forest 2800784 1280Alķīmiskā pārdzimšanano (Kib vilnis) no 12. līdz 24. augustam 

Viss pieredzētais, izjustais un saprastais palīdzēs nonākt pie tiem rezultātiem, iespējām un balvām, ko paši no 4. jūlija būsim radījuši. Tagad kalni vairs nav jāgāž, lielais darbs ir izdarīts. Atslābsti un esi vērīgs, jo spējā atpazīt ieguvumus arī ir vislielākais perioda izaicinājums.

Zināšanu spēks (Muluk vilnis) no 25. augusta līdz 6. septembrim 

Lai mēs varētu pāraugt sevi pašu, mums ir vajadzīgas zināšanas – spēja saņemto informāciju pārvērst ar jēgu un saturu piepildītā stāstā. Šajā ceļā mums neiztikt bez tuvu un tālu zemju skolotājiem un pieredzēm. Laiks uzsākt mācības.

Vārdu spēks (Ik vilnis) no 7. līdz 19. septembrim 

Vārdi kā vējš ir visur un vienlaicīgi nekur. Tas ir spēks, kas spēj mainīt pasaules un arī katru no mums. Kas ir tie vārdi, kurus tu ielaid savā apziņā? Vai tie ir balstīti mīlestībā vai bailēs? Kas atsaucas tavā dvēselē un maina tevi?

Mēs esam pasaule (Men vilnis) no 20. septembra līdz 2. oktobrim 

Mēs kopā veidojam kaut ko lielāku - saimi, tautu, rasi utt. Katrs valdziņš šajā lielajā pasaules tīklā ir nozīmīga un neatņemama tās sastāvdaļa. Kas ir tavs nospiedums, tava esence, ko tu aiz sevis atstāj šim kopumam?

Harizmas spēks (Lamat vilnis) no 3. līdz 15. oktobrim 

Šis ir Maiju kalendārā gada noslēdzošais vilnis. Rezultāts visam paveiktajam pēdējās 247 dienās. Nekur nav jāskrien, vien jābūt dabiskajā sevis sajūtā. Šajā laikā iespējams apjaust, kur tu esi kā zvaigzne, kas spoži mirdz pat visnoslēpumainākajās naktīs.

 

©Astropsiholoģe Jana Reķe

©Latvijas Mediji, 2021

©Žurnāls Spīgana Nr.4, 2021

Pievienot komentāru