fog 3196953 1280Jauns sākums no 29. janvāra līdz 12. februārim 

Ar šo vilni sākās jaunais maiju kalendāra gads. Tieši šīs 13 dienas, bet jo sevišķi laikā līdz 8. februārim, ir svarīgi pievērsties nozīmīgiem nākotnes plāniem un iniciatīvām. Jums obligāti nav viss līdz galam jāizplāno un jāpaveic, bet pirmais solis noteikti būtu jāsper vēlamajā virzienā.

Detaļu izslīpēšana no 11. februāra līdz 23. februārim 

Perfekcionistu laiks, kad izslīpēt detaļas un ieviest lielāku konkrētību savās aktivitātēs. Jūs iedvesmos panākumu potenciāls un paši tieksities atbilst diezgan augstai laktiņai. Tādēļ arī slīpēšanas process var būt bezgalīgs, bet galu galā, lai spētu pielikt punktu, būs jāmainās pašiem un jāspēj drosmīgi atmest lieko.

Lomu spēles no 24. februāra līdz 8. martam 

Tik tikko Imix vilnī varējām apjaust jauno lomu pēc kuras tiekties un, labākajā gadījumā, spērāt arī kādus soļus tās virzienā. Tagad ir laiks piemērīt šo lomus pilnībā un caur ādu sajust, ko tā nozīmē tieši jums. Laiks prasīs spēju strauji un jēgpilni rīkoties. Iespējamas emociju pilnas atziņas un atklāsmes par sevi un pasauli kopumā.

Mīlestība ir dalīšanās no 9. marta līdz 21. martam 

Šis ir rezultātu laiks paveiktajam no 29. janvāra līdz šim brīdim. Laiks, kad ļauties radošuma plūsmai un kopā būšanai, svinēt dzīvi, sevi un mīlestību. Kalni vairs nav jāgāž, vien pāri plūstošā vēlme dalīties mudinās pavadīt vairāk laika ar bērniem, draugiem un citiem ceļa biedriem.

Īsākais ceļš uz rezultātu no 22. marta līdz 3. aprīlim 

Jaunu ideju un aktivitāšu uzplūduma laiks, kad tiks meklēts ātrākais un īsākais ceļš, lai sasniegtu iecerēto. Sīkumiem ir nozīme, bet ne tik liela, kā agrāk jūs domājāt. Izmēģiniet jaunas iespējas un adaptējieties situācijai, bet neapstājaties.

Vārti uz patiesību no 4. aprīļa līdz 16. aprīlim

Laiks paskatīties patiesībai acīs, ieraudzīt savu patieso atspulgu ar visiem smukumiem un nesmukumiem. Laiks arī darboties plašāk, saskatot neskaitāmās saites, ar kurām neredzami mēs visi esam saistīti. Lai pasaule kļūtu par labāku vietu kur būt, arī tev sava roka būs jāpieliek.

 

 

©Žurnāls Spīgana 1(9) februāris/marts 2021, rubrika Skatpunkti, 6.lpp.

©Latvijas Mediji, 2021

Pievienot komentāru