girl 5046270 1280Šī būs vareni nozīmīga nedēļa, pilna ar astroloģiski nozīmīgām norādēm.

No otrdienas, 10. maija līdz pat 3. jūnijam, gaidāms retrograds Merkūrs. Tieši šis retrogradais periods būs īpaši spilgti izjūtams. Tas būs periods, kad pagātne diezgan skaļi klauvēs pie tagadnes durvīm. Uzradīsies seni paziņas, senas baumas vai virkne nepabeigto vai kļūdaini paveikto intelektuālo darbu, kas aizņems diezgan daudz jūsu laika. Būs stipri izteikti pārpratumi komunikācijā un norunās, tādēļ precizējiet un pārbaudiet sarunāto kaut 3 un vairāk reižu. Tāpat būs paaugstināta iespēja nodarīt skādi savai viedierīcei un var rasties problēmas ar transportu, sākot ar neplānotu kavēšanos, beidzot ar remonta riskiem. 

Kā var nojaust, šis laiks ir stipri nepiemērots jaunām iniciatīvām un steigai. Tieši otrādi, jo vairāk steigsities, jo vairāk sapiņķerēsities savā viltībā un pielaidīsies vairāk kļūdas. Šis periods būs piemērots, lai tajā, ko domājat un runājat, ieslēgtu lielāku apzinātību. Citiem vārdiem, jo vairāk lieku vārdu, informācijas, baumas, sociālie tīkli un cita nepārbaudīta informācija, jo lielāks iekšējais nemiers, trauksmainība un vairāk ikdienas ķibeles un pārpratumus piedzīvosiet.

11. maijā Jupiters – enerģija, kas visu attīsta, paplašina un virza, pāriet aktīvajā Auna zīmē. No šīs dienas mudinot katru, kuram jau ir ieskicējusies nākamo 12 gadu vīzija, būt drosmīgākam, enerģiskākam un mērķtiecīgākam. Šīs enerģijas radītā vēlme augt un virzīties būs vēl jūtamāka dēļ pēdējo gadu izteiktās pretējās tendences – sažmiegšanās. Tomēr dēļ pārējā astroloģiskā fona vēl līdz galam pagaidām neizdosies atsperties pilnā jaudā, drīzāk mudinot sakārtot savu galvu, apdomāt rīcības plānu un saprast no kā var un arī vajag atteikties, lai būtu vieta jaunajai vīzijai.

Lai ar to vēl nebūtu gana, 16. maijā gaidāms Mēness aptumsums, kas vienmēr ir kopā ar pilnmēnesi. Šoreiz jaudīgajā Skorpiona zīmē, kas kopā ar sakāpinātām emocijām aktivizēs nepieciešamību mainīties, pārveidoties, atteikties, atbrīvoties, galvenokārt, no dažādām piesaistēm, atkarībām un pārnesēm.

Mīļākās tēmas, kurās laikā ap atpumsumu var notikt amerikāņu kalniņu cienīgi notikumi ir pašsvarīgums, nauda un tuvās attiecības. Emociju kāpinājums radīs zināmu neelastību, “visu vai neko” attieksmi, ieciklēšanos uz sevi un savām sajūtām. Tādēļ visā šajā karstumā ļoti gribēsies ko traku un izaicinošu izdarīt – šķirties, aiziet no darba, pārcelties uz citu valsti, nodoties ekstrēmām nodarbēm u.tml.

Šis laiks nebūs piemērots nopietnu, sensitīvu tēmu risināšanai, jo sekas var būt galējas, bez iespējas pārdomāt vai atsaukt pateikto vārdu.

Ar to arī noslēgsies šis aptumsumu koridors, kurā katram tika dota iespēja kaut ko svarīgu sevī transformēt.

Dziļi elpojam un gudri izspēlējam savu iespēju pāriet jaunā dzīves spēles līmenī!

Auns  

Jums gaidāmā nedēļa turpinās jau iesāktās tēmas, kad iekšā ir, bet ārā īsti nenāk vai arī ne tā, kā jūs to gribētu. Retrogradā Merkūra periods jums aktivizēs komunikācijas un transporta jautājumus, vedinot palēnināt ārējo tempu. 11. maija Jupitera pāreja jums būs ļoti nozīmīgi, jo tiešā veidā tuvākā gada laikā palīdzēs jums izaugt un kļūt par ko vairāk kā esat. Tas labi ietekmēs amatu, statusu un palīdzēs piesaistīt dzīves iespējas kopumā. Tomēr pagaidām vēl nebūtu ieteicams nekur skriet, drīzāk vairāk piedomāt pie tā, kādā virzienā jūs gribētu attīstīties. Tuvojoties 16. maija aptumsumam būtu ieteicams kļūt īpaši uzmanīgiem, jo paaugstināsies neiecietība un emocionālā netolerance pret atšķirīgo.

Vērsis

Gaidāmais retrogradā Merkūra periods jums vairāk skars domas, idejas un norunas saistībā ar jūsu naudas jautājumiem. Šajā laikā iespējami pirkumi, kuri jāatgriež, vai arī darījumi, kuri kaut kādā veidā ķersies. Labs laiks, lai apdomātu un izpētītu informāciju par kādām naudas gūšanas iespējām. Lielais paplašinātājs Jupiters jums pastiprinās zemapziņas procesus, kā arī tendenci vairāk gūt darbojoties vienatnē, savā nodabā. Labs laiks, lai iedziļinātos sevī vai kādā lielā mācībā. Gaidāmais aptumsuma koridora noslēgums būs ļoti intensīvs un, visticamāk, nekomfortabls. Tas tādēļ, ka tiks izaicināts viss tas, kas jums tuvs un dārgs, pie tam tieši caur emocijām. Elpojiet dziļi un neko nesasteidziet.

Dvīnis

Jums ir sācies salīdzinoši sarežģīts laiks. Šis retrogradā Merkūra periods skars jūs ļoti personīgi. Labākajā gadījumā jūs iedziļināsieties, iztaujāsiet un iepazīsiet sevi caur dažādām netipiskām situācijām. Sliktākajā – kļūsiet par baumu avotu vai mērķi. Tādēļ esiet uzmanīgi tajā, ko runājat un ar ko dalāties. 11. maija Jupitera pāreja ļaus jums pievērsties ilgtermiņa plāniem un vedinās uz daudz drosmīgākām iecerēm nekā iepriekš izskatījāt. Gaidāmais pilnmēness ar aptumsuma ietekmi visu nedēļas otro pusi liks jums ļoti jūtīgi uztvert darba un karjeras jautājumus. Jūs ļoti satrauks tas, kā un ar ko jūs varat būt noderīgi citiem. Veiksmīga izeja no šīs spriedzes būs saistīta ar kādas jaunas ambīcijas vai mērķa izvirzīšanu.

Vēzis

Jums vēl joprojām turpinās diezgan ideālistisku jūtu un ieceru piepildīts laiks. Gaidāmais retrogradā Merkūra periods jums pastiprinās iekšējo dialogu, radot ļoti daudz jautājumu, neskaidrību, pārpratumu un misēkļu. Lai šajā kokteilī jūs nepazustu, būtu ieteicams rakstīt dienasgrāmatu vai izrunāties ar uzticamības personu. Jupitera pāreja pastiprinās jūsu ambiciozitāti un vēlmi gūt redzamus panākumus. Tas mudinās pievērsties jauniem karjeras scenārijiem un iespējām. Gaidāmais 16. maija pilnmēness ar aptumsumu jūs ietekmēs ļoti spēcīgi, bet ar lielu iespēju, ka drīzāk pozitīvi, nekā otrādi. Viena no lielākajām tā aktivizētajām tēmām būs mīlestība, izklaides un aizraujoši pavadīts laiks.

Lauva

Gaidāmais retrogradā Merkūra periods jums vairāk skars draugus un kādu tālejošāku plānu. Iespējams, ka šajā laikā jūs satiksities vai būs iespēja pakomunicēt ar kādu senu draugu vai cīņu biedru. Jūs atkārtoti varat iesaistīties kādā domubiedru aktivitātē, pasākumā. Kāda iecere, kuru jau sen bijāt izplānojuši, var sašķobīties sakarā ar kādu papildus ziņu. Savukārt Jupitera pāreja jūs iedvesmos jauniem iespaidiem un zināšanām. Tā iespaidā jūs tuvākā gada laikā vairāk ceļosiet, uzsāksiet kādas mācības vai apmācīsiet citus. Visa nedēļas otrā puse paies zem aptumsuma radītā emocionālā sloga. Tas jūs vedinās tikt skaidrībā ar savām bāzes vajadzībām un karjeras mērķiem un nepiedos, ja būsiet pārāk bailīgi vai pieticīgi.

Jaunava

Šī nedēļa, lai arī būs piepildīta ar sarunām un skaļiem vārdiem, bet līdz reālām darbībām vēl nebūsiet tikuši, kad viss tikko izrunātais būs atkal jāpārstāsta vai jāpārskata no jauna. Tieši intelektuālajā darbā tas var radīt diezgan nozīmīgus apgrūtinājumus. Ja varat, šādus darbus atlieciet pēc 5. jūnija. Jupitera pastiprinošais un paplašinošais skats aptuveni gadu mudinās jūs uz jaunu iekšējo apvāršņu atklāšanu caur dalīšanos un mijiedarbību ar citiem cilvēkiem. Bieži saistīts ar biznesa vai atbilstoša projekta īstenošanu. Gaidāmais aptumsums sars jautājumus par to, ko jūs zināt un kur vēl vajadzīgs pamācīties, kā arī radīs emocionālu smagumu ikdienas komunikācijā. Iespējams skars partnerattiecības.

Svari  

Nedēļas sākumā jums var būt tendence nedaudz lidināties pa mākoņiem kādas aizraujošas idejas vai plānu dēļ. Tomēr retrogradā Merkūra periods jums to neļaus uzreiz realizēt. Visticamāk, vajadzēs ievākt papildus informāciju vai ko pamacīties, lai varētu virzīties tālāk. Ļoti labs laiks, lai atkārtotu zināšanas un atsvaidzinātu prasmes. Jupitera paplašinošā enerģija mudinās jūs vēlēties kaut ko vairāk savās attiecībās. Tā kā šī ir ilgtermiņa ietekme, tad var teikt, ka tuvākā gada laikā jūs vēlēsities savās attiecībās iziet jaunā līmenī, pretējā gadījumā apjautīsiet, ka jums vairs nav pa ceļam. Gaidāmais aptumsums ļoti spēcīgi ietekmēs jūsu attieksmi pret materiālo pasauli, pieķeršanos finansēm un zināmam komfortam.

Skorpions

Šonedēļ ieteicams būt uzmanīgiem, sevišķi tuvāk 16. maija aptumsumam. Jums būs sakāpinātas emocijas un vēlme pēc azarta, piedzīvojuma vai pat ekstrēma. Šis salikums jūs var padarīt neuzmanīgus. Retrogradā Merkūra periods ietekmēs jūsu finanses un biznesu. Jaunām saistībām šis būs izteikti nepateicīgs laiks, savukārt veco noslēgšanai gan. Tāpat arī tas vedinās uzdot dziļus un eksistenciālus jautājumus par sevi, dzīvi un to, kāpēc notiek tā kā notiek. Lielā labvēļa Jupitera enerģija tuvākajam gadam iedos papildus sparu, vēlmi augt un attīstīties tieši pa karjeras kāpnēm vai arī nopietni uzlabot savu veselības stāvokli. Aptumsuma centrālā joma var kļūt jūsu attiecības un mīlestība kopumā. Nepārsteidzieties.

Strēlnieks

Lielā debesu labvēļa - Jupitera zīmes maiņa jūs ietekmēs ļoti spēcīgi. Ar tā ieiešanu Auna zīmē 11. maijā sāksies aptuveni gadu ilgs periods, kad jums būs ļoti svarīgi izpaust savu autentisko sevis izjūtu. Jūs meklēsiet un arī atradīsiet jaunus veidus kā sevi iepriecināt un uzlādēt. Tās var būt jaunas izklaides, hobiji, aizraušanās, arī jaunas attiecības vai bērniņa pieteikšanās. Savukārt tieši šonedēļ ar fonā virmojošo retrogrado Merkūru jums saaktualizēsies partnerības un attiecību jautājumi. Daudz kas būs izrunājams un izskaidrojams, bet ne uzreiz atrisināms. Gaidāmais aptumsums jums radīs spriedzi darba jautājumos, iespējams tajās esat nozīmīgu pārmaiņu priekšā. Neiekrītiet emocijās, vienkārši atpūtieties.

Mežāzis

Darbā šobrīd visticamāk ir liela rosība. Tieši retrogradais Merkūrs pacentīsies, lai jūsu ikdiena būtu piepildīta līdz malām. Iespējams vajadzēs atgriezties vai izlabot jau iepriekš paveiktu darbu. Kolēģu putrošanās un pārprašana, kā arī baumas radīs ļoti lielu mutuļošanos. Šajā laikā jūs varēsiet pabeigt jau senāk iesāktus darbus, kā arī nodarboties ar izpēti, informācijas ievākšanu un apstrādi. Jupitera pāreja aptuveni gadu jūs mudinās lielāku akcentu likt uz dzimtenes vai dzīves vietas jautājumiem. 16. maija aptumsums jums pacels emocijas saistībā ar vēlmi atpūsties, izklaidēties vai vienkārši, lai viss notiktu tā, kā tieši jūs to vēlaties. Iespējams būs jāsper svarīgs solis jūsu ilgtermiņa plānu realizācijas virzienā.

Ūdensvīrs

Šonedēļ aizsākušais retrogradā Merkūra periods jūs vedinās atgriezties pie kāda agrāka hobija, izklaides vai avantūras. Jūsu dzīvē var atgriezties sena mīlestība, lai pārbaudītu - vai tiešām jūs esat tikuši tai pāri? Šis laiks palīdzēs jums labāk izprast savu autentisko dabu un to, kas jums spēj sagādāt patiesu prieku. Pat tad, ja tas nozīmē atgriezties pie kaut kā jau bijuša. No 11. maija Jupitera labvēlīgais skats būs pievērsts jūsu komunikācijai, apmācībām un tuvajai videi. Tas palīdzēs izveidot jaunas, nozīmīgas pazīšanās, veiksmīgi realizēt kādu pirkšanas/pārdošanas darījumu, paplašināt savu atpazīstamību un pat tikt pie auto. Aptumsums skars jūsu mērķus un to, kādā ceļā jūs tos sasniedzat.

Zivis

Gaidāmais retrogradā Merkūra periods būs saistīts ar svarīgām pārrunām un risinājumu meklēšanu kādos ģimenes vai dzīves vietas jautājumos. Jums būs sajūta par situāciju atkārtošanos vai arī, ka jums ļoti daudzas reizes ir jāatkārto viens un tas pats. Iespēju enerģijas pāriešana Auna zīmē 11. maijā, jums tuvākā gada laikā palīdzēs pelnīt vairāk un saskatīt ienākumus audzējošas iespējas. Gaidāmais 16. maija aptumsums jūs vedinās mācīties vai mācīt citiem, aktīvi dalīties ar savām prasmēm un paplašināt to cilvēku loku ar kuru ikdienā mijiedarbojaties. Tieši laikā ap aptumsumu uzmanieties no tēriņiem, lai sevi nomierinātu vai ko kompensētu, tas jūs var nofiksēt uz destruktīviem scenārijiem uz ilgu laiku.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru