tree 5077020 1280Šīs nedēļas sākums būs izteikti piemērots mierīgai iesākto darbu pabeigšanai un atpūtai. Visticamāk, prāts, rokas un situācijas arī uz to vedinās.

No 14. oktobra līdz 3. novembrim būs tā dēvētais retrogradā Merkūra periods. Šoreiz tas veicinās ļoti spēcīgu iedziļināšanos sevī, savā iekšējā pasaulē, zemapziņas paternos un tajās aukliņās, aiz kurām līdz šim “citi” varēja jūs raustīt. Šis būs periods, kad raksiet ļoti dziļi, tādēļ, lai tas nepārvērstos par smagnēju darbu, kurā dominē viss tas, kas ar jums nav kārtībā, būtu jāmācās apzināti sevi pārslēgt uz pozitīvo un savu skatu pavērst arī uz nākotni. Ļoti efektīvs laiks darbam ar sevi.

Tās tēmas, kuras šī gada laikā ir beidzot izauklētas, un iespējams pagājušajā nedēļā apjaustas, šonedēļ var prasīties ietērp konkrētos vārdos, darbos un izpausmēs, bet nesteidziniet notikumus un neizdariet pāragrus spriedumus par sevi un savām iespējām. Šobrīd jums tiek dotas papildus trīs nedēļas, lai līdz galam apdomātu, sajustu, saprastu un arī notestētu, kas, kā un kad no šīs lielās ieceres varētu tikt realizēts.

Profesionālā jomā tas būs vairāk par informācijas ievākšanu, apstrādi un analīzi, lai sagatavotos jaunam etapam, kā arī jau iesākto projektu un darbu pabeigšanai.

16. oktobrī, pl.22:31, sāksies jauns mēness cikls Svaros. Tas būs par to, kā savu impulsu izpausties harmonizēt ar vides iespējām, pielāgojoties pašreizējā laika vajadzībām, tanī pat laikā, paliekot gana uzticīgiem sev un savai vēlmei realizēties. Šoreiz var teikt, ka viss mēness cikls būs vērsts drīzāk uz pagātnes noslēgšanu, sakārtošanu un piemērotu dienu jaunā sākumam īsti nebūs. Kā minēts, šis var būt labs sagatavošanās (ne uzsākšanas) laiks jaunajiem sākumiem – informatīvi, mentāli, dokumentāli, birokrātiski utml.

Lai izzinoši!

Auns

Nedēļa būs gana intensīva un izaicinoša, kad ik uz soļa nāksies piedomāt vai jūsu izpausmes ir gana nogludinātas un pielāgotas tam, ko vide, apstākļi vai otrs cilvēks no jums šobrīd prasa. Ja pie tā iepriekš nepiedomāsiet, ļoti iespējams apkārtējie to uztvers kā provokāciju, un jūs varat saskarsities ar skarbu kritiku, sastrīdēties vai saskarsities ar kādiem ierobežojumiem. Jo tuvāk nedēļas otrai pusei, jo lielāks akcents uz formālismu un birokrātisku “pareizību”. Retrogradā Merkūra ietekme mudinās pievērsties vai nu dziļai pašanalīzei, vai arī biznesīgu ieceru apdomāšanai un izsvēršanai. Savukārt gaidāmais jaunmēness vairāk akcentēs mijiedarbību ar partneri un nepieciešamību piedomāt pie sava tēla.

Vērsis

Jums šī nedēļa būs vairāk saistīta ar vēlmi būt noderīgiem. Iespējams liels akcents būs uz darbu un ikdienas pienākumiem. Tomēr pienākuma apziņa var stipri konfliktēt ar jūsu vēlmi arī atpūsties un veltīt laiku sev. Tādēļ, ja to savlaicīgi nenoregulēsiet, varat pat novest sevi līdz slimībai. Šeit liela nozīme būs nemaldināt pašiem sevi, ka kaut kas atrisināsies pats, bet pašiem ieplānot laiku un noorganizēt sev iespēju atpūsties. Retrogradais Merkūrs jums aktivizēs partnerattiecību jautājumus un mudinās atkārtoti meklēt jaunus ceļus kā rast attiecībās kopsaucējus un savstarpējās saskaņas punktus. Savukārt jaunmēness aicinās sakārtot savu ikdienu un slodzi, labākas nākotnes un veselības vārdā.

Dvīnis

Šis jums būs vairāk “pauzes” laiks. Domas neritināsies tik ātri un, galvenais, tik precīzi kā ierasts. Iespējami diezgan daudz pārpratumi komunikācijā un neprecizitāšu dēļ radītas problēmas. Runājot, solot, plānojot un rakstot, pārbaudiet vairākkārtīgi vai neesat kaut ko palaiduši garām. Tāpat, šajā laikā iespējama izteikta kavēšanās un bremzēšanās ar pasūtījumiem, piegādēm, apmaksām. Savukārt tīri tehniski – iespējamas ķibeles ar telefonu, datoru vai automašīnu. Tādēļ, labāk darboties nesteidzīgi, lai arī cik “ārkārtēja” no malas situācija izskatīsies, tā tāpat, visticamāk, vēl risināsies vairāku nedēļu garumā. Jaunmēness mudinās pievērsties bērniem, hobijiem un labai atpūtai.

Vēzis

Nedēļa būs vairāk piemērota mierīgai rosībai. Nedēļas sākums, vairāk kārtības un tīrības ieviešanai savā vidē un telpā. Ja ķeraties klāt ģenerālajai tīrīšanai, uzmanieties savā aizrautībā neizmest pārāk daudz, ja šaubieties, drīzāk vēl pieturiet pie sevis. Gaidāmais jaunmēness jums atnesīs ļoti spēcīgu vēlmi mainīt savas dzīves pamatus, galvenos akcentus. Tomēr nemēģiniet visas “revolūcijas” paveikt, izlemt un sadarīt neadekvāti īsā laikā. Dodiet sev laiku visu paveikt baudāmā tempā, droši rēķinoties ar laiku līdz pat novembra vidum. Retrogradā Merkūra laiks jūs mudinās iedziļināties sevī, savā jūtu pasaulē, seno mīlas sāpju un bērnu tēmās, kurās nav saliktas kārtīgas pieturzīmes.

Lauva

Nosēdēt uz vietas neko nedarot būs praktiski neiespējami, lai arī kopēji apstākļi vai situācijas var runāt paši par sevi – steigties nav kur. Centieties šo savu sparīgumu novirzīt uz darbu un citiem ikdienas pienākumiem, sevišķi, lai pabeigtu “iestrēgušos” darbiņus un ko arī vedinās gaidāmā jaunmēness enerģijas. Centieties adekvāti novērtēt sava ķermeņa fiziskās iespējas un nepārforsējiet ar slodzi. Retrogradais Merkūrs vairāku nedēļu garumā veicinās jūsu pievēršanos nekustamā īpašuma, dzīves vietas un arī ģimenes jautājumiem. Šis ir labs laiks, kad čubināties pa mājām, pārkārtot to, kad risināt un pārrunāt sasāpējušo ar ģimenes locekļiem vai radiniekiem, kā arī, lai palasītu un padomāt par dzīvi.

Jaunava

Lēni, pacietīgi un prātīgi var būt jūsu devīze, un šajā laikā tā var pilnībā sevi attaisnot. Nedēļas sākums būs vērsts vairāk uz maziem ikdienas darbiņiem, kā savas vides sakārtošana un uzkopšana. Visi intelektuālie darbi vairāk kavēsies vai kaut kur ķersies. Tādēļ nevajadzētu ieplānot lielus darba apjomus, ja tur ir vajadzīga augsta precizitāte. Arī plānojot tikšanās vai ko organizējot, savlaicīgi paredziet rezerves variantus, kā arī vairākkārtīgi pārjautājiet, lai pārliecinātos, ka viss ir saprasts pareizi. Iespējama kāda ķibele ar tehniku. Jaunmēness mudinās pievērsties naudas jautājumiem, visticamāk, vairāk sava darba vērtības noteikšanā, kas būs tieši atkarīga no jūsu pašvērtējuma.

Svari

Gaidāmais jaunmēness un tā aktivizētās tēmas tieši jūs skars visvairāk. Šis ir laiks, kad attiecībās varat sasniegt kā visaugstākās virsotnes, tā arī viszemākos punktus. Tādēļ zināma pacietība un mierīga situācijas uztvere, būtu ļoti ieteicama. Viss dzīvē pulsē savā ritmā, arī attiecības. Ja tās ir dzīvas un īstas, tās nekad nebūs statiskas. Smelieties spēku savā vienatnē, rūpēs par sevi un savu ķermeni. Kā arī pārskatiet savu priekštatu par ideālo ģimeni, laulību, attiecībām. Bez tam retrogradā Merkūra periods jūs mudinās vairāk piedomāt pie saviem tēriņiem, cik, kad, kur un kam tērējiet. Tāpat arī pārvērtēt savu atalgojumu un tā atbilstību jūsu ieguldījumam. Laiks nav piemērots lieliem pirkumiem.

Skorpions

Pārmaiņas, kurām briestat, no sākuma ir kārtīgi jāapdomā, jāizanalizē, jāizvērtē riski un potenciālie ieguvumi. Tagad, līdz ar retrogrado Merkūru, jums tiek dots laiks ienirt dziļi tajā, kam esat vai neesat gatavi, kas ir jūsu patiesā motivācija un gaidāmo pārmaiņu dzinulis. Runājiet, pētiet, ievāciet informāciju un analizējiet kā sevi, tā arī to ieceri, projektu vai plānu, kuram jūs gatavojaties. Tuvākās nedēļās var būt zināms apjukums un vēl ne vienu reizi vien pilnībā mainīties domas. Šis laiks aicina burtiski apstāties un apdomāties, pirms kaut ko darāt. Savukārt gaidāmais jaunmēness pastiprinās jūsu vēlmi nedaudz distancēties no pasaules un veltīt laiku sev vai arī vienatnē veicamajiem darbiem.

Strēlnieks

Šis jums būs dziļo pārdomu laiks, kad domāt, lasīt, apcerēt un pafilozofēt par dzīvi. Savā ziņā salīdzinoši intraverts laiks. Iespējams pie horizonta uzradīsies kāds sens draugs vai mīlas objekts, kurš var uzjundīt veselu gūzmu atmiņu, ar kurām nu būs kaut kā jātiek galā. Vienlaicīgi aktuāls būs jautājums par būšanu kopā vai atsevišķi, par sekošanu priekšrakstiem vai buntošanos pret tiem. Iespējamas kādas ķibeles ar tehniku, telefonu vai datoru. Gaidāmais jaunmēness mudinās pievērsties ilgtermiņa plāniem un pamazām, no vienas puses sākt skrubināt visu to, ko šie plāni sevī ietver, vācot informāciju, analizējot, meklējot līdzīgi domājošos utml. Ja būsiet skaidrībā ar lielo vīziju, pārējais būs sīkums.

Mežāzis

Dzīve rit savu gaitu un jūs varat sajusties kā saprāta balss kādā konfliktā vai problēmsituācijā. Jūs urdīs vēlme kaut ko kardināli savā dzīvē mainīt, tomēr vienlaicīgi arī labi sapratīsies, ka visam vajag atrast īsto laiku. Tagad, līdz ar retrogradā Merkūra periodu, līdz pat 3. novembrim, jums būs labs periods, lai izanalizētu, pārvērtētu, pārskatītu un pārcilātu savus līdzšinējos ilgtermiņa plānus un ieceres, un ieviestu tajos vajadzīgās korekcijas. Šajā graudu atsijāšanas procesā no sēnalām, ļoti iespējams jūs pilnībā atmetīsiet kādu šī plāna daļu. Jūsu dzīvē ar lielu joni un pamatīgu ietekmi var atgriezties kāds cilvēks no pagātnes. Jaunmēness mudinās pievērsties karjerai un statusam sabiedrībā.

Ūdensvīrs

Sākot ar šo nedēļu iesāktās sarunas, veiktās pārrunas un saņemtie solījumi par darba iespējām, pienākumu vai atalgojumu maiņu var iestrēgt. Šis ir laiks, kurš būtu piemērots, lai jūs pārvērtētu savus tālākos soļus karjerā, amatā un statusā, lai jūs apdomātos tā pamatīgi, kur jūs globāli gribat savā dzīvē virzīties, cik daudz laika un enerģijas esat gatavi veltīt darbam, karjerai, ģimenei? Šīs būs pārdomu un testu laiks vairāku nedēļu garumā, kuras uzreiz vēl nesola rezultātus, bet stiprinās pārliecību par pašu izvēlēto ceļu. Gaidāmais jaunmēness atgādinās par labi piemirstajām dzīves stratēģijām, iespējams atkārtot vai nostiprināt zināšanas profesionālajā jomā. Esiet uzmanīgi uz ceļa. Nesteidzieties.

Zivis

Nedēļas sākums vedinās uz mierīgu laika pavadīšanu ar partneri. Kā pie veca mēness, palīdzot noslēgt virkni aktuālo diskusiju un problēmsituāciju tieši partnerattiecību tēmā, veicinot to izaugsmi jaunā līmenī. Visam pieiesiet mierīgi, uzmanīgi un saprātīgi. Gaidāmais jaunmēness jums atnesīs spēcīgu impulsu rīkoties un darboties ārpus jūsu komforta zonas. Iespējams būs jāpārvar bailes un jāiziet uz kādu risku, bet tās arī būs galvenās atslēgas uz to, lai jūs spētu iziet jaunā līmenī arī materiālajā jomā. Retrogradā Merkūra enerģijas jums mudinās pievērsties dzīves filozofijai, ideālu izjūtai un lielajam konceptam. Iespējams daudz lasīsiet, mācīsities vai atkārtosiet ko iepriekš apgūtu.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru