young woman 791849 1280Nedēļas paies jaunmēness atnestajās vēsmās. Kā vienmēr jauns mēness cikls, kurš precīzi sāksies 7. septembrī, pl. 3:52, sola arī kādus jaunus sākumus. Šis būs Jaunavas jaunmēness, kur liels akcents būs uz darbu, kārtību, veselību un konkrēti paveicamajiem ikdienas pienākumiem, šoreiz apvienojumā ar pārmaiņu vējiem.

Tas nozīmē, lai arī cik ļoti mēs gribētu darboties saprotamā formātā un labi paredzamos apstākļos, šis jaunmēness sola ienest konkrētas izmaiņas tieši jūsu ikdienas soļos un paradumos. Visdrīzākais gan pozitīvā virzienā, dodot lielāku brīvības garšu un vairojot optimismu kopumā. Tomēr tas neizslēdz to, ka šis ir ļoti praktisks un darbīgs laiks, kurā bez konkrētām darbībām, piemēriem, racionāliem ieguvumiem, nekas neskaitīsies paveikts vispār.

Nedēļa būs ļoti piemērota dažādu praktisko ieceru un projektu plānošanai, kurām jau no 9. septembra var dot zaļo gaismu un sākt realizēt. Tāpat arī labs laiks jauniem - izaicinošiem sākumiem kopumā, sevišķi darba jomā.

No 11. septembra samazināsies vēlme meklēt sadarbības un kompromisa iespējas, tieši pretēji, pastiprināsies tendence visu vērtēt un izskatīt tādās melnbalti fatālās galējībās. Kas veicinās zināmu dramatismu un krāsu sabiezināšanu kopumā, akcentējot tieši subjektīvo pasaules redzējumu, gaumi un pareizības izjūtu. Sievietes kļūs asākas, tiešākas un aktīvākas uz dažādām provokācijām. Kā rezultātā iespējams spēcīgāk sašūposies attiecību laiva.

Kopumā nedēļa solās būt patīkama, ar tādu kā iešūpošanos rudens cēlienam, jauniem plāniem un citiem svarīgiem aizsākumiem.

Lai rosīga nedēļa!

Auns

Jums šis jaunmēness akcentēs darba sfēru, sevišķi ja jau gaisā virmo ideja nomainīt darbu, vai atteikties no tiem ierobežojošajiem pienākumiem, kuri jūs līdz šim ir smacējuši. Šajā laikā jums var mainīties komanda, kolēģi, darbinieki vai darba adrese. Tā vai citādi, jūs mērķtiecīgi un sistemātiski darīsiet to, ko uzskatāt par pareizu, pārkārtojot un attīstot savu profesionālās darbības lauku. Iekšējais spēks paveikt lielas lietas jums pilnībā pietiks. Pie tam, jo konkrētāka iecere, jo vieglāk jums izdosies to realizēt. Jebkurā gadījumā jūs būsiet ļoti aizņemti ar šiem pārkārtojumiem, tā kā skatīties pa labi vai kreisi, filozofēt vai iesaistīties neproduktīvās diskusijās, jums vienkārši nebūs laika.

Vērsis

Nedēļas sākums solās būt vairāk pozitīvs, uzlādējošs, pat ar negaidītiem bonusiem vai citiem ieguvumiem, tādēļ turiet acis vaļā un nepalaidiet garām savu fortūnu. 7. septembra jaunmēness jums atnesīs kādu pārsteigumu saistībā ar bērniem. Ja jūs esat sirdī brīvs – iespējama jauna interesanta aizraušanās. Tāpat arī, ja jums šajās tēmās vairāk vai mazāk viss kārtībā, tad jūs pievērsīsities saviem radošajiem hobijiem un aizraujošām, baudāmām izklaidēm. Šis laiks jums atgādinās, ka jūs varat uzdrīkstēties gribēt vairāk un tiekties augstāk. No 11. septembra nedaudz pamainīsies spēles noteikumi un iekšējai labsajūtai jums būs vajadzīgs kvalitatīvs laiks ar savu otro pusīti, ja tādas nav – tad dariet visu, lai būtu.

Dvīnis

Nedēļas sākums jums pavērs salīdzinoši labas iespējas. Tomēr jūs paši vairāk būsiet orientēti risināt dažādus mājas jautājumus, kas var būt kā nekustamais īpašums, tā arī ģimenes locekļu un citu radinieku savstarpējās attiecības. Minētajās tēmās iespējams kāds negaidīts pavērsiens, kas var atstāt spēcīgu iespaidu uz visu gaidāmo mēness ciklu. Lai arī jūs ilgosities pēc atpūtas un iekšējā miera, mājas, ģimenes vide, pat vienatne, jums nedos vēlamo atslābinājumu. Šoreiz iekšējo spriedzi atlaist palīdzēs drīzāk socializēšanās, iepazīšanās un dažādas citas izklaides. No sestdienas jūs savu uzmanību vairāk pievērsīsiet tam, cik harmoniska un sabalansēta ir jūsu ikdienas rutīna un savstarpējām attiecībām ar kolēģiem.

Vēzis

Jums turpinās salīdzinoši aktīvs laiks un šis jaunmēness var ienest jaunus aktivitāšu impulsus vai virzienus, sevišķi visā, kas ir saistīts ar darīšanu kopā ar citiem cilvēkiem, iesaistīšanos kādās grupās vai apvienības, vai pašiem tādu izveidot. Tā vai citādi, bet bez aktīvas rosīšanās, socializēšanās un būšanas cilvēkos neiztiksiet. Šonedēļ jūs spēsiet būt gana drosmīgi un iziet uz iniciatīvu, tādēļ, ja padomā ir kādi lieli plāni, droši ķerieties pie to realizēšanas. No sestdienas jūs būsiet romantiski noskaņoti. Sirdī brīvie pievērsīsies mīlestības meklējumiem. Visi pārējie Vēzīši meklēs iespējas, kā savu dzīvi padarīt spilgtāku, interesantāku un aizraujošāku caur izklaidēm, hobijiem un citām nodarbēm.

Lauva

Nedēļas sākumā iespējams pavīdēs kāda interesanta iespēja vai iepazīšanās, ar diezgan daudzsološu potenciālu. 7. septembra jaunmēness jums aktivizēs nepieciešamību pārskatīt to kā jūs pelnāt un tērējat savus līdzekļus. Iespējams, ka to izsauks kādas pārmaiņas jūsu profesionālajā jomā. Ja būsiet gatavi pieņemt jaunus dzīves izaicinājumus, tad jūs ātri atradīsiet sev jaunu veidu kā izpausties vai pielietot savus prasmes. Negaidīti darba piedāvājumi vai paaugstinājumi, pat ja liekas pārāk neparasti vai dīvaini, visticamāk iedos jums tik vajadzīgo dinamiku un pilnībā būs jums pa spēkam. Jebkurā gadījumā droši iestājaties par savām vērtībām, zināšanām un pārliecībām. Darbs prasīs drosmīgus soļus.

Jaunava

Šis ir aktīvs lielo, visdrīzāk pašiniciēto, jauno sākumu un visnotaļ būtisku pārmaiņu laiks. Viss, ko jūs gribētu un kādi jūs gribētu būt, šonedēļ jums ir iespēja spert vajadzīgos soļus atbilstošajā virzienā, lai tas taptu par realitāti. Jūs labi saprotat, lai arī ko jūs vēlaties, visam ir vajadzīgs plāns, kam seko konkrētas darbības. Tādēļ sāciet ar plānu, 7. un 8. septembris tam būs ļoti piemērots. Tagad jums var pietikt drosmes, pat nekaunības prasīt no dzīves daudz un pašiem nenobīties no savas ambīcijas. Kopumā šis jaunmēness jums palīdzēs nomainīt tādu kā lielo savas dzīves stratēģiju vai paškonceptu, padarot jūsu dzīves krāsainākas un bagātākas. Esiet drosmīgi, veiksme un iespējas ir jūsu pusē.

Svari

Nedēļas sākums var būt stipri optimistisks, kas var būt saistīts ar kādu patīkamu dāvanu, romantisku žestu vai izklaidi. Tomēr šis jaunmēness vairāk aktivizēs visus jūsu zemapziņā guļošos impulsus, kas, lai cik ļoti necenstos, vietā un nevietā var iespraukties jūsu attiecības, domās vai pat sapņos. Ja gribat labāk saprast, ko zemapziņa jums grib pateikt – neanalizējiet un nevērtējiet šos impulsus, vienkārši pierakstiet tos, vēl veselu mēnesi jums būs laika tos šķetināt. Tāpat šis laiks būtu ļoti piemērots atpūtai vai vismaz vairāk laika pavadīšanai vienatnē vai kā savādāk prom no ikdienas skrējiena, derēs arī ceļojums. No 11. septembra palielināsies iespējas nopelnīt, kā arī vēlme vairāk patērēties.

Skorpions

Jaudīgs laiks, kad virzīt savus ambiciozos un drosmīgos ilgtermiņa plānus aktīvi uz priekšu. Šis jaunmēness jums iedos vajadzīgo impulsu tieši tādu plānu virzībai, kas var būt saistīti ar dažādām cilvēku grupām, apvienībām vai kopā būšanām. Iespējams negaidīts pavērsiens saistībā ar partnerību, visdrīzāk pozitīvs. Attiecīgi šī nedēļa būs ļoti piemērota, lai aktīvi socializētos, pārrunātu, bīdītu, izskatītu un meklētu labākos ceļus jūsu ieceru realizācijai, šoreiz bez citiem cilvēkiem neiztiksiet. Jūsu partnerattiecībās iespējams kāds būtisks pavērsiens, kas ir saistīts ar nozīmīgiem jūsu ģimenes plāniem nākotnē, visdrīzāk stipri praktiskas dabas, kā liels pirkums, pārcelšanās vai tml.

Strēlnieks

Nedēļas sākumā iespējams saņemsiet kādu pozitīvu ziņu vai jaunumus, kas jūs iepriecinās. Visdrīzākais no kādas labas draudzenes vai domu biedra. Kopā ar 7. septembra jaunmēnesi, laiks ļoti drosmīgiem un ambicioziem projektiem, plāniem vai mērķiem, primāri, profesionālajā jomā. Šis jaunmēness šajos plānos ienesīs zināmas izmaiņas vai vispār ieslēgs jūsos tādu kā piedzīvojumu garu un gatavību “iet uz visu banku”. Ja līdz šim darba jomā jums ir pietrūkusi drosme izrāvienam vai konstruktīvām pārmaiņām, tad šobrīd augsne tam visam būs kā radīta. Ja jums ir gaisā palaižami projekti, tad no 9. septembra laiks tam būs ideāls. Nedēļas nogalē parādīsies vēlme vairāk laika pavadīt klusi un mierīgi, varbūt pat vienatnē.

Mežāzis

Jums gaidāms visnotaļ jaudīgs un enerģisks laiks. Lai arī kopumā lielākie akcenti būs uz praktisko dzīves pusi, jums tas netraucēs sapņot lielus sapņus, meklēt jaunas izklaides vai iekšējo bateriju uzlādēšanas iespējas, kā arī instrumentus, lai padarītu savu dzīvi jēgpilnāku un kvalitatīvāku. Jūsu fokuss var būt uz stratēģisko jautājumu izstrādāšanu līdz pat vissmalkākajai detaļai. Tiesa, šis jaunmēness nāk ar pārmaiņu vējiem, tādēļ ir ļoti iespējams, ka jūsu izplānotais būs jāpamaina. Labs laiks arī jaunu zināšanu apguvei, ceļojumu plānošanai un jebkādai cita veida redzesloka paplašināšanai. Tāpat iespējamas nopietnas pārrunas ar vadību vai kādu citu autoritāti. Visiem sīkumiem būs nozīme.

Ūdensvīrs

Nedēļas sākums drīzāk patīkams un konstruktīvs. Jūs varat iedvesmoties no ceļojuma bildēm vai no kāda interesanta “podkāsta”. 7. septembra jaunmēness jums būs vairāk saistīts ar to svarīgo pagrieziena punktu, pēc kura jūs ilgojāties, vai kuram klusībā gatavojāties vismaz kopš pavasara. Savukārt, ja nekam īsti neesat gatavojušies, tad stāsts būs vairāk par intravertākām izpausmēm, kas ir saistītas ar iekšējo brīvības izjūtu, vairāk tāds kā psiholoģisks aspekts jūsos. Tomēr kādām aktīvām darbībām būtu jāseko kā vienā, tā arī otrā variantā. Šis ir lielais pārejas, lēciena, riska, uzdrošināšanās vai piedzīvojumu mēness cikls. Tādēļ pārāk daudz vairs nedomā, vienkārši ej un dari to, ko tu jau zini, ka jādara.

Zivis

Nedēļas sākums vairāk saistīsies ar patīkamām radošām nodarbēm vai vienkārši kvalitatīvu atpūtu tieši tā, kā jums šobrīd tas ir visvairāk vajadzīgs. 7. septembra jaunmēness jums aktivizēs partnerattiecību tēmu, tajā parādīsies jauna dinamika, kāds negaidītības faktors, varbūt pat pārsteigums. Lai arī uzreiz jūs tajā varat arī nesaskatīt pozitīvo, tomēr ilgtermiņā tas tāds būs. Šis laiks jūs vedinās iedziļināties visos iespējamos partnerības aspektos, lai saprastu, kas ir tās nepieciešamās izmaiņas, kuras jūs gribētu tajās ieviest. Šeit būs svarīgi konkrēti soļi, darbības, to secīgums un konsekvence, mazāk jūsu savstarpējā ķīmija un jūtas. No sestdienas pastiprināsies ideāli un vilkme pēc kaut kā tāla, līdz galam neizzināta.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru