winter 1152630 1280Gaidāmās nedēļas galvenās noskaņas būs saistītas ar diezgan purinošu ietekmi. Būs paaugstināta spriedze vai neapmierinātība saistībā ar kādām izmaiņām. Pastiprināsies noteikumu un ierobežojumu ietekme, kura tagad ļoti spēcīgi konfliktēs ar brīvības impulsiem un vēlmi pēc ierastā komforta. Frustrācija būs tik liela, ka iespējams izsauks kādus spontānus un arī gana neapdomīgus soļus.

Pacietības un iecietības mērs šajā nedēļā ļoti daudziem būs sasniedzis zināmu kritisko robežu. Ieteicams būt sevišķi uzmanīgiem no 19.-21. janvārim – nerīkoties emocijās, lieki neriskēt, esiet uzmanīgi braucot pie stūres un labāk izvairīties no sasteigtības, nepārdomātiem riskiem un jebkādiem spontāniem impulsiem.

Darba un ienākumu jomā tieši šonedēļ daudzi var saskarties ar realitāti, kura neļaus atslābt. Savukārt tie, kuriem ir lieli projekti, biznesa plāni un citas uz nākotni orientētas ieceres, būs ļoti neiecietīgi pret valstiskajiem ierobežojumiem, tajos saskatot tiešu apdraudējumu savai darbībai un var pat uzsākt dumpinieciskas pretdarbības. Produktīvākais un pozitīvākais variants izpildīsies, ja darbosities par un ap tām savām iecerēm, kuras ir stipri ārpus jūsu ierastās darbošanās un tajās ir iesaistīti arī domu biedri. Šādā gadījumā vislabākais būtu visus savus spēkus uz šo plānu realizēšanu.

Tā ezotērāk paskatoties uz kopējo nedēļas fonu, stāsts ir par spēju atbrīvoties vai iziet ārpus tām važām (ierobežojumiem), ko paši vien esat sev uzlikuši, nespējot paskatīties uz lietām plašāk. Kāds to darīs pats, kādam citam dzīve palīdzēs. Piemēram, krampjaina pārliecība, ka jums ir tikai viens talants, viena iespējamā profesija, viens draugu loks, vai jūsu pašvērtējums un pašapziņa ir saistīta tikai ar viena veida profesionālo realizāciju, tikai ar zināmu naudas daudzumu makā utml.

Nedēļa moto – jūs savā pieredzē, sajūtās un lietu redzējumā neesat viens. Atrodiet savējos. Galvenā rekomendācija – nestrēbt kastu!

Auns

Nedēļas sākumā būtu ieteicams īpaši uzmanīties braucot pie stūres un sekojot kādiem mirkļa impulsiem, neiniciēt kādas svarīgas pārrunas. Lai arī cik pamatots un argumentēts būtu to izpildījums, rezultāts būs pilnībā neprognozējams. Tāpat būtu jāuzmanās no sasteigta lēmuma saistībā ar kādu lielāku pirkumu, īpaši 20. un 21. janvārī. Sākot ar šo nedēļu, apmēram mēnesi jūsu uzmanība būs vairāk orientēta uz domubiedru aktivitātēm, draudzību un kādiem ilgtermiņa plāniem. Tieši šonedēļ var būt kāds notikums, kas kalpos kā pagrieziena punkts jūsu tālejošajām iecerēm. Sestdien būs ļoti viegli aizrauties ar izklaidēm, atpūtu, kādām kopīgām aktivitātēm un nespēju ievērot mēru. Uzmanieties no pārpūles.

Vērsis

Vēršiem šis būs ļoti enerģisks un darbīgs laiks. Jums būs jāiespēj ļoti daudz paveikt, pie tam, pat negribot, jāuzņemas līdera loma. Šī nedēļa sagaida ar ļoti daudziem jauninājumiem. Nepaies ne diena, kad jūs kaut ko darīsiet pirmo reizi, sevišķi trešdien un ceturtdien. Lai arī tas nav komfortabli un var radīt zināmu spriedzi, tomēr tā būs ļoti vērtīga pieredze, kura lieti noderēs jums nākotnē. Labs laiks, lai ko jaunu apgūtu. Tāpat arī no šīs nedēļas, aptuveni mēnesi jūs primāro dzīves fokusu liksiet uz saviem lielajiem dzīves mērķiem. Iespējams tieši tagad jūs apjautīsiet, ko jūs patiesi vēlaties darīt vai no otras puses – ko jūs tiešām vairs darīt nevēlaties. Iespēja ļoti spēcīgi pārskatīt dzīves prioritātes.

Dvīnis

Šis jums ir ļoti jaudīgs pārmaiņu laiks. No otrdienas, apmēram mēneša garumā, jūsu primārais dzīves fokuss būs uz savas dzīves stratēģijas veidošanu, apziņas paplašināšanu, kā jauna apgūšanu, savas profesionalitātes paaugstināšanu un tālejošām iecerēm kā darba, tā arī privātajā sfērā. Salīdzinoši labs laiks arī pārrunām vai kopumā “galvas sakārtošanai”. Atļaujiet sev pabūt vienatnē. Šonedēļ ir ļoti augsta iespēja ļoti spēcīgām iekšējām pārmaiņām, tādam kā lūzuma punktam, no kura atsperoties vai uz ko balstoties, jūs ļoti nopietni pārskatīsiet savus nākotnes plānus, sevišķi darba jomā. Iespējams apjautīsiet kāda oficiāla dokumenta, diploma, sertifikāta, atļaujas vai tml. nepieciešamību.

Vēzis

Šobrīd jūs tiecaties dalīties un būt ar kādu kopā, caur to savā dzīvē atjaunojot labsajūtu un harmoniju. Ja jums nav partnera, tad pateicoties kvalitatīvai laika pavadīšanai ar labu draugu. Tuvāko mēnesi jūsu galvenais dzīves akcents būs saistīts ar nozīmīgām dzīves pārmaiņām. Ārējā vidē tie var būt drosmīgi projekti, ieceres un plāni kopā ar līdzīgi domājošajiem. Savukārt iekšējā pasaulē nozīmīgas transformācijas – piemēram, lai atbrīvotos no iekšējām bailēm, nedrošības vai kādām citām pagātnes ēnām, attiecīgi ļoti produktīvs būs jebkāds darbs ar sevi. Atslēgas loma var izrādīties jūsu draugiem vai citiem “savējiem”, tomēr iespējams no sākuma būs jāatsijā patiesi jūsu cilvēki no tiem, kuri iemaldījušies jūsu pasaulē.

Lauva

Jums ir sācies ļoti aktīvs partnerattiecību laiks. Tieši uz šo sfēru jūs liksiet galveno akcentu vismaz tuvāko mēnesi. Esošās attiecībās ļoti uzskatāmi parādīsies tās zonas, kurās attiecību vārdā būs jāmainās kā jums, tā arī jūsu partnerim. Tāpat arī savu nokalpojušās attiecības, kurās jūs un/vai partneris vairs negribēs mainīties, sabirs kā kāršu namiņš. Profesionālās sadarbības jautājumus prasīsies pārskatīt un juridiski korekti sakārtot. Visos augstāk minētajos aspektos, virspusē uzpeldēs jums neērtās un nekomfortablās tēmas un jautājumi. Tāpat arī profesionālajā jomā iespējams spēcīgs impulss mainīt visu. Ja tas ir saistīts ar jūsu iestrādnēm – tad drosme rīkoties. Ja spontāni, tad pārsteidzības risks.

Jaunava

Jūsu galva strādās ļoti labi, ātri uztversiet jauno un spēsiet adaptēt to savai dzīvei. Iespējams pateicoties kādām jaunām zināšanām, izpratnei vai dzīves konceptam, jūs spēsiet ieviest ļoti būtiskas izmaiņas savā darba ikdienā, pienākumos. Sākt darīt kaut ko jaunu vai visdrīzākais – jaunā/vecā sintēzi. Ļoti labas iespējas kvalitatīvi atpūsties, pievērsties romantiskajām attiecībām. Iespējami arī kādi patīkami pārsteigumi vai dāvanas. Tuvāko mēnesi galveno akcentu liksiet uz savas ikdienas sakārtošanu. Pastiprināti saudzējiet savu veselību, jo atsevišķos gadījumos iespējami paaugstināti riski, sevišķi trešdien un ceturtdien. Atrodiet iespēju ar kādu izrunāties, lai labāk spētu saprast paši sevi.

Svari

Tuvāko mēnesi jūs lielāko daļu savas uzmanības veltīsiet bērniem, romantiskajai dzīves pusei, arī atpūtai, vai saviem radošajiem talantiem, sevišķi, ja tas ir kas tāds, ko varat darīt mājas vidē. Kādā no nosauktajām sfērām vai varbūt visās no tām, tieši šonedēļ iespējami kādi būtiski pagrieziena punkti. Attiecībās uz bērniem – pieaugs nepieciešamība sevi disciplinēt vienlaicīgi ar ļoti spēcīgu dumpinieciskumu, kas atkarībā no apstākļiem var vedināt uz zināmiem nepārdomātiem soļiem. Romantiskajās jomā iespējama jauna iepazīšanās, vai esošajās attiecībās – kā bildinājums, tā šķiršanās. Ja jums ir zināmi radošie hobiji, ar kuriem jūs varētu arī pelnīt, šī nedēļa var kalpot par atspēriena punktu.

Skorpions

Jums šis var izvērsties par sarežģītu un pārsteigumiem bagātu laiku tieši ģimenes dzīvē un partnerībā. Šobrīd ir paaugstināti riski spontāni, nepārdomāti un pat tīri nejauši sadarīt ko tādu, kas var apdraudēt jūsu esošās attiecības. Savukārt, ja tajās jau kādu laiku viss jūk un brūk pa šuvēm – tad iespējama šķiršanās. Arī profesionālās sadarbības var nest kādus negaidītus pagriezienus. Jūs paši tuvāko mēnesi būsiet vairāk noskaņoti pavadīt laiku savās iemīļotajās četrās sienās, atpūšoties, pievēršoties ģimenes jautājumiem, kā arī darīt savu darbu no mājām. Jums būs ļoti svarīgi nostabilizēt vai sakārtot savus dzīves pamatus, nodrošinoties ar drošu un ilgtspējīgu dzīves vietu, vidi un ģimeni.

Strēlnieks

Šajā nedēļā jums ir iespējamas diezgan būtiskas izmaiņas darbā, darba vidē un pienākumos, kuras īsti nepakļaujas iespējai prognozēt vai tās būs labas vai sliktas. Tomēr ar finansēm visdrīzāk jums viss būs salīdzinoši veiksmīgi, pat varat tikt pie kādiem bonusiem vai negaidītas dāvanas. Tuvāko mēnesi jūs lielu akcentu liksiet uz sava tuvā loka paplašināšanu, piemēram, lai popularizētu, pārdotu vai vienkārši piesātinātos ar vēlmi tikties ar jauniem un interesantiem cilvēkiem, gūtu svaigus iespaidus. Darbā iespējams būs nepieciešamas kādas papildus apmācības, kas ilgtermiņā var izrādīties ļoti noderīgas. Pastiprināti saudzējiet savu veselību un nepārspīlējiet ar pārmaiņām savā ikdienas rutīnas.

Mežāzis

Jums šajā nedēļā vislielāko pārsteigumu var sagādāt izklaides un atpūtas zona. Iespējamas negaidītas iepazīšanās, arī ar romantisku ievirzi. Tāpat arī draugi spontāni jūs var uzaicinājumi uz kādu interesantu laika pavadīšanu. Vecākiem, visticamāk, tieši bērni sagādās negaidītus pārsteigumus. Tiesa, tie var būt kā ļoti, ļoti labi, tā arī visnotaļ nepatīkami un saistīti ar papildus tēriņiem. Sākot ar šo nedēļu, apmēram mēnesi, jūs lielu akcentu liksiet uz pašapziņas, pašvērtējuma, savu talantu un spēju robežu apzināšanos un to, cik jūs ar šo iekšējo bagātību varat reāli nopelnīt. Ja saskarsities ar savu ienākumu samazināšanos, visticamāk ar to dosiet sev lielāku brīvību darbā un otrādi.

Ūdensvīrs

Jūsu dumpinieciskais skatījums uz visu apkārt notiekošo, apkārtējos ļoti interesēs un aizraus. Esiet uzmanīgi sakūdot citus uz neapdomīgiem soļiem, gaisā jau tā virmos pārāk spēcīgas pārmaiņu vēsmas un var pietikt tikai piešķilt vienu sērkociņu, lai cilvēks būtu gatavs kam trakam. No 19. janvāra sākas ūdensvīru mēnesis, šis ir jūsu sumināmais laiks, kad iepriecināt sevi un pozitīvi nošokēt apkārtējos ar kādām lielām pārmaiņām vai nozīmīgu dzīves lēmumu. Atslēgas notikumi, kas var palīdzēt izkristalizēt šīs “lielās pārmaiņas”, var notikt tagad, vēl šajā nedēļā. Savukārt to sekas, plāna izstrāde vai realizācijas iespējas vēl līdz marta vidum tikai izslīpēsies. Šobrīd ļoti spēcīgi mainās jūsu sevis un savu iespēju uztvere.

Zivis

Tuvākā nedēļa no jums var prasīt lielu elastību un mobilitāti. Iespējams, ka jums būs ļoti strauji jārīkojas un jāreaģē uz kādām situācijām, kur laba mašīna, internets un pareizie kontakti, kopā ar jūsu komunikācijas prasmēm var tikai noderēt. Tas var būt saistīts ar kādu darījumu, kaimiņu sagādātu “pārsteigumu”, ķibeles ar tehniku vai tml. Esiet uzmanīgi uz ceļa, sevišķi 20. un 21. janvārī. Profesionālajā jomā būtu piemērots laiks iziet ārpus ierastajiem rāmjiem vai robežām. Iespējams sāksiet skatīties ārzemju virzienā. Ļoti lielu vietu ieņems vēlme sakārtot kādus birokrātiskos jautājumus. Sestdiena būs piemērota atpūtai vai kam radošam, savukārt svētdiena vairāk darbam vai nopietnām pārdomām.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru