eye 1173863 1280Astroloģiski beidzot notiek ilgi gaidītā galveno spēles laukumu ietekmējošo enerģiju nomaiņa. 17. decembrī Saturns un 19. decembrī Jupiters pāries Ūdensvīra zīmē, un precīzi abu savienojums būs 21. decembrī - ar to var uzskatīt, ka sākas tā dēvētais Ūdensvīra laikmets. Šī pāreja iezīmē sākumu izmaiņām sociālajos procesos, lielvarās, profesijās, arī politikā un profesionālās pašrealizācijas iespējās, primāri uz nākamajiem 20 gadiem.

Bet šobrīd, šonedēļ, kā jau pie lielām pārejām, vairāk būs jūtama tāda kā pauze, nonullēšanās, daudziem ar spēcīgu atklāsmi, ka tā kā bija jau vairs tiešām nebūs, bet kā pa jaunam vēl var nebūt īsti skaidrs. Ieteiktu neļauties apjukumam vai satraukumam, bet drīzāk apzināti piedomāt, apcerēt, pasapņot – kādus jūs gribētu savus nākamos 20 dzīves gadus. Sevišķi – ar ko nodarboties, kādus panākumus gūt, kādā dzīves līmenī dzīvot, ar kādiem cilvēkiem un citām dzīves vērtībām.

Šis ir lielo dzīves vērtību un ideālu laiks. Ideālu, kuri mūs motivē celties, iet un darīt, kuri vilina, iedvesmo un paceļ. Tikai nesajauciet tos ar solījumu, ka tas viss jūsu dzīvēs būs. Ideālu uzdevums ir mums parādīt perspektīvu un iedvesmot darbībai ceļā uz tiem, tikai rīkojoties ceļš pats sāks sevi atklāt un iegūst daudz konkrētākas un mums atbilstošākas aprises.

Detalizētāk izskatot, šī nedēļa sākās ar jaunmēnesi un aptumsumu (Latvijā nebija redzams). Tādēļ vismaz līdz 17. decembrim būs ļoti stipra tieši aptumsuma ietekme. Tādēļ esiet ļoti vērīgi ko solāt, darāt, iniciējat, kā arī kādas tēmas jums šajā laikā kļūst aktuālas. Jāuzmanās no sasteigtas un pārsteidzīgas rīcības. Tomēr patiesībā jau viss gaidāmais mēness cikls (līdz pat 13. janvārim) būs ar saukli – mainām dzīvi labākas nākotnes vārdā.

Kopā ar to visu, 21. decembrī gaidāmi Ziemas Saulstāvji un astroloģiski nozīmīgā pāreja uz ūdensvīra enerģijām. Laiks, kad daba gaismu dāvā maz un tādēļ tā ir jārada pašiem ar svecēm, gaismiņām, smaidiem un sirsnību. Laiks, kas ir pilns burvības, ja spējat šo gaismas sajūtu radīt sev un citiem paši.

Viss šis periods ir ar astroloģiski ļoti svarīgu ietekmi, praktiski jebkura diena der nākotnes sapņu un plānu nofiksēšanai – rakstīt, zīmēt, veidot mērķu dēļus, plakātiņus un nostiprināt savu apņēmību ar kādu mazu maģiju – aizdedzot svecīti, noskaitot lūgšanu vai jebkurā citā sev pieņemamā formātā. Jebkas, ko jūs darīsiet šajā laikā, var desmitkāršoties savā ietekmē un jaudā. Tādēļ nenoslinkojiet un esiet arī gana vērīgi.

Lai top lieli, iedvesmojoši un gaiši plāni!

Auns

Šis ir ļoti piemērots laiks, kad apjaust vai vismaz ieskicēt savu tālāko dzīves kursu – vai tas būtu jauns darbības virziens, studiju uzsākšana vai kā savādāk jēgpilnāka dzīves kursa uzņemšana. Ar katru nākamo dzīves mēnesi un gadu, jūs aizvien vairāk apjautīsiet, ka cilvēki ir vislielākā vērtība, t.sk., tikai ar citu cilvēku palīdzību un līdzdarbību būs sasniedzams pavisam cits vēriens, nekā jebkad jūs iespētu darbojoties patstāvīgi. Nedēļa piemērota kā jauna apgūšanai vai citu apmācībai, jaunu ideju vai konceptu izstrādāšanai un kopumā iedvesmojošiem un drosmīgiem plāniem. Būs vajadzīgi jauni iespaidi un pieredze, tādēļ ieteicams pamainīt vidi un doties kaut nelielā izbraucienā. Ieteicams aktīvs dzīvesveids.

Vērsis

Pasaule un apkārtējā vide šobrīd ir pārāk mainīga, lai jūs varētu tā mierīgi atslābt un justies komfortabli. Tomēr nevajadzētu par to satraukties. Ja apzināti nodrošināsiet tās garšas, sajūtas, miegu, kas jums sniedz drošības sajūtu, tad jau no tās atsperoties, jums būs labas iespējas pievērsties ļoti drosmīgu un arī ambiciozu ideju ģenerēšanai un ieceru plānošanai. Ja nejūtaties tiem gatavi, tad pārrunājiet savas bažas vai nedrošības cēloņus, pēc tam apbalvojiet sevi ar ko garšīgu un ar smaidu un paceltu galvu speriet soli nākotnē. Nākamā divdesmitgade no jums prasīs būt redzamākiem un drosmīgākiem. Prāts būs ļoti aktīvs, bet arī neprecīzs, tādēļ var sanākt sadramatizēt kādu situāciju, izelpojiet un dodiet sev laiku.

Dvīnis

Nedēļas un mēneša kontekstā, šis laiks jums ir par attiecībām – par jūsu laulību vai par profesionālo partnerību. Šajās tēmās tieši šonedēļ var notikt zīmīgi un ilgspēlējoši atslēgas notikumi. Tas var būt arī sākums ilgtermiņa sadarbībai. Jūs ļoti labprāt pavadīsiet laiku ar savu otru pusīti un ieklausīsities otra viedoklī. Tas var palīdzēt jūsu attiecības iznest jaunā līmenī un parādīsies jauna interešu un kopības zona. Globālāk skatoties, gaidāmais ūdensvīra laikmets jums būs ļoti labvēlīgs un nākamo 20 gadu laikā jūs darbosities ar daudz lielāku vērienu kā līdz šim. Visticamāk, daudz brīvāk, elastīgāk un daudzveidīgāk, liekot lielāku akcentu uz tehnoloģisko nodrošinājumu un profesionālo partnerību.

Vēzis

Šonedēļ jums būs svarīgi, lai ikdiena un darba pienākumi būtu pēc iespējas sabalansētāki un harmoniskāki. Jūs dabiski dozēsiet savu slodzi ar izbaudāmām atpūtas pauzēm. Kopējais noskaņojums sākot no ceturtdienas paliks aizvien labāks un optimistiskāks. Tomēr vēl joprojām lielākais akcents būs uz jūsu profesionālo darbību. Darbā var notikt kādas svarīgas pārrunas vai atslēgas notikums. Nākamās divdesmitgades enerģijas jūs mudinās ne vienu reizi vien sevi pārmainīt un kādā tēmā rakt patiesi dziļi un pamatīgi, vienlaicīgi tas būs mazāk smagnēji kā pēdējos gados. Līdz ar Ziemas saulstāvjiem sākas mēnesis, kad Saules ir vismazāk, un tieši jūs, vasaras bērni, tās trūkumu izjutīsiet visspēcīgāk.

Lauva

14. decembra jaunmēness un aptumsums ar papildus sparu aktivizē mīlestības un radošo, prieku raisošo nodarbju lielo lomu jūsu dzīvēs. Šis pirms svētku laiks, kas daudziem ir ne tāds kā ierasts, var kalpot par iedvesmas avotu jaunām, aizraujošām tradīcijām. Jūs ļoti labprāt atpūtīsities. Pastiprināti interesēsities par kultūras dzīvi un pieejamām alternatīvām jūsu iemīļotajiem izklaides pasākumiem. Tapāt iespējams pievērsīsities arī mīlestībai, randiņiem un romantiskiem pārsteigumiem. Līdz ar šīs nedēļas lielo pāreju, jūs beidzot atlaidīsiet smagos un ambiciozos darba pienākumus un plānus, un apzināti izvēlēsities attiecības, cilvēkus, kādu spilgtu pašizpausmi un brīvību, kas vīsies cauri jūsu nākamajiem 20 gadiem.

Jaunava

Šajā nedēļā jūs varat iesākt vai vismaz ieplānot dzīves vietas labiekārtošanu, remontu vai pārcelšanos, vai ģimenes kontekstā – kādu jauku kopā pavadīšanas veidu. Ģimeniska atpūta, mājas izdekorēšana un svētku sajūtas vairošana var kļūt par galvenajām aktualitātēm. Iespējams iegādāsities mājām arī ko palielāku, kā mēbeles vai televizoru. Ļoti labprāt pavadīsiet laiku savā vidē gan atpūšoties, gan rosoties. Ar to visu jūs būsiet tik ļoti aizņemti, ka daudz neinteresēs iziet ārpus savām četrām sienām. Nomainoties lielajiem planētu cikliem tuvākie 20 gadi vedinās jūs būt noderīgākiem sabiedrībai un meklēt aizvien jaunus veidus, kā jūs varat palīdzēt sev un citiem būt veseliem, priecīgiem un laimīgiem.

Svari

Kopā ar jaunmēnesi, jūs savā dzīvē varat ieaicināt daudz vairāk aizrautības un interesantā. Jūs aktīvi meklēsiet un arī atradīsiet jaunus iespaidus un pieredzes, iepazīsiet patīkamus cilvēkus un iesaistīsities garās draudzīgās sarunās. Šīs sarunas, tikšanās un pieredzes jums dāvās jaunu redzējumu un atstās spēcīgu ietekmi uz jūsu dzīves prioritātēm un tālākajiem lēmumiem. Tādēļ šis būtu produktīvs laiks arī kā jauna apgūšanai. Gaidāmais ūdensvīra laikmets jums būs izteikti labvēlīgs, soli pa solītim, nākamajos dzīves gados vedot jūs pretī priekam, mīlestībai, draudzībai, brīvībai, bērniem un daudziem radošiem un spilgtiem dzīves mirkļiem. Šis ir īstais brīdis padomāt par to, ko vēlaties.

Skorpions

Šis ir laiks, kad daudz vairāk pievērsīsities dzīves materiālajai pusei. Tam cik daudz, kur un ar kādu enerģijas patēriņu varat nopelnīt. Iespējams saņemsiet kādus dzīves bonusus vai dāvanas. Domas un sarunas dabiski grozīsies ap finanšu lietām, iespējams kāda lielāka pirkuma vai darījuma kontekstā. Tomēr pats svarīgākais būtu apzināties, ka šā brīža idejām, iecerēm un pārrunām ir ļoti liels potenciāls. Tādēļ vērojiet, piefiksējiet un esiet maksimāli apzināti. Šīs nedēļas pāreja jūsu nākamajā divdesmitgadē aktivizēs dzimtenes un dzīves vietas lielo nozīmi, kā arī visu, kas ir saistīts ar ģimeni un ģimeniskajām vērtībām. Piemēram, pārcelšanās, mājas būvniecība, ģimenes veidošana vai Latvijas vārda iznešana pasaulē u.tml.

Strēlnieks

Šajā nedēļā pastiprināsies jūsu harizma un spēja apburt apkārtējos cilvēkus. Likumsakarīgi, ka pastiprināti rūpēsities par savu ārieni un piedomāsiet pie sava ārējā tēla. Tikko aizsācies mēness cikls var kalpot jums par atspēriena punktu lieliem un svarīgiem soļiem, pirmkārt jau tajā, kā jūs sevi izpaužat šajā pasaulē. Ideāli būs ļoti spēcīgi un idejas vērienīgas. Perspektīvas izjūtā un nākotnes plānu būvēšanā jums tiešām palīgus nevajadzēs. Vienīgi brīdī, lai saprastu no kura gala ķerties klāt, varētu noderēt blakus kāds praktiķis. Savukārt ūdensvīra laikmets jums mudinās kļūt vēl sabiedriski aktīvākiem un komunikablākiem, mudinot rast jaunus un interesantus veidus, kā aiznest savas idejas un zināšanas līdz citiem cilvēkiem.

Mežāzis

Nedēļas sākums ar tā jaunmēness un aptumsuma ietekmi jums īsti neies pie sirds un, patiesībā, ja vien tas būtu iespējams, jūs vislabprātāk aizbēgtu no visiem prom. Ja nenovaldīsiet šo savu iekšējo vēlmi, varat tīri psihosomatiski saslimt un tādā veidā rast iemeslu no visiem tikt prom. Jūs ļoti labprāt palasīsiet kādu grāmatu vai pāršķirosiet ceļojumu bildes. Šis mēness cikls jums pacels daudzus zemapziņā dusošus stāstus un impulsus. Tomēr līdz ar Ziemas Saulstāvjiem 21. decembrī, klāt būs arī Mežāžus sumināmais laiks, kad jūsu dabiskās kvalitātes tiks celtas godā un pieprasītas. Ar šīs nedēļas lielo pāreju noslēgsies jūsu dzīves pārbaudījumu laiks. Nākamajā divdesmitgadē jūs mācīsities atklāt un izpaust aizvien jaunus savus talantus.

Ūdensvīrs

Šonedēļ sākas ilgi gaidītais ūdensvīru ziedu laiks. Ja jūs esat ar spēcīgiem ūdensvīra akcentiem apveltīts, tad pēdējie trīs dzīves gadi varēji nebūt no tiem vieglajiem, par 2020. gadu vispār nerunājot. Tagad un jau tā pavisam konkrēti ar Ziemas Saulstāvjiem 21. decembrī viss iepriekš pieredzētais un izmēģinātais vairs neskaitīsiet. No šī brīža, praktiski visu nākamo gadu, jums būs ļoti labas iespējas iziet jaunā dzīves līmenī, profesijā vai attiecībās ar pasauli kopumā. Jums būs iespējas paņemt no dzīves maksimumu, bet tas nenozīmē, ka jums nebūs nekas jādara, tieši otrādi, jo sparīgāk rosīsities, jo vairāk jums dzīve dāvās. Tādēļ sviniet dzīvi un šo jauno sākumu, kurš veidos pamatu jūsu nākamajiem 20 gadiem.

Zivis

Šīs nedēļas jaunmēness enerģijas un aptumsuma atstātie nospiedumi mudinās jūs gūt panākumus profesionālajā jomā. Lai sasniegtu savus mērķus, galvenais būtu neslēpt sveci zem pūra, runāt, dalīties, reklamēties, vai kā savādāk par sevi atgādināt. No otrdienas iespējams varēsiet sajust lielāku rezonansi un pamanīsiet, ka tas ko jūs darāt tiek pamanīts un arī novērtēts. Nedēļas nogalē ļoti izteikti formēsies jauns redzējums, vīzija, projekts vai plāns, pie kura pieturēsities vēl vismaz pusotru mēnesi. Ūdensvīra laikmets atklās jums jaunas sevis izjūtu mistērijas, kā arī palīdzēs jums realizēt savas ārpus jebkādām robežām un rāmjiem virmojošos ideālus dzīvē. Sapņojiet lielus sapņus un apzināti veidojiet savu nākotni.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru