feather 3010848 1920Šī nedēļa solās būt gana dinamiska un intensīva, lai arī mēness pamazām jau sāks dilt, vedinot vairāk pievērsties noslēgumiem, nevis jauniem sākumiem.

No vienas puses nedēļas fonā būs tiekšanās pēc jauniem iespaidiem, piedzīvojumiem, riskiem, asiem pagriezieniem, kas palīdzēs sapurināt ikdienu un iziet no komforta zonas, kas pēc savas būtības sajūtās var tikt interpretēts gan kā patīkama, gan nepatīkama tendence. Tomēr šis būtu ļoti piemērots laiks apzināties savu vērtību, resursus, kvalitātes un uzdrošināties tos praktiski likt lietā savā ikdienā, ne tikai par tiem domāt vai runāt. Piemēram, kā jauna darba vai pienākumu uzņemšanās, vai veselīgāka dzīves veida vadīšana.

Papildus tam nedēļas fonā figurēs pieaugoša tendence, pat iekšēji urdoša nepieciešamība, augt, mainīties, tiekties pēc saviem ideāliem vai izvirzītajiem mērķiem. Šis būs vēl viens etaps ceļā uz globālākām savas dzīves pārmaiņām, kuras pilnībā manifestēsies decembrī. Tādēļ, apzinieties, ka, jo augstāks mērķis, jo mazākiem solīšiem uz to ir jāvirzās, lai saglabātu jūsu spēju virzīties uz to ilgtermiņā.

Galvenās nedēļas rekomendācijas: atrast veselīgus veidus fiziskās enerģijas izlādei, neforsēt notikumus un būt humāniem pret sevi un sava ķermeņa iespējām, izrunāties un sadarboties, nevis strīdēties vai pierādīt. Oriģinalitāte un “ne tā kā parasti” atbrīvos papildus enerģiju, kuru ieteicams novirzīt uz apzinātu sava lielā sapņa apčubināšanu. Ja iespējams būtu viss, ko jūs vēlētos?

Lai izdodas izplest savus brīvības spārnus!

Auns

Jums tupinās gana intensīvs periods, kad iekšējais cīņas spars spēcīgi urdīs dominēt pār jūsu ikdienu. Tas var izpausties kā patstāvīgs sasprindzinājums, vēlme pastrīdēties, kādam kaut ko pierādīt, kā arī iekšējais strīds kādā jautājumā pašiem ar sevi. Šāda iekšējā nostāja dabiski var pievilkt arī dažādas konfliktsituācijas. Ilgtermiņā, lai jūs spētu sasniegt savas iecerētās virsotnes, dažkārt humānāk būtu piekāpties vai adaptēties situācijai, nevis runāt un darīt visu tieši, atklāti, varbūt pat kaut kur “brutāli”. Kopumā, jūs šonedēļ varat iziet uz kādu varoņdarbu, neskatoties uz vides un apstākļu pretestību vai nelabvēlību, tomēr uzmanieties saforsēt notikumus, rūpējieties par savu veselību.

Vērsis

Jums šajā nedēļā būs jārisina ne viena vien sarežģīta saruna, kura ļoti daudz ko jūsu dzīvē var mainīt. Jums būs jārunā par savām vēlmēm, par to, kas jūs iepriecina un iedvesmo, un, to apzinoties, visticamāk arī palikt uzticīgiem savai atpūtais un izklaides zonai, nenododot sevi. Iespējams jums būs jāaizstāv vai jāspēj tas izskaidrot savam partnerim vai citam svarīgam cilvēkam, kurš citkārt varētu gribēt pretendēt uz jūsu laiku un enerģiju. Ja būsiet atpūtušies, jums pa spēkam būs atrisināt jebkuru problēmu. Jūsu zemapziņā šobrīd var būt diezgan ass konflikts saistībā ar darbu vai to, kur jūs globāli virzāt paši savu dzīvi. Līdz gada beigām šai sajūtai būtu jānobriest uz jaunu, jums daudz piemērotāku dzīves modeli.

Dvīnis

Nedēļas sākums jums būs sevišķi rosīgs, iespējams attapsieties neierastā vidē vai situācijā, kura būs stipri atšķirīga no jūsu ikdienas. Piemērots laiks, kad norunāt tikšanās, sakārtot dokumentus un visādi citādi aktīvi komunicēt un rosīties. Šonedēļ tas ir īpaši svarīgi, jo jau ar nākamo nedēļu sāksies rudens lielā “pauze”, kuras laikā jaunām iniciatīvām, darbam ar informāciju un tehniku kopumā būs pat ļoti nepiemērots laiks. Nedēļai ejot uz priekšu aizvien vairāk pieaugs jūsu vēlme pievērsties ilgtermiņa plāniem un pašiem svarīgākajiem šā brīža mērķiem, tomēr spontanitātes “velniņš” jūs negribēs laist vaļā, mudinot pievērsties vairāk izklaidei, atpūtai, uz ko šis laiks arī vedina.

Vēzis

Šis jums ir dziļo pārdomu un sarunu laiks, tādēļ būtu ieteicams pavadīt to vairāk ar kādu kurš prot patiesi klausīties un jūs atbalstīt. Ja šāda cilvēka nav, tad vismaz mēģiniet savas pārdomas izrakstīt no sevis ārā. Šādā veidā jūs varat palīdzēt ne tikai sev, bet arī citiem, sakārtot galvu un noformulēt kādu svarīgu atklāsmi. Ceturtdienas vakaru, piektdienu un sestdienu jūs vislabprātāk pavadīsiet omulīgā siltumā savās mājās, ģimenes lokā. Šīs būs īpaši emocionālas dienas, kurās varat kā viegli iedvesmoties, satraukties, tā arī apraudāties. Jums ir savs temps un sava, emocionāli jūtīga un intuitīva pasaules uztvere, neļaujiet apkārtējiem cilvēkiem to ietekmēt. Sapņojiet tik lielus sapņus, lai tie iedvesmotu.

Lauva

Lai arī ar kādu problēmu jūs šonedēļ saskartos, nav nekas labāks par šopingu, vai vismaz kā jauna iegāde. Tas palīdzēs pārslēgties uz ko jaunu, patīkamu un uzlādēs jūsu pašvērtības baterijas. Tieši veselīga pašapziņa un savas vērtība apziņa ir galvenās atslēgas uz to, lai šīs nedēļas kalnus un lejas jūs spētu pārvērst par tramlīnu ceļā uz kādu svarīgu mērķi vai panākumiem. Tas arī palīdzēs būt gana drosmīgiem atmest vecās saistības vai pienākumu važas, kuras, iespējams, nu jau daudzu gadu garumā no jums ir prasījušas ļoti daudz. Tomēr neskatoties uz to visu, nepārvērtējiet savus spēkus, mākslīgi neforsējiet notikumus, ja tie vēl līdz tādai gatavībai nav nobrieduši. Pastiprināti rūpējaties par savu veselību.

Jaunava

Šis ir laiks, kad jūs apkārtējiem šķitīsiet pievilcīgāki un harizmātiskāki kā citkārt. Tas var veicināt jaunas iepazīšanās, kā arī dabisku apkārtējo tiekšanos pēc jums. Šajā pretrunīgajā laikā, kad daudzi mēģinās iešūpoties kādām svarīgām pārmaiņām vai vismaz jaunam lietu redzējumiem, tieši jūs varat kļūt par atslēgas cilvēku, kurš ar savu klātbūtni, uzklausot un atbalstot, sniegs tik ļoti vajadzīgo atbalsta un miera sajūtu. Jūs labprāt komunicēsiet, analizēsiet un raksiet jebkurā jautājumā līdz pat problēmas saknei, un harizmātiski dalīsities ar rezultātiem. Paralēli, iespējams briestat kādam nozīmīgam solim bērnu, romantisko attiecību vai sava biznesa jomā. Naudas lietās atmetiet steigu.

Svari

Lai arī kas jūs šonedēļ satrauktu, laba atpūta, laika pavadīšana vienatnē vai pašu tuvāko lokā būs tā zona, kura palīdzēs atjaunot labsajūtu. Sevišķi, ja prāts jums sāk diktēt noteikumus pēc principa “aizej tur, nezin kur, atnes to, nezin ko” utml. Distancējieties no situācijas, izgulieties, atpūtieties un jūs viegli spēsiet atrast risinājumu. Paralēli nedēļas fonā dunēs vēlme veikt nopietnas, diezgan kardinālas dzīves izmaiņas, primāri, partnerattiecību, dzīves vietas vai kādu juridisko jautājumu kontekstā. Lai arī notikumu intensitāte var būt ļoti provokatīva, galējs lēmums vai tā realizēšana līdz galam dzīvē var ievilkties līdz decembrim, ja ne ilgāk. Tādēļ elpojiet dziļi, pacietīgi un pamatīgi, bruģējot pamatus savai nākotnei.

Skorpions

Nedēļa piemērota, lai iedziļinātos kādā jums personiski svarīgā tēmā vai problēmā un meklētu jaunus, nestandarta risinājumus. Jūs neapmierināsities ar virspusējām atbildēm vai ar komentāru, ka tā vienkārši ir pieņemts. Nekas nav ierakstīts kā akmenī, viss pakļaujas pārmaiņām, arī jūs. Šajā laikā jūs būsiet gatavāki personīgai revolūcijai vairāk kā nekad, kad saberzt pīšļos visus šķēršļus, formālos un mākslīgos ierobežojumus. Brīvība, neatkarība un sava ceļa iešana jums izvirzīsies priekšplānā. Tādēļ, uzmanieties aiz inerces sagraut arī to, kas jums ir svarīgs, piemēram, partnerattiecības. Pāri visam, ieteicams atrast veselīgus veidus kā izlādēt lieko enerģiju, piemēram, ar sportu vai seksu.

Strēlnieks

Darba jomā prasīsies ieviest jaunas metodes, programmu vai kā savādāk atjaunināt pieeju savam darba procesam. Iespējams tas prasīs zināmu koncentrēšanos un eksperimentus vienatnē, lai izdomātu un saprastu kā labāk to paveikt. Sevišķi rūpējoties par sava darba rezultātu redzamāko daļu – izskatu. No otras puses, darba sakarā var sanākt publiskāk uzstāties, kas arī var būt galvenais iemesls jūsu netipiskajai šīs nedēļas ikdienai. Naudas lietās, lai arī vēl ļoti lēni, bet tomēr būs jaušana kustība. Visefektīvākais veids jūsu ienākumu paaugstināšanai būs skaidra izpratne par to, kam un cik daudz jums ir vajadzīga nauda. Jaunai mīlestībai ļoti izaicinošs laiks. Atgrieziet sev lielo sapni, tas jums dos tik ļoti vajadzīgo virziena sajūtu.

Mežāzis

Šī nedēļa jums var atnest kādu negaidītu pārsteigumu. Kā jau ar pārsteigumiem, iepriekš nevar pateikt, vai tas būs kas labs vai ne tik ļoti. Tā galvenais uzdevums ir negaidītība. Tomēr visticamāk tas būs saistīts ar jūsu privāto dzīvi, jūtu pasauli vai atpūtas zonu. Katrā gadījumā, tas var pamatīgi sajaukt jūsu nedēļas plānus. Ja šobrīd savā dzīves vietā, mājās vai ģimenē vēlaties realizēt kādas vērienīgas izmaiņas, tad šonedēļ jūsu degsme būs sasniegusi savu kritisko masu. Sevišķi, ja nekas iepriekš nebūs darīts vai sagatavots – centīsities neadekvāti īsā laikā saforsēt, piemēram, remontu. Kopumā jūs briestat lielām un kardinālām dzīves izmaiņām, kuru aprises formēsiet un briedīs līdz pat decembrim

Ūdensvīrs

Šonedēļ, jūs, visticamāk, mājās galīgi nevarēsiet nosēdēt, spējot atrast simtiem iemeslu pavadīt laiku ārpus tām. Jūs var gaidīt kāda nozīmīga saruna, varbūt darba pārrunas ar kādām autoritātēm. To rezultātam ir lielas iespējas būt pozitīvam, bet jārīkojas būs ļoti ātri. Uzmanieties uz ceļa un neaizraujieties ar ātrumu. Iekšējai nojausmai par to, ka jūs briestat lielam, jaunam un svarīgam dzīves posmam ir arī astroloģisks pamatojums. Šonedēļ jums būtu jānonāk vismaz par pāris soļiem tuvāk izpratnei par to, kas tas varētu būt. Nesatraucieties un mākslīgi neveidojiet notikumus, ja jūs to vēl nejūtat. Īstajam laikam šobrīd it visā ir izšķiroša nozīme. Padalieties ar kādu savos sapņos, vēlmēs un mērķos.

Zivis

Šī gada viens no lielajiem uzdevumiem - savu sapni pārvērst saprotamā vīzijā un konkrētos ilgtermiņā realizējamos plāna punktos, šonedēļ sasniegs savu virsotni. Tas nozīme, ka šim visa gada garumā ilgušajam procesam tieši šonedēļ būtu jānoformējas diezgan konkrētā, saprotamā un reālistiskā vīzijā, ar sapnim piederošo pašatdeves un iedvesmas devu. Tādēļ pierakstiet savas idejas, pārdomas, saprasto un apjausto, pārrunājiet to ar kādu, ar kuru jums ir harmoniski dalīties ar pašu sensitīvāko un svarīgāko. Ļoti jaudīgas intuitīvo sajūtu ziņā būs piektdiena un sestdiena. Naudas lietām ieteicams pieiet lēni un prātīgi, bez steigas. Ikdienu būs viegli padarīt interesantāku, piepildot to ar maziem priekiem.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru