dancer 2722666 1280Pirmā 2021. gada nedēļa būs kā ieskrējiena celiņš tālākajiem notikumiem vismaz mēnesi vēl uz priekšu. Periods, kurš iznesīs smadzenes un pēc tam mēģinās tās salikt atkal pa vietām un, neskatoties uz kopējiem ierobežojumiem, šis tomēr ir aktīvās darbības laiks.

Viena no svarīgākajām šīs nedēļas pārejām ir Marss, kurš atbild par mūsu fizisko tonusu, enerģiju, gribasspēku un darbībām, kas savā spēka zonā, Aunā, bija sev neraksturīgi ilgi – 6 mēnešus. Tas pats par sevi pastiprināja impulsivitāti, stūrgalvību, fizisko tonusu un sāncensības garu. No šejienes arī pēdējā pusgadā bija izteiktāka neapmierinātība, trauksmainība un vairāk vai mazāk slēpta agresivitāte un dusmas.

Tagad, no 7. janvāra, šī enerģija pāries uz daudz mierīgāku izpausmi, pārslēdzoties uz praktisko saimniekošanu un rūpēm par savu finansiālo labklājību. Tā kā no vienas puses, paliks it kā mierīgāk.

Strauji enerģijas nospriegojas un iet uz ļoti jaudīgu, valstiskā, politiskā vai varbūt pat globālā līmenī spēcīgas izmaiņas sološu jaunmēnesi 13. janvārī, kura ietekmē vēl šo mēness (sevišķi no 20.-23. janvārim) būs paaugstināta spriedze, negadījumu vai ilgspēlējošu un nepārdomātu soļu risks.

Bet pagaidām vēl ir dilstošs mēness, kad aprimst emocijas un to izraisītā turbulence. Laiks no 8. janvāra būs ļoti mentāli aktīvs, daudz domas, idejas vai tieši pretēji, sajūtās – pilnīga blokāde. Saņemtā informācija būs ļoti svarīga un ilgspēlējoša. Iespējami oficiāli paziņojumi un svarīgi lēmumi valsts mērogā, kā arī no kādiem lielākiem uzņēmumiem. Ar to arī sāksies jauns informācijas un ideju mutulis, kas ietekmēs kopējos gada notikumus.

Labā ziņa, ka gaisā virmos mīlestība, radošums un spēja ģenerēt kā jaunas idejas, produktus un pakalpojumus, tā arī pašiem rast iespēju izpausties neierastā ampluā. Iespējams arī tīri praktisku mērķu motivēti. Nedēļa noteikti būs neparasta, ar saviem pārsteigumiem, tomēr ar lielu potenciālu ieraudzīt, saprast vai pamēģināt ko jaunu.

Lai noderīgiem eksperimentiem piepildīta nedēļa!

Auns

Šī jums būs ļoti svarīga nedēļa, vēl līdz 6. janvārim jūs varat steigt ko drosmīgu paveikt. Ar to arī aprims pēdējo sešu mēnešu paaugstinātais tonuss, kurš, ja neatradāt veselīgu veidu kā novirzīt savu enerģiju, varēja radīt pamatīgu iekšējo gruzdēšanu. Tālāk jau no 7. janvāra paliks nedaudz mierīgāk, vismaz jūs beigsiet tik daudz uz visiem dusmoties, vairāk pievēršoties dzīves materiālajam nodrošinājumam. Tāpat var saaktualizēties mīlestības joma vai arī uzrasties iespēja atstāt labu iespaidu uz pretējo dzimumu. Šonedēļ iespējamas svarīgas pārrunas par tālākajām darba iespējām. Paralēli būs labs laiks, lai kopā ar domubiedriem ģenerētu idejas un strādātu pie saviem oriģinālajiem nākotnes plāniem.

Vērsis

Viss, kas notiks un izmainīsies šajā nedēļā, nāks jums par labu. No 7. janvāra no jūsu zemapziņas zonas izies spriedzes enerģija, kura pēdējā pusgada laikā, pat ja bija labi, īsti līdz galam neļāva atslābt. Pateicoties tam, jūs, visticamāk, esat paveikuši lielu darbu ar sevi. Tālāk jau no jums tiks prasīts ne tik daudz iekšējais darbs, bet iet un darīt to, ko esat izlēmuši - būt drosmīgiem, apņēmīgiem un nebaidīties no mainīgajiem dzīves vējiem. Jā, šis noteikti ir pārmaiņu laiks, bet pārmaiņas palīdzēs jums daudz plašāk un daudzpusīgāk izpausties šai pasaulē. Iespējamas svarīgas darba pārrunas vai gūt zināmu atpazīstamību. Ļoti aktīva būs mīlestības joma, kas jūs iedvesmos un piepildīs. Spēcīgs radošums.

Dvīnis

Jums šajā nedēļā noslēgsies pus gadu ilgusī spriedze vai neapmierinātība ar kādu interešu vai draugu grupu. Tagad, no 7. janvāra, lielākā daļa jūsu enerģijas tiks novirzīta uz iekšējiem, zemapziņas procesiem, kā rezultātā var būt nemierīgāks miegs un izteikta vajadzība laiku pa laikam pabūt vienatnē. Paralēli tam sākot ar piektdienu jūs meklēsiet jaunus iespaidus, atslēgas vai filozofijas, lai rastu jaunas atbildes uz saviem jautājumiem. Tāpat iespējams kāda eksperta apmeklējums. Profesionālajā jomā, augsts potenciāls vērtīgām celmlauža idejām, iezīmējot tādu kā jaunu sākumu, jaunu profesionālās realizācijas veidu. Partnerattiecības būs zona, kas jūs nobalansēs un palīdzēs rast saprātīgākos risinājumus.

Vēzis

Nedēļas sākumā var būt kāda nopietna un dziļa saruna ar partneri vai citiem tuviniekiem. Ja sanāk darbā vai kur citur atklāti paust savu viedokli, ņemiet vērā, ka tas ļoti spēcīgi ietekmēs apkārtējos. Tādēļ, ja esat neomā, uzmanieties, ko sakāt. Pēdējā pusgada nemiers, kurš visu laiku urdīja kaut ko svarīgu darīt šai pasaulē, neļaujot tā īsti atslābināties, norims. Nu jau jums būtu jābūt skaidrībā, kādi mērķi, ambīcijas un plāni jums ir būtiski un kuri nav. No 7. janvāra jūs pāriesiet uz sev daudz tīkamāku un harmoniskāku sevis un pasaules uztveri un atļausiet sev mierīgāku tempu. Ļoti svarīgi būs pavadīt laiku ar partneri. Iespējams noslēgt jaunu darba līgumu vai apdomāt interesantas sadarbības ieceres.

Lauva

Šajā nedēļā Lauvas sāks izteiktāk just enerģiju nomaiņu. Jūs būsiet ļoti pieprasīti, visi no jums kaut ko gribēs un arī jūs paši būsiet gatavi aktīvi mijiedarboties ar pasauli. Iespējams pēdējo pus gadu jūs mācījāties vai nostiprinājāt savas kompetences kādā jomā, tagad ir pienācis laiks parādīt savas zināšanas un prasmes apkārtējiem cilvēkiem. No 7. janvāra līdz pat martam lielākā daļa jūsu enerģijas tiks novirzīta pašiem redzamākajiem, arī ambiciozākajiem, mērķiem. Iespējams izskatīsiet nozīmīgas sadarbības vai partnerības, vai arī meklēsiet komandu vai darbiniekus, ar kuriem kopā varat pacelt savas jaunās idejas. Līgumu slēgšana. Neforsējiet! Saudzējiet un rūpējaties par savu veselību.

Jaunava

Šī jums būs darbīga nedēļa. Ar 7. janvāri noslēgsiet pus gadu ilgušais transformāciju periods, kas jūs mudināja no kaut kā atteikties, lai vietā iegūtu ko citu. Tomēr, ja tas skāra jūsu mīlas dzīvi, tad paredzams, ka šīs attiecības turpinās jūs mainīt, bet jau saldkaisli patīkamākā veidā. Sirdī brīvajiem šis būtu labs laiks, lai iepazītos, iemīlētos un caur to arī paplašinātu savu apvārsni. Tuvākajos mēnešos lielāko daļu savas enerģija jūs novirzīsiet uz kādām apmācībām un savas dzīves lielās bildes puzles gabaliņu salikšanu pa vietām. Darbā sākas pārmaiņu laiks, kad būs jāatrod jauns veids tā turpināšanai, ieviešot jaunākās tehnoloģijas un metodes. Liela nozīme būs jūsu veselībai, arī komandai un kolēģiem.

Svari

Jūs būsiet vieni no lielākajiem ieguvējiem tajās pārmaiņās, kas šobrīd notiek kā pasaulē, tā arī personiski jūsu dzīvē. Tieši šonedēļ noslēdzas pus gadu ilgusī turbulence jūsu partnerattiecībās, kas varēja radīt kā ļoti lielus pacēlumus, tā arī kritumus. Kopā vēl ar ūdensvīra laikmeta sākumu, ar kuru tika noņemta slodze no jūsu ģimenes dzīves vai dzīves vietas tēmām, viss tas, kas jūs sagaida, būs tīrie nieki. Tuvākajos mēnešos jūs lielāko daļu savas enerģijas novirzīsiet uz dziļāku sevis izpratni, apzinātām izmaiņām savā uztverē un ieradumos. Vienlaicīgi jūsos virmos spēcīga vēlme radoši un oriģināli izpausties. Iespējams uzsākt jaunu hobiju vai atklāt aizraujošu izklaidi, kas uzlādēs jūsu baterijas.

Skorpions

Nedēļas sākumā jūs būsiet noskaņoti pētīt, pat urķēties kādā tēmā un visticamāk atklāt visas tēmas nepilnības vai kļūdas. Tas ļoti noderēs, ja būs jāsakārto kādi dokumenti, kur precizitātei un valstiskajam regulējumam ir liela nozīme, bet jūs varat aizrauties arī ar konspirācijas teorijām, pētot plašsaziņas un citus informācijas avotus, meklējot patiesību. Pēdējā pusgadā darbā jūs visticamāk esat gāzuši kalnus, tagad, ar 7. janvāri vairāku mēnešu garumā, jūs pelnīti varat pievērsties kvalitatīvai laika pavadīšanai ar partneri vai sirdī brīvie- jaunu attiecību veidošanai. Nedēļas otrā pusē iespējams noslēgsiet kādu līgumu vai pieņemsiet svarīgu lēmumu, kas skar jūsu dzīvesvietu, ģimeni, nodarbošanos.

Strēlnieks

Jums šīs nedēļas svarīgāko enerģiju nomaiņa liks uzrotīt piedurknes un ķerties pie darba. Šeit lieti noderēs tādas kvalitātes kā pacietība, pašdisciplīna un praktiskums. Laiks prasa, lai jūs nelektu augstāk par savu asti vai nevajadzīgi necenstos piesaistīt visu apkārtējo uzmanību sev, tieši otrādi – mierīga, pat kaut kur piezemēta, darbošanās ilgtermiņā jums nesīs labākus rezultātus. Ļoti nopietni pievērsīsities pašvērtējuma jautājumam, kā arī atalgojumam, ko saņemat par ieguldīto darbu. Nedēļas otrā pusē iespējams pelnīts bonuss vai dāvana. Var palielināsies jūsu aktivitāte sociālajos tīklos, arī atpazīstamība. Vērtīgas idejas izpētei, mārketingam vai arī nozīmīga pazīšanās, saruna.

Mežāzis

Nedēļas sākumā jūs būsiet vērīgi, asi un tieši visā ar ko jums nāksies saskarties. Kļūdas, vājumu, neprecizitātes jūs nepieļausiet. Tas var izpausties vairāk kā pastiprināta kontrole darbā, mājās un attiecībās. Arī ar piedošanu, šajā laikā var būt pagrūti. No 7.janvāra līdz pat martam jūs lielāko daļu savas enerģijas novirzīsiet uz izklaidi, atpūtu, hobijiem un, ar diezgan augstu iespējamību – mīlestībai. No 8. janvāra līdz mēneša beigām jūs lielāku uzmanību pievērsīsiet savam ārējam izskatam, piedomāsiet pie detaļām un tā, lai mērķtiecīgi atstātu vēlamo iespaidu. Parasti arī tiek ieguldīts jaunā garderobē un skaistumkopšanas procedūrās. Iespējams finansiāli nozīmīgas idejas, pārrunas vai darījumi.

Ūdensvīrs

Ar šo nedēļu var pierimt jūsu pēdējā pusgada vētrainā darbošanās – varbūt pavadījāt daudz laika ceļā, daudz iepazināties un runājāt ar citiem cilvēkiem, bet iespējams arī kaut ko ļoti aktīvu apguvāt. Viss, šajā tēmā šobrīd var izelpot un atpūsties. No ceturtdienas līdz pat martam jūs lielāko daļu savas enerģijas novirzīsiet dzīvesvietas jautājumam – remonts, pārcelšanās vai pat valsts maiņa. Tāpat arī liela sociālā aktivitāte notiks tieši no mājām, kā piemēram, attālināti strādājot. Laiks no 8. janvāra līdz pat mēneša viducim ir ļoti svarīgs – iespējams nozīmīgas idejas, pārrunas, ieskicētas potenciālās sadarbības utml. Noteikti ieteiktu apzināti ģenerēt oriģinālus ilgtermiņa dzīves plānus.

Zivis

Jums pēdējais pusgads lika visplašākajā diapazonā izmalt naudas tēmu – pašvērtējums, sava darba cena, spēja ar savu darbu nopelnīt vai nopelnīt gana daudz utml. Tagad, ar 7. janvāri, naudas tēma pierims un jūs lielāko daļu savas enerģijas novirzīsiet uz kontaktu loka paplašināšanu. Iespējams aktīvāk darbosities sociālajos tīklos, rakstīsiet, bildēsiet un publicēsities, citiem vārdiem, labs laiks mārketingam. Vēl šī enerģija var veicināt kādu apmācību uzsākšanu, vairāk gan virzienā, kas ir gan radošs un aizraujošs, gan sakrīt ar jūsu ilgtermiņa iecerēm. Šonedēļ gaidāms nozīmīgu sarunu un pārrunu laiks, kas būs sākums labām pārmaiņām. Dalīšanās ar citiem cilvēkiem jūs iedvesmos un atvērs jaunu radošo uzplūdu.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru