dahlia 186450 1280Šonedēļ mēnestiņš turpinās pieņemties savā spēkā un apmēros, vedinot arī katram no jums audzēt un attīstīt visas tās sfēras, prasmes, plānus un ieceres, kuras aktualizējās vai paši apzināti izvirzījāt ar pagājušās nedēļas jaunmēnesi.

Trešdien, 15. septembrī Marss, kas nosaka to, kā mēs pārvaldām savu enerģiju, izejam uz iniciatīvu un darām lietas, pāries no kārtību mīlošās Jaunavas zīmes uz Svariem. No šī brīža līdz pat 30. oktobrim tiešā veidā iziet uz iniciatīvu būs grūti, galvenokārt dēļ tā, ka mēģināsiet savas aktivitātes salāgot ar citiem pieņemamiem, saprotamiem vai ērtiem formātiem. Citiem vārdiem, priekšplānā izvirzīsies kompromisi, sadarbība, iekļaušanās, nevis vides vai situācijas izmainīšana pēc saviem ieskatiem.

Jau no augusta beigām arī domās un sarunās vairāk dominē tēmas par nepieciešamiem kompromisiem “mīļā miera labad”, kopā ar sakāpinātu taisnības izjūtu. Visu prātus tie aizņems līdz pat 6. novembrim. Galvenās izpausmes sfēras – partnerattiecības, sabiedrībā pieņemtās pareizības un visa veida juridiskie jautājumi.

Savukārt tagad, jau no 6. septembra, mēs esam zonā, kurā visi aktīvi risināmie jautājumi, lēmumi, kurus nevarat pieņemt vai par ko šaubāties, turpinās raustīt te uz vienu, te otru pusi līdz pat novembra sākumam. Tādēļ būtu ieteicams nofiksēt, kas tieši ir jūsu rudens sezonas lielā tēma, par kuru šaubāties un kur nespējat nekādi pieņemt galējus lēmumus, atkal nepārdomājot. Lai arī cik nepatīkamas nebūtu šaubas, svārstīšanās un to radītā iestrēguma sajūta, tās vienmēr iet kopā ar to, ka cilvēks mēģina rast savas atbildes, izprast savu dabu, šā brīža prioritātes, attieksmi utt. Tādēļ nenovērtējiet šī perioda ietekmi par zemu.

Kopumā nedēļa solās būt ar stipriem kolektīviem nospiedumiem, kur gribi negribi varas pozīcijas (politiķi, priekšnieki, vecāki u.tml.) ietekmēs noskaņojumu un ikdienas gaitas, sevišķi ceturtdien un piektdien. Šajā laikā vislabāk jutīsies tie, kuri ir izteikti likumpaklausīgi, ciena un godā autoritātes, un uzticas to lēmumiem. Katram personīgi šis ir laiks par savas patiesības meklējumiem, neignorējot un arī neidealizējot lielos procesus un risinājumus.

Lai izdodas atrast un balstīties savās patiesajās vērtībās!

Auns

Lai arī darba un karjeras jautājumi vēl joprojām saglabā savu aktualitāti, no trešdienas līdz pat oktobra beigām lielu daļu savas enerģijas jūs veltīsiet attiecībām – partnerattiecības, draudzība, biznesa sadarbība vai mijiedarbība ar sabiedrību kopumā. Šis varētu būt labs laiks, lai meklētu risinājumus, demonstrētu savas zināšanas vai prasmes, vai iestātos par savām vērtībām daudz redzamākā – varbūt pat publiskākā formātā. Partnerattiecībās iespējami kādi negludumi, kuri prasīs zināmu pierīvēšanos. Biznesa sadarbībās – līgumu izstrāde, sadarbības principu pārskatīšana, kas solās būt gana ilgs un piņķerīgs process. Labs laiks, ja esat autoritāte – vadītājs vai atbildīgais par ko būtisku.

Vērsis

Šajā nedēļā jums iespējams iziet uz tādu kā izrāvienu kādā svarīgā jautājumā, piemēram, iestāties vai uzsākt kādas mācības, kuras jau sen gribējāt, nopirkt ceļojuma biļetes vai piereģistrēties iepazīšanās portālā. Lai arī bērni vai kādas radošās nodarbes var paņemt daudz uzmanības, jūs paši vislabprātāk pilnībā nodotos partnerattiecībām. Ja jūsos nebūs nostiprinājusies pārliecība par partneri un jūsu mīlestības spēku, tad iespējama greizsirdība un pastiprināta vēlme kontrolēt. Tāpat arī, ja attiecības nav formāli sakārtotas, šis jautājums var pēkšņi stipri saaktualizēties. No trešdienas līdz pat oktobra beigām jums būs ļoti piesātināta ikdiena, daudz darba vai kādi citi ikdienas pienākumi.

Dvīnis

Jūs būsiet vieni no tiem, kuri visaktīvāk līdz pat novembrim meklēs savas atbildes, savu patiesību. Pa vidu var sanākt stipri nosvārstīties no vienas galējības otrā, bet tas palīdzēs labāk izprast lietas būtību un ar laiku pieņemt daudz izsvērtākus lēmumus. Viena no aktuālajām tēmām – bērni un viņu izglītības jautājumi. Sirdī brīvajiem lielāks akcents būs uz iepazīšanos, romantisko izklaidi un ar tām saistītajām dilemmām. Ja esat radošais Dvīnis – tad stāsts par šaubām un pretrunām, kuras ir klāt esošas jūsu radošajos centienos. Darbā iespējams saskarsities ar kādu ētiskas dabas pretrunu, kura var klauvēt pie jūsu vērtībām un ideāliem. Vides maiņa un jaunu iespaidu gūšana palīdzēs atgriezties savā spēkā.

Vēzis

Turpinās visnotaļ dinamisks laiks. No trešdienas līdz pat oktobra beigām jūs daudz vairāk enerģijas veltīsiet mājai un ģimenei. Šajā laikā iespējams noorganizēt remontu, pārcelšanos vai kādu citu lielāku ģimenes vai dzīves vietas reorganizāciju. Jau no 6. septembra idejas par to, ko un kā darīt, visticamāk jau maļas pa jūsu galvu. Ceturtdien vai piektdien iespējams kāds drosmīgs solis, kas saistīts ar iziešanu no komforta zonas un sev ērtā ampluā. Tas palīdzēs paplašināt savas robežas un nākotnē neielikt sevi pārāk šaurā rāmī. Iespējamas attiecību dilemmas vai pretrunas, kuras prasīs elastību, bet jūsos nez no kurienes uzradīsies spīts un iecirtība, kad vieglāk salūzt, nekā pieliekties (piekāpties). No svētdienas oma uzlabosies.

Lauva

Darbā iespējams svarīgs izrāviens vai pagrieziens, kas ļaus atmest lieko, atbrīvoties no tiem sīkumiem, kas aizpilda dienu, bet nenes kādu lielāku ieguvumu ne naudā, ne graudā. Ļoti liels akcents uz visādām juridiskām un birokrātiskajām pareizībām, no kurām šonedēļ nekādi neizdosies izvairīties. Ja esat iesaistīti kādos juridiskos vai birokrātiskos procesos, tad visticamāk to aktīva risināšana turpināsies līdz pat novembra sākumam. No trešdienas jūs daudz vairāk enerģijas veltīsiet komunikācijai, pieejamībai, saprotamībai, daudz runāsiet un skaidrosiet, attiecīgi daudz laika pavadīsiet ceļā vai uz telefona. Iespējams automašīnas vai telefona maiņa, arī iegāde. Ģimenē meklēsiet harmoniju, taisnību un sapratni.

Jaunava

Vēl joprojām turpinās periods, kad jums būtu ieteicams nebaidīties izcelt sevi, savas prasmes un talantus, atvērti tos demonstrējot pasaulei. Ja labi izjūtat estētiku – šarmējiet. Ja labprāt esat gatavi atbalstīt grūtā brīdī vai glābt kādu kaķīti – dariet to un daudz ko citu, kurā jūs saskatāt savas dotības. Tāpat šonedēļ ir iespējams tāds kā negaidīts pavērsiens, atklāsmes vai atteikšanās, primāri jautājumos saistībā ar bērniem, sekundāri – jūsu mīlas dzīvē. No trešdienas līdz pat oktobra beigām lauvas tiesu savas enerģijas novirzīsiet finansiālās situācijas uzlabošanai vai stabilizēšanai. Tas viss var iet kontekstā ar kādām izmaiņām darbā, veicamajos pienākumos. Vēlme būt kam vairāk kā jūs esat, nedēļas garumā tikai pieaugs.

Svari

Lai arī daļēji jūsos vēl joprojām būs stipra vēlme pavadīt kvalitatīvu laiku vienatnē un atpūsties, sākot ar trešdienu un līdz pat oktobra beigām jūs būsiet stipri enerģiski un sociāli aktīvi. Tik tālu, cik jums vispār piemīt spēja iziet uz iniciatīvu, tik šajos mēnešos jūs to arī izpaudīsiet. Tādēļ šis laiks būs piemērots, lai ietu uz darba intervijām, iniciētu kādu svarīgu ieceri, saorganizētu kopā sanākšanas vai kā savādāk aktīvi, pašiem uzņemoties galveno lomu, darīt to, ko jūs patiesībā vēlaties. Tas neizslēdz to, ka jūs daudz domāsiet, šaubīsities un svārstīsities, kā arī tas negarantē kādus konkrētus rezultātus, bet noteikti jums dos to savas dzīves saimnieka sajūtu, kas stiprinās jūsu pārliecību par sevi un saviem talantiem.

Skorpions

Šonedēļ iespējams kāds pavērsiens vai izrāviens saistībā ar jūs ilgtermiņa plāniem vai iecerēm. Tas var būt saistīts arī ar ceturtdien, piektdien saņemu “game changer” informāciju. Paralēli tam, jau no trešdienas vairāku mēnešu garumā, var teikt, ka jūs darbosities sev tik tuvajā slepenības režīmā. Iespējams jūs izskatīsiet kādas sadarbības opcijas, diskrētas pārrunas un vienošanās jautājumos, kas skar tālejošus plānus. Tiklab jums var būt arī slepena mīlas dēka vai kāds cits “noslēpumiņš”, par kuru atklāti kādu laiku vēl nebūsiet gatavi runāt. Paralēli iespējams tāds kā iekšējs apjukums, bardaks vai neizpratne par to, ko un kā tālāk savā dzīvē darīt. Šīs pārdomas var ilgt līdz pat novembra sākumam.

Strēlnieks

Visa nedēļa paies aktīvā rosībā. Atslābt vai gulēt uz lauriem īsti nesanāks. Primārā notikumu arēna – jūsu profesionālie mērķi, laiks un nauda, retākos gadījumos arī privātās dzīves lielie mērķi. Tieši naudas faktors var nostrādāt kā liels motivators, lai atteiktos vai kā savādāk pamainītu savu uzņemto kursu. No trešdienas būsiet gatavi lielu daļu savas enerģijas novirzīt draudzībai, dažādām kolektīvām aktivitātēm, interešu grupām vai arī ilgtermiņa ieceru izplānošanai, kas sevī noteikti ietvers arī sadarbošanos ar līdzīgi domājošajiem. Pārdomas, pārrunas un visa izsvēršana var prasīt pat vairākus mēnešus. Iekšējo harmoniju atjaunosiet vienatnē, visdrīzāk ieviešot kārtību savā pasaulē.

Mežāzis

Aktīvs un rosīgs laiks. Šonedēļ fonā dunēs kāds spēcīgs pagrieziens, kas var būt saistīts ar būtiskām atklāsmēm, jaunām zināšanām, izpratni, tāpat arī ar kādiem birokrātiskiem, īsti ne no jums atkarīgiem “apstākļiem”. No 6. septembra līdz pat novembra sākumam jūs esat iegājuši lielo dzīves mērķu un uzdevumu pārskatīšanas zonā, aktīvi tos izsverot, izvērtējot un pārcilājot. Papildus tam, no 15. septembra līdz 30. oktobrim jūsu karjeras mērķiem un ambīcijām tiks piešķilta papildus jauda, ļaujot jums būt panākumu virsotnē vai vismaz gana pamanītiem un redzamiem tajā, kur jūs esat autoritāte ar savām zināšanām, pieredzi un prasmēm. Ja plānojat karjeras izmaiņas – šis periods tam būs piemērots.

Ūdensvīrs

Šī perioda vislielākais ieguvums un vienlaikus arī glābiņš ir cilvēki – draugi, paziņas, vienkārši garāmgājēji ar foršu humora izjūtu un atvērtu skatījumu uz dzīvi. Lai kā jūs negribētu atzīt, bet bez citiem cilvēkiem, izrunāšanās vai parunāšanās tāpat vien, par niekiem, nekādi neiztiksiet. Līdz pat ceturtdienas vakaram jūs varat būt tādā padrūmā vai noslēgtā stāvoklī, kad “it kā” nevienu negribēsiet redzēt, bet pēc tam viss strauji izmainīsies. Jūsos atgriezīsies lielāks optimisms un dzirkstošāks skatījums nākotnē. Ja īsti vēl tā nejutīsities, tad pēdējais laiks ir ieplānot kādu ceļojumu vai jebkādu citu iespēju savas vides maiņai. Līdz novembra sākumam labs laiks, lai mācītos vai lai atkārtotu zināšanas agrāk apgūtajā.

Zivis

Savās sajūtās un iztēlē visticamāk jūs jau esat tālēs zilajās, varbūt gatavojoties kādam ceļojumam, vai tiklab esat pārņemti ar kādu iedvesmojošu stāstu, jaunatklātām zināšanām vai sevis izjūtu. Tā vai citādi jūs viegli pārslēgsities uz sajūtu pasauli, kas ļaus jebkuru notikumu izprast daudz dziļāk un daudzšķautņaināk, kā jebkad jūs to iespētu pieejot visam praktiski un analītiski. Tomēr sveicini no dzīves praktiskās puses – primāri darbs un nauda, būs vēl gana klātesoši, kur piektdien ir iespējams kāds svarīgs pavērsiens vai pat plānu maiņa. No trešdienas līdz pat novembra sākumam jūs būsiet aktīvā pārmaiņu zonā, jūs daudz domāsiet, runāsiet un arī darīsiet, lai izmainītos un kļūtu par labāko sevis versiju.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru