light bulb 5831252 1280Šī nedēļa sāksies ar pastiprinātu mērķtiecību, gribu un izpausmes brīvību, attīstot pagājušās nedēļas ūdensvīriskā jaunmēness idejas.

Tieši šonedēļ, aizsāksies jau daudz konkrētākās izpausmēs 2021. gada galvenā konfrontācija starp veco un jauno, kā šabloniskais un sistēmiskais pret inovatīvo un oriģinālo, ierobežojošā pieeja pret personisko atbildību, tradicionālais pret mūsdienīgo utt. Šo enerģiju sadursme un savstarpējā rīvēšanās notiks visu gada garumā ar kulmināciju 17. februārī, 15. jūnijā un 24. decembrī. Tieši šobrīd, katrs savā dzīvē var atsekot, kas ir tas “vecais” pret “jauno”, kas tieši jums personiski gada griezumā šķetināsies.

Viena no nedēļas aktuālajām tēmām būs partnerattiecības un daudziem tieši attiecības būs tā zona, kurā pa vecam nederēs, bet pa jaunam nemācēs. Šīs tēmas diapazons visnotaļ plašs. Jūsu iekšiņā konfliktēs jūsu iekšējā sieviete (kā radošais un uztverošais sākums jūsos) ar iekšējo vīrieti (kā aktīvais un iniciējošais sākums jūsos). Tas var jūsu dzīvei piesaistīt tādus notikumus kā strīds ar mīļoto cilvēku, neapmierinātība, vilšanās, tāpat arī tādu pretpolu pievilkšanās, kur kopā būt praktiski nav iespējams dēļ jūsu atšķirīgās dabas, bet tieši tas būs arī tas magnēts, kas ļoti pievilks. Vislabākais iespējamais scenārijs – pārvērst pretrunas kaislē, degsmē un dzīvā interesē.

18. februārī Saulīte no uzlādējošajiem brīvdomātājiem ūdensvīriem pāries pie intuitīvi plūstošajām zivtiņām. Izceļot iekšējo sajūtu lielo nozīmi, lai noorientētos šajā raibajā laikā. Savukārt visiem lietišķo aktivitāšu plānotājiem un darītājiem iepriecinoša ziņa – 21. februārī Merkūrs beidz retrogradēt. Ar to arī noslēdzas periods, kurā nebija ieteicams parakstīt svarīgus dokumentus, pirkt lielus pirkumus vai kā savādāk ātri un nepārdomāti sociumā realizēties. Pārdomu, izpētes un iedziļināšanās laiks ir galā, tagad sadomātais un saplānotais būs jāsāk realizēt dzīvē.

Kopumā šajā periodā notiks pārslēgšanās uz daudz straujāku dzīves tempu, bet šajā starpposmā vēl ne tik daudz konkrētos notikumos, kā drīzāk vārdos un idejās.

Auns

Nedēļas sākumā būsiet diezgan aktīvi un apņēmības pilni. Pat tad ja kaut kas ķersies vai neies tā kā sākotnēji iecerēts, jūs spītīgi turēsieties pie sava un kaut ar pieciem piegājieniem, bet visticamāk panāksiet savu. Lielās domas ritināsies ap gana tālejošiem plāniem, vai tīri praktiski, kā sevi finansiāli nodrošināt šajos “jaunajos” laikos. Neatkarīgi no tā vai esat precējušies vai zvērināti vientuļnieki, tādā vai citādā formātā attiecību tēma šonedēļ jūsu dzīvē nofigurēs. Paaugstināts libido. Attiecībās esošajiem iespējamas kādas domstarpības, īpaši saistībā ar kādām pagātnes attiecību astēm. Jaunas savstarpējās harmonijas meklēšana. Jaunu attiecību veidošanai nedēļa nav piemērota, bet var būt atgriešanās agrākajās.

Vērsis

Nedēļas sākums var nebūt diez ko komfortabls, iespējams dēļ kādas stresa situācijas vai piespiedu steigas. Tomēr jau no trešdienas jūs būsiet salīdzinoši savā spēkā, kad vismaz teorētiski jums būs iespēja sevi ar kaut ko garšīgu, skaistu vai patīkamu iepriecināt, palutināt. Mīlas dzīve un tās jutekliskā puse par sevi spēcīgi atgādinās. Kādam, parādot, ka sevi ir pāragri norakstījis. Kādam citam, mudinot ieviest jaunas vēsmas savā mīlestības valodā. Saistībā ar darbu, karjeru, amatu vai statusu – vēl joprojām liela aktivitāte, daudz kas tiek testēts, mēģināts, pārdomāts un risinās, kas jau sekojošajās nedēļās jums palīdzēs spert drošākus soļus savā realizācijā. Tādēļ, kaut arī vēl nejūtaties pārliecināti, kaliet lielus plānus.

Dvīnis

Šis ir lielo ideju un vīziju lidojumu laiks, kas jūs viegli var aiznest tālēs nezināmās, vai radīt tādu ideju un iespēju daudzveidību, ka jūs tajā vienkārši apjūkat. Tieši agrākie plāni un ieceres, kuras tālāk par vārdiem nav tikušas, šobrīd par sevi atgādinās visvairāk. Tikai šoreiz, lai jūs nodalītu reālo no neīstenojamā, jūs interesējošo no tā, ko jūs esat kādu iespaidu rezultātā izdomājuši. Atsakoties no “ne jūsu” idejām, jūs sajutīsiet sevī vieglumu un telpu, pavisam citā kvalitātē pievērsties tam, kas jūs patiesi aizrauj un saista. Gatavojaties šim jaunajam posmam, pierakstot, pārspriežot vai izmēģinot praksē. Jūs viegli iedvesmosities un spēsiet izpaust sevi radoši, rodot oriģinālus risinājumus tur, kur citi saskata tikai šķēršļus.

Vēzis

Salīdzinoši enerģisks un uzlādēts nedēļas sākums, kad sanāks daudz vairāk kā citās dienās mijiedarboties ar apkārtējo pasauli. Esiet gatavi atbildēt uz jautājumu – ko jūs gribat? (no sevis, no dzīves, no darba devēja, no šī gada utt.) Patiesa tuvība un uzticēšanās ir iespējama tad, ja jūs ļaujat otram un arī pašam būt patiesam un īstam. Sevis pieņemšana un pēc tam arī otra pieņemšana – patiesi atbrīvo un atslābina. Tā ir priekšvēstnesis jauna līmeņa savstarpējai mijiedarbībai gan partnerattiecībās, gan arī draudzībā. Šonedēļ jūs varat pašradīt sevi vai pārradīt jūsu attiecības ar jums svarīgiem cilvēkiem. No ceturtdienas jūs kļūsiet daudz intuitīvi uztverošāki un būs vieglāk pārslēgties uz spēju paskatīties uz lietām daudz plašāk.

Lauva

Viena mēneša lielajām tēmām– atmetiet savu “neaizvietojamības” pārliecību. Kā tautā saka – “pilni kapi ir ar neaizvietojamiem cilvēkiem”. Tas palīdzēs jums nedaudz vairāk atslābināties, saprast – ka saule no rīta uzausīs un ir darbi, kas turpinās iet uz priekšu arī tad, ja jūs visus nediriģēsiet. Pat tad, ja kaut kas apstājas, tas nenozīmē, ka viss ir slikti. Varbūt tas ir tieši tas, kas vajadzīgs, lai restartētos, pāradaptētos, galu galā, atpūstos, pirms atkal pilnā jaudā mesties iekšā dažādās sociālajās un sabiedriskajās aktivitātēs. Viens no šī laika palīgiem jums būs spēja deleģēt atbildību, ļaujot arī citiem iemācīties patstāvīgi pieņemt lēmumus un kaut ko noorganizēt. Pat tad, ja viss notiek neideāli, izbaudiet šo dzīves teātri ar veselīgu humoru.

Jaunava

Laiks būtu piemērots padziļinātām studijām, izpētei, analīzei vai testēšanai. Laiks, kurā mēģināt apvienot zināšanas ar praksi vai idejas ar konkrētiem darbiem. Jums ļoti noderēs kāds līdzgaitnieks, draugs vai komandas biedrs, kurš jūsu tēmās ir iekšā tik pat dziļi kā jūs. Jo, ja jums nebūs iespēja izrunāt, izdiskutēt vai vismaz izlikt uz papīra savas domas un idejas, jūs varat tajās iestrēgt, bezgalīgi maldoties starp trijām priedēm. Nesteidzība būtu labākais sabiedrotais, tāpat kā verdiktu neiznešana, vismaz vēl ne šajā nedēļā. Veselības tēma jums var stipri korelēt ar jūsu iekšējo steigu un stresu. Ja ir aizdomas par kādām problēmām, labāk pārbaudīt, nekā pašiem meklēt atbildes internetā vai ko gaidīt.

Svari

Šonedēļ ļoti aktīva var izrādīties jūsu mīlas dzīve, neatkarīgi no jūsu vecuma vai attiecību statusa. Iespējams jūsu dzīvē atgriezīsies kāda sena mīlestība, kura līdz galam vēl nav paspējusi apdzist. Ja tā, tad tā var uzkvēlot ar jaunu liesmu. Tomēr situācijas var sakārtoties arī tā, ka atskatoties, atminoties un salīdzinot ar to, kas jums ir tagad, jums paliek pilnīgi skaidrs, kāpēc dzīve tālāk nav vedusi jūs kopā. Meklēsiet iespējas izklaidēties vai vienkārši pavadīt labi laiku draudzīgā kompānijā. Varbūt pat “pa kluso”, atceroties savus pusaudžu gadus. Jūs vilinās kāda uzdrīkstēšanās vai iziešana no komforta scenārijiem. Ja ir bērni, daudz laika, enerģijas un sarunas būs veltīts tam, lai noregulētus savstarpējās attiecības.

Skorpions

Nedēļas pirmā puse paies aktīvi rosoties un darbojoties. Laiks skries nemanot, tā tik vien spēsiet paveikt visu iecerēto. Tomēr lielākais fokuss būs uz jūsu dzīves pamatvērtībām, to atbalstu sistēmu, kura ir jūsos vai ap jums tad, kad saskaraties ar kārtējām pārmaiņām vai iekšējo krīzi. Parasti tie ir paši tuvākie cilvēki – kā ģimene, dažkārt arī draugi. Savukārt tādā praktiskā izpausmē – tās ir jūsu mājas, jūsu īpašums. Tādēļ laiks būtu piemērots plānotam remontam vai dzīvesvietas labiekārtošanai. Kā arī ģimenes savstarpējo attiecību uzlabošanai, sevišķi partnerattiecību. Tieši spītība un nespēja paskatīties uz situāciju no cita skatu punkta, var izrādīties lielākais klupšanas akmens ceļā uz harmoniskām attiecībām.

Strēlnieks

Dažkārt lietām ir jāpieiet nedaudz vienkāršāk, lai tās beidzot sāktu risināties un kustēties. Šī nedēļa aicina tā operatīvi pievērsties vairāk tām situācijām, ar kurām jūs saskaraties ikdienā. Atbildes jūs varat meklēt sarunās ar tiem cilvēkiem, kuri ir jums apkārt – kā kaimiņi, satiktās paziņas veikalā vai ceļā uz darbu, kāds bijušais studiju biedrs vai tml. Ļoti vērtīgi būs atkārtot kādas zināšanas, izlasot kādu rakstu vai noklausoties lekciju. Šajā laikā viegli būs ieraudzīt kā sevi, tā arī citus cilvēkus bez “sava paštēla maskas”. Iespējams tas palīdzēs atmaskot arī savu kluso pārliecību, ka “es jau nu gan zinu labāk”. Nesarežģījiet lietas, uzdodiet jautājumus un mēģiniet patiesi sadzirdēt, ko jums atbild.

Mežāzis

Vai jūs varat sev iedot brīvu dienu? Vai jūs spējat izslēgt telefonu un ne par ko nesatraukties? Vai jūs spējat justies labi arī tad, ja nedarāt kaut ko “svarīgu”? Šonedēļ jums sev būtu jāuzdod šādi un līdzīgi jautājumi un jāsniedz ļoti godīgas atbildes uz tiem. Jūsu gadījumā – darīt mazāk var nozīmēt saņemt vairāk. Jūsu atpūta, spēja priecāties par dzīvi, vairos jūsu spēju uztvert dzīves daudzās krāsas, ļaujot daudz mierīgāk risināt dažādas ikdienas darba situācijas. Šobrīd jūsu spēja dot brīvību sev ļoti spēcīgi var ietekmēt jūsu pašvērtējumu un mīlas dzīvi. Sirdī brīvajiem dodot iespējas iepazīties vai vismaz eksperimenta pēc aiziet uz randiņu. Ja esat vecāks – dot lielāku brīvību arī saviem bērniem.

Ūdensvīrs

Šī nedēļa vēl būs eksperimentu un testu laiks, kad jūs gaismā celsiet dažādas pagātnes ieceres, plānus, arī attiecības un notikumus, kuri ir atstājuši jūsu dzīvēs paliekošus nospiedumus. Šobrīd dēļ šo domu, atmiņu, cilvēku un ieceru daudzveidības var būt diezgan liela bardaka sajūta, kad jūtaties vairāk apjukuši, nespējot saprast no kura gala visam ķerties klāt. Patiesībā nav nozīmes no kura gala, galvenais ir darīt. Būtu ieteicams paturēt prātā, ka tās idejas vai tēmas, ko šobrīd risināt, nenozīmē ka tas obligāti ir kas dzīvi mainošs. Patiesībā daudzas tēmas, idejas vai cilvēki jūsu pasaulē uznirst tikai ar vienu mērķi – palīdzēt jums atmest lieko, sakārtojot savas attiecības ar pagātni, atbrīvojot vietu nākotnei.

Zivis

To, kas patiesībā notiek jūsu dzīvē un jūsu iekšiņā, jūs visticamāk klusi paturat pie sevis. Jums ir ļoti daudz domu un ideju, ļoti jaudīgs, pat neatslābstošs iekšējais dialogs, kas savas dzirnavas maļ dienām un naktīm. Jūs kaut kam gatavojaties, mēģināt kaut ko saprast vai nobriestat savā iekšējā spēkā un pārliecībā. Lai citā laikā, kā pirmie sniegpulksteņi pavasarī, drosmīgi sprauktos cauri vēl aizmigušās zemes slāņiem pretī saulei. No ceturtdienas Saulīte ciemosies tieši pie jums – tas ir laiks, kad jūs sagaidāt savu personisko jauno gadu. Attiecīgi turpmāko mēnesi jums būs vieglāk būt savā dabiskajā spēkā – aktivizējot jūsu jūtīgo un maigo pasaules uztveri, stiprinot jūsu intuīciju un īstā mirkļa sajušanu. Daudz laimes!

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru