moon 5307922 1280Gaidāma pilnmēness nedēļa, kurā tas kā izskatāties sabiedrībā, kādu iespaidu par sevi atstājat un visas citas formalitātes un atbilstības kādām sociālām normām un lomām būs ļoti svarīgas.

Pats pilnmēness gaidāms naktī uz 2. oktobri, bet paaugstināta tā ietekme būs no 1. līdz 3. oktobrim. Viena no pilnmēness lielajām tēmām – partnerattiecības. Šis ir laiks, kad vieglāk ir apjaust savus gribu un negribu un, ja līdz šim pārāk ilgi kādu apsvērumu dēļ būsiet gājuši uz kompromisiem, pirmām kārtām, jau paši ar sevi, tad šonedēļ ir ļoti augsts risks tam, ka jūs nevarēsiet samierināties pat ar visniecīgāko paciešanos, lūgumu piekāpties vai meklēt kādu variantu. Šāda neiecietība pret situāciju un cilvēkiem būs kā sekas pārāk daudziem kompromisiem jūsu pagātnē. Savukārt, ja šajā jomā jums viss ir kārtībā, tas neizslēdz iespēju, ka jums tuvumā nav tāds cilvēks.

Šādas astroloģiskās norādes ļoti palīdz izārstēt savu pašapziņu, apzināties savu veselīgo egoismu, savas dusmu un pacietības robežas, kā arī skaidri priekš sevis saprast – ko jūs gribat vai vismaz, ko jūs tiešām negribat.

Pagātnes attiecības, kāds bijušais sirds āķītis, var atkal iegriezties jūsu dzīvē, tiesa, visticamāk, lai jūs varētu sakārtotu pagātni, to atlaistu, aktivizējot pašdziedināšanās procesus.

Sākot ar piektdienas vakaru spilgtās un nesavaldīgās emocijas un jūtu pasaule pamazām norims, dodot priekšroku praktiskākām un mierīgākām izpausmēm. Nedēļas nogalē var vilināt kārtīgi izbaudīt vēderpriekus. Piesaistīs arī daba. Laiks būs piemērots, lai parosītos pa dārzu, pastaigātos. Tagad, faktiski līdz oktobra beigām, sīkumiem būs liela nozīme, praktiskums un saimnieciskums spēcīgi dominēs, līdz ar to arī zināma ekonomija naudas lietās.

Kopumā šonedēļ ir paaugstināti riski saistībā ar tehniku, ātrumu, nepacietību un aizsvilšanos. Vislabākās zāles būtu darīt to, kas jādara un lieko enerģiju veselīgā veidā izbalansēt caur aktīvu dzīves veidu.

Lai harmoniska nedēļa!

Auns

Gaidāmais pilnmēness uz jums attieksies vistiešāk. Visiem, kuri zina vai sevī jūt izteiktus Auna zīmes akcentus, šajā nedēļā būs lielais eksāmens tajā, cik zinoši un efektīvi jūs esat savas enerģijas sabalansēšanā un ievirzīšanai jēgpilnā gultnē. Jūsos vēl izteiktāk parādīsies konkurences gars, vēlme izcelties vai būt pirmajiem. Ļoti svarīgi šajā nedēļā neļauties provokācijām. Nebraukt pie stūres emocijās, sevišķi no 1.-3. oktobrim, kā arī noteikti nemēģināt šajās dienās risināt kādus attiecību jautājumus. Kamēr emocijas nebūs norimušas, lai arī cik talantīgi, profesionāli vai mīloši jūs būtu, neko no tā jūs nevarēsiet izpaust. Rekomendējama pacietība, mērenība un veselīga fiziskā slodze.

Vērsis

Gaidāmais pilnmēness jūsos modinās vēlmi nedaudz paiet maliņā no apkārtējās burzmas un steigas un nodoties saviem ikdienas darbiņiem vai vienkārši atpūsties. Sevišķi, ja apkārtējie sāks ķert un grābtu steigā visu pēc kārtas, radot nevajadzīgu stresu. Arī partnerattiecību šonedēļ par sevi spēcīgi atgādinās. Laulātajiem nebūtu ieteicams risināt nopietnas un dziļas sarunas – varat atzīties tajā, kas var atstāt neizdzēšamas pēdas jūsu attiecībās. Savukārt tiem, kuri ir attiecību meklējumos, sākot ar piektdienas vakaru sākas jūsu laiks, kad satikties, iepazīties un izklaidēties. Kopumā lielākā daļa oktobra jums būs par sevis iepriecināšanu, baudot skaistumu, radošumu, lutinot savu ķermeni un piepildot dzīvi ar krāsām.

Dvīnis

Jums pilnmēness var izsaukt zināmu sasteigtību kādu ilgtermiņa plānu risināšanā, varbūt dēļ tā, ka pārāk ilgi, lēni vai ne tā, kā jūs to bijāt ieplānojuši. Tomēr šī nedēļa var iedot tādu kā dunku, gadījumā, ja jūs pārāk ilgi bijāt līdz šim atlikuši kāda nozīmīga jautājuma risināšanu. Arī draugi jums neliks skumt un ļoti aktīvi var kā palīdzēt, tā arī pamatīgi visu sagriezt kājām gaisā. Iespējams jūs satiksiet kādu senu pretējā dzimuma draugu, kas var radīt papildus vielu pārdomām, bet visticamāk, lai jūs sevī tiktu ar ko skaidrībā. Darba jomā aktīva komunikācija, risināmās tēmas un jautājumi vēl ne vienu reiz vien pilnībā mainīsies. Neskatoties ne uz ko, šobrīd jūs gatavojaties svarīgam solim, pārejai tuvāko mēnešu laikā.

Vēzis

Gaidāmais pilnmēness no jums prasīs būt salīdzinoši sociāli aktīviem, spilgtiem un pamanāmiem. Iespējama papildus slodze, atbildība vai jauni mērķi, kas neļaus atslābt, tieši otrādi, mudinās galvu nepacēlušiem rosīties. Atkal izcelsies viens no fundamentālajiem jūsu dzīves uzdevumiem – kā sabalansēt darbu un ambīcijas ar ģimenes dzīvi. Ļoti iespējams, ka pārāk liela izdabāšana un tuvinieku lutināšana daļēji jūs mudina aktīvāk profesionāli realizēties. Citiem vārdiem, jo vairāk ģimenes vārdā no jūsu puses būs bijuši pārspīlētu “upuru”, jo nesavaldīgāka jums šonedēļ būs tieksme aizbēgt no tās karjerā un ambīcijās. Ieteicama izrunāšanās un dziļas sarunas par jums aktuālo, kas palīdzēs saprast sevi.

Lauva

Jums šī būs izteikti aktīva un enerģiska nedēļa. Tik aktīva, ka būtu ieteicams jau savlaicīgi ieplānot vai paredzēt laiku tam, lai varētu lieko enerģiju veselīgā veidā kaut kur novirzīt. Ja vien tas būs iespējams, ceļošana un jaunu iespaidu gūšana jums būs pirmajā vietā. Tāpat jūs varat nodoties jaunu zināšanu apguvei. Pilnmēness aktivizēs lepnības un augstprātības jautājumus, attiecīgi uzmanieties būt pārgudri vai sapīties paši savās zināšanās. Nebaidieties būt vienkāršāki un uzdot jautājumus. Līdz piektdienai uzmanieties no kādas izšķērdības. Savukārt atlikušais mēnesis arī jums solās būt gana praktisks, kurā vairāk skaitīsiet un rēķināsiet līdzi saviem tēriņiem. Darba jautājumi turpinās risināties lēni.

Jaunava

Jums šī nedēļa vairāk mudinās pievērsties naudas sfēras dažādiem aspektiem – kā labāk pelnīt, taupīt vai tērēt. Ļoti slikts laiks jaunām finanšu saistībām, arī biznesa iniciatīvām šis drīzāk nebūs piemērots laiks. Pastāv ļoti augsti pārsteidzības un neapdomības riski, kad pārāk daudz kas tiek darīts uz emocijām, vai tādēļ, ka pārāk ilgi esat vilcinājušies iepriekš. Pilnmēness ietekmē jums ir iespēja dziedināt savu bailīgo, pagātnes pieredzes piesātināto šķautni, lai atjaunotu pašapziņu, ticību saviem spēkiem un drosmi rīkoties. Tiesa, pagaidām visdrīzāk izpētes, ne aktīvas iniciatīvas formā. Par sevi var atgādināt kāda slepena pagātnes mīlestība vai kārdinājums atjaunot senas attiecības.

Svari

Gaidāmais pilnmēness jūs skars diezgan jūtami, jo tā enerģijas būs koncentrējušās tieši jums pretī, opozīcijā. Tas norāda uz zināmiem izaicinājumiem partnerattiecības, mijiedarbībā ar citiem cilvēkiem un pasauli kopumā. Tas var izpausties vienā no diviem virzieniem – vai nu partneris un citi cilvēki būs kategoriski un neelastīgi savos spriedumos, attieksmē un lēmumos, vai tāds kļūsiet jūs attiecībā pret citiem cilvēkiem. Pēdējais variants gan drīzāk tad, ja jūsu “pacietības spainītis būs beidzot pilns”. Var atjaunoties kāda sena draudzība, kura var spēcīgi ietekmēt to, kā jūs redzat lietas un to, kurā virzienā jūs globāli vēlaties virzīt savu dzīvi. Neļaujieties spiedienam, elpojiet dziļi un nesteidzieties ar atbildi.

Skorpions

Šis jums būs diezgan jaudīgs laiks, kad ievākt informāciju, pētīt, analizēt un iedziļināties kādos jautājumos. Viedoklis jums būs praktiski par visu un šonedēļ jūs to arī neslēpsiet. Tas var radīt zināmu spriedzi attiecībās ar līdzcilvēkiem, jo jūsu dabiskā tendence ir savu viedokli paust ļoti skarbi un tieši. Tas var arī aizķert kāda jūtas līdz tādam apmēram, ka pēcāk sakāmo centīsities nogludināt vairāku mēnešu garumā. Pilnmēness aktivizēs nepieciešamo balansu starp darbu un atpūtu. Šonedēļ esiet īpaši uzmanīgi ar provokācijām, riskiem un izaicinājumiem – tie visticamāk neattaisnosies. Sevišķi esiet uzmanīgi pie stūres un savu spēku adekvātu novērtēšanu. Pastiprināti rūpējieties par veselību.

Strēlnieks

Gaidāmā pilnmēness nedēļa jums liks pievērsties mīlestības, izklaides un hobiju sfērai. Visu par ko jūs iedegsieties, jūs gribēsiet iegūt nevilcinoties – vai tas būtu kāds sportisks izaicinājums, daudz sološa iepazīšanās vai kas citādi jums svarīgs. Savā aizrautībā nepazaudējiet fokusu no dzīves lielajiem uzdevumiem un svarīgākajiem plāniem, tāpat arī sekojiet līdzi saviem tēriņiem, praktisks saprātīgums tajos būtu ieteicams. Jūs var vilināt arī kāds ārzemju skaistulis/-le, tiesa, pagaidām vēl neko nesolot, tik paplašinot jūsu apzināšanos par savu iespēju dažādību. Arī bērnu jautājumi – kā to esamība, tā to neesamība, radīs papildus spriedzi un nepieciešamību rīkoties neko neatliekot.

Mežāzis

Šī pilnmēness nedēļa pastiprinās jūsu vēlmi un gatavību veikt kādas kardinālas izmaiņas savā dzīvē. Tomēr šobrīd, neskatoties uz pilnmēness radīto emocionalitāti un nepacietību, steigai īsti nav vietas. Jūs daudz vairāk nekā citkārt vēlēsities un pat izjutīsiet vajadzību pavadīt laiku savās mājās, iespējams piekrītot attālinātam darbam. Visa sāls ir spējā atrast līdzsvaru starp darbu un mājām, ambīcijām un atpūtu. Arī darbs šobrīd var prasīt no jums būt redzamiem, uzņemties atbildību vai risināt kādas sabiedriski svarīgas aktivitātes. Savu publisko “seju” jums būs ļoti svarīgi saglabāt vajadzīgajā līmenī, tomēr iekšā jūsos var plosīties diezgan pretrunīgas jūtas, kuras izteikti protestēs pret visu nepatieso vai uzspiesto.

Ūdensvīrs

Šonedēļ jūs varat kļūt par sociālo aktivitāšu “monstriem” – kārtīgi izplosoties pa visiem jums pieejamiem sociālajiem tīkliem un komunikācijas kanāliem. Liela steiga, daudz vārdu, jaunu pazīšanos un senu saikņu atjaunošana. Dēļ steigas un klātesošajām emocijām, iespējami pārpratumi. Tādēļ, ja jūsu aktivitātēm ir profesionāls raksturs – pārbaudiet divreiz, kā arī elpojiet lēni un dziļi, ļaujiet emociju mutuļiem norimt pirms nospiest “enter”. Ja šajā laikā ir ieplānota reklāma un publicitāte, tā solās būt diezgan plaša. Savukārt bez iepriekšējā plāna un sagatavošanās, lietas var galīgi nevesties. Sākot ar piektdienas vakaru, jūs kļūsiet mierīgāki un vairāk fokusēsities uz sevi.

Zivis

Šī nedēļa jūs ar papildus sparu un intensitiāti mudinās pievērsties pašvērtības jautājumiem, darba jomā – atalgojumam un savu talantu pilnvērtīgai izpausmei. Iespējams jūs mēģināsiet ko jaunu vai ieiesiet jums nepazīstamā teritorijā, kas var minētajā tēmā pacelt simtiem jautājumu uz kuriem tagad aktīvi meklēsiet atbildes. Šobrīd jūs varat notestēt vienu no smagākajām jūsu nākotnes ieceru daļām. Nevajadzētu steigties ar papildus ieguldījumiem. Iespējams, ka tas, kā jūs redzat lietas būs nedaudz pa ambiciozu vai vērienīgu. Sākot ar nedēļas nogali jums kļūs svarīgas mierīgas un sabalansētas attiecības ar partneri, tādēļ būsiet daudz vairāk gatavi meklēt savstarpēji izdevīgus un harmoniskus risinājumus.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru