dance g01fa92dc6 1280Šīs nedēļas pirmā puse paies ar pavisam izdilušu Mēnesi. Enerģijas pamazām norims un daudzās idejas un ieceres prasīsies novest vismaz līdz saprotamam pieturas punktam. Līdz pat ceturtdienai būs izteikta izelpa, atslābināšanās un ļaušanās dzīves straumei. Palēninājums un noslēgumi.

Kā jau pie dilstoša Mēneša, līdz 31. martam būtu rekomendējams tīrīt, gavēt, kārtot un atbrīvoties gan fiziskā, gan visos citos plānos no iestāvējušiem smagumiem un nevajadzīgām mantām. Labs laiks lielajai pavasara uzkopšanai un revīzijai.

1. aprīlī, pl. 8:24 sāksies jauns Mēness cikls Auna zīmē. Pati par sevi aktivizētā Auna enerģija aicinās uz jaunām iniciatīvām, drosmīgiem soļiem, ieskandinot gana svarīgas jaunas tēmas un aktivitātes. Tieši šis aizsākums papildus vēl aktivizēs tādas tēmas kā veselība (gan psiholoģiskā, gan fiziskā), iekšējā viengabalainība, pašapziņa un neklusēt, ja kaut kas nepatīk, neder vai jums ir aizskarošs.

Šis jaunais mēness cikls sevišķi provocēs iekšējās robežas un izturību visiem tiem, kuri sevi ir nolieguši, slāpējuši, slēpušies vai izvairījušies no atbildības, apkārtējo uzmanības, pieklājīgi klusējuši, smaidījuši un mājuši ar galvu “mīļā miera labad”. Jūs mudinās būt gana drosmīgiem, lai ieraudzītu to neveselīgo sevis noliegumu, dvēseles traumas un sāpes, kuras slēpjas aiz šī mākslīgi veidotā mierīgā un visu pieņemošā paštēla.

Attiecīgi, ja šajās jaunmēness enerģijās atpazīstat kaut ko sev radniecīgu, tieši jums būtu īpaši rekomendējams pasēdēt ar pildspalvu un papīra labu un pirmajās mēness cikla dienās, mierīgi līdz pat svētdienai (ieskaitot), paplānot savas tuvākā mēneša aktivitātes, lielāku akcentu liekot uz visu to, kur vajadzīga drosme, gribasspēks un mērķtiecība. Sevišķi tādēļ, ka sekojošais  periods no 27. aprīļa līdz pat jūnija sākumam nebūs diez ko produktīvs.

Lai svarīgiem plāniem un iedvesmojošām iecerēm piepildīta nedēļa!

Auns  

Lai arī šobrīd jums ir diezgan aktīvs periods un jūs ļoti labprāt nodosities dažādām kolektīvajām aktivitātēm un kopā būšanām, tieši no otrdienas līdz pat ceturtdienai jūsos var parādīties vēlme noslēgties, pabūt vienatnē vai atpūsties. Šīs dienas būtu ļoti piemērotas, lai fokusētos tikai uz to, kas jums pašiem liekas svarīgi un ko varat veikt neviena netraucēti. Protams, pavasara talkas un atbrīvošanās no liekā būtu ļoti rekomendējama. 1. aprīļa jaunmēness aktivizēs visas jūsu dabiskās īpašības – mērķtiecība, gribasspēks, spītība, pārliecība un daudzas citas Labs laiks, lai plānotu tās aktivitātes, kur ir vajadzīga apņēmīga rīcība un drosme izpaust sevi jaunā lomā, statusā, jautājumā, sfērā un tml.

Vērsis

Pašā nedēļas sākumā vēl būs jārealizē kāda ambīcija, stipri iekšēji jāsavācas un jādisciplinējas, lai izdarītu to, ko esat apņēmušies. Bet no 29. marta līdz pat ceturtdienai priekšplānā izvirzīsies jau ilgtermiņa jautājumi, ceļojumi vai kādi citi svarīgi plāni. Vienlaicīgi šis laiks būtu ļoti piemērots, lai atbrīvotos no kādas ilūzijas vai neaizsniedzamos ideālos būvētas ieceres. Gaidāmais 1. aprīļa jaunmēness jau būs stipri intraverts, personisks un uz iekšējo pasauli vērsts. Tas ar papildus sparu ieaktivizēs jūsu pēdējo mēnesi pirms dzimšanas dienas, liekot vairāk pārskatīt pēdējā gadā paveikto, salikt punktus, pabeigt ieceres, bet kas pats svarīgākais – atpūsties vai pastiprināti saudzēt un rūpēties par savu veselību.

Dvīnis

Šī nedēļa jums būs gana nopietna un atbildīga, ar iespējām pabūt uzmanības centrā, sevišķi darba kontekstā, vai kā savādāk izcelties uz apkārtējo fona. Jūs varat noslēgt līgumu, uzņemties papildus saistības un atbildības, kā arī prezentēt savu ieceri plašākai auditorijai. Tomēr tam visam būtu jābūt jau kā noslēgumam vai finišam tam pie kā esat praktiski darbojušies vismaz mēneša garumā. 1. aprīļa jaunmēness jums palīdzēs aktivizēt ilgtermiņa plānus un ieceres. Tādēļ šajā nedēļas nogalē būtu ieteicams nopietni apdomāt savus plānus divu, trīs vai pat vairāku gadu perspektīvā. Esiet drosmīgi un ļaujieties zināmam vērienam. Tas, kas liekas neiespējami šodien, rīt var izrādīties pat ļoti reālistisks.

Vēzis

Pats nedēļas sākums var būt vēl diezgan smagnējs, saistīts ar kādiem nopietniem darbiem vai darījumiem. No otrdienas līdz ceturtdienai pastiprināsies iekšējais uztverīgums un intuitīvā sajūta par ideāliem, plāniem, ilgām un cerībām ap kurām jūs būvēsiet savu realitāti. Visticamāk jutīsities labi, ar tendenci vairāk ļauties dzīves straumei vai atpūsties. Iespējams šajās dienās pievērsīsities kādām jaunām/vecām zināšanām vai ceļojuma plāniem. 1. aprīļa jaunmēness jums būs saistīts ar ļoti svarīgiem mērķiem un ambīcijām. Tas aktivizēs pašu redzamāko un drosmīgāko jūsu pašizpausmes aspektu. Tādēļ visu atlikušo nedēļu būtu ieteicams pievērsties profesionālajiem vai publiskajiem plāniem.

Lauva

Kopējais astroloģiskais fons vēl joprojām būs izaicinošs, atkal un atkal caur jūsu partneri vai apkārtējiem cilvēkiem mudinot pārskatīt savu pašizpausmi un meklēt veselīgākus saskarsmes un kompromisu punktus. No 29. līdz 31. martam būtu ieteicams pievērsties dažādām attīrīšanās tūrēm un kūrēm – veikt revīziju savā telpā un vidē - drosmīgi izmetot, atdodot vai atdāvinot sev nevajadzīgo, kā arī neaizmirst par sava ķermeņa un galvas (prāta) atbrīvošanu no liekiem smagumiem. Līdz ar 1. aprīļa jaunmēnesi jūsos pastiprināsies vēlme pēc jauniem iespaidiem, pieredzēm un zināšanām. Jums būs iespēja apgūt jaunu dzīves stratēģiju – pieeju dzīvei, apgūt daudz veselīgāku pašapziņas izpausmes veidu.

Jaunava

Šis būs ļoti nopietns, atbildīgs un darbīgs laiks. Ārpus tā no 29. līdz 31. martam jums priekšplānā var izvirzīties partnerattiecību jautājumi. Sevišķi šajās dienās jūs tieksities pēc tuvības un emocionālā atbalsta. Tāpat šajā laikā būtu ļoti ieteicams pievērsties dažādiem tīrīšanas, uzkopšanas un ģenerālās kārtības ieviešanas darbiem, jo vērienīgāk un pamatīgāk, jo labāk. Caur kārtību vidē, jums ieviešas lielāka kārtība arī pašos, kā arī atbrīvojas vieta jaunajam. 1. aprīļa jaunmēness jums atnāks ar stipri provokatīvu vai riskējošu enerģiju. Tas prasīs lielu drosmi un uzdrīkstēšanos. Kādam tās var būt nopietnas veselības procedūras, citam biznesa vai investīciju riski, bet vēl kādam nozīmīgas pārejas iekšējā pasaulē.

Svari  

Nedēļas sākumā iespējams risināsiet kādus birokrātiskus jautājumus saistībā ar bērniem, mīļoto cilvēku vai hobijiem. No 29. līdz 31. martam būtu ieteicams pievērsties ikdienas lietām – veselīgam dienas ritmam, kārtības ieviešanai vidē, kā arī darba jautājumu noslēgšanu vai sakārtošanu. Labs laiks, lai attīrītos kā iekšēji, tā ārēji. Gaidāmais 1. aprīļa jaunmēness aktivizēs visus iespējamos partnerattiecību jautājumus. Jūsu gadījumā viss būs stipri atkarīgs no tā, cik veselīgas robežas jūs ievērojat savstarpējā mijiedarbībā. Ja ar robežām ir problēmas, tad gaidāmais mēness cikls būs gatavs parādīt visas iespējamās sekas, kādas tā rezultātā rodas. Veselīgākā variantā – laiks drosmīgiem soļiem.

Skorpions

Īstā darba zona jums šobrīd ir mājās, burtiski vai nu saistībā ar ģimenes savstarpējām attiecībām vai ar jūsu dzīves vietu, nekustamo īpašumu. No otrdienas līdz pat ceturtdienai jūs vislabprātāk atpūstos, izklaidētos vai kā savādāk relaksēti pavadītu laiku. Šajās dienās hobiji, mīlestība, spēles, azarts un virtuālā realitāte jūs ļoti vilinās. Gaidāmais 1. aprīļa jaunmēness aktivizēs vienu no diviem – veselību vai darba tēmu. Jebkurā gadījumā mēness cikls būs piemērots, lai ieplānotu pāreju uz veselīgākiem ikdienas ieradumiem un dzīves ritmu kopumā. Tāpat arī, lai izietu uz iniciatīvu un saņemtos darbā izdarīt to, kas jādara, pat tad, ja tas ir ļoti nepateicīgs vai īsti neviena nenovērtēts darbs.

Strēlnieks

Jūs ļoti tieksities būt noderīgs un vajadzīgs. Laikā no 29. līdz 31. martam jūs būsiet īpaši noskaņoti palīdzēt, atbalstīt, ziedot vai kā savādāk izpaust savu līdzjūtību. Pasīvākā formātā tas var izpausties arī kā vēlme distancēties no apkārtējās pasaules, noslēgties vai pārslēgties uz virtuālo realitāti. Šis laiks būtu piemērots arī, lai tīrītu un kārtotu, tādejādi atrodot vēl ziedojamo vai atdodamo citiem. Tāpat varat atbrīvoties arī no kādas atkarības vai vājības, kura līdz šim jums ir traucējusi izpaust pilnu savu potenciālu. 1. aprīļa jaunmēness aktivizēs jūsu spēju daudz drosmīgāk un autentiskāk izpaust savu neatkārtojamo individualitāti, kā arī dziedināt sevī tos aspektus, kuri līdz šim tam ir traucējuši.

Mežāzis

Nedēļas sākumā iespējams kāds svarīgs darījums vai pirkums, kuram pieiesiet ļoti atbildīgi. No 29. līdz 31. martam ļoti spēcīgi jūsu garastāvokli var ietekmēt apkārtējie cilvēki ar kuriem ikdienā sanāks saskarties, kā pārdevēji, kaimiņi, citi satiksmes dalībnieki, kā arī informācija, kuru jūs klausāties un lasāt. Līdz ar jaunmēnesi, 1. aprīlī, jūs lielāku akcentu liksiet uz mājas dzīvi, tās komfortu un ģimeni, kā arī, lai savienotu tajā visā nesavienojamo. Tādēļ visu nedēļas nogali būtu ieteicams plānot tās savas iniciatīvas un drosmīgos soļus, kuri ir saistīti ar jūsu dzīves vietu, bāzes drošību un stabilitāti, atbalsta sistēmu, ģimenes savstarpējām attiecībām un to, kas spēj palīdzēt jums atgūt iekšējo veselumu.

Ūdensvīrs

Nedēļa, visticamāk, iesāksies ļoti nopietni. Pilna atbildīgas un disciplinētas rosības, bet jau no otrdienas pamazām aizvien vairāk pieaugs iekšējais atslābums un vēlme palēnināties savās aktivitātēs. Līdz pat ceturtdienai jūsu noskaņojumu un pašvērtējumu ļoti spēcīgi ietekmēs finansiālā situācija. Ja ar naudu jums viss būs labi – jūs liksiet sev treknus plusus un jutīsities visnotaļ pozitīvi. Savukārt, ja naudas ziņā varētu vēlēties vairāk, tad piezagsies nedrošība vai pat nepārliecinātība par savām spējām un iespējām. Gaidāmais 1. aprīļa jaunmēness mudinās paplašināt cilvēku loku ar kuru mijiedarbojaties, pie tam, šoreiz veicinot arī stipri netipiskas un izaicinošas jaunas pazīšanās.

Zivis

Nedēļas sākums būs vēl stipri smagnējs, bet neļaujat tam jūs sabiedēt, jo nedēļa vēl apmetīs kūleni ne vienu reizi vien. No 29. līdz 31. martam jūs būsiet izteikti sava noskaņojuma varā, kā sevi noskaņosiet, tā arī diena paies. Tādēļ no rītiem noteikti ieplānojiet kvalitatīvu laiku sev – uzlieciet mīļāko mūziku, nododaties sev mīļiem hobijiem, bet to visu tikai noteiktā laika rāmī, savādāk aizrausities un pazaudēsities jau savu sajūtu otrā galējībā. Pēdējā mēness dienā, ceturtdien, ļoti labi būtu meditēt, pagavēt vai kā savādāk veicināt iekšējo un ārējo attīrīšanos. Līdz ar 1. aprīļa jaunmēnesi jums būs iespēja drosmīgi un diezgan oriģināli atrisināt savus finansiālos jautājumus, kā arī atgūt veselīgu pašapziņu.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru