sun rays 1721525 1280Nedēļa sāksies ar pavisam jau novecojušu mēnestiņu, un tas ir ļoti piemērots brīdis, lai palēninātos, atslābinātos un sakārtotu savas attiecības ar pagātni. Tās tēmas, konflikti un notikumi, kas par sevi atgādinās, arī būs tā jūsu “pagātne”, kuras nospiedumi ir gatavi izbalēt jūsu dzīves kartē. Šis aizejošais mēness cikls bija ļoti uzlādēts ar potenciālu dziļām un pamatīgām izmaiņām, pirmām kārtām, jau jūsu iekšiņā, bet ārējā vidē – arī lielajās varās un struktūrās. Tādēļ, ja vēl ir kas atlaižams, izdusmojams, izraudāms vai izmaināms pašos savas dzīves pamatos, tad to vēl var iespēt līdz trešdienai, ieskaitot.

11. februārī, pl. 21:05 vakarā sāksies jauns mēness cikls ūdensvīra zīmē un kopā ar to savā spēkā pieaugs visas “ūdensvīriskās” tēmas, tādas kā – brīvība un tiesības uz to, draugi un laika pavadīšana ar tiem, oriģinalitāte, vecās, inertās kārtības gāšana vai nomaiņa, labākas nākotnes vārdā, arī zināma spontanitāte, humors, palielināsies interešu un ideju daudzveidība, līdz pat steigai, kas var pārvērsties par nemieru vai trauksmainību. Tādēļ šī jaunmēness enerģiju balansam ir ļoti, ļoti rekomendējama sazemētība – praktiska darbošanās, lai visas runas, idejas un ieceres neaiznes jūs tādos augstumos, ka pazaudējat saikni ar zemi (lasi – realitāti uz doto brīdi). Tāpat ļoti palīdzēs dziļā elpošana vai vismaz regulāras pastaigas svaigā gaisā.

Gaidāmais mēness cikls nobriedinās spēcīgas iniciatīvas, domu biedru, informācijas vai pierādījumu meklēšanu, lai mainītu pastāvošo kārtību, iniciētu zināmas brīvības vai, lai realizētu oriģinālas idejas. Tjā visā tieši kopības sajūtai un līdzīgi domājošajiem būs ļoti liela nozīme. Viss nobriedinātais savās aktīvākajās formās testa režīmā izpaudīsies jau ap 17. februāri, bet daudz konstruktīvāk un uzskatāmāk ap pilnmēness laiku – 27. februāri.

Kopumā astroloģiskais fons dabiskā veidā īsti neveicinās iekšējo mieru un atslābinājumu, drīzāk otrādi, steigu, buntniecisku noskaņojumu, kas vīsies kopā ar visādām vēlmēm un iegribām, kā arī nespēju samierināties ar šķēršļiem vai ierobežojumiem. Tā iespaidā var palielināties iekšējā spriedze, tādēļ par iekšējo atslābinājumu, ķermenisko labsajūtu būs pastiprināti un apzināti jāparūpējas katram pašam.

Mēness cikla moto: Veselīgs humors ir vislabākās zāles pret visām kaitēm!

Auns

Nedēļas sākumā jums var būt diezgan kašķīgs noskaņojums, kas var izpausties kā zināma neapmierinātība vai asāku vārdu apmaiņa. Tam par iemeslu kalpos visticamāk kāda tēma vai jautājums, ar kuru saskārāties jau janvāra pirmajā pusē. Trešdien būtu ieteicams pārskatīti savus svarīgākos un nopietnākos mērķus un tā ļoti reālistiski nošķelt iluzorās detaļas. Tāpat arī diena būs ļoti efektīva, lai atbrīvotos no kaitīgiem ieradumiem un visa tā, kas jūsu dzīvē ir lieks. Ceturtdienas jaunmēness jums palīdzēs atjaunot senas draudzības vai satikt (t.sk. virtuāli) domu biedrus, lai pievērstos kopējām idejām, iecerēm vai plāniem. Tomēr, ne gluži jaunām, bet drīzāk labi zināmām vai apgreidotām vecajām idejām.

Vērsis

Līdz pat trešdienai ir perfekts laiks, lai mājās pārskatītu savus krājumus, atbrīvotos no nevajadzīgā un liekā. Tāpat arī ļoti lietderīgi būtu pārskatīt savu dzīves stratēģiju, kuru piekopjat – vai netīšām neesat iekrituši “bēgšanas”, ”izvairīšanās” vai “nogaidīšanas” dzīves modelī? Ja tā, tad laiks tam pielikt treknu punktu. Tādejādi jūs atbrīvosiet milzu resursus jaunam mēness ciklam, kurš sāksies 11. februārī. Tas jums dāvās iespēju pievērsties ambiciozākajiem un drosmīgākajiem mērķiem un iecerēm. Liks pārskatīt jūsu attiecības ar autoritātēm, valsts iestādēm vai priekšniekiem, kā arī to, cik spēcīga autoritāte vai profesionālis esat jūs pats. Jums būs jāatšķiro graudi no sēnalām – jūsu patiesos mērķus, no tiem, kuri ir jums uzspiesti vai kā savādāk pielipuši.

Dvīnis

Domas, sarunas un idejas grozīsiet ap jau labi zināmām tēmām un cilvēkiem. Kopā ar veco mēnesi, līdz pat trešdienai jūs varat noslēgt kādu vērienīgu iekšējās pārdzimšanas darbiņu. Kādam tas būs saistīts ar iekšēju nobriešanu ļoti drosmīgām iniciatīvām, projektiem un plāniem, kādam citam ar izveseļošanos, bet vēl kādam ar ļoti dziļu iekšējās pasaules uzskatu un pārliecību nomaiņu. Jaunmēness iedos jaunu elpu jūsu esošajām iecerēm un plāniem, palīdzēs atrast pareizos ekspertus un palīgus. Laiks vēlreiz pārskatīt plānus, pārrunāt tos, uzlikt uz papīra, paģenerēt vēl kādas idejas. Iespējams apjautīsiet, ka vajag atjaunināt kādas zināšanas vai prasmes jomā, kurā sevi uzskatāt par profesionāli. Gudras sarunas ar gudriem cilvēkiem būs jūsu iedvesmas avots.

Vēzis

Aizejošais mēness cikls līdz pat trešdienai jums ļaus pabeigt vismaz gadu, bet kādam arī trīs gadus ilgušas partnerattiecību, juridisko attiecību vai šo attiecību neesamības peripetijas. Atlaist atlaižamo, piedot piedodamo, izraudāt skumdinošo un dziedināt ievainoto. Laiks izelpot un kopā ar ūdensvīra mēness ciklu spert drosmīgu soli pretī jaunai sevis izjūtai un izpausmei plašajā pasaulē. Tas sola ilgi briedinātas, pārdomātas un cerētas izmaiņas savā ķermenī, apziņā vai arī izpausmē ārējā pasaulē. Šis ir dziedinošs pārslēgšanās – pārdzimšanas laiks jums pašiem un visiem tiem, kuriem jūs varat palīdzēt. Starts jūsu iekšējai nobriešanai izpausties ūdensvīra laikmeta enerģijās. Ieklausieties savās sajūtās, dodiet sev laiku.

Lauva

Kopā ar aizejošo mēness ciklu, līdz pat 10. februārim būtu ļoti labs laiks, lai atbrīvotos no neveselīgiem ieradumiem un visu to, kas to veicina – vai tās būtu filmu pakas vai gardumu krājumi, vai ērtais TAS, kas jūs ierauj bezgalīgos vienas un tās pašas kļūdas atkārtošanas ciklos. Jaunmēness prasīs būt atraktīvākiem, ekstravagantākiem un komunikablākiem. Pieaugs vēlme aktīvi izpausties un atrādīties pasaulei, tomēr vislabāk vedīsies, ja jūs to darīsiet komandā vai kopā ar vēl kādu. Var atjaunoties kāda iepriekš pārtraukta profesionālā sadarbība. Gadījumā, ja nav sakārtotas partnerattiecības – visas šīs tēmas “pelēkās” zonas ļoti spēcīgi par sevi atgādinās, liekot tās tūlīt arī risināt. Laiks rosīties jau zināmo tēmu ietvaros.

Jaunava

Nedēļas sākums būs ļoti darbīgs, iespējams arī stress, steiga vai kāds konflikts, visticamāk saistībā ar jūsu idejisko pārliecību vai arī kāda speciālista viedokli par jūsu darba kvalitāti. Kopumā laiks būtu piemērots kļūdu labošanai, lietu remontam vai pārveidei, kā arī zināšanu atsvaidzināšanai. Līdz 10. februārim būs piemērots laiks, lai atlaistu senas mīlas sāpes un to atstātos nospiedumus, kā arī lai izdziedinātos no saviem pārdzīvojumiem par bērniem. Tā vietā jaunmēness jums atnesīs komandā pazīstamus un jau pārbaudītus biedrus, palīdzēs ienest varbūt lietotas vai pazīstamas, bet priekš jūsu darba gana inovatīvas un mūsdienīgas tehnoloģijas. Iespēju savas ilgi krātās zināšanas un prasmes pamazām likt lietā.

Svari

Līdz pat trešdienai būtu ļoti piemērots laiks, lai jūs pievērstos sakārtot vai atbrīvot savu dzīves telpu no visa smagnējā, novecojušā un savu nokalpojušā. Tāpat arī no visa tā, kas jūs ievelk kādos nepatīkamos pagātnes stāstos vai atmiņās, kā fotogrāfijas vai dāvanas no agrākās mīlestības, vai mantojumā atstātas lietas, kuras jums nav vajadzīgas. Caur to jūs atbrīvosiet vietu jauniem sākumiem, daudz priekpilnākai pašsajūtai. Ūdensvīra jaunmēness, kas sāksies ceturtdien jums palīdzēs atgriezties pie agrāk mīļa hobija vai atrast citu veidu, kā sevi iepriecināt. Ja jūsu sirdī ir kāds iekritis, tad visticamāk vēl līdz februāra beigām, jūs vēl mētāsities savās izvēlēs un sajūtās. Kompromisi un samierināšanās ar mazumiņu īsti nestrādās.

Skorpions

Nedēļas sākumā iespējams kāds konflikts vai attiecību izskaidrošanās ģimenes locekļu starpā. Tas viss būs diezgan paredzams un jūs galīgi nepārsteigs. Līdz trešdienai būtu piemērots laiks, lai pabeigtu kādu tēmu, kas saistīta ar mašīnas vai telefona remontu, sava viedokļa izpaušanu vai svarīgu dokumentu sagatavošanu. Šajos jautājumos nebūs mazsvarīgu nianšu. Tāpat jūs varat ļoti krasi nogriezt savu komunikāciju ar dažādiem laika zagļiem – sociāliem tīkliem, TV, viedokļu un komentāru lasīšanu, nejēgpilnām sarunām un ne visai lietderīgām paziņām. Gaidāmais jaunmēness jums atnesīs iespēju ienest gaišākas notis jūsu dzīves vietā vai ģimenes dzīvē, kā interjerā, tā arī savstarpējo attiecību uzlabošanas virzienā.

Strēlnieks

Kopā ar aizejošo mēness ciklu, vēl līdz trešdienai būtu ļoti labs laiks, lai pārskatītu savu vērtību sistēmu, t.sk., cik vērts ir jūsu darbs un cik pārliecināts jūs jūtaties par sava darba rezultātiem, metot pie malas viltus pieticību un lieku nedrošību. Tādejādi jūs varat atbrīvoties no pašradītiem ierobežojumiem vai šķēršļiem ceļā uz savu sapņu piepildījumu. Par sevi atgādinās ļoti daudz cilvēku no jūsu pagātnes un, pateicoties tam, daudz sarunu un domu būs saistītas ar agrāk pieredzēto. Jaunmēness dāvās jums iespēju sakārtot savu galvu saistībā ar to, kā jūs sevi izpaužat, kā arī rast cilvēkus ar kuriem dalīties un kuri īstajā brīdī var jums palīdzēt. Labs laiks mācīties vai atkārtot kādas zināšanas.

Mežāzis

Šo trešdien noslēdzas jums svarīgs mēness cikls, kurš sākās Mežāžu zīmē. Tādēļ nedēļas pirmo pusi būtu ieteicams veltīt tam, lai pārdomātu, sakārtotu un palaistu pa vējam visus liekos dzīves smagumus, rūpes, raizes un satraukumus ar kuriem saskārāties no 13. janvāra. Iespējams jūs apjautīsiet, ka vislielākais ierobežotājs un smagāko pienākumu uzlicējs, esat jūs paši. Ja tā, tad pēdējais brīdis to mainīt. Ceturtdienas jaunmēness jums dāvās iespēju tikt pie kādas dzīves dāvanas vai bonusa. Kāds pagātnes cilvēks var jums sarūpēt kādu patīkamu pārsteigumu. Tik to pieņemt ar prieku un pateicību, bez liekas vainas vai “nenopelnījusi” sajūtas izdosies, ja būsiet labi paveikuši iepriekšējā mēness cikla mājasdarbus.

Ūdensvīrs

Dzīve kūsāt kūsā, daudz pārrunu, ideju, čatu un kopumā apspriežamo ar visdažnedažādākajiem cilvēkiem. Jūsu dzīvē var atgriezties ne viens vien paziņa vai pat draugs, kas jūsu dzīvē ir nospēlējis kādu nozīmīgu lomu. Tagad tik jāatjauno savstarpējā saikne apmainoties ar jokiem par vienojošajām tēmām. Jūs savam izskatam un imidžam pievērsīsiet lielāku nozīmi kā iepriekš, kas savā būtībā būs vai nu provokatīvs, vai ar kādu “mesidžu”. Ceturtdienas jaunmēness atnesīs maksimālu “ūdensvīrisko” enerģiju koncentrāciju, kas aktivizēs – brīvību, draudzību un humoru. Jums tas nozīmē – ļaujiet sev vienkārši būt. Tomēr uzmanieties no spontānas rīcības jaunās, nezināmās teritorijās, bet drīzāk apziniet jau iekustinātās tēmas, sfēras un jautājumus.

Zivis

Līdz trešdienai būtu ieteicams vairāk pievērsties tiem pagātnes jautājumiem un tēmām, kuras ir jāatlaiž, kuras jūs nospiež vai velk uz leju, dēļ sava smaguma. Tie var būt solījumi, agrākās ieceres, pienākumi, kurus uzņēmāties kādu šobrīd neaktuālu motīvu vadīti, vai arī citas “nastas”, kuras esat sev uzkrāvuši. Laiks atbrīvot vietu jaunai elpai, jaunai telpai sevī un savā dzīvē. Līdz ar ceturtdienas jaunmēnesi, jūs vairāk pievērsīsities savai iekšiņai un vistuvākajām un dārgākajām attiecībām. Citiem vārdiem, jūs sāksies ar pašu būtiskāko, mēģinot saprast gan savas sajūtas, motivāciju, kā arī praksē jau testēsiet un pārbaudīsiet, kā tas viss darbojas. Pagaidām tā mierīgi, vairāk attālināti, nekā atvērti un publiski.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru