milky way 1023340 1920Mēness sākas ar apzinātās izpausmes un emocionālās sajūtas vienotību, ka šo mēness ir jāizstrādā praktisks rīcības plāns, jāizvirza praktiski mērķi.

Mēnesis būs raksturīgs ar to, ka mēs intensīvi pārskatīsim jau paveikto, pārdomāsim, analizēsim un apzināsimies. Mēs spēsim atmest savus stereotipus, atklāt dvēseles dzīlēs mītošās bailes un panākt, ka tās vairs nediktē un nedominē tajā, ko mēs izvēlamies par savu dzīves kursu.

Daudz domas un uzmanības veltīsim tieši naudas jautājumiem. Otrs uzmanību saistošais faktors būs mūsu prioritātes. Šajā laikā ir brīnišķīga iespēja ieviest tajās skaidrību - salikt visu pa plauktiņiem un sastrukturēt. Šeit mums labs padomdevējs būs mūsu sajūtas un intuīcija. Pats svarīgākais ir, ka mēs ne tikai tiksim skaidrībā, bet arī nebaidīsimies atzīt kļūdas un būsim gatavi tās izlabot.

Šo mēness mūs var pārņemt iekšējs nemiers un spriedze, kas rodas no pārāk lielas vēlmes izdabāt citu cilvēku viedokļiem. Šīs sajūtas mums palīdzēs sadzirdēt pašiem savu iekšējo patiesību un burtiski izspiedīs vajadzīgo transformāciju un mērķu pārskatīšanu.

Lai arī var rasties sajūta, ka paredzētās ieceres šobrīd ir jādala ar 10, bet tas ir ar nolūku identificēt nākamos reālos soļus. Savādāk skatoties uz desmitgades mērķiem mēs tikai apdulluši stāvam uz vietas.  

 

Īpašie datumi:

  • Visu periodu – dvēseliskās pieredzes un uzdevumu praktiska formulēšana. Galvenie akcenti - 13./14.01.2016 tiks izgaismots vajadzīgais virziens un 27./28.01.2016 var gaidīt emocionālus pavērsienus.
  • Visu periodu – būs labvēlīgs laiks iekšējo pagātnes ievainojumu/brūču dziedināšanā, īpaši 14.01.2016.
  • 20.01.-01.02.2016 raksim no savām zemapziņas dzīlēm ārā visu, kas ir sastāvējies, stīvs, nekustīgs un iestagnējis. Veidojas jauna izpratne.
  • 1.-5.02.2016 rīkojamies saskaņā ar jauno izpratni. Transformējamies. Ļoti izlēmīgi rīkojamies.
  • 4./5.02.2016 ļoti emocionāls, intensīvs, kaismīgs periods. Transformācija caur kaislību vai dziļām emocijām.
  • 5./6.02.2016 izvērtējam, ko esam sadarījuši.

 

 

 

Pievienot komentāru