raspberries 1426859 1280Nedēļas sākums būs ar taisnības sajūtu sirdīs un paaugstinātu emocionalitāti. Gaisā būs jūtami ļoti spēcīgi varas un birokrātijas nospiedumi, vienlaicīgi emocijas būs tik visaptverošas un lipīgas, ka būs grūti bez tām uzklausīt jebkādu ideju vai viedokli. Tas arī būs nedēļas lielākais izaicinājums – spēt savienot savas sajūtas ar vārdiem vai bezargumenta loģiku ar empātisku otra cilvēka sajušanu, pieņemšanu.

No trešdienas būs lielāka nepacietība, aizkaitināmība, kas no maigi jūtoša un nostalģiska stāvokļa var izsaukt pat zināmu neiecietību vai pat agresiju.

Ceturtdien, 26. augustā, dzelžaina loģika, pragmatiski argumenti, kopā ar kādu atmaskojošu, tiešu, neslēptu patiesību var nākt gaismā. Iespējams atklāsies kāds skaudrās patiesības moments jautājumos, kuros līdz šim varēja būt kādas ilūzijas. Tāpat šī diena būtu perfekti piemērota ļoti precīzam, analītiskam un pētnieciskam darbam, kas var būt daļa no jūsu nodarbošanās vai arī no iekšējā pašizziņas procesa darbā ar savu zemapziņu un stereotipiem.

Jārēķinās, ka attiecībās var parādīties zināms piekasīgums, kā arī tendence visu pāranalizēt atkal un atkal, līdz galva pavisam iet riņķī. Tādēļ labāk dariet – lieciet savu galvu un rokas pie darba. Šis nav laiks teorijai, bet gan praksei. Būt noderīgam, kādam palīdzēt, sniegs gandarījumu un tik ļoti vajadzīgo piepildījuma sajūtu. Caur to, iespējams, jūs daudz dabiskāk nonāksiet pie ilgi meklētajām atbildēm.

Kopumā, no trešdienas nedēļa solās būt stipri praktiska. Visi būs aizņemti ar ikdienas darbiem un rūpēm, miljoniem dažādu sīkumu, kuri jāpaveic salīdzinoši īsā laikā. Racionalitāte, efektivitāte, praktiski, personiski ieguvumi ļoti spēcīgi dominēs pār notikumiem. Darba pienākumi, veselības jautājumi vai ikdienas rutīna var burtiski ieraut sevī, padarot visus tik aizņemtus, ka ne galvu pacelt. Tādēļ, atcerieties arī atpūsties un parūpēties par ikdienas mazajām baudām.

Lai garšīga nedēļa!

Auns

Šonedēļ jūs visticamāk būsiet stipri aizņemti ar ikdienas darbiem un rūpēm. Iespējama paaugstināta darba slodze, papildus pienākumi vai kārtojami jautājumi. Salīdzinoši viegli jūs varat kļūt labi organizēti un pašdisciplinēti, sevišķi, ja būs nosprausts mērķis, kura dēļ tādiem būt. Enerģiskākās dienas būs trešdien un ceturtdien, kad visu gribēsiet izdarīt pēc iespējas ātrāk un pacietība pieklibos. Jūs būsiet arī egocentriskāki, kas var radīt diskomfortu jūsu attiecībās. 26. augustā iespējama kāda svarīga saruna ar vadību vai uzklausīsiet kādu citu autoritatīvu viedokli. Vēl joprojām jūsu būsiet gatavi lieliem dzīves izaicinājumiem, kā piemēram, darba vai vispār nodarbošanās maiņai.

Vērsis

Šis jums ir salīdzinoši labs laiks. Tas, ka mīlestība ir darbības vārds, jums ir ļoti labi zināms, un tagad visa jūsu enerģija būs veltīta tam. Attiecīgi, ja jums ir mīļotais cilvēks vai bērni, jūs domāsiet, plānosiet, runāsiet, darīsiet un veltīsiet viņiem maksimālu uzmanību. Ja jums ir aizraušanās pašiem izaudzēt dažādus dārza labumus un skaistumus, tad ražas novākšana un dārza sakopšanai labprāt veltīsiet savu uzmanību. Ceturtdien iespējamas nozīmīgas atklāsmes. Jums būs pastiprināta vēlme radīt lielāku skaistumu sev apkārt, tādēļ iespējams arī ko skaistu uzmeistarot varbūt pat pašu rokām. Harmoniskākās dienas būs 27. un 28. augusts, kad izbaudīt smaržīgas ķermeņa procedūras un gardas maltītes.

Dvīnis

Nedēļa kopumā solās būt rosīga, visticamāk gan akcentējot mājas lietas un ģimenes jautājumus. Iespējams jums galvā būs pārāk daudz ideju, pārāk daudz konceptu, detaļu un viedokļu, kas radīs grūtības vienkārši beigt domāt un atslābināties. Tomēr, ja jums ir jāpaveic jebkāds darbs, kurš prasa ne tikai augstu precizitāti, bet arī loģisko domāšanu un saimniecisku pieeju, nedēļa tam būs perfekti piemērota. Jūs labprāt pastiprināti interesēsities un iedziļināsities globālajos jautājumos un politikā, iespējams ceturtdien pārskatīsiet savu nostāju par notiekošo. Jūs interesēs arī mīlestība un izklaides, bet naudas faktoram vai kādam citam ārēji it kā sīkumam, piešķirsiet pat pārāk lielu nozīmi.

Vēzis

Nedēļas sākums solās būt stipri emocionāls, nostalģisks un jūtīgs. Ja vien ir iespējams izkārtot brīvdienas, tad pirmdien, otrdien to būtu ieteicams. Jūtu pasaule var stipri apgrūtināt dažādu praktisko ikdienas jautājumu risināšanu. Tomēr trešdien jau parādīsies zināma drosme un apņēmība paveikt arī to, kas iepriekš jums likās neiespējami. 26. augustā iespējams saņemsiet kādu svarīgu ziņu vai jaunumus, kas ļoti būtiski var ietekmēt jūsu tālākos plānus. Šonedēļ ļoti labi būtu nodarboties ar dažādu lietišķo jautājumu kārtošanu, sākot no birokrātijas, beidzot ar nevajadzīgā pārdošanu, reklamēšanos, vajadzīgo cilvēku atrašanu un rakstu darbiem. Mājas būs jūsu miera sala, labprāt tajās ienesīsiet skaistumu.

Lauva

No šīs nedēļas jūs būsiet gatavi pilnā apmērā pievērsties dzīves praktiskajai pusei, jo īpaši naudas jautājumiem. Iespējams jūsu dzīvē kādas izmaiņas vai plāni, kas ir saistīti ar lielākiem izdevumiem, kā rezultātā naudu varat skaitīt daudz cītīgāk kā citām kārtām. Šobrīd lieliem ieguldījumiem vai kredītiem nebūtu piemērots brīdis. Vienlaicīgi jūs vēlēsities maksimāli būt cilvēkos, baudīt kultūru, patīkamu cilvēku kompāniju un visas citas gaumīgās un skaistās laika pavadīšanas iespējas. Ceturtdien jūs varat pieņemt lēmumu vai saņemt ziņu, kas tiešā veidā skars jūsu darbu. Radošā izpausme ar rokām, pirkstiem, ne tikai atslābinās prātu, bet arī iedvesmos jūs uzmeistarot ko skaistu un lietderīgu.

Jaunava

Sācies ir tāds kā Jaunavu laiks uz visiem 100%. Viens pēc otra jūs svinat savas dzimšanas dienas, vienlaicīgi mācoties nebaidīties izcelties, būt drosmīgiem, izaicināt sevi jaunās lomās un izpausmēs. Tas nozīmē arī, ka dzimšanas dienas ballītei noteikti ir vieta būt. Zemapziņas instinkti un impulsi jūs vairs tā neraustīs uz visām pusēm kā iepriekšējās nedēļās. Šobrīd jūsu dabiskie talanti un prasmes, kā precizitāte, laba atmiņa un analītiskās spējas, praktiskums, spēja tikt galā ar liela apjoma informāciju un vēlme būt noderīgiem kopumā, būs ļoti viegli izpaust. Iespējamais izaicinājums būs partnera vai citu cilvēku pārmērīgā emocionalitāte. Jūs varat kļūt kā nozīmīgu ziņu nesējs tā arī saņēmējs.

Svari

Nedēļas pirmajā pusē jūs būsiet ļoti pārņemti ar taisnības jautājumiem. Jūs meklēsiet mierpilnus un visiem akceptējamus, dažkārt arī juridiski pamatotus, risinājumus jebkuram konfliktam. Vienlaicīgi no šīs nedēļas aizvien jūtamāka kļūs jūsu vēlme distancēties, atpūsties no visiem un visa. Galvenokārt dēļ jūsu iekšējā konflikta. Iespējami kādas sarežģītas dilemmas darbā, savukārt 25. un 26. augusta var būt izaicinājumi attiecībās. Vienatnē esot būtu jāuzmanās pārāk sadomāties, kas var jūs attālināt no patiesības. Vislabāk būtu, ja jūs pavadītu laiku ar tiem svarīgajiem cilvēkiem, kam bez pašpārmetumiem varat izstāstīt visu, kas uz sirds sakrājies. Tāpat arī rūpēšanās par savu izskatu, uzlabos noskaņojumu.

Skorpions

Jūsu uzmanības centrā būs draugi, domu biedri un dažādi ar jūsu taisnīguma izjūtu saistītie jautājumi. Daudz runāšanas, kārtošanas un plānošanas, nepārtraukti uzradīsies dažādas nianses, kas diezgan būtiski ietekmēs jūsu plānu realizāciju. Noteikti būtu ieteicams iedziļināties detaļās, jo nekas pats no sevis neatrisināsies. Ceturtdiena var kļūt par ļoti jaudīgu dienu, kad jūsu ieceres var būtiski pavirzīties uz priekšu, vai piedzīvosiet tādu kā atslēgas pagrieziena punktu. Ļoti piemērots laiks strādāt pie ilgtermiņa plāniem, dažādām kolektīva vai sabiedriskajām aktivitātēm. Nedēļa solās būt gana produktīva, tādēļ nenoslinkojiet. Nedēļas nogalē iespējama jūsu ideālā atpūta divvientulībā ar mīļoto.

Strēlnieks

Jūs mēģināsiet atrast dziļāku jēgu pastāvošajās pretrunās. Tīri loģiskā un analītiskā pieeja jums var īsti neies pie sirds, tādēļ jūs liksiet lietā arī savu intuīciju un jušanu. Vai jūsu gadījumā tas palīdzēs vai aizvedīs pa neceļiem, būs atkarīgs jau no katra individuālajām īpatnībām. Jebkurā gadījumā nedēļa solās būt gana izaicinoša, kaut vai ar to, ka visādi sīkumi un ikdienas jautājumi traucēs pievērstiem tam, kas jums pašiem liekas gana svarīgs un jēgpilns. Vienlaicīgi jūs būsiet gatavi būt redzami; drosmīgi, atklāti un tieši paust savu nostāju jebkurā jautājumā. Labs laiks risināt visu, kas saistītas ar profesionālajām ambīcijām un lieliem mērķiem. Iespējama darba maiņa vai paaugstinājums.

Mežāzis

Jums šis ir salīdzinoši labs laiks. Enerģijas kopumā vedina uz jēgpilnu un praktisku rosīšanos, kur katrs apzinās savu vietu un pēc labākās sirdsapziņas veic savus pienākumus. Iespējams būsiet pārņemti ar kādiem ideāliem uz kuriem pastiprināti tuvākā mēneša laikā strādāsiet. Burts stāvēs pāri visam. Kopējais informatīvais apjukums var jums sagādāt zināmas praktiskas dabas problēmas. Tā iespaidā jūs 26. augustā varat kļūt ļoti neiecietīgi un skarbi pret citādāk domājošajiem. Darba sakarā jums var nākties kļūt redzamākiem, publiskākiem. No savas puses jūs noteikti darīsiet visu, lai uz apkārtējiem atstātu vislabāko un situācijai atbilstošāko iespaidu. Labi vedīsies dažādi augstas precizitātes darbi.

Ūdensvīrs

Šī jums būs izaicinājumiem bagāta nedēļa. No vienas puses jūs saskarsities ar zināmiem ierobežojumiem vai traucējošiem rāmjiem, no otras puses jūsu dumpinieciskais gars būs gatavs mest izaicinājumu jebkuram. Jūs būsiet gatvi būt drosmīgi, atšķirīgi un nebaidīsities to arī atklāti paust, pat tad, ja tas ilgtermiņā varētu apdraudēt jūsu finanses. Laiks būtu piemērots, lai ķertos klāt riskantiem projektiem, kas ir harmonijā ar jūsu vērtībām un pārliecībām. Ceturtdien iespējams būtisks pagrieziens iecerētajā vai arī piedzīvosiet nozīmīgas atklāsmes par savu dabu un dažādiem neapzinātiem iekšējiem impulsiem. Iespējams apsvērsiet kādu lielāku pirkumu vai ieguldījumu, kam laiks ir gana piemērots.

Zivis

Visa veida attiecības, sevišķi partnerattiecības, turpina būt jūsu uzmanības centrā. Šobrīd ļoti spēcīgi dominēs viss kā lietas būtu “pareizi” jākārto, bet priekš jums tas tā īsti nestrādās, kamēr vien jūs nebūsiet noķēruši paši savu iekšējo sajūtu aktuālajos jautājumos. Tieši nedēļas sākums jums dos vajadzīgo devu intuitīva smalkuma un jušanas, lai iekšēji noorientētos kādā svarīgā dzīves tēmā. Trešdien uzmanieties iesaistīties neauglīgās diskusijās, tās var paņemt pārāk daudz enerģijas. 26. augustā var tikt atrisināts kāds būtisks ilgtermiņa jautājums, izpētot vai izrunājot to līdz pat vissmalkākajai niansei. Skaistuma radīšana vai radošums kopumā jūs var uzlādēt vai palīdzēt mainīties.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru