trees 1789120 1280Attīstība jaunu zināšanu vārdā no 17. līdz 29. oktobrim

Šis laika vilnis iznesīs jaunā līmenī iepriekšējos mēnešos pieredzēto. Mūsos dominēs nepārvarama tiecība savā pasaulē un apziņā augt un attīstīties. Viss kustēsies un mainīsies un arī mūsos pieaugs spēks un pārliecība, ka ir kaut kas jādara. Tikai nesajauciet to ar ārēji skaļiem notikumiem un fanfarām, šī laika enerģija vairāk vedina mūs iekrist sevī, atvērt durvis uz savu iekšpasauli, augt savā apziņā. Šajā ceļā laba vaduguns būs kāda harizmātiska personība, mentors vai skolotājs.

Mīlestība maina visuno 30. oktobra līdz 11. novembrim

Kas tu esi? Kāpēc tu esi? No kurienes tu nāc un uz kurieni tu virzies? Tie nav tikai filozofiski jautājumi, bet liek padomāt par pašu svarīgāko, par to būtības sēklu mūsos, kura kā lāpa deg visās mūsu dzīves stundās. Tiekšanās mīlēt un tik mīlētam ir tik dabiska, kā elpot. Šis laiks atgādinās, ka mīlestība ir darbības vārds un prasa konkrētas izpausmes formas, bet pati motivācija izpaust sevi caur mīlestību rodas no dievišķā pieredzes mūsos, kas kā silts saules stars mūs vilina vismaz mēģināt.

Īsākais ceļš! no 12. līdz 24. novembrim

Kas ir īsākais ceļš uz to, ko tu vēlies? Tu meklēsi maģiju un brīnumus, draugu atbalstu un palīdzību, meklēsi grāmatās un jautāsi speciālistiem, bet izrādīsies, ka īsākais ceļš ir tevī. Atslēga uz jebkuru manifestāciju slēpjas tajā, ka tu zini ko tu patiesi gribi, tu nosauc to vārdā un tu sajūti kā tevī viss vibrē no vēlmes gūt rezultātus. Tikai ar šādu iekšējo saturu izrādās, ka brīnumi notiek un tu tiešām vari visu.

Pārkausēt sevi jaunā lomā no 25. novembra līdz 7. decembrim

Tiecoties pēc zvaigznēm, tev nāksies sadedzināt visus tos ego slāņus, kas sākotnēji tevi motivēja vispār izkustēties no vietas. Pāri paliks tikai pati esence – gaiša, silta, pulsējoša un magnētiski pievilcīga. Vēl viena kauja ir noslēgusies, lai atgūtu mazu pilienu savas dvēseles.

 

 

Autore astropsiholoģe Jana Reķe

Satavots un publicēts speciāli žurnālam Spīgana, sadaļa Skatpunkti, 6. lpp.

©Spīgana Nr.7, Oktobris/Novembris'2020

©Latvijas Mēdiji

Pievienot komentāru