girl 3522196 1280Šajā, pamazām dilstošā Mēness nedēļā, pilnā apmērā izpaudīsies sabremzēšanās un atpakaļ atskatīšanās noskaņas. Laiks nebūs piemērots kādiem fundamentāli jauniem sākumiem, tieši otrādi, vislabākais būtu sakārtot savas attiecības ar pagātni, pabeigt iesāktos darbus, iedziļināties neskaidrajos jautājumos un pārskatīt savu pelēko šaubu zonu. Paturot to visu prātā, visādi citādi, nedēļa būs visnotaļ labdabīga.

Ļoti augstā vietā būs juridiskie, diplomātiskie un birokrātiskie jautājumi – iespējama jautājumu pārskatīšana, izvērtēšana, procesu atjaunināšana vai iesākto tēmu atkārtota aktualizēšanās. Maz ticamas, ka šajā laikā varētu tikt pieņemti galēji lēmumi, izņēmums, ja process būs saistīts ar seniem, stipri ieilgušiem stāstiem, kuri jau ir “izkošļāti” no visām pusēm un kaut kādu iemeslu dēļ bija iestrēguši.

Iniciatīva nebūs labākais instruments, drīzāk gan maksimāla adaptēšanās videi, cilvēkiem un situācijai. Šobrīd ļoti augstā vietā būs taisnīgums, ētiskums un uz sabiedrisko kārtību un atbildību orientētās kvalitātes.

Ļoti labs laiks, lai pārskatītu aktuālos attiecību jautājumus – sevišķi, ja nebūs sakārtotas bijušās attiecības, gaidiet sveicienus no pagātnes. Esošajās attiecībās un jebkura veida sadarbībās būtu ieteicams pārskatīt kompromisa un vienošanās zonas. Nesajauciet kompromisu ar samierināšanos vai piekāpšanos, meklējiet risinājumus, kur abas iesaistītās puses jutīsies kā uzvarētājas.

Tāpat arī labs laiks, lai abstrahētos no ikdienas sīkumiem, un meklētu lielās atbildes – par dzīves jēgu, piekopto dzīves stratēģiju, par ideāliem, pēc kuriem jūs vadāties, cilvēkiem, kurus uzskatāt par saviem skolotājiem, zināšanām, kuras ļauj atbrīvoties no prāta uzliktajiem roku dzelžiem, neļaujot jums dzīvot un elpot ar pilnu krūti. Esiet starp tiem cilvēkiem, kuri arī meklē šīs lielās atbildes, lai varētu viens no otra mācīties un iedvesmoties.

Lai sirds silta un atklājumiem bagāta nedēļa!

Auns

Šajā nedēļā ļoti spēcīgi izjutīsiet, ka jūsu dabiskā iniciatīva un spītība nav piemērotākais veids, kā atrisināt samilzušos jautājumus. Attiecības prasīs pacietību, otra cilvēka uzklausīšanu un iedziļināšanos. Kā reiz var aktualizēties visi tie smalkie attiecību aspekti, kas ikdienas skrējienā līdz šim ir palikuši bez uzmanības. Kādas pagātnes attiecības, to atstātie nospiedumi vai cilvēks ar kuru nav emocionāli pilnībā pārrauta emocionālā saite, var atgriezties jūsu dzīvē. Tiks pārskatīta smalkā robeža starp draudzību un partnerību. Sena mīlestība un arī seni ienaidnieki var par sevi atgādināt visnegaidītākajā veidā. Iestrēgušās tiesvedības var sākt kustēties. Labs laiks dziļām un vērtīgām sarunām, arī pārrunām.

Vērsis

Ilgas, cerība un mīlestība jūs šonedēļ paņems savā varā. Senas atmiņas uznirs pašas no sevis, par to kā kādreiz bijis, kā reiz mīlēji, cerēji un gaidīji. Domās atkal klaiņosi pa senām mīlestības, aizrautības un iedvesmas takām. Paralēli tam, laiks pārskatīt vai esat pilnībā sevi profesionāli realizējuši, varbūt darba pienākumi, kolēģi vai kopējā situācija būs tāda, ka jūsu doma par iespējamām pārmaiņām kļūst grūti aizgaiņājama. Darba daudz, bet arī smagnējāks kā iepriekš, varbūt dēļ kādiem oficiāliem rīkojumiem vai papildus kontrolēm. Labs laiks, lai pabeigtu iesāktos darbus vai projektus, labotu kļūdas un pārrunātu ar kolēģiem nesakārtotos jautājumus. Ieteicams padomāt par jūsu profesionālās dzīves nākamo etapu.

Dvīnis

Ceļojumu atmiņas, vai stāsti par citiem laikiem un pieredzēm, jūs stipri aizraus un iedvesmos. Daudz domāsiet un stāstīsiet, uzdosiet jautājumus un meklēsiet atbildes. Jums var pēkšņi sagribēties atjaunot kādas attiecības, vai sastapt senu paziņu. Jūs meklēsiet veidu kā pārliecināties, vai kādu svarīgu iespēju neesat palaiduši garām. Jūs mēģināsiet uz visu palūkoties no daudz plašākas perspektīvas. Daudz kas no tā, kas jums agrāk ir sagādājis patiesu prieku, arī šobrīd ir sasniedzams, varbūt tik nedaudz savādākā formātā. Jūsu hobiji, radošums, bērni un dzirkstošā daba gaida. Atbrīvojieties no bailēm un satraukumiem par neizdošanos, kļūdām vai nevarēšu, atgrieziet dzīvei patiesās krāsas un garšu.

Vēzis

Šajā nedēļā jūs tieksities pēc dziļas, pat tanscendentālas pieredzes, kas stāv aiz visiem prātam saprotamiem skaidrojumiem un konceptiem. Dziļas sajūtas, aizrautība, kas pasaka daudz vairāk kā tūkstošiem vārdu, tas ir tas, pēc kā lūkosities. Mīlestība, piedzīvojums, seksualitāte, iedvesma, bērnišķīgs prieks, radošais pacēlums, tā ir tikai daļa no tā, kur to meklēt. Daudz laika un enerģijas veltīsiet ģimenei, radiniekiem un attiecību uzlabošanai savā starpā, varbūt arī dzīves vietai, tās labiekārtošanai vai saistītās dokumentācijas nokārtošanai. Tāpat ar lielu atdevi jūs iedziļināsities sevī, savās izjūtās, vērtībās, pārliecībās un attieksmē, mēģinot atklāt tos baiļu dēmonus, kuri traucē jums būt.

Lauva

Jūsu dzīvēs var atgriezties vai iegriezties kāds sens paziņa, kaimiņš vai sola biedrs, ar kuru ir palicis kāds līdz galam neizrunāts vai nenokārtots jautājums. Pat tad, ja pirmajā momentā jums tā nešķiet, esiet vērīgi un padomājiet divreiz. Tāpat arī jūs ļoti labprāt kavēsities atmiņas un senos stāstos, sevišķi par bērnību un skolas laikiem, bet var būt arī kāda nesenāka uzvara. Sociālās pareizības un birokrātiskie jautājumi diezgan aizņems jūsu prātu. Šonedēļ jūs varat uzrakstīt ilgi briedinātu iesniegumu, prasību, sūdzību vai ko tml. Ar lielākiem pirkumiem būtu ieteicams nesteigties, bet ja pirkums nav atliekams, ļoti uzmanīgi pārbaudiet visu dokumentāciju un smalko druku. Neko nesasteidziet.

Jaunava

Viena no aktuālākajām perioda tēmām – finanses. Jūs būsiet gatavi grozīties, darboties un visādi citādi meklēt finansiāli pateicīgākos variantus. Kādam tas nozīmēs darba pienākumu maiņu vai papildus slodzes uzņemšanos, kādam citam – pārdodot kādus iekrājumus vai pašiem nevajadzīgo. Lai gan vispateicīgāk šobrīd būtu ķerties klāt visam tam, kur jau ir iestrādnes, vai iepriekšējas norunas, nevis meklēt jaunus risinājumus. Piemērots laiks grāmatvedības kārtošanai, īpaši piņķerīgu kļūdu atrašanai un iepriekš paveiktā noslīpēšanā. Jebkuras pārrunas, solījumus un godavārdus uzreiz neuztveriet kā vienošanos, nopietni paļauties uz sacīto jūs varēsiet tikai tad, kad būs parakstīti atbilstoši dokumenti.

Svari

Šis būs laiks par un ap jums, jūsu domām un pasaules uztveri. Jūs ļoti gribēsiet tikt sadzirdēti, pamanīti un respektēti, tādēļ, ja tā būs sakritis, ka ilgi esat palikuši bez uzmanības, tad tagad tas izpaudīsies ar dubultu sparu. Ļoti iespējams jūs meklēsiet jaunu veidu kā sevi izpaust, pašnoteikties un piešķirt savai eksistencei papildus vērtību. Tā iespaidā jūs meklēsiet atbildes uz lieliem un diezgan fundamentāliem jautājumiem – sākot ar dzīves jēgu un beidzot ar – ko tālāk? Attiecības un mīlestība iespējams būs liela daļa no jūsu iekšējā apjukuma. Ieteicams atrast labu draugu, terapeitu vai citas dzirdīgas ausis, kuras ir gatavas pilnībā uzklausīt jūsu dzīves dilemmas un palīdzēt tajās noorientēties.

Skorpions

Mīlestība, intriga, flirts vai intriģējoša attiecību gaita ir gaisā. Tiesa, visdrīzāk kā tāds posms jau esošajās vai pamazām formējošās attiecībās, vai arī ar kādu senu sirdsāķīti no jūsu bagātās pagātnes. Jums būs ļoti svarīgi atstāt iepriekš paredzēto iespaidu uz apkārtējiem. Ārēji jūs varat būt kā mīļi un pūkaini, tā arī ar zobiņiem un nadziņiem, galvenais būs precīzi panākt vēlamo. Tāpat šis laiks būs piemērots rūpīgai pašizziņai, pašanalīzei un citām ļoti dziļām, atklāsmes pilnām sarunām vai iekšējam dialogam, lai atsijātu graudus no sēnalām. Lai uzlauztu to programmas kodu, kas jūs dzen atkārtot vienas un tās pašas kļūdas. Lai atrastu veidu, kā uzlabot savas dzīves, ģimenes un tuvo attiecību kvalitāti.

Strēlnieks

Laiks kārtīgi izrunāties ar draugiem un domu biedriem par svarīgo un sasāpējušo. Iespējams savā ātrajā dzīves skrējienā nepamanījāt, ka kāds jums svarīgs cilvēks ir palicis bez uzmanības sev svarīgā dzīves notikumā, bet varbūt vienkārši attiecības ir ierūsējušas dēļ komunikācijas trūkuma. Tā vai citādi runājiet, stāstiet un dalieties ar sev svarīgo, rūpīgi ieklausoties arī otrā cilvēkā. Šajā laikā ļoti viegli var pārprast vai tikt pārprastiem, tādēļ pārjautājiet un precizējiet, vai visu esat pareizi sapratuši. Tāpat iespējams pamazām virzīt uz priekšu jūsu ilgtermiņa plānus, kuru risināšana tagad var būt stipri piņķerīga, bet kā reiz tuvākajās nedēļas palīdzēs izkristalizēt galveno konceptu pie kura pieturēties.

Mežāzis

Šis ir ļoti ambiciozs laiks, lai arī ar tādu kā pagātnes piegaršu. Šobrīd jūs esat salīdzinoši sabiedriski aktīvi un ambiciozi. Jūs dabiski tieksities pēc redzamiem rezultātiem un panākumiem. Šis laiks var sakrist ar brīdi, kad jūs saņemat prēmiju vai kādu citu ieguvumu par agrāk paveikto. Tāpat jūs varat aktīvi izskatīt darba maiņas variantus, lai arī līguma slēgšanu ieteiktu atlikt vismaz līdz 18. oktobrim. Darbā ieteicams sakārtot finansiālo un birokrātisko pusi. Jūs varat atgriezties pie sen lolotiem mērķiem vai pacilājošām idejām, kuras kāda iemesla dēļ līdz šim atlikāt. Draudzīga kopā būšana un dalīšanās jūs piepildīs ar iedvesmu un īpašas tuvības izjūtu, kura izkausēs visas šaubas un aizsargājošo norobežošanos.

Ūdensvīrs

Šajā nedēļā jums būs tendence pabūt visu uzmanības centrā, saņemt apkārtējo uzmanību vai piedzīvot tādu kā popularitātes mirkli. Šim nolūkam jūs varat izmantot savu izskatu, imidžu, fotogrāfijas un sociālo tīklu piedāvātās iespējas. Esiet uzmanīgi ar to, tieši cik ļoti jūs provocējat ar savu tēlu apkārtējos, jo iecere viegli var noslieties arī uz “bēdīgi slavenā varoņa” pusi. Kopumā jūs ar visu savu būtību tieksities paplašināt savu mijiedarbību ar apkārtējo pasauli, būt kam vairāk nekā esat līdz šim, citiem vārdiem – izkļūt no pienākumu, atbildības un rutīnas ierobežojošā rāmja. Visharmoniskākais kā to paveikt būtu – ceļojums, izglītība, viedu cilvēku padomu vai ideoloģijas adaptēšana savā dzīvē u.tml.

Zivis

Nedēļas kopējais fons būs saistīts ar ticību, cerību, mīlestību, iedvesmu vai aizrautību. Jūsos runās vairāk sajūtu pasaule, caur kuru jūs gūsiet daudz lielāku spēku un iekšēju pārliecību, nekā jelkad to spētu ar savu domu un vārdu palīdzību. Pasaule ir laba vieta kur būt un tā ir laba sajūta ar kuru sevi piepildīt. Paralēli tam jūs esat ļoti spēcīgi nobrieduši lielākām sevis paša vai savas dzīves izmaiņām, kas pagaidām var būt pārāk biedējošas un tādēļ arī diezgan vēl neskaidras. Soli pa solītim jūs uzdosiet sev un pasaulei tos jautājumus, kas aizvien skaidrāk atspoguļos jums patiesību, patieso stāstu par jums pašiem, par jūsu patieso dabu un to, tieši kāpēc jums bija vajadzīga tāda vai savādāka dzīves pieredze.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru