai tikt pie kādiem citiem labumiem. Tas viss jūs motivēs ļoti aktīvi darboties. Iespējams lūzuma punkts, kāda svarīga pāreja jūsu ilgtermiņa plānu realizācijas virzienā, kā papildus iespēja vai negaidīts pavērsiens. Pat tad, ja sākotnēji tā neizskatīsies, ar stipri labvēlīgu, iespējām bagātu ievirzi, kā atverot jums kādas durvis, par kurām jūs pat paši nezinājāt. Tāpat gaisā virmos mīlestības feromoni – iepazīšanās, romantiska aizraušanās un magnētiska vilkme pēc otra. Vēlēsities sevi iznest tieši pretējam dzimumam pievilcīgā ampluā. No 4. augusta labs laiks darbam ar dokumentiem.

Lauva

Iespējām bagāta nedēļa, kurā jūs tieksities pēc jauniem apvāršņiem. Labs laiks, lai ceļotu, mācītos, gūtu jaunus iespaidus un pieredzi, paceltos virs ikdienas un uz visu paraudzītos no daudz plašākas perspektīvas. Karjerā vai kā citādi redzamākajā jūsu dzīves daļā gaidāms nozīmīgs, radošs pavērsiens. Svarīga pāreja, kura veicinās ļoti izteiktu iešanu pretī kam jaunam un vēl nebijušam. Laiks, kad dejot, izklaidēties, iepriecināt sevi un spert drosmīgus jaunajā dzīves posmā. Viegli var uzrasties kāda romantiska aizraušanās. Ja esat saistīti ar mākslas pasauli, tad gaidāms radošuma uzplūdums, kurš būs bagātināts ar svaigām niansēm. No ceturtdienas vairāk pievērsīsities naudas lietām, cītīgi skaitīsiet un rēķināsiet līdzi savus tēriņus. 

Jaunava

Šī nedēļa ieskicēsies ar lielām, drīzāk iekšējām, pārmaiņām, kas var rezultēties kādos “trakos” soļos. Labs laiks, lai ceļotu un atslēgtos un ikdienas, pabūtu vairāk ar sevi, arī izklaidētos. Ja būsiet ceļā, tad nedēļas pirmajā pusē iespējami kādi negaidīti pavērsieni – pārcelts reiss, nomainīts maršruts vai kas tml. Tam būtu jāpalīdz jums atbrīvoties no vēlmes visu kontrolēt un pavērt jums durvis uz daudz brīvāku un spontānāku iespēju atpūsties un izklaidēties. Nojaušams, ka rezultātā viss izvērtīsies daudz labāk kā plānots. No 4. līdz 26. augustam ļoti labs laiks, kad skaidri izpaust savu nostāju, pieņemtos lēmumus un visādi citādi analītiski pamatoti un argumentēti iestāties par visu, kas jums svarīgs.

Svari  

Nedēļas fona galvenā tēma būs attiecības. Ja esat attiecībās, tad parādīsies nepieciešamība izvirzīt jaunus kopā būšanas mērķus, apdomāt ģimenes ilgtermiņa plānus un tūlīt pat ķerties pie to realizācijas. Ja nespēsiet uztaustīt jauno virzienu vai to ignorēsiet, attiecības virzīsies uz krīzi. Paaugstināta seksualitāte, vēlme pēc eksperimentiem un jaunām pieredzēm arī viegli atradīs savu vietu esošajā partnerībā vai sirdī brīvajiem palīdzēs izveidot jaunas, svarīgas attiecības. Iespējams kāds izšķirošs pagrieziens karjerā, amatā vai statusā. Negaidīts, bet drīzāk labvēlīgs. No ceturtdienas vairāku nedēļu garumā jūs diezgan noslēgti no citiem nodosities analīzei, kārtības ieviešanai vai pašizziņai.

Skorpions

Šī nedēļa būs ļoti piemērota, lai iedotu jums papildus atvēzienu darbā, karjerā. Parādīsies jaunas iespējas un karjeras perspektīvas. Noteikti izmantojiet tās. Vienlaicīgi izaicinošāk būs ar partnerattiecībām. Tajās iespējama kāda krīze, spontāns un negaidīts pavērsiens vai nepieciešamība otram dot lielāku brīvību, nekā jūs dabiski to gribētu. Katrā gadījumā enerģijai būs tendence atbrīvot jūs no kādas piesaistes formai, ieradumiem, varbūt pat cilvēkam. Tas atvērs durvis uz daudz iedvesmojošākām, aizraujošākām un harmoniskākām perspektīvām. Iespējama arī jauna romantiska aizraušanās. No 4. līdz 26. augustam cītīgi strādāsiet pie saviem ilgtermiņa plāniem, ievācot informāciju un izkalkulējot labākos scenārijus.

Strēlnieks

Ļoti laba un iespējām bagāta nedēļa, kura aicinās un vedinās jūs tiekties pēc kā vairāk, iet, virzīties, izzināt un augt. Visu ko, tikai ne sēdēt uz vietas un pierunāt sevi samierināties ar to, kas ir. Laiks aktīvai rīcībai un izaugsmei. Darbā vai veselības jomā iespējams kāds svarīgs pagrieziens, pavērsiens, kas skaidri iezīmēs robežu pirms un pēc, liekot atsacīties no kaut kā, kas galīgi vairs nestrādā. Neskatoties uz to, jūs viegli atradīsiet iekšējo harmonijas un līdzsvara punktu. Viegli varēsiet mainīt ikdienas ieradumus un paradumus. Tāpat ir labas iespējas izveidot jaunas attiecības, ieņemt bērnu vai kā savādāk bagātināt savu pasauli. No 4. augusta domas grozīsies ap karjeras jautājumiem.

Mežāzis

Nedēļa vedinās iziet uz kardināliem, drosmīgiem soļiem jomās un jautājumos, kurās jūs parasti nemīlat ieviest neko jaunu, kā, piemēram, attiecības. Lai arī kāds būtu jūsu attiecību statuss, kādas pārmaiņas jūs visticamāk skars. Brīvajiem Mežāžiem šis ir iespēju laiks, kad satikt īsto un vienīgo, iemīlēties, aizrauties, ar diezgan tālejošu perspektīvu. Attiecībās esošajiem parādīsies vēlme pēc jauna līmeņa tuvības un kopā būšanas, drosmīgi atmetot vecos ieradumus un citus labi pazīstamos un ērtos scenārijus. Arī tuvībā, mīlestībā un pašatdevē ir kur augt un pēc kā tiekties. No 4. līdz 26. augustam jūs labprāt mācīsities un nodosities visa veida izaugsmei, veidojot pamatus jaunai dzīves stratēģijai.

Ūdensvīrs

Kāda tikšanās, saruna vai citi apstākļi var jums pavērt durvis uz jaunām iespējām, ar kurām būsiet pārņemti visu nedēļu. Ļoti īsā laikā var paplašināties jūsu paziņu loks, kas dzīvei iedos diezgan patīkamu dinamiku. Mājās, ģimenē iespējams kāds svarīgs pagrieziens, notikums – jūs varat kaut ko lielu pārdot, atteikties vai atbrīvoties, vai arī spontāni piedzīvot kādu negaidītu pavērsienu, sākot ar sadzīves negadījumiem, kuri tūlītēji jārisina un beidzot ar bērnu palaišanu lielajā dzīvē. Iespēja neplānoti ieskatīties kādā kolēģī, kas var sagriezt kājām gaisā visu jūsu pasauli. Tā vai citādi, nedēļa vedinās uz jaunām pieredzēm, spontāniem lēmumiem ar neplānotiem pavērsieniem. Pagaidām vēl neko negarantējot.

Zivis

Gaidāma dinamiska nedēļa, sevišķi darba un naudas jomā. Parādīsies jaunas iespējas nopelnīt, iespēja attīstīt savus talantus. Negaidīts pavērsiens, pat izrāviens no ierastās vides, ar iespēju komunicēt ar daudziem cilvēkiem. Varēsiet atmest vecās komunikācijas formas un radoši attīstīt jaunu stilu. Paaugstinātā spontānā radošuma dzirksts, sola autentiskas pieredzes un palīdzību atvērt kādas jaunas durvis. Paaugstināta seksualitāte un romantiskā noskaņa var radīt labas iespējas jaunām attiecībām. No 4. līdz 26. augustam ļoti liels akcents uz kvalitatīva dialoga veidošanu ar savu partneri, padziļinot tuvību un savstarpējo saskaņu. Nedēļas izskaņā vai nu lidināsities pa mākoņiem vai koncentrēsities uz kādiem pienākumiem.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt