hut 2017964 1280Turpinās periods, kad neskatoties un jaunu un pieaugošu mēnesi, kopējās astroloģiskais fons ir stipri bremzējošs. Laiks nav piemērots jaunu lietu sākumam, drīzāk izslīpēt, iedziļināties, pabeigt vai piestrādāt pie kvalitātes tajās tēmās un jautājumos, kas jau norisinās jūsu dzīvēs.

Laiks būtu piemērots pagātnes sakārtošanai vai pārpakošanai tā, lai atmiņas par citiem laikiem vairs neietekmētu jūsu noskaņojumu un pašsajūtu. Līdz ar to, jūsu dzīvēs var atgriezties kāds cilvēks vai jūs varat saskarties ar situāciju, kas ļoti spēcīgi atsauks atmiņā kādu pagātnes stāstu, tikai šoreiz, lai to spētu apzināti atlaist.

Ikdienas mazie pienākumi piešķirs jūsu dzīvei jēgpilnu kursu. Tādi kā kārtības uzturēšana mājās, gardas maltītes pagatavošana, arī dažādi lietu sakārtošanas jautājumi darbā, kā inventarizācija, dokumenti, kā arī kļūdu meklēšana sistēmās un plānos palīdzēs justies gana noderīgiem.

Klāt esošs būs īsts pētnieka un izmeklētāja gars, ļoti daudzi iedziļināsies globālajos procesos un mēģinās aizrakties līdz patiesībai. Iespējams, ka publiskajā telpā tuvākajās nedēļās parādīsies aizvien vairāk atmaskojošo kailās patiesības stāstu, kas var būt arī neglīti un šokējoši.

23. oktobrī Saulīte no harmoniju un taisnīgumu mīlošajiem Svariem, pāries pie skaudri drosmīgajiem un spēcīgas izjūtas mīlošajiem Skorpioniem. Pastiprinot gatavību pieņemt realitāti un mainīties līdzi laikam.

25. un 26. oktobrī sāks formēties jaunas mentālās programmas, izpratnes un faktu kombinācijas, kuras būs par pamatu tām domām un jēgai ar kuru dzīvosiet vismaz līdz decembra viducim.

Kopumā, šajā nedēļā jūsu personiskais “dievs” vai “velns” slēpsies ļoti smalkās niansēs un sīkumos. Tādēļ nenovērtējiet par zemu labu miegu, veselīgas maltītes, sirsnīgas sarunas un visu to, kas ir vajadzīgs, lai jūs fiziski justos labi. Vislielākais nedēļas izaicinājums – spēt palikt pozitīvi konstruktīviem.

Lai izdodas!

Auns

Šonedēļ visieteicamākais būtu pievērsties pašiem piņķerīgākajiem un vissenāk atliktajiem ikdienas darbiem un pienākumiem. Šis ir labs laiks laik knibinātos ap kādiem sīkumiem, sevišķi, ja tas ir saistīts ar remontu, pārtaisīšanu, kļūdu meklēšanu, pārveidošanu, pārkātošanu, labošanu utml. darbiņiem. Ja jums ir saistība ar valsts institūcijām, jums ir konkrēts mērķis vai uzticēta atbildības zona, tad paturiet prātā sīkumu lielo nozīmi kopējā bildē. Šobrīd, kurš uzmanīgāk un skrupulozāk darbosies, tas tālāk tiks. No 23. oktobra aptuveni mēneša garumā jums par prioritāti kļūs konstruktīvo pārmaiņu meklējumi. Jūs kā detektīvs un sapieris taustīsiet un meklēsiet gana drošas takas pa kurām virzīties tālāk.

Vērsis

Neskatoties uz kopējo fonu, tieši Vēršiem šī var būt gana laba nedēļa. Šobrīd lielu akcentu būs jāliek uz praktiski izmērāmām, fiziski un materiāli konkrētām izvēlēm un jautājumiem. Mazāk runājiet, sapņojiet, meklējiet “īstās sajūtas”, iedvesmu, bet drīzāk palutiniet savu ķermeni ar gardu maltīti, masāžu, pastaigu pa mežu utml. Citiem vārdiem, zīle rokā darbosies labāk, nekā mednis kokā. Tieši konkrētība tajā ko vēlaties, sniegs iespēju arī jums to sev sarūpēt. No piektdienas, aptuveni mēneša garumā, par jūsu dzīves prioritāti kļūs partnerattiecības. Tajās būs ļoti daudz kas jāizrunā un jāpārrunā. Var tikt uzceltas senas dvēseles sāpes un ievainojumi, tikai tagad, lai tos apzinātos un sadziedētu.

Dvīnis

Šonedēļ jūs vislabprātāk pavadītu laiku mājās, savējo vidū. Šeit jūs spēsiet atpūsties, atjaunot savus spēkus un distancēties no apkārtējās pasaules trauksmainības un negācijām. Tāpat, ja ir iespējams, šis būtu piemērots laiks atvaļinājumam, jo kopumā periods nebūs diez ko produktīvs. Tomēr, ja tas nav iespējams, tad gana ražīgs var izrādīties darbs ar iestrēgušajiem, skrupulozi piņķerīgajiem pienākumiem, kurus citkārt jūs atlikt uz gana tālu nākotni. Tāpat ieteicams ievākt informāciju un analizēt faktus saistībā ar kādiem potenciālajiem darbības virzieniem nākotnē. Ļoti destruktīvi šīs enerģijas var izpausties, ja sāksiet meklēt sev veselības problēmas vai pašrocīgi diagnosticēt sevi.

Vēzis

Šīs nedēļas noskaņojums veidosies no tā, kā jūs protat tikt galā ar apkārtējo cilvēku, bet jo sevišķi, pašu tuvāko, izvirzīto pienākumu un prasību sarakstu jeb izdarīto spiedienu uz jums. Ja pratīsies saglabāt veselīgu egoismu un centru sevī, gaidāma mierīga nedēļa. Savukārt, ja šajā tēmā vēl ir kur augt un tiekties, tad nedēļa var izvērsties diezgan smagnēja, kad tā vien gribēsiet ierauties savā čauliņā un nelīst no turienes ārā. Sevišķi testējošas būs trešdiena un ceturtdiena. Līdz ar Saulītes ieiešanu Skorpionos, palielināsies jūsu jūtīgums un intuitīvā pasaules uztvere. Pagātnes stāsti, jūtas un pārdzīvojumi viļņos jūs var ieraut senos stāstos, lai no tiem atraisītos, smeltos spēku pārmaiņām vai atjaunotu ticību sev.

Lauva

Nedēļas griezumā viens no aktuālākajiem jautājumiem būs nauda vai arī tas, cik kopumā jūs par savu darbu saņemat. Ja nedēļas sākums var būt salīdzinoši optimistisks un jūs varat atļauties finansēs pat zināmu vaļību, tad jau uz nedēļas otru pusi var iestāties otra galējība, kad jūs sākat stingri kontrolēt kad, kur un cik izdodat. Tāpat arī, ja alga jums ir atkarīga no padarītā darba, tad apzināti darīsiet vairāk, ar mērķi arī vairāk saņemt. Tomēr visas jūsu domas būs par mājām un pie mājiniekiem, mēģinot saprast kā tālāk būtu labāk. No 23. oktobra jūs aptuveni mēnesi ne tikai domāsiet par mājas jautājumiem, bet arī apzināti liksiet uz to galveno fokusu. Iespējams pabeigt remontus, izrunāt pārpratumus un noregulēt attiecības.

Jaunava

Nedēļa solās būt gana rosīga un produktīva. Jūs aktīvi pievērsīsities skaistuma uzturēšanas kūrēm, lai arī ko tas jums personiski nozīmētu. Tāpat arī apzināti koncentrēsities uz kādām izklaidēm, lai uzlabotu savu omu un pašsajūtu. Ļoti labprāt atjaunosiet kontaktu ar senām paziņām, sarakstoties, sazvanoties vai tiekoties klātienē. Kāda sena mīlestība var atgādināt par sevi, mudinot jūs pakavēties atmiņas un atkārtoti pārskatīt savu attieksmi pret otru. Piektdien, līdz ar Skorpiona laika sākumu jūs daudz lielāku vērību pievērsīsiet runātajam un rakstītajam vārdam. Iespējams analizēsiet katru burtu un komatu, meklējot sev pieņemamu patiesību. Svētdienas domas atstās spēcīgu ietekmi uz jūsu noskaņojumu līdz pat decembrim.

Svari

Pēdējie Svaru zīmes izskaņas jubilāri vēl sagaidīs savas dzimšanas dienas un jau no 23. oktobra nodos stafeti Skorpioniem. Jums šis laiks turpina aktualizēt pašvērtējumu un potenciāli no tā izrietošo drosmi veidot savu dzīvi tā, kā to vēlaties jūs, nevis otrā pusīte, bērni vai kā būtu sabiedrībā pieņemts. Visas sociālās pareizības šobrīd jums griezīsies ausīs, radot vēlmi protestēt un buntoties pret jebkādu spiedienu uz jums no malas. Salīdzinoši vērtīga un ļoti produktīva var izvērsties nedēļa, ja jūs labi atpūtīsities, dosiet laiku un sev, vai mierīgi rosīsities pa mājām. Iespējams, papildus pievēršoties mājas labiekārtošanai vai organizējot kvalitatīvu laika pavadīšanu visai ģimenei kopā.

Skorpions

Ja kaut ko darīt, tad ar vērienu. Ja rakt, tad dziļi. Ja lidot, tad augstu. Nemīlat jūs pustoņus un puspatiesības. Tādēļ vispārējo konspirācijas teoriju un informācijas jūklī tieši jums ir vislielākās iespējas aizrakties līdz patiesībai, atklāt smalkās stīgas, ar kuru palīdzību tiek ietekmētas cilvēku masas. Jūs arī neklusēsiet, visticamāk, izmantojot sev pieejamos resursus, lai atklātu kailo patiesību visiem, vai vismaz to kā jūs to redzat. No 23. oktobra sākas jūsu laiks, kad atzīmēsiet sava individuālā gada sākumu. Šoreiz tas būs par pagātnes pieredzes un zināšanu integrēšanu savas nākotnes pīlāros, atkārtoti atskatoties, pārvērtējot un atsijājot graudus no sēnalām, vērtīgo no nebūtiskā.

Strēlnieks

Profesionālās darbības ziņā nedēļa var izvērsties tīri pozitīvi konstruktīva, kad varat gūt redzamus rezultātus vai panākumus tam darbam, pie kura apzināti un mērķtiecīgi strādājāt jau krietnu laiku iepriekš. Tādēļ šis noteikti nav laiks, kad noslēgties četrās sienās vai bēgt prom no sabiedrības. Tomēr sākot ar 23. oktobri šāda vēlme neapzināti var uznākt. Tādēļ noteikti ieplānojiet laiku sev, dziļām, pašizzinošām pārdomām un sarunām, kā arī sarūpējiet sev iespēju paplašināt savas apziņas horizontus un gūt jaunus iespaidus. Šajā nedēļā jums jābūt gataviem atbildēt uz jautājumiem par naudu un savu cenu. Ja piemitīs veselīga pašapziņa, spēsiet saskatīt iespējas tur, kur citi redz tikai strupceļu.

Mežāzis

Gaidāma salīdzinoši konstruktīva nedēļa, ja nemēģināsiet iekustināt fundamentāli jaunas tēmas un jautājumus. Nedēļas sākumā valdīs lielāks optimisms vai vienkārši nebūs noskaņojums strādāt, bet jau ar trešdienu pienākuma apziņa un atbildības izjūta ņems virsroku un pārvērtīs jūs par visnotaļ efektīvu būtni. Ļoti svarīgi it visā būs cītīgi piestrādāt pie smalkākajām detaļām un niansēm, vienlaicīgi neaizmirstot par lielo bildi, kāpēc jūs vispār to darāt? No 23. oktobra jūs vairāk pievērsīsities ilgtermiņā jautājumiem, kā arī daudz vairāk laika pavadīsiet ar draugiem, dziļās, pat karstās sarunās par pasaules, politikas vai savas dzīves likumsakarībām, caur to mēģinot saprast pašiem sevi un savu lomu.

Ūdensvīrs

No jums nedēļa prasīs diezgan piezemētas un pat ļoti konkrētas izpausmes, kā piemēram, aiziet un atnest, pabarot, samīļot, nesteigties u.tml. Tas ne īpaši atbildīs jūsu garam, tādēļ arī nedēļa jums var neiet pie sirds. Tomēr, ja paturēsiet prātā, ka vismaz trīs nedēļas jums tiek dots laiks apdomāt, izanalizēt arī izmēģināt sevi netipiskākās izpausmēs, tad var atklāties, ka nedēļai nav ne vainas. Atbildes, kuras tiek gaidītas no kādām institūcijām vai autoritātēm, tik drīz vēl nesaņemsiet, vismaz ne gala atbildes. No 23. oktobra jūs vairāk pievērsīsities pašiem ambiciozākajiem un drosmīgākajiem mērķiem, bet arī tiem būs jābūt diezgan konkrētiem un visticamāk saistītiem ar ko jau pazīstamu.

Zivis

Šonedēļ jūs ļoti produktīvi varat strādāt uz nākotni, atkarībā no jūsu jomas - gatavojot, apzinot, darinot vai tml. Apzinieties, ka ļoti daudz kas no tā, ko jūs šobrīd darāt, nebūs gala variants un to vēl vajadzēs izslīpēt, uzlabot vai pielāgot. Nedēļas sākumā būs lielāka iespēja darboties uz iedvesmu un entuziasmu, gūstot arī gandarīju. Savukārt nedēļas beigās būs vairāk raksturīga pašdisciplīna un savākšanās, lai padarītu to, ko esat apņēmušies vai solījuši. Līdz ar Saulītes ieiešanu Skorpionos jums pastiprināsies intuitīvā un sajūtu pasaules uztvere. Jebkāda lēmuma pieņemšana tagad būs balstīta tikai uz to. Svētdien īpaši piedomājiet pie savas domu kvalitātes, jo tas atstās nospiedumus ilgtermiņā.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru