dream 2678332 1280Lielākā daļa nedēļas paies dilstošā mēness noskaņās. Kopā ar to, daļai no pēdējo nedēļu aktualitātēm būtu jāfinalizējas. To veicinās arī nu jau labi ieskrējusies komunikācijas un prāta enerģija – Merkūrs, kurš no trešdienas kļūs daudz prasīgāks un nešpetnāks. Pamanīsiet visus iespējamos un neiespējamos trūkumus un nepilnības kā sevī, tā arī citos. Nobriedīs provokāciju procesi, kuru uzdevums būs motivēt kvalitatīvām pārmaiņām, pirmām kārtām, jau sevī pašā.

14. novembrī, līdz ar pēdējo vecā mēness dienu, noslēdzas arī retrogradā Marsa periods, kurš bija lielākais visu lietu bremzētājs jau no septembra sākuma. To visu sarežģītāku padarīja arī šīs planētas lielā jauda – enerģijas daudz, bet iespēja to izpaust nav, radot tādu kā negantu spolēšanos uz vietas. No šejienes arī paaugstināta iekšējā agresija. Tiesa, Marss bremzēt beigs, bet iekustēties pēc tik ilgas pauzes tik naski nesanāks, tādēļ vēl vismaz nedēļu būs novērojams zināms stīvums aktivitātēs.

15. novembra agrā rītā sākas jauns mēness cikls Skorpiona zīmē. Šoreiz tas būs ļoti emocionāli spilgts un piesātināts. Kopā ar augstāk minētajām enerģijām, tas radīs tādu kā instinktīvu sajūtu, ka jāķer un jāgrābj, jādara tūlīt un tagad viss vienlaicīgi un gaidīt nav laika. Jau būs sajūtama atbrīvotā enerģija, kura nu jau mēnešiem prasījās izlauzties. Produktīvā veidā šo jaudu var likt lietā sen nobriedušu plānu un dzīves kvalitātes izmaiņu ieviešanai, iekšējām izmaiņām, transformācijām. Destruktīvā veidā – emocionāla pieķeršanās vai pat ieciklēšanās uz kādu vēlmi vai objektu, pilnībā tajā pazaudējoties.

Papildus svarīgi izcelt, ka šis jaunmēness iesāks un virzīs mūs uz aptumsuma koridora sākumu, 30. novembrī, kad notikumu daba var iezīmēm liktenīgus dzīves notikumus. Tādēļ maksimālai apzinātībai tajā ko darāt būs ļoti liela loma.

Galvenais ieteikums periodam – vecā mēness noskaņās atbrīvoties no visa vecā un savu nokalpojušā, labs laiks nelielai maģijai un rituāliem. Savukārt jauno mēness ciklu iesākt kā iespēju pārdzimt jaunā kvalitātē. Piedomāt, formulēt vai vismaz ieskicēt galveno virzienu, kurā vēlaties doties. Tomēr neforsējiet un nesasteidziet lietas, ieteicams visu darīt prātīgi, nevis uz emocijām.

Lai iedvesmojoša pāreja!

Auns

Lai arī ne uzreiz un pilnā apmērā jūtami, tomēr šajā nedēļā nomainās bāzes noteikumi jūsu šī rudens plānos un aktivitātēs. Ja līdz šim jūs bijāt vairāk apjukuši, tādi kā pazaudējušies, un, visticamāk, stipri neapmierināti ar dzīvi, tad tagad to būs iespējams mainīt. Vēl līdz piektdienai iespējama paaugstināta spriedze un konflikti, neiesaistoties šajā spēlē, jūs varat šo enerģiju novirzīt uz labi zināmiem un gana lielu enerģiju paņemošām aktivitātēm, piemēram, sportu. Paralēli būtu vēlams tikt skaidrībā ar to, ko jūs īsti vēlaties, par ko dusmojaties vai satraucaties un kas reāli stāv aiz šīm reakcijām. Jaunmēness jums atnesīs iespēju kaut ko fundamentālu savā dzīvē izmainīt labākas nākotnes vārdā.

Vērsis

Lai arī iekšēji jūs būsiet vairāk orientēti uz mierīgu savas dzīves baudīšanu, partneris vai apkārtējā vide jums īsti neļaus pilnībā atslābt savā omulīgajā burbulī. Ar partneri būs jāizrunā jautājumi un jāpieņem svarīgi gala lēmumi tēmās, kuras jau no septembra vidus nedod miera. Šīs nedēļas galvenais uzdevums būs jums parādīt vai palīdzēt iziet uz jauno dzīves filozofiju, stratēģiju, pie kuras pieturēties vēl daudzu gadu garumā. No piektdienas būs spēcīgāk jūtama nepieciešamība mainīties un viss sevi nokalpojušais kļūs acīm redzams. Dodiet atslodzi savam ķermenim, tīriet savu vidi un atbrīvojieties no nevajadzīgām lietām. Svētdienas jaunmēness jums atnesīs drosmi mainīt attiecības ar līdzcilvēkiem.

Dvīnis

Dažādas idejas, plāni un norunas, kuras jau no septembra beigām košļājāt un pārcilājāt, tagad būs skaudri tieši un nepastarpināti saprotamas. Viss nostāsies savās vietās, radot zināmu kārtību. Tiesa, mirklīgu, jo viss ir tik nepatstāvīgs un mainīgs, ka ilgi noturēt izpratnes sajūtu būs praktiski neiespējami. Laiks būtu ļoti pateicīgs atpūtai, hobijiem un skaistuma baudīšanai. Tomēr domas var grozīties tikai ap darbu. Pamazām atbrīvosies enerģijas un ir iespēja sākt kustināt savus ilgtermiņa plānus. Sākot no svētdienas, mierīgi, soli pa solītim, pamazām pieņemoties spēkā šī mēness jaudai. Kopā ar to jums atgriezīsies drosme uzdrošināties iziet ārpus ierastajiem rāmjiem un ticība saviem spēkiem.

Vēzis

Šajā nedēļā atlaidīsies lielie valgi, kuri jūsu profesionālos mērķus un ambīcijas pēdējos pāris mēnešos uzlika uz pauzes. Tas nenozīmē, ka tūlīt un tagad viss notiks fenomenālos ātrumos, tomēr, smagākais noteikti jau ir aiz muguras. Kopā ar to visu, jūs tiksiet skaidrībā paši ar sevi tādos jautājumos kā neapzināties zemapziņas bloki, pagātnes sāpes un pārdzīvojumi, no kuriem neapzināti izvairāties, pašpārmetumi, ar kuriem nēsājaties u.tml. Tēmas, kuras noēd lauvas tiesu jūsu enerģijas, neļaujot spert kvalitatīvus soļus pretī labākai nākotnei. Šonedēļ esiet drosmīgi atzīt savu vērtību un devumu pasaulei un tuvajiem. Jaunmēness var atnest ļoti dziļas un atbrīvojošas pārvērtības visos līmeņos.

Lauva

Šī laika lielākā vērtība būs saistīta ar dziļi personiskām pārdomām, sarunām un izjūtām. Ļoti liela vilkme būs pievērsties ģimenes locekļiem un mājas dzīvei. Šeit kā reiz iespēja tikt skaidrībā, kas notiek tuvinieku galvās, lai saprastu, mesties iekšā palīdzēt vai ļaut pašiem tikt galā. Skaistuma pasaule vēl joprojām dāvā jums iespēju iedvesmoties un pacelties virs ikdienas rūpēm un raizēm. Neatsakāties no iespējas būs skaistā vidē, radīt skaistumu vai pievērsties sava skaituma uzprišināšanai. Darba jomā vai ikdienas ritmā būs nogatavojušās pārmaiņas un lieli fundamentāli lēmumi, ar kuriem nēsājāties visu 2020. gadu. Jaunmēness dāvās drosmi pārmaiņas sākt no sevis, mainīt sevi un savus ieradumus.

Jaunava

Šajā laikā jums būs ļoti spēcīgs, izteikti analītisks, kritisks un arī pesimistisks prāts. Jūs varat pievērsties globālu vai kādu lielu procesu analīzei un shēmošanai. Neviena nepilnība, trūkums vai riska zona jums nepaslīdēs garām. Tomēr neaizraujieties, jo, lai arī cik faktoloģiski precīzi jūs apstrādātu informāciju, jums būs tendence izcelt jebkuras ieceres vājākās zonas, kā rezultātā varat paši norakt gana dzīvotspējīgas ieceres un plānus. Mīlestības un attiecību tēmā iespējami gana liktenīgi pagriezieni, pieņemti izšķiroši lēmumi. Gaidāmais jaunmēness atnesīs jaunas, nozīmīgas pazīšanās, iespējas paplašināt savu darbības zonu, kas palīdzēs daudz nepastarpinātāk izpaust savu individualitāti.

Svari

Jums pats svarīgākais būs atrast mierīgus risinājumus. Jūs tieksities pēc skaistuma, un lieliem ideāliem, un apzināti izvairīsities no visa agresīvā, neglītā un konfliktējošā. Iespējami palieli tēriņi uz nekustamo īpašumu vai ģimenes locekļiem. Var tikt pieņemti svarīgi lēmumi par pārcelšanos. Bez tam, zināmi attiecību negludumi vēl joprojām liks par sevi manīt. Tieši jaunmēness atnesīs ļoti spēcīgu vēlmi kaut ko būtiski mainīt attiecību, pašvērtības un/vai naudas pelnīšanas jomā. Tas pastiprinās vēlmi pēc spilgtām un intensīvām emocijām un jūtu izpausmēm, un, ja ļausiet savā jūtām un emocijām ņemt virsroku, izteikti kardināla attieksme pret partneri: Visu vai neko! Tūlīt – vai nekad! Ja ne tu – tad būs cits!

Skorpions

Jums šī nedēļa ar tās aizsākto mēness ciklu būs ļoti svarīgs pārejas punkts. Iekšējā cīņa ar sevi, vai pārneses ceļā ar kādu cilvēku, kārtību vai sabiedrības grupu, tagad pamazām radīs iespēju izpausties daudz konstruktīvākā veidā. Analītiskais un kritiskais prāts spēs salikt visus punktiņus uz “i” un pabeigt no septembra ilgušo mentālo “ņemšanos” par kādu tēmu. Jūs ļoti skaudri izpratīsies un nodalīsiet vajadzīgos cilvēkus no nevajadzīgajiem, patiesību no maldiem, pašmotivāciju no manipulācijas mehānismiem. Jaunmēness jums iedos ļoti spēcīgu un visaptverošu impulsu pārdzimt jaunā kvalitātē, mainot to, ar ko jūs līdz šim sevi bijāt ļoti stipri identificējuši, atmetot nokalpojušās lomas.

Strēlnieks

Šai nedēļai ir potenciāls pilnībā pārslēgt jūs visa gada garumā nobriedušā pašvērtības, jūsu galveno resursu, talantu izpausmes un naudas pelnīšanas jomā. Jūsos var notikt svarīga nofiksēšanās savā jaunajā iekšējā kārtībā un pārliecībā. Dziļās pārdomas, mētāšanās no vienas galējības otrā, nedrošība un nepārliecinātība, kaut kur vēl uznirs, bet to jūs zināsiet tikai paši, apkārtējiem tas paliks neredzams. No šejienes arī apkārtējo neizpratne par jūsu paškritiku un sevis šaustīšanu. Iestrēgušās tēmas saistībā ar jūsu radošo pašizpausmi beidzot, lai arī gandrīz vēl nemanāmi, no 14. novembra sāks atraisīties. Jaunmēness atnesīs jums jaunu pārliecības un vērtību sistēmu, kā arī spēku smelties iekšējā motivācijā.

Mežāzis

Šī jums būs ļoti svarīga nedēļa, kurā varbūt uzskatāmi, bet varbūt vairāk intuitīvi, būs apjaušams galvenais dzīves pagrieziens, atslēgas lēmums, uz kuru jūs dzīve virzīja nu jau praktiski pēdējo trīs gadu garumā. Iekšēji jūs būsiet gatavi mainīties vairāk nekā nekad - mainīties kā personība, kura ir formējusies kā zināms priekšstatu un tēlu kopums, ko jūs vislabprātāk apzināti demonstrējat pasaulei un kas līdz šim ir veidojis jūsu pašidentitāti. Šādā noskaņojumā jūs varat pārskatīt nu jau pāris mēnešu garumā ilgušās pārdomas par saviem ilgtermiņa plāniem un to, kur jūs savu dzīvi vēlaties virzīt kopumā. Jaunmēness jums atnesīs vajadzīgo ticību saviem spēkiem un degsmi mainīties nākotnes plānu vārdā.

Ūdensvīrs

Kā pacelties virs ikdienas un kaut ko lielu un svarīgu izdarīt, ar smagiem pienākumu vai baiļu pielietiem zābakiem kājās? Jūs meklēsiet atbildes un risinājumus. Iekšēji tieši šonedēļ jūs varēsiet sajust, ka kaut kam svarīgam beidzot esat nobrieduši, sajutīsiet iekšējo gatavību mainīties un beidzot iziet no savas zemapziņas labirinta radītā apjukuma. No septembra beigām risinātie dzīves virziena un mērķa meklējumi noslēgsies, kā saliekot pēdējos puzles gabaliņus pa vietām. Līdz ar veco mēnesi būtu ieteicams atvadīties no neproduktīvām pārliecībām, idejām vai konceptiem, pieejiet visam vienkāršāk. Jaunmēness jums dāvās degsmi riskēt karjeras, ambīciju vai lielo dzīves mērķu sasniegšanas vārdā.

Zivis

Šī būs ļoti svarīga nedēļa, kura būs kā prelūdija turpmākā mēneša vai pat ilgāka perioda notikumiem. No vienas puses jūsu ilgtermiņa plāni būs sasnieguši savu kritiskās pārejas punktu, kad jūs varat atteikties no kādas neproduktīvas nodarbes, lai atbrīvotu vietu un resursus kaut kam efektīvākam vai jēgpilnākam. No otras puses, arī pēdējo mēnešu pārrunas un pārdomas par to, kā lietām būtu jābūt, beidzot būs gatavas vainagoties konkrētos vārdos un konceptos. Pāri visam vēl valdīs diezgan drosmīgs un iedvesmas pilns noskaņojums, kas jūs var kā vilnis pilnībā pārņemt ceļot, vadot un virzot. Tieši ar jaunmēnesi būs lielākas iespējas daudz produktīvāk manifestēt jūsu ideālus pilnā apmērā dzīvē.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru