tree 5577892 1280Gaidāma diezgan nospriegota nedēļa ar augošu mēnesi fonā. Šis periods izcelsies ar īpašu pretrunīgumu, kurā vēlme, varbūt pat nepieciešamība, virzīties kaut kur uz priekšu, darboties un sasniegt, spēcīgi konfliktēs ar spēju praktiski realizēties.

Tas var radīt situācijas, kad daudz kas no tā ko darīsiet nāksies ļoti grūti un smagnēji, un, visticamāk, saņems zināmu pretestību, opozīciju, būs daudz jautājumu un neskaidrību, kas tēmu var ievilkt pat vairāku mēnešu garumā, kuros skaidrot, risināt, atkārtoti meklēt jaunas pieejas u.tml. Cits variants, kad jūs tik ļoti gribēsiet visu izdarīt pēc iespējas pareizāk, baidoties kļūdīties, gaidot īsto brīdi, iespēju un situāciju, kad līdz reālai darbībai tā arī varat netikt līdz pat novembra otrajai pusei.

22. septembrī Saulīte no praktiskajām Jaunavām pāriet uz sociāli aktīvajiem Svariem. Tagad uzmanības centrā būs nepieciešamība adaptēties pasaulei, rast veidus kā harmoniski ar to mijiedarboties, nepazaudējot tajā arī pašiem sevi. Savukārt no 27. septembra prāts kļūs asāks un valoda tiešāka, daudz ātrāk aizsvilsities un varat pateikt ko lieku. Piemitīs tendence aizrakties līdz pašai problēmas saknei – vai nu rokoties sevī, tirdot kādu cilvēku sev blakus, vai pētot, analizējot un izmeklējot kādu tēmu.

Kopējās rekomendācijas ir - visu risiniet ļoti lēni, prātīgi un pacietīgi. Nesteidzieties. Nemēģiniet pierādīt vai uzspiest savu patiesību, bet arī nenolaidiet rokas, ja kāds cits mēģina jums ko uzstāt. Ļoti daudziem cilvēkiem vārdi nesakritīs ar darbiem, tādēļ neuztveriet to personīgi, šis ir laiks, kurš māca iekšējo briedumu, atbildības izjūtu, pacietību, pieņemšanu, pašdisciplīnu, spēju sajust un balstīties uz savu iekšējo kodolu. To daļu jūsos, kura ir nemainīga un vienmēr klātesoša, uz jūsu dzīves “mugurkaulu”.

Lai mierīga un sabalansēta nedēļa!

Auns

Šajā nedēļā svarīgākais būtu nepārcensties un pie iespējas apstāties un paskatīties uz situāciju no malas. Jums var gribēties par visām varītēm izkustināt, iekustināt, uzsākt vai pavirzīt uz priekšu kādu ieilgušu, visnotaļ smagnēju tēmu. Tomēr būtu jāuzmanās saforsēt notikumus. Ir lietas, kuras risinās lēni, neskatoties uz to, cik daudz enerģijas, piepūles un gribasspēka jūs tajā ieguldāt. Tāpat arī uzmanieties pārvērtēt savu fizisko spēku – neļaujaties provokācijām, jo šobrīd pastāv traumu risks. Apkārtējā pasaule, dzīvesbiedra, draugu vai citu līdzcilvēku personās runās jums pretī, nevis uzmanīgi klausīsies un sekos jūsu piemēram. Ieteicama mērena fiziskā slodze. Iespējamas svarīgas pārrunas, pagaidām tikai vārdu līmenī.

Vērsis

Darbā iespējams briest lielas pārmaiņas, kuru rezultātā būtu jāpārskata jūsu kopējā pieeja darbam un saviem pienākumiem. Cits variants, ka šīs pārmaiņas briest jūsos pašos, kad vienalga kāds ir jūsu darbs, cik ļoti tas jums agrāk patika, arī vieta vai kolektīvs, tagad jūsos var būt spēcīga pretestība pret to. Šī pretestība, negribēšana, vai nevēlēšanās iet un darīt ierasto darbu var būt tik liela, ka jūs varat pat novest sevi līdz slimībai. Tādēļ uzmanieties ar šo iekšējo sabotieri. Šis laiks ir ļoti pateicīgs, lai sev godīgi atzītos tajās dzīves izmaiņās, kurām jūs pamazām briestat. Tādēļ var nākt arī apjausma par nepieciešamo papildus apmācību vai vides maiņu. Ģimene, mājas un viesu uzņemšana var jūsu iepriecināt.

Dvīnis

No šīs nedēļas jūsu uzmanības centrā būs izklaides, atpūta, romantiska laika pavadīšana, kādi hobiji, kā arī bērnu jautājumi. Papildus tam, no svētdienas līdz pat oktobra beigām jūs ar galvu metīsities iekšā darbos un ikdienas pienākumos. Šis periods būs piemērots, lai iedziļinātos kādā projektā, pētniecībā, jautājumā, vai jaunu metožu, tehnoloģiju apgūšanā. Tas arī būs vajadzīgais sagatavošanās darbs pirms nopietna izrāviena jau rudens izskaņā vai pat nākamajā gadā. Šis ir labs laiks, kad pārskatīt savus ilgtermiņa plānus, atbilstoši šā brīža reālajai situācijai un jūsu iespējām. Esiet uzmanīgi un kritiski attiecībā uz citu cilvēku sacīto, pagaidām vārdiem vēl nebūs tas svars un saturs, kādu jūs vēlētos.

Vēzis

Tuvākajā mēnesī jūs ļoti labprāt daudz vairāk laika un uzmanības veltīsiet savai ģimenei un dzīvesvietai. Šeit jūs smelsities iekšējo mieru un harmoniju. Savukārt tieši šī nedēļa izcelsies ar spēcīgu konfliktu starp darbu un mājām. Ļoti iespējams, ka jūs vēlēsities vai būs tāda nepieciešamība būt vairāk kopā ar ģimeni, bet dažnedažādas darbiņi, kuri prasa iziet sabiedrībā, būt redzamiem un neapslāpstoši darboties, jūs nepārtraukti raus ārā no mājas omulības. Šajā kontekstā partneris var būt gan kā glābējs un labs palīgs, gan arī kā tiesnesis, kas atgādinās par dzīves prioritātēm un sauks pie atbildības. Tas, kur jūs varat smelties spēku un izturību ir jūs lielais sapnis, vīzija, kura dēļ jūs to visu darāt.

Lauva

Kopumā gaidāms sociāli aktīvs periods, kura laikā aktīvi mijiedarbosities ar diezgan plašu cilvēku loku, daudz jauna uzzināt un visnotaļ interesanti pavadīt laiku. Šīs nedēļas lielais izaicinājums būs saistīts ar kādas tēmas izprašanu, vai profesionalitātes paaugstināšanu. Iespējams, jūs daudz enerģijas veltīsiet, lai ko jaunu apgūtu paši vai ko iemācītu citiem, bet šīs jaunās zināšanas un prasmes sastapsies ar pretestību, vai nu jums būs grūtības pārliecināt par savu taisnību vai arī jūsu pieredze nesaskanēs ar dzirdēto. Nesteidzieties ar verdiktu, apdomājieties, ļaujiet zināšanām nosēsties. Iespējams, ka jūs atkārtoti pārdomāsiet saistībā ar kādu lielu lēmumu darba sakarā. Šobrīd svarīgākais ir balstīties pieredzē.

Jaunava

Līdz ar šo nedēļu, tuvākā mēneša laikā viena no primārajām dzīves tēmām būs tas, kā labāk izlietot savus resursus un talantus, kā nopelnīt un kā pareizi pārvaldīt savas finanses. Nedēļas sākumā vēl dominēs taupīgums un ļoti pragmatisks skatījums, bet nedēļas izskaņā jau sāks parādīties tieksme riskēt, uzdrošināties ieguldīt vai aizņemties, pārsniedzot savas reālās iespējas. Šīs nedēļas lielais konflikts arī būs saistīts ar naudu – aizņemties vai pelnīt, riskēt vai krāt, tērēt vai nogaidīt u.tml. Šobrīd ir paaugstināti riski visiem kaut cik ievērojamiem finanšu darījumiem, tādēļ, ja vien tas ir iespējams, atlieciet to risināšanu uz vēlāku rudeni. Rodiet iespēju sevi kādā saprātīgā veidā iepriecināt.

Svari

No 22. septembra līdz pat 23. oktobrim ir Svaru laiks, kad viens pēc otra jūs tiekat sumināti ar savu personīgo jauno gadu. Daudz laimes jums dzimšanas dienas mēnesī. Šobrīd jūsos dominēs svētku sajūta, vēlme svinēt, organizēt un dalīties ar viesiem vai kā īpaši iepriecināt savus draugus. Paralēli tam var nākties risināt ieilgušos attiecību jautājumus, vai krietni piepūlēties, lai dabūtu arī savu partneri uz viena viļņa ar jums. Neļaujiet otram nodominēt pār savu garastāvokli un jūsu plāniem. Tomēr iespējams tiem būs jāpieiet nedaudz pieticīgāk un sabalansētāk, nekā sākotnēji iecerēts. Visi risināmie jautājumi, sevišķi saistībā ar naudu mainīsies un būs šoruden jāpārskata vēl ne vienu reizi vien.

Skorpions

Ja jums padomā bija kāds slepens plāns vai taktika, tad šajā nedēļā to īsti neizdosies realizēt. Darba sakarā ieteicams būtu elpot dziļi un neuztvert lietas pārāk personīgi. Nemēģiniet uzspiest savu, kā arī nesteidziniet notikumus. Šobrīd viss vairāk vai mazāk ir uzlikts uz bremzēm. Iekšēji jūs varat būt gatavi joņot pa pasauli kaut devītajā ātrumā, bet apkārtējie cilvēki, kolēģi un citi cilvēki, kuri ir iesaistīti jūsu procesos, kustēsies knapi otrajā ātrumā. Tā nebūs apzināta un mērķtiecīga jūsu plānu sabotāža. Iespējams turpināsiet risināt kādu nopietnu juridisku vai birokrātisku jautājumu, kurš šonedēļ vēl īsti nekustēsies no vietas. Ieplānojiet atpūtu un laiku sev, saudzējiet veselību.

Strēlnieks

Tuvāko mēnesi jūsu aktuālākā dzīves tēma būs draudzība, dažādas kopā sanākšanas, līdzīgi domājošo atrašana, kā arī savu ilgtermiņa plānu un ieceru formulēšana. Savukārt šīs nedēļas lielais izaicinājums būs saistīts ar vēlmi ļauties spontānam impulsam paciemoties, padraudzēties, pavadīt labi laiku, t.sk., pievērsties vairāk bērniem no vienas puses, vai sekot līdzi ieplānotajam, izpildīt solīto un iepriekš paredzēto, no otras puses. Tas var radīt tādu kā nebrīves vai ierobežojumu sajūtu, kad no kaut kā jāatsakās, vai kaut kam tīri fiziski nesanāks veltīt tik daudz laika, kā jums gribētos. Iespējams tieši naudas faktors nospēlēs galveno lomu jūsu izvēlei par labu vienam vai otram variantam.

Mežāzis

Šis būs ļoti nospriegots laiks, kad pastiprināsies bezkompromisa attieksme un neelastīgums kāda jautājuma risināšanā. Būtu ieteicams būt pacietīgiem un nesteigties meklēt ātrus risinājumus. Ātrie varianti liks tikai salauzt – uzticību, līgumu, darījumu, attiecības vai tml. Šajā nedēļā iespējamas nopietnas sarunas vai pārrunās ar kādu autoritāti, darba devēju vai institūciju, kas aizsāks tēmu vai pacels jautājumus, kurus risināsiet vēl vairāku mēnešu garumā. Lēni un prātīgi, pacietīgi un uzmanīgi kārtojiet jautājumus, ar attieksmi – kurš lēnāk ies, tas tālāk tiks. Ieplānojiet laiku atpūtai un sargiet savu veselību. Iespējams dzīves vietas remonts, bet ne tik raits kā sākotnēji iecerēts.

Ūdensvīrs

Tuvāko mēnesi jūs pievērsīsities izglītības, ceļojumu vai jaunu iespaidu gūšanas iespējām. Šis ir laiks, kad paaugstināt savu profesionālismu, apgūstot ko jaunu, dibināt kontaktus ar ārzemēm vai meklēt iespējas ārpus valsts robežām. Tomēr jūsu plānus un ieceres var kavēt vai nu jau pastāvošie ierobežojumi un kontroles, vai arī bailes no tiem. Tā iespaidā jums var rasties sajūta, ka jūs it kā “spolējaties” un trinaties uz vietas un gaidāt īsto brīdi, signālu vai zīmi. Iespējamas ķibeles ar transportu, telefonu vai citu tehniku, kas arī var sabremzēt jūsu gaitas. No svētdienas līdz pat oktobra beigām labs laiks, lai risinātu darba un karjeras jautājumus, lai tiktu skaidrībā ar to ko vēlaties, vai jau aktīvi meklētu variantus.

Zivis

Šī nedēļa liks vairāk pievērsties naudas lietām. Jūs varat celt gaismā kādus savus agrākos resursus un talantus, lai gūtu papildus ienākumus. Tomēr, paralēli var risināties kāda sadarbība, partnerība vai biznesa iecere, kura arī var prasīt no jums daudz enerģijas. Būtu ieteicams ņemt vērā savus ilgtermiņa plānus un caur to prizmu arī sabalansēt savu enerģiju starp ātru ieguvumu šodienā un iziešanu jaunā līmenī nākotnē. No jums tiks prasīta augsta pašdisciplīna, konkrētība un noteiktība savās prioritātēs. Iespējams, jūs apjautīsiet, ka ir vajadzīgi papildus ieguldījumi plānu realizācijai. Tomēr svarīgākais būtu neko nesasteigt un arī neiecikloties tikai uz vienu situācijas atrisinājumu.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru