dancer g8f638f939 1280Lielākā daļa nedēļas paies pavisam vecā mēnesī, kas vedinās pievērsties atpūtai, noslēgumiem un mieram. Līdz pat ceturtdienas vakaram būs ļoti piemērots brīdis, lai noslēgtu attiecības ar pagātni, atbrīvotos no kādiem iekšējiem vai ārējiem šķēršļiem,  vai pabeigtu iecerēto. Tieši šajā laikā būs visgrūtāk un vienlaicīgi visefektīvāk atbrīvoties no kā tāda, kā dēļ patstāvīgi zaudējat vai aizmirstat par sevi. Tā var būt kā pārmēru pieķeršanās kā mantai, naudai, varai, statusam, izklaidēm, savām īpašībām, dzīves posmam vai pat cilvēkam.

28. jūlijā pl. 20:55 sāksies jauns Mēness cikls Lauvas zīmē. Tas stiprinās radošumu un vēlmi izcelt savu individualitāti, izklaidēties un ļauties azartam, mesties kādā avantūrā, kā arī veicinās jaunu romantisko attiecību veidošanos. Notikumu dabai būs tendence attīstīties ļoti ātri un uzskatāmi, ar tendenci uz risku un pārspīlējumiem.

Gaisā virmos ļoti stipri pārmaiņu vēji, dabiski tieksities pēc kā jauna un spilgta. Daudzos pamodīsies jaunības maksimālisms, kad tiek mests izaicinājums vai notiek dumpošanās pret visu mierīgo un paredzamo. Dabiskā tendence būs atbrīvot sevi no kādiem ierobežojošiem faktoriem, sevišķi mantiskajiem. Atbrīvojot telpu, laiku un enerģiju, kam daudz iedvesmojošākam.

Ņemot vērā visu augstākminēto, daudziem būs iespēja veikt liktenīgu dzīves pagriezienu, ieskicējot ilgtermiņā atsekojamas milzu pārmaiņas. Tomēr, nedēļas nogalē un augusta pirmajos datumos būtu jābūt īpaši uzmanīgiem, dēļ paaugstinātā negadījumu un citiem riskiem. Tādēļ nezaudējiet pašsavaldību un spēju racionāli izvērtēt situāciju, savukārt, ja izmainīt to nebūs jūsu spēkos, tad var uzskatīt, ka liktenis jums palīdzēs atbrīvot ceļu un savus resursus jaunam izaugsmes posmam.

Labākā diena aktivitāšu plānošanai šim Mēness ciklam vai pat ilgākam periodam, būs 29. jūlijs.

Lai spilgta un iedvesmojoša nedēļa un gaidāmais mēnesis.

Auns  

Šajā nedēļā jūs varēsiet novērot tādu kā iekšējo pāreju, kad jūs neapmierinātības, dusmu vai kāda konflikta rezultātā aizvien vairāk saskatīsiet, cik ļoti jums ir vajadzīgas pārmaiņas, iespēja izlauzties no esošajiem ierobežojošiem faktoriem, piesaistēm, dodot sev lielāku brīvību. Lai tas būtu īstenojams 27. un 28. jūlijā izmantojiet aizejošā Mēness cikla jaudu, lai atbrīvotu sevi no šīm “važām”, kas pārāk bieži izrādās ir pašu vien uzliktas. Tā jūs varēsiet atbrīvot spēku jaunajam. Gaidāmais jaunmēness būs īpaši enerģisks un tieši Auniem potenciālā ļoti veiksmīgs. Tādēļ veltiet laiku, lai apdomātu savas prioritātes un tālākās virsotnes, uz kurām tiekties. Svētdien un pirmdien esiet uzmanīgi uz ceļa un ar mirkļa impulsiem.

Vērsis

Jums turpinās ļoti drosmīgs un enerģisks laiks. Nedēļas pirmajā pusē jūs ļoti uzskatāmi vārēsiet atsekot visu, kam esat pārmēru piesaistījušies, ko ir grūti atlaist, neiekrītot sevis žēlošanā un līdzvērtīgās emocijās. Tomēr jūsos būs arī tāds iekšējs spēks, kas mudinās riskēt un iet uz priekšu neskatoties ne uz ko. Kad beigsiet slēpties aiz šīm piesaistēm, jums būs iespēja izdziedināt sevī tās iekšējās sāpes un ievainojumus, kurus aiz tā visa slēpāt. Gaidāmais 28. jūlija jaunmēness jums atnesīs jaunas, aizraujošas pazīšanās, palīdzēs pacelties uz radošuma spārniem un atrast jaunus, jums daudz piemērotākus pamatus uz kuriem būvēt savu pasauli. Galvenais saglabājiet ticību sev un tam, ka viss izdosies.

Dvīnis

Nedēļas pirmā puse var būt saistīta ar kādu iekšēju vai ārējo konfliktu, ar kuru būs jātiek galā. Uzmanieties ko un kam sakāt. Jūsu viedoklis šobrīd būs pārāk stipri emociju un savu personisko interešu aizstāvības caurvīts. Kopā ar aizejošo Mēness ciklu jūs pagātnē varat atstāt pārāk lielu pieķeršanos naudai vai kādām materiālajām vērtībām, dēļ kā jūs nevarējāt gana elastīgi un plaši paskatīties uz tām iespējām, ko dzīve jums patiesībā piedāvā. Gaidāmais jaunmēness veicinās paziņu loku paplašināšanos, palīdzēs atrast vajadzīgos kontaktus un iespējas izpausties, galvenais, nebaidieties atmest ierastos scenārijus un būt radošākiem. Svētdiena būs smagnēja dēļ kādām saistībām, nepiemērota pārrunām.

Vēzis

Nedēļa aizsāksies uz ļoti jūtīgas un emocionālas nots. Jums piemitīs dabiska tendence likt lielāku akcentu uz sevi un savām sajūtām, meklēsiet drošību tuvu cilvēku kompānijā vai, ja esat izteikti pašpietiekams – vienatnē. Iespējams saņemsiet kādu ziņu, kas mudinās tūlītēji rīkoties vai aizstāvēties, no kurienes arī pastiprināsies iekšējā spriedze. Līdz ar aizejošo Mēness ciklu jūs pagātnē varēsiet atstāt veco sevis versiju, atbrīvojoties no čauliņas, maskas, aiz kuras jūs slēpāt savu patieso maigumu un trauslumu. Gaidāmais jaunmēness jums vietā atnesīs jaunas iespējas izpaust kādus savus talantus, rast jaunus veidus kā nopelnīt, gūt panākumus un atbrīvot ceļu kādai svarīgai ilgtermiņa iecerei.

Lauva

Nedēļas sākums var būt vēl diezgan noslēgts, it kā iešūpojoties kādam svarīgam aktivitāšu cēlienam. Vārdos būsiet izaicinoši un uz sevi orientēti, tādēļ viegli varat ar kādu sastrīdēties. Jums būs izteikta vēlme dominēt pār citiem. Aizejošais Mēness cikls palīdzēs noslēgt kādu jums svarīgu posmu, beigsiet slimot, noslēgsies atvaļinājums vai kā savādāk akcentēta distancēšanās no apkārtējiem. Tā vietā gaidāmais jaunmēness ļaus jums uzplaukt jaunā sevis izjūtā, dāvājot drosmi, pārliecību un vēlmi izpaust sevi tieši, spilgti un nepastarpināti. Atrodiet to, ar ko jūs esat īpaši, kur varat tikt pie savas slavas minūtes un apkārtējo apbrīna veselīgā veidā. Nenoliedziet savu vēlmi pēc uzmanības un jums viss izdosies.

Jaunava

Jums būs tendence nodoties kādām svarīgām pārdomām vai analīzei, kas ļaus labāk saprast sevi un pasauli. Galvenais necentieties katra notikuma centrā likt sevi, bet tieši otrādi, mēģiniet ieraudzīt kopsakarības plašākā kontekstā. Labs laiks apmācībām un zināšanu nostiprināšanai praksē. Potenciālā kāda jauna statusa iegūšana. Līdz pat 28. jūlija vakaram jūs varat atbrīvoties no tiem ilgtermiņa plāniem un iecerēm, kuri vairs ar jums nesaskan, kā arī salikt punktus draudzībā vai kādā kolektīvā. Gaidāmais jaunmēness mudinās iedziļināties jūsu patiesajā vērtību sistēmā, savos drosmīgākajos un izaicinošākajos sapņos un nākotnes plānos, mudinot vairāk laika veltīt vienatnei vai jums svarīgām aktivitātēm.

Svari  

Nedēļas pirmajā pusē iespējams saņemsiet kādu ziņu vai jaunumus, kas jūs stipri izaicinās un mobilizēs. Iespējams kāds stress vai pat konflikts. Lai arī cik ļoti jūs netiektos pēc miera un harmonijas, dažkārt nav cita veida kā izkļūt no savu ieradumu valgiem, kā tos konfrontējot. Situācija var būt saistīta ar draugiem un jūsu plāniem, precīzāk, kas tajos nestrādā. Aizejošais Mēness cikls palīdzēs atstāt pagātnē tos dzīves un karjeras mērķus, kuri bija pārāk citiem izdabājoši, arī ārišķīgi, ignorējot jūsu patiesās vēlmes un vajadzības. Savukārt jaunmēness mudinās jau visam pieiet daudz stratēģiskāk, meklējot patiesi darboties spējīgus ilgtermiņa scenārijus un kontaktus. Tikai nenobīstieties no formalitātēm.

Skorpions

Šis būs ļoti sarežģīts laiks partnerattiecībās. Nedēļas pirmajā pusē būs nepieciešamību izrunāt kādus svarīgus attiecību aspektus, diemžēl, visam būs tendence vairāk iet uz konfliktu. Galvenokārt, dēļ stipra spīta, egocentriskuma un nevēlēšanās mainīties, varbūt pat dēļ pašu augstprātības. Viens no risinājumiem būs aizbēgt no visiem, kaut uz mirkli nomainīt vidi un iedvesmoties caur jaunām pieredzēm. Tieši aizejošais Mēness cikls palīdzēs jums atbrīvoties no situācijas idealizācijas un vēlmes aizbēgt pavisam. 28. jūlija jaunmēness palīdzēs jums izvirzīt jaunus mērķus un aktivizēs ambiciozitāti kopumā. Lai atbrīvotu ceļu jaunajam, jūs būsiet gatavi atbrīvoties pat no kādām saistībām.

Strēlnieks

Ļoti darbīgs un rosīgs laiks. Potenciālā var ieskicēt lielas pārmaiņas tieši darba, kolektīva vai pienākumu jomā. Nedēļas sākumā iespējams kāds konflikts dēļ jūsu ideālu neatbilstības reālajai situācijai. Uzmanieties ar sacīto, jo tas arī būs priekšvēstnesis tālākai notikumu gaitai. Līdz ar aizejošo Mēness ciklu jūsu pagātnē varēsiet atstāt ļoti dziļus un destruktīvus stāvokļus, kā bailes tikt atstumtiem, nesaprastiem un nepieņemtiem. Bailes rīkoties tieši tik drosmīgi, cik vienmēr to patiesībā esat vēlējušies. Gaidāmais jaunmēnss vietā atnesīs jaunu vīziju par to, kā visam būtu jāizskatās jūsuprāt. Mēnesis būs piemērots ceļošanai, apmācībām, vides maiņai kopumā, kas iedvesmos un palīdzēs sagatavoties jauniem sākumiem.

Mežāzis

Jūsu attiecībām ir pienācis brīdis mainīties, vismaz nedaudz, ienesot tajās lielāku brīvību un dzīvelīgu radošumu. Iespējama kāda ļoti atklāta un tieša saruna, kas palīdzēs to ieraudzīt. Nebaidieties zaudēt, tas tikai rada nevajadzīgu spriedzi un vēlmi otru kontrolēt. Aizejošais Mēness cikls palīdzēs jums atbrīvoties no inertuma un sastinguma zonas attiecībās, arī profesionālajās. Tā vietā gaidāmais jaunmēness jums atvērs vārtus uz drosmīgu, iedvesmojošu un spilgtu pašizpausmi. Radošumu un jauna līmeņa brīvību kopumā. Tas var iznest jaunā līmenī kā jūsu karjeru, tā arī mīlas dzīvi. Viss atkarīgs no tā uz ko jūs paši gribēsiet likt akcentu. Nemēģiniet ar visu tikt galā pats, piesaistiet cilvēkus.

Ūdensvīrs

Jums ir sācies stipri sarežģīts laiks. Nedēļas sākumā jūs būsiet aizņemti ar veselības jautājumiem vai ierakušies darbos, tomēr tik un tā var viegli uzvirmot kāds konflikts partnerības jautājumos. Tādēļ uzmanīgi izvēlieties vārdus, sevišķi runājot ar partneri vai kādiem tuviniekiem. Aizejošais Mēness cikls būs gatavs aiznest līdzi jūsu ikdienas rūpes un raizes, arī destruktīvos ikdienas ieradumus, kas visu laiku noved pie vieniem un tiem pašiem nevēlamajiem rezultātiem, jo īpaši saistībā ar ķermeņa veselību un labsajūtu. Gaidāmais jaunmēness dāvās iespēju iziet jaunā līmenī jūsu attiecībās vai arī tās pilnībā noslēgt. Sajūta, ka visa pasaule ir pret jums ir iluzora, tā tikai parāda kā un kas vēl ir iespējams.

Zivis

Nedēļas pirmajā pusē būsiet stipri aizņemti. Sajūta, ka ļoti daudz kas ir jāuzspēj, pavadīs katru ikdienas soli, no šejienes arī iespējama iekšēja spriedze. Pat negribot jūs viegli varat sastrīdēties. Iekšēji jūs ļoti tieksities veltīt laiku atpūtai, izklaidēm un mierīgai laika pavadīšanai, vienīgi šis ļoti lolotais miers varēs iestāties tikai pēc vai kopā ar kārtīgu parosīšanos. Aizejošais Mēness cikls būs gatavs aiznest līdzi jūsu pieķeršanos šiem gaidītajiem atpūtas mirkļiem, kādām radošām nodarbēm vai plāniem ar bērniem. Tā vietā gaidāmais jaunmēness jums aktivizēs vēlmi vai pat nepieciešamību parūpēties par harmonisku rutīnu, pirmām kārtām, jau par savu veselību un tad arī par visiem citiem ikdienas sīkumiem.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt