acorns 5646979 1280Priekšā ir salīdzinoši mierīga nedēļa. Iepriecinoši jaunumi visiem rosīgajiem un aktīvajiem, no 3. novembra noslēdzas kārtējais retrogradā Merkūra periods. Tas nozīmē, ka viens no lielajiem lietišķo aktivitāti bremzējošajiem faktoriem, pamazām sāks atlaist savu tvērienu. Otrs “lielais” bremzētājs atlaidīsies tikai 14. novembrī. Tā kā soli pa solītim, sāksiet sajust, ka lietas tomēr notiek un, ka var un arī vajag turpināt darboties.

Neskatoties uz to, nedēļas pirmajā pusē vēl var būt jūtams zināms apjukums, dezinformētība un no šejienes arī minstināšanās atsevišķu jautājumu risināšanā.

6. novembra vakars un nakts uz 7. novembri būs emocionāla un nemierīga. Iespējams saistībā ar jauniem valdības vai citu oficiālo instanču lēmumiem vai sniegto informāciju. Lai arī ne viegli, tiks meklēti kādi kompromisi un samiernieciski scenāriji kā valstiskā mērogā, tā arī iekšēji, lai rastu veidu kā nomierināt uzbangotās emocijas. Pozitīvā veidā – laba filma, liriska mūzika, meditācijas, muzicēšana, iedziļināšanās savā pasaulē. Destruktīvie scenāriji – tiks meklēti veidi kā aizbēgt no realitātes – ar alkoholu vai citu vielu palīdzību.

Nedēļas izskaņā savu uzmanību prasīs partnerattiecības. Stāsts, ka pretmeti pievelkas, tagad būs jāpārbauda reālajā dzīvē. Pieredzē izzināt, kā ir būt kopā ar pilnīgi pretēju cilvēku, vienlaicīgi nenoniecinot un nepazaudējot sevi, tāpat arī otru nenospiežot.

Kopējais astroloģiskais fons vēl joprojām vedina uz fundamentālām un diezgan kardinālām dzīves izmaiņām, vismaz ieskicēt lielās pārmaiņas nākotnē. Tomēr steiga un galēja, neatgriezeniska rīcība vēl joprojām nebūtu rekomendējama. Bez tam, fonā virmos gana daudz miermīlīgas un samierinošas enerģijas, kuras motivēs rast sabalansētus risinājumus un veikt samērīgas izvēles.

Lai izdodas!

Auns

Nedēļa, kurā jums būs jāturpina turēt buru – ne par ātru, ne par lēnu, ne gluži ar spēku un arī ne ar glaimiem, jums būs jāatrod tāds zelta vidusceļš, kurā jūs nekrītat kādā no šīm galējībām. Šonedēļ beidzot var izdoties pieņemt lēmumu, saņemt oficiālu atbildi vai atrisināt kādu pasmagu birokrātisku jautājumu. Partnerattiecībām ir iespēja izkustēties no sastinguma punkta, laba iespēja izrunāties un patiesi saprast vai vismaz pieņemt otra atšķirīgumu. Pieaugs jūsu gatavība riskēt un arī mainīties pašiem. Uzmanieties no iekšējās agresivitātes, kas var izpausties neiecietībā un aizkaitināmībā, tā var kļūt par darvas pilienu medus mucā, kas sabojā visu. Vēlama aktīvā atpūta vienatnē vai ar partneri.

Vērsis

Pamazām aprims pilnmēneša radītā pārmaiņu enerģija, kura jūs testēja uz spēju nepieķerties. Ar katru nākamo nedēļas dienu jūs jutīsities aizvien labāk un harmoniskāk. Skaistums tomēr izglābs pasauli un šī pārliecība jūs spēj ļoti stiprināt. Tādēļ jūs vairāk pievērsīsities uzlabotu savas veselības, izskata vai fiziskās labsajūtas uzlabošanai. Tāpat arī rūpēsities par savas vides komfortu un estētiku. Darba jomā parādīsies lielāka skaidrība kā tālāk risināt un darīt lietas, iespējams tas būs saistīts ar kādiem oficiāliem paziņojumiem, vai arī pašu pieņemto lēmumu rezultāts. Attiecību tēmā vēl joprojām nebūs iespējams pilnībā atslābināties, patstāvīgi būs jāpiedomā pie vārdiem un jāmācās uztvert otru vairāk caur sirdi.

Dvīnis

Jums var būt sajūta, ka tiek atsietas rokas. Beidzot jūs varat darīt lietas jums ierastā ātrumā. Jums radīsies iespaids, ka arī apkārtējie (vai arī jūs paši) beidz uzvesties kā apdullušas mušas, kuras pašas neapzinās ko dara, radot tikai lielu troksni, stresu un haosu. Visā tiks meklēts kāds pozitīvisma stars vai cerības piliens. No šīs nedēļas ir iespējams sākt virzīties arī jauno tēmu un sfēru virzienā. Visi iestrēgušie dokumenti, pusnorunātās tikšanās pamazām sāks kustēties un visā atsāksies jau daudz veselīgāka un saprotamāka dinamika. Lai arī būs jāpieiet sistemātiski, lietišķi un visās nozīmes “pareizi” pie jebkura jautājuma risināšanas. Labs laiks atpūtai, izklaidēm, hobijiem un draudzīgām kopā būšanām.

Vēzis

Šī būs savā ziņā tāda kā pārejas nedēļa, kurā varat būt salīdzinoši lielākā harmonijā paši ar sevi. Tomēr izaicinošs pavērsiens var būt tieši 6. novembrī vai naktī uz 7., kad var tikt saņemtas jaunas ziņas, kad atkal jums var nepatikt tas kā lietas notiek pasaulē, vai ko apkārtējā pasaule no jums sagaida. Īsts iekšējais cīniņš un emocionāls bunts pret jebkādu spiedienu, jauniem noteikumiem vai prasībām attiecībā uz jūsu personu. Tomēr tiekot galā ar šīm pretrunām, tālāk jau daudz vieglāk būs pārslēgties uz dzīves gaišākajām notīm. Pastiprināsies intuīcija, cerība un lielās vīzijas izjūta un tas savukārt var palīdzēs jums pilnībā pārslēgties no dzīves pabērna uz savas dzīves saimnieka pozīciju. Lai izdodas!

Lauva

Lai arī iekšēji jūs varat būt nedaudz rezervētāki un distancētāki no apkārtējās pasaules kā citām kārtām, tomēr šonedēļ lietas var sakrist tā, ka jums sanāks būt diezgan sociāli aktīviem. Iespējamas jaunas iepazīšanās, kā arī atkalredzēšanās ar senām paziņām, ne tikai pašu priekam, bet arī darba vajadzībām. Daudz sarunas, pārdomas, izrunātas stratēģijas, kuras jums var palīdzēt pašiem noformulēt savu nostāju un piegājienu tālākajām gaitām. Pamazām noskaņojoties lielākām ikdienas pienākumu un rutīnas izmaiņām. Visnoslēgtākās un nemīļākās dienas būs 5. un 6. novembris, bet jau tūlīt ar sestdienu jūs ar jaunu radošo sparu, plašu žestu un entuziasmu nodosities nedēļas nogales plāniem.

Jaunava

Visas ieķērušās vai iekavētās lietas beidzot sāks atkal kustēties. Daudzi jautājumi pie kuriem esat strādājuši nu jau vismaz mēnesi, šonedēļ ieies savā finiša taisnē. Pieņemsiet lēmumus, izteiksiet savu verdiktu, spersiet noteiktus soļus, arī ārējie apstākļi vairs neatstās uz jums tik lielu iespaidu, tādejādi netraucējot jums paveikt iecerēto. Labs laiks, lai sakārtotu birokrātiskos un juridiskos dokumentus, ja ir šāda aktualitāte, neko neatlieciet. Tāpat jūs beidzot varat pabeigt savu izpēti un būt gatavi kādam palielākam pirkumam. Iespējami papildus naudas izdevumi uz bērniem. Nedēļas otrā pusē varēsiet smelties iedvesmu partnerattiecībās, labs laiks kopējām izklaidēm un atpūtai.

Svari

Skaistajiem pieder pasaule. Taisnība vai nē, bet šāda attieksme jums noteikti palīdzēs justies labāk. Šobrīd vispār rūpes par savu ārējo izskatu jums ir ļoti augstā vietā, tādēļ nenovērtējiet par zemu tam veltīto papildus minūti. Jūs varat diezgan jūtīgi reaģēt uz nesaņemtu komplimentu, tādēļ, ja partneris nepamana šīs izmaiņas, runājiet tieši un konkrēti. Diplomātija un viss tas, kā ir “pareizi”, ētiski un sabiedrībā pieņemts arī būs jūsu prioritāšu augšgalā. Tādēļ, jūs dusmosities un meklēsiet risinājumus saskaroties ar netaisnībām un nepareizībām. Labs laiks birokrātisko un juridisko jautājumi risināšanai. Iespējams būs jāpieņem kāds svarīgs lēmums, kas ir tiks komplicēts, ka nepārtraukti to atliksiet.

Skorpions

Dziļākās pārdomas un sarežģītākie koncepti pie kuriem jūs strādājāt vismaz mēnesi, nu būs gatavas izšķilties konkrētās ideju pērlēs un atziņās, kuras liksiet par pamatu tālāko mēnešu aktivitāšu plāniem. Visi slepenie nodomi un plāni beidzot būs sasnieguši savu kulminācijas punktu un prasīsies izpausties konkrētos vārdos un darbos. Tāpat, ja jums ir kāda slepena aizraušanās vai dēka, tad uz nedēļas otro pusi arī šajā tēmā viss vairs nebūs tik vienkārši kā sākotnēji cerēts. Ar katru nākamo nedēļas dienu pastiprināsies jūsu intuitīvi uztverošā pasaules prizma, kā arī iedvesma, drosme un kārdinājums veikt kādas nozīmīgas dzīves izmaiņas. Pieaugs entuziasms un pārliecība, ka jums viss ir pa spēkam.

Strēlnieks

Šajā nedēļā vajadzētu pilnībā izkristalizēties jūsu ilgtermiņa plāniem, sevišķi tiem, kuri ir saistīti ar jūsu talantu un prasmju maksimālu izpaušanu, lai varētu dzīvot daudz pārtikušāku dzīvi kā līdz šim. Šobrīd jūs varat likt lielāku akcentu uz iecerēto darbību oficiālo un birokrātisko segumu, pilnībā izprotot, kādi dokumenti, atļaujas, apliecinājumi vai likumdošanas prasības jums būs jāievēro. Iespējami kādi instanču paziņojumi, kas liks vēl piekoriģēt iecerēto. Pacietībai vēl joprojām būs liela vieta ikdienā un darbā pie nākotnes plāniem. Šis var būt labs laiks, lai apciemotu draugus un pavadītu laiku sirsnīgās sarunās. Tāpat arī iespējama kāda romantiska aizraušanās vai arī nodošanās agrākam hobijam.

Mežāzis

Profesionālajā jomā atsāksies aktīvāka lietu virzība un no vietas var izkustēties kāds birokrātijā iestrēdzis jautājums. Labs vai slikts lēmums, tam vairs nebūs tik liela nozīmē, kā faktam, kad ir vismaz skaidrs ar ko tālāk rēķināties. Iespējamas uzstāšanās vai publicitāte. Svarīgi, lai fakti būtu pārbaudīti un, lai jūs spētu uzņemties atbildību par saviem vārdiem arī nākotnē. Bez tā visa, iespējamas arī kādas svarīgas pārrunas ar esošo vai potenciālo darba devēju. Savu ticību un pārliecību sev un saviem spēkiem smelsities draugos un ļoti personīgās iekšējās sajūtās un atziņās. Jūs ļoti strauji tuvojaties tam punktam, kad jūs nometīsiet pagātnes ēnas un atļausiet sev dzīvot un elpot daudz brīvāk.

Ūdensvīrs

Šī nedēļa būtu ļoti piemērota, lai nodotos kaut kam interesantam, iedvesmojošam un ārpus jūsu ikdienības. Šeit var noderēt kāda laba grāmata, kāds izbrauciens vai apmācības. Svarīgākais būtu gūt jaunus iespaidus un sasmelties iedvesmu jaunas dzīves stratēģijas veidošanai. Noderēs arī personiskas sarunas ar kādu skolotāju vai vienkārši viedu cilvēku. Šonedēļ, sevišķi jau uz nedēļas nogali, vajadzētu aprimt sajūtai, ka jūs stāvat uz vietas, ka nekas nenotiek vai ka esat patstāvīgā gaidīšanas režīmā. Viss notiek, tikai ne tādā veidā un ne tuvu tādā ātrumā kā tieši jūs to vēlētos. Jūsu jaunie – vecie profesionālie mērķi kļūst labāk identificējami un tādēļ arī daudz realizējamāki. Koncentrējieties uz lielo bildi.

Zivis

Jums šis ir salīdzinoši labs laiks, kad ar katru nedēļas dienu aizvien vairāk pieaugs jūsu intuitīvā pasaules uztvere un pastiprināsies smalkā sajūtu pasaule. Tā iespaidā atvērsies radošums, iedvesma, gatavība spert drosmīgus soļus nezināmajā, citiem vārdiem, būsiet apveltīti ar ticību sev un savam spēkam. Gadījumā, ja tomēr aizklīstat kādās neomās, tad jāuzmanās no visa tā, kas veicina kādu neveselīgu atkarību, savukārt pārslēgties jums palīdzēs laba mūzika, meditācija, skaistuma pasaule, kā arī vieda cilvēka padoms. Naudas lietās jūs tagad nebūsiet gatavi būt ne taupīgi, ne pacietīgi, ne uzmanīgi. Iespējams ieguldīsities kādā vismaz mēnesi pētītā, pārdomātā vai notestētā iecerē.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru