ice skates 1082514 1280Šī nedēļa paies dilstošā mēnesī. Kopā ar retrogrado Merkūru un citām ietekmēm, tas var radīt sajūtu, ka viss sāk palēnināties, emocijas aprimst vai situācijas liek savas emocijas savākt saujā un tās cieši turēt, neļaujot emociju zirgiem auļot, kur pašiem iegribas.

Tomēr nedēļas sākumā vēl iespējamas asas konfrontācijas vai nu vidē vai savā iekšiņā. To galvenais iemesls varas, gribas un spēku konflikts. Jūs varat nonākt kā starp dzirnakmeņiem, kur no vienas puses ir ierastie scenāriji, pierastās takas, pazīstamie un ērtie cilvēki un no otras puses pagalam neērta, bet gana interesanta, ar potenciālu vai peļņas iespējām apvīta opcija. Šis notiek 2021. gada tēmas “vecā-jaunā sarīvēšanās” ietvaros, kas šobrīd jau aktualizējas kā dilemma, kurai jāmeklē risinājums. Pateicoties retrogradā Merkūra ietekmei, tieši tuvākās nedēļas ir piemērotas, lai aktīvi pētītu, ievākt informāciju, pārrunātu, apdomātu un mēģinātu ar prātu saprast – kā tad tieši jums būtu vislabāk tālāk rīkoties.

Ārējā vidē tas izpaudīsies kā izteiktāka sabiedrības noslāņošanās – vieni uzskatīs, ka jādara tas, kas jādara bez liekas kurnēšanas, otri, ka tas kā lietas šobrīd virzās un tiek risinātas galīgi nekam neder. Pie tam, abas šīs puses tieši šonedēļ daudz asāk viena uz otru reaģēs.

Nedēļa nav piemērota jauniem sākumiem un iniciatīvām, kā arī lieliem pirkumiem vai spontāniem lēmumiem. Arī galvenās tēmas ap kurām vīsies svarīgākie notikumi, jau labi zināmas un gaisā virmojošas. Līdz 21. februārim lielā doma, kuru vajadzētu gan katram personiski, gan arī globālā mērogā izperināt – kā rast jaunus un dzīvotspējīgus risinājumus tā, lai visiem un arī jums pašiem būtu labāk, ne tikai kādai sabiedrības grupai, ne tikai vienu dienu nedēļā vai savās mājās, citiem vārdiem, kā nomainīt savu fokusu no izdzīvošanas uz dzīvošanas stratēģiju.

Auns

Šajā nedēļā jūs viegli varat nokļūt kāda konflikta epicentrā, vai arī pats būt tā kurinātājs. Ja būsiet saistīti ar kādu sabiedrības grupu, tad iespējams asi reaģēsiet uz atšķirīgi domājošajiem. Tagad aizsāktās pārrunas, viedokļu apmaiņas vai strīdi ilgs vismaz līdz februāra beigām. Iespējams pamanīsiet, cik ļoti spītīgi esat un cik grūti jums ir mainīt savu viedokli, ja reiz tas ir izveidojies. Tomēr, neskatoties uz to, būtu ieteicams papētīt dziļāk, uzklausīt speciālistus vai ievākt papildus informāciju redzesloka paplašināšanai. Jūsu ilgtermiņa plāniem tagad ir sācies spriedzes testa laiks, kur caur nevieglu vai strespilnu situāciju būs iespējams piefiksēt jūsu ieceru vājās vietas, lai savlaicīgi ienestu tajās korekcijas.

Vērsis

Jums turpinās gana aktīvs un jaudīgs laiks. Salīdzinoši ar citiem dzīves periodiem, jūs esat uzņēmīgāks, drosmīgāks, vieglāk izejat uz iniciatīvu un esat daudz pārliecinātāks. Spītība vai stūrgalvība arī būs jūtama daudz spēcīgāk kā citos periodos. Iespējams profesionālās iespējas vai kādu citu svarīgu dzīves mērķu realizācija no jums prasīs aktīvu rīkošanos stipri ārpus jūsu ierastā darbības lauka. Jo vairāk jūs kavēsities pagātnē un tajā, kā jūs “parasti” darāt lietas, jo smagnējāk un grūtāk jums būs sasniegt izvirzītos mērķus. Šis būs ļoti labs laiks, lai praksē pārbaudītu, kas jums der un kas neder, kas patīk un kas nepatīk, lai tālākie lēmumi vai izvēles balstītos jūsu pieredzē, nevis prāta apsvērumos.

Dvīnis

Šis priekš jums ir lielais izpētes, zināšanu ieguves vai nostiprināšanas laiks. Periods, kad apdomāt savas dzīves pamatvērtības, galveno dzīves stratēģiju un filozofiju, pēc kuras jūs vadāties. Kas ir jūsu iemīļotais izteiciens? Kas ir jūsu dzīves moto? Kas ir tās vērtības, kuras vienmēr ir un būs visu jūsu dzīves izvēļu pamatā? Laiks uzdot sev patiesi lielos jautājumus. Tāpat šis būtu labs laiks, lai ko jaunu apgūtu. Piemēram, sakārtot visu tā, lai jūs varētu dokumentāli pierādīt savu profesionālismu kādā laukā. Kādam tas nozīmēs sertificēties, kādam citam uzsākt, bet vēl kādam pabeigt studijas. Sakārtojiet savu galvu, un uzkrājiet spēkus daudz aktīvākam dzīves posmam, kas sāksies ar martu.

Vēzis

Ja vien jums ir lieli un diži plāni, tad februāris ir lieliski piemērots tam, lai ievāktu informāciju, apgūtu, izlaistu caur sevi un saprastu – ko un kā tos realizēt dzīvē. Profesionālajā jomā var būt stāsts par drosmīgiem projektiem un aizraujošām domubiedru aktivitātēm, savukārt privātajā dzīvē – sevis sakārtošana, pārveidošana jeb transformācija, ļaujot sev kā tauriņam izšķilties no kokona. Tādēļ ļoti vērtīgas un efektīvas būs dažādas praktikas, terapijas, konsultācijas vai citi instrumenti, kas jums palīdz nonākt tuvāk pie sevis. Arī jūs paši varat kalpot kā spēcīgs katalizators, lai veicinātu un atbalstītu citus tādos kā krīzes brīžos. Iespējams satiksiet kādu cilvēku no pagātnes, ar kuru nav sakārtotas vai pabeigtas attiecības.

Lauva

Pagātnes ēnas un nospiedumi, kas ir saistīti ar jūsu partnerattiecībām vai izpausmi plašajā pasaulē, jums tagad sekos izteiktāk kā iepriekš. Ja ir neveiksmīgu attiecību pieredze vai nav sakārtotas attiecības ar “bijušo”, tad notikumi un sarunas var risināties tā, ka gribot negribot nāksies pie tā atgriezties. Šoreiz, lai sakārtotu vai pabeigtu. Tas pats attiecas arī uz partnerībām un sadarbībām profesionālajā jomā. Sevišķi, ja nebūs jautājumi sakārtoti dokumentāli (noslēgti vai lauzti līgumi), tad tagad var nākties to aktīvi risināt. Jums “jaunā – vecā sarīvēšanās” vairāk ir saistīta ar profesionālo darbošanos, ar savu talantu atrādīšanu pasaulei, kur nu jau aktīvi notiek dažādu variantu izmēģināšana, meklējot sev piemērotāko.

Jaunava

Ļoti iespējams, ka jums savā darbā vai ikdienā ir vajadzīgs ienest kādas izmaiņas, pārskatīt un izvērtēt dienas ritma atbilstību tam, uz ko jūs kopumā savā dzīvē tiecaties. Tagad nāksies ļoti lietišķi un reālistiski pārskatīt sava laika un enerģijas izlietojumu, un, lielākas harmonijas, veselības un labsajūtas vārdā, jūs ļoti iespējams atgriezīsities pie kādām agrāk īstenotām veselības uzturēšanas praksēm – vingrojumu komplekss, tējas un vitamīni, aukstās peldes vai tml. Darbā iespējams jums būs jāpaeksperimentē, lai jaunās zināšanas spētu pielietot arī ikdienā, kas kopumā var izrādīties gana neviegls darbiņš, kuru mācīsities īstenot visu februāri. Šobrīd pie jūsu top aktualitātēm pieder arī veselības tēma un viss kas ar to saistīts.

Svari

Attiecību tēmā šajā nedēļā jums viss notiks ļoti nopietni, nebūs mazsvarīgu tēmu vai sīkumu, kurus var ignorēt. Ja jums ir nesakārotas attiecības ar kādu “bijušo”, visneparastākajā veidā šī pagātne var par sevi atgādināt. Nebēdziet no tās, bet mēģiniet saprast, kas ir tas, kas jums traucē šo pagātnes stāstu atlaist. Esošajās attiecībās jūs būsiet prasīgāki kā citkārt, jūs vēlēsities konkrētību, stabilitāti un ilgtermiņa solījumus apliecinātus dokumentāli. Taisnīgums, godīgums, ētiskums, visi pareizi – nepareizi, ļoti spēcīgi ietekmēs to, kā jūs uztversiet nedēļas notikumus. Ja ir bērni, tie prasīs daudz laika, rūpes un uzmanības, var nākties saskarties ar situāciju, kur atliek tik nopūsties – “Atkal!”

Skorpions

Galvenā notikumu arēna ir jūsu mājas – kā nekustamais īpašums, ģimene, radinieki vai jūsu atpūtas zona, bet ļoti personiskā līmenī – jūsu dzīves pamati, “aizmugure” un viss tas, kas sniedz psiholoģisko drošību un aizsargātību. Tādēļ, nedēļas notikumi var vīties ap sen atliktu remontu vai dzīves vietas pārkārtošanas darbiem, arī pārcelšanos. Tāpat var nākties kārtot dokumentus saistībā ar savu, dzimtas vai ģimenes īpašumu. Ģimenē iespējams būs autoritāšu konflikti, kur nevienai no pusēm negribēsies piekāpties. Var būt svarīgas pārrunas vai pārspriežami ģimenes jautājumi, kur tiek meklēti labākie risinājumi, arī, piemēram, savstarpējo attiecību uzlabošanai. Dziļas un nopietnas pārdomas par sevi un savu dzīvi.

Strēlnieks

Iespējams, ka jūs saskarsities ar to, ka jums ir pārāk daudz ideju, cilvēku, kuri jūs rausta uz visām pusēm, vai esat ķērušies klāt pārāk daudz lietām vienlaicīgi. Tagad, līdz 21. februārim ir labs laiks, lai atsijātu vērtīgo un paliekošo, no nejēgpilnā. Būt aizņemtiem, noteikti ceļ jūsu pašapziņu un palīdz justies svarīgiem un pieprasītiem, tomēr, iespējams, pamanīsiet, ka daļa šo aktivitāšu ir ļoti neefektīvas. Laiks veikt tādu kā personisko auditu saistībā ar idejām, cilvēkiem un iecerēm, kurās ieguldāt savu enerģiju. Vienlaicīgi, šis var būt labs laiks mārketingam un pašreklāmai, arī tirdzniecībai un zināmas atpazīstamības iegūšanai, pie nosacījuma, ka visi priekšdarbi bija veikti kaut kad iepriekš, ne februārī.

Mežāzis

Šajā nedēļā jūs saskarsities ar vērtības, ētikas un taisnīguma jautājumiem. Jūs ļoti stingri vērtēsiet citus cilvēkus, bet vēl jo stingrāk paši sevi. Ja jūsu atbildības zonā ir sniegt novērtējumu atzīmju, algas izmaksu, paaugstinājumu vai līdzīgā veidā – visam cauri vīsies ļoti skaudrs reālistiskums, un daudzu faktu piesaukšana. Citiem vārdiem, nepārmaksāsiet ne centa un neaizmirsīsiet pat visniecīgāko kļūdu. Tīri personiski šis var būt laiks, kad jūs apjaušat, ka jūsu pašvērtējums ir nopietni jāpārskata. Jūs varat saskarties ar situāciju, kad saprotat, ka netiekat gana adekvāti atalgoti, vai atalgojums nav “godīgs” salīdzinājumā ar kādu citu. Tas var kalpot kā priekšvēstnesis arī iecerei mainīt darbu.

Ūdensvīrs

Kas ir tas, ko jūs gribētu? Kādi jūs paši gribētu būt? Kādu dzīvi piedzīvot? Uz šiem jautājumiem jūs līdz pat februāra beigām diezgan aktīvi meklēsiet atbildes. Iespējams jūs būsiet noguruši no sava spoguļattēla un diezgan kritiski sevi vērtēsiet. Tas var rosināt uz kādām gana ekstrēmām domām – spontāni nogriezt matus vai nokrāsot tos kādā “trakā” krāsā vai ko citu, kas apkārtējos var krietni nošokēt. Vispār jūs varat sajust tādu kā misiju vai velniņu, kas iekšā dīdās, prasot pārsteigt, provocēt un atmodināt visus samiernieciskos un mierīgi “guļošos”. Tas ļoti būtiski var skart jūsu ģimeni un tuviniekus, kuri nebūs gatavi šādiem pārsteigumiem. Daudz ideju, sarunu un domu, starp kurām meklēsiet savu patiesību. Ieteicams sazemēties.

Zivis

Šis ir lielo pārdomu laiks, kad drīzāk klusi un mierīgi apcerēt savu dzīvi, arī atpūsties. Ļoti pastiprināsies jūsu noslēgtā, kautrīgā vai intravertā personības iezīme. Jūs ienirsiet dziļi savā pasaulē, smeļoties gan idejas un iedvesmas, gan arī mācoties atmest visu smago un lieko, kas kavē jūsu tālāko virzību un attīstību. Šajā savā pasaulē tā pa īstam jūs būsiet gatavi ielaist reti kuru, ja nu vienīgi kādu sirds tuvu draugu vai cilvēku, kuram jūs patiesi uzticaties. Pārdomu, jūtu un iespaidu dziļums parādīsies jūsu sapņos, tēlos un domās. Tāpat arī šis var būt laiks, kad jūs esat ļoti sakoncentrējušies uz vienatnē vai patstāvīgi paveicamiem darbiem, tādu kā sagatavošanos, kuru rezultātus pasaulei jūs būsiet gatavi atrādīt vēlāk, kādā sabiedriski daudz aktīvākā dzīves posmā.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru