fantasy 3545033 1280Šī ir ļoti īpaša nedēļa vai arī tāda tā kļūs, pateicoties iekustinātajiem procesiem, kas sevi atklās tālākajās nedēļās. Ļoti liels dziļums un pamatīgums, ļoti liels akcents uz globālajiem procesiem un pārmaiņām.

12. janvārī ir pēdējā aizejošā mēness cikla diena, kad būtu ieteicams pievērsties materiālā un fiziskā plāna attīrīšanai vai atbrīvošanai no savu laiku nokalpojušā, sākot ar nevajadzīgām mantām un beidzot ar nelielu askēzi ķermeņa attīrīšanas vārdā. Diena būs ļoti efektīva, lai atbrīvotos no sliktiem ieradumiem un destruktīvām zemapziņas programmām.

13. janvārī pl.7 no rīta sāksies jauns Mežāžu mēness cikls. Šis jaunais sākums izceļas ar to, ka līdzi ir paņēmis “zemestrīces” un satricinājumus sološus akcentus, solot pārmaiņas lielajām “varām”, tāpat katram jau personiski – lielo mērķu pārskatīšanu un darbu ar saviem slēptākajiem motīviem. Darbiņš neviegls, kā augsnes sagatavošana tālākajiem procesiem, kas tikai tālākā nākotnē nesīs augļus.

Šis būtu piemērots laiks, lai katrs savā dzīvē veiktu lielo auditu mērķos, plānos un tajā, cik pēc faktiem jūs tiešām atbilstat izvirzītajām iecerēm. Neatbilstības būs ļoti viegli pamanīt un apmānīties neizdosies. Šis ir laiks, kad fiziski un ļoti praktiski mainīt ieradumus, veidu kā jūs darāt lietas un to, uz kurieni jūs virzāt savu dzīvi. Piemēram, vēlaties veselību – ieviest veselīgus paradumus; vēlaties pārticību – uzrotīt piedurknes un darīt, nevis gaidīt vai uzmest lūpu; vēlaties biznesu – negaidot brīnumus iet un darīt; gribat skaistu augumu – beigt ēst saldumus utml.

Lai izdodas!

Auns

Nedēļas sākums būs vecā mēness noskaņās, kad būtu ieteicams pievērsties mierīgākām aktivitātēm, nekur nesteigties un neko jaunu neuzsākt. 12. janvāris būtu ļoti piemērots ziemas peldēm, atslodzei, aktīvām pastaigām vai arī savas vides uzkopšanai un atbrīvošanai no liekā. Jaunmēness, 13. janvārī, jums atnesīs pārmaiņu vējus jūsu galvenajos dzīves mērķos – amati, statusi, kādas ambīcijas, arī praktiskajos mērķos, kā īpašuma iegāde, nauda, un tajā, kur un pēc kā jūs tiecaties – iespējams mainīsies prioritātes, svarīgais kļūs par mazsvarīgu un otrādi. Rezultātā jūs diezgan visaptveroši varat nomainīt galvenos dzīves akcentus. Lielu lomu spēlēs draugi un domubiedri, ar kuriem kopā jūs sāksiet plānot ko jaunu.

Vērsis

Šis ir laiks, kad domāt stratēģiski un pievērsties lielajiem dzīves plāniem. 12. janvārī vēl aizejošā mēness cikla ietvaros būtu ieteicams atvadīties no kādām ilūzijām vai noslēgt kādu dzīves etapu, kurš tā īsti vairs neatbilst jūsu jaunajai dzīvei vai vīzijai par to. Simboliski un burtiski ļoti lietderīgi būtu atbrīvot savu telpu no nevajadzīgiem krāmiem un lietām. 13. janvārī, līdz ar jauna mēness cikla sākumu, priekš jums sāksies salīdzinoši labs laiks, kuram būs augsts potenciāls padarīt jūsu dzīvi bagātāku, krāsaināku, plašāku un piepildītāku. Tomēr, ja pārāk pieķersities jau sevi nokalpojušajam vai baidīsities no jaunā, pašsajūta var nebūt no labākajām un arī visam šim potenciālam būs ļoti grūti ienākt jūsu dzīvēs.

Dvīnis

Jums šobrīd notiek divi paralēlie procesi, no vienas puses jums ir laba vīzija un iestrādnes saistībā ar tālāko profesionālo darbošanos, izglītošanos, karjeru vai pat dzīvi kopumā. No otras puses, notiek ļoti pamatīgs darbs ar dziļākajiem un smagākajiem slāņiem jūsos, kad ir jāatbrīvojas no vecām formām, stereotipiem, priekšstatiem un savām bailēm no pārmaiņām. Tas būtu kā atbrīvoties no smagiem zābakiem, lai būtu iespēja pacelties augstāk. 12. janvārī būtu ieteicams noslēgt attiecības vai kādas situācijas, kuras jūs ilgstoši nomāca, vilka uz leju. Savukārt 13. janvāra jaunmēnesī piedomāt vai jau ieskicēt savus tālejošos projektus un ieceres, neaizmirstot par tajās vajadzīgajiem cilvēkiem.

Vēzis

Aizejošais mēness cikls ļaus noslēgt kādas darba attiecības, iesaisti kādā projektā, vai pielikt punktu kādiem ilgstoši jūsu uzmanību prasošiem pienākumiem kā darbā, tā mājas lietās. Pasaule un apkārtējie cilvēki, sevišķi partneris no jums šobrīd visu prasīs daudz lielākās devās – spēju pielāgoties, uzklausīt, just līdzi, empatizēt, kā arī būt praktiskākiem, konkrētākiem un kaut kādā veidā citādākiem, nekā jūs parasti esat. Vēl otrdien būtu ieteicams atpūsties un simboliski vai burtiski atlaist savu pagātni. Savukārt 13. janvāra jaunmēness nesīs augstu potenciālu ieviest savā dzīvē kādas kardinālas pārmaiņas, sevišķi jūsu attiecībās, kā arī mijiedarbībā ar apkārtējo pasauli. Varbūt biežāk teikt “nē”!?

Lauva

Tuvākais mēnesis vairāk kustinās jūsu profesionālo darbības jomu, solot tajā gana būtiskas izmaiņas. Vēl vecā mēnesī, 12. janvārī, jūs varat atpūsties, sakārtot savu vidi, atbrīvojoties no visa liekā. Savukārt no 13. janvāra sākt kalt savus tālākos plānus. Ieteicams domāt gana drosmīgi un plaši, kā arī paredzēt citu cilvēku iesaisti, sadarbošanos vai cita veida atbalstu. Ja jūsu darbība ir saistīta ar oficiālajām instancēm, lielas iespējas, ka valstiskie vai globālie procesi ļoti burtiski ietekmēs jūsu tālāko darbošanos. Ļoti labs laiks, lai ieviestu veselīgas izmaiņas dzīvesveidā, atbrīvotos no sliktiem ieradumiem un kopumā spertu tos mazos solīšus savā ikdienā, kas ilgtermiņā sniegs iedvesmojošus rezultātus.

Jaunava

Kopā ar aizejošo mēness ciklu, 12. janvārī jums ir iespēja noslēgt savas attiecības ar pagātni un salikt kādus punktus uz “i”. Vēl šī diena būtu ļoti piemērota, lai ieviestu kārtību savos skapjos, atvilktnēs un plauktos, tas jūs nomierinās, dāvājot zināmu drošības sajūtu. Sākoties jaunam mēness ciklam 13. janvārī būtu ieteicams pievērsties bērniem vai mīļotajam cilvēkam, bet ne aiz pienākuma apziņas, bet drīzāk meklējot iespējas patiesi dziļai mijiedarbībai. Tāpat jums var pastiprināties vēlme radoši sevi izpaust, radīt kaut ko ne tikai skaistu, bet arī praktiski pielietojamu. Iespējama negaidīta aizraušanās vai laba izklaide. Interesantas idejas, kas var konfliktēt ar jūsu pašreizējo dzīves kursu.

Svari

Oriģinalitāte un pārmaiņas ir tas, kas jūs šajā nedēļa interesēs. Jūs būsiet noilgojušies pēc jauniem iespaidiem, pieredzēm un izjūtām, tādēļ to iegūšanai varat pakārtot visu nedēļu, vai pat gaidāmo mēness ciklu. Bet vēl otrdien jūs pievērsīsities mājas videi – tīrot, pārkārtojot un metot ārā visu lieko un vairs nevajadzīgo. Jaunais mēness cikls 13. janvārī nāks ar spēcīgiem pārmaiņu vējiem un, ja vēl kāda astīte būs palikusi no iepriekšējā gada galvenajām tēmām neatrisināta, tad tā kā īlens maisā, vairs nekādi nebūs nomaskējama, nu jau duroties it visur. Salīdzinoši jūs būsiet risk-orientēti un varat uzdrošināties daudz vairāk kā iepriekš, tādēļ pievērsieties kam gana svarīgam, kam citkārt trūktu drosmes.

Skorpions

Vēl kamēr ir vecs mēnesis, ieteicams pabeigt iesāktās lietišķās aktivitātes, tāpat arī kritiski izskatīt kontaktu loku, pārtraucot mijiedarbību ar tiem, ar kuriem jums nav pa ceļam. Tolerance pret puspatiesībām, liekulību, solījumu neturēšanu vai termiņu neievērošanu jums būs līdzvērtīga nullei. Jūs saistīs politika un tas kā dažādas figūras šajā lielajā šaha laukumā izdara savus gājienus un jums noteikti būs savs viedoklis par to, kas aiz tā visa slēpjas. No šī viedokļa skatoties, politiskais šovs jums neliks vilties. Jaunmēness jūs mudinās būt tiešiem un konkrētiem tajā ko jūs runājat, solāt. Var saaktualizēties kāds telefona vai automašīnas gļuks. Uzmanieties, mājās iespējami ģimenes strīdi.

Strēlnieks

Viena no galvenajām notikumu arēnām šobrīd būs darbs un nauda. Visticamāk darba būs daudz, bet tas nebūs tik stabils, kā jūs gribētu, vai vismaz tuvākajās nedēļas tajā būs gana vērienīgas pārmaiņas. Lietas būs noteikti jādara savādāk kā iepriekš. 12. janvārī, vecā mēness noskaņās, būtu ieteicams atvadīties no bailēm par savām finansēm un piesaistei tikai vienam pašrealizācijas veidam vai formātam, sakārtot grāmatvedību un iedziļināties jūsu darbību regulējošajā likumdošanā. Kopā ar jaunmēnesi, jūs varat iekustināt diezgan jaudīgas pārmaiņas savā darbībā – vairāk daloties ar apkārtējiem cilvēkiem arī par citiem saviem talantiem, par kuriem iepriekš klusējāt. Labs laiks mārketingam un netradicionāliem risinājumiem.

Mežāzis

Ja nu pēc iepriekšējā gada pieredzes un notikumiem jūsu dzīvēs vēl ir palicis kas izmaināms, sakārtojams vai noregulējams, tad tā pēdējais lielais impulss tuvākā gada nogrieznī būs tieši ar šo mēness ciklu. Šis ir laiks, kad jūs ļoti būtiski varat mainīties kā personība, tā arī tīri vizuāli. Kopā ar veco mēnesi, 12. janvārī jūs varat ieplānot atslodzes dienu vai dienu, kad atbrīvoties no visa tā, kas nekomplementē ne jūsu gadiem, ne figūrai. Tā vietā kopā ar jaunmēnesi, 13. janvārī uzsākt jaunu dzīves etapu, kurā jūs apzināti maināt sevī un savā izskatā visu to, kas jums nepatīk. Ļoti augsta iespējamība jau mēneša laikā gūt ļoti vērienīgus un pamanāmus rezultātus. Nebūtu ieteicamas pārrunas par un ap naudas lietām.

Ūdensvīrs

Jūsu oriģinālās idejas un lietu redzējums šobrīd stipri konfliktēs ar apkārtējās pasaules kārtību, klasiskajām ģimenes vērtībām un tradīcijām, kā arī ar to sabiedrības daļu, kura ir ļoti nobijusies. Iespējams arī jūs baidāties, bet, pat ja tā ir, jūs to neizrādīsiet. Jūs drīzāk provocēsiet visus apkārtējos ar skaļām idejām un spilgtiem salīdzinājumiem, it kā lai sapurinātu un palīdzētu atmosties, lai palīdzētu saņemties pārmaiņām un drosmīgiem soļiem. Patiesībā caur to jūs ļoti spēcīgi arī sevi mēģināsiet iekustināt uz kādām lielākām pārmaiņām. Jaunmēness var palīdzēt jums apzināties savus dziļākos blokus, bailes vai pagātnes ēnas, kas kā smagi zābaki jūs līdz šim ir vilkuši uz leju. Apzināties, lai no tiem atbrīvotos.

Zivis

Vecā mēnesī, 12. janvārī, būtu ieteicams pievērsties atlaišanas, attīrīšanas un atbrīvošanās tēmai. Šajā dienā noteikti nevajadzētu nekur skriet un gāzt kalnus, drīzāk mierīgi čubināties padarot sevi un savu telpu tīrāku, gaišāku un brīvāku. 13. janvāra jaunmēness jums atnesīs spēcīgus apgreidus – iespējams mainīsies jūsu draugu loks, vai kādu draugu jūs ieraudzīsiet pavisam jaunā gaismā. Jūsu ilgtermiņa plānos būs jāievieš kāds faktors vai izmaiņas, kas diezgan globāli ietekmēs visu iecerēto. Domas joņos ļoti strauji neskaitāmos virzienus, kas var radīt tādu kā trauksmainību un grūtības koncentrēties. Pieturieties pie faktiem, atgādiniet sev to, kas jūsu dzīvē ir palicis stabils un nemainīgs.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2021

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru