woodland 656969 1280Nedēļas pirmā puse paies vecā mēnesī, kas ir ļoti piemērots laiks tīrības un kārtības ieviešanai savā apziņā, telpā, miesā un garā. Ieteicams pabeigt un sevī noslēgt emocionāli jūtīgās tēmas, iekšējos satraukumus un dialogus, kas sevi jau ir paspējuši izsmelt.

Sevišķi trešdiena un ceturtdienas rīts būs vairāk piemērots atpūtai, diētai vai citai mierīgai aktivitātei. Kā vienmēr, jo cītīgāk tiek noslēgtas durvis uz pagātni, jo plašāk veras vārti uz nākotni, kas kļūst aktuāli ar jauna mēness cikla sākumu.

Šis jaunmēness sāksies 17. septembrī, pl. 14:00, un tas īpaši izcelsies ar savu pragmatismu un orientāciju uz praktiskiem, konkrētiem un izmērāmiem rezultātiem. Tas liks pievērsties darbam un pienākumiem, mērķiem un karjerai. Dominēs attieksme – labāk zīle rokā, nekā mednis kokā, kā arī formālisms. Iespējamas paaugstinātas prasības darbā, ikdienā vai no valsts instanču puses. Šis mēnesis būs par praktisku un gana precīzu darbu, noteiktu disciplīnu, mērenību un pacietību.

Neskatoties uz jauno mēness ciklu, laiks nav piemērots jauniem sākumiem, bet drīzāk iepriekš uzsāktā turpināšanu vai jau labi zināmā atkārtotu aktivizēšanu. Tāpat arī būtu jāliek liels akcents uz veselības jautājumiem – pastiprināti rūpēties par pareizu uztura un aktivitāšu balansu, vitamīniem un citām individuālajām vajadzībām. Nemēģiniet pārāk forsēt arī ar fiziskajām aktivitātēm. Ieguvēji būs tie, kuri spēs maksimāli reālistiski apzināties savus resursus un iespējas.

Lai rosīgs un ražens rudens!

Auns

Ar šo nedēļu jūs pilnībā pārslēgsities uz mierīgu darbošanos. Skriet un forsēt neko šobrīd nav jēgas, viss, kam jānotiek notiksies arī tad, ja jūs neskriesiet vilcienam pa priekšu. Savukārt, ja nenotiek, nenotiek, tād tam nav pienācis īstais brīdis. Tieši tik filozofiski rekomendēju skatīties uz lietām vismaz tuvāko mēnesi. Visieteicamākais būtu nodoties visiem tiem darbiem, kas jau sen gaida jūsu laiku un uzmanību. Likumsakarīgi, ka tas var būt kas tāds, ko jūs apzināti esat burtiski gadiem atlikuši atrisināt, piemēram, kādus juridiskos jautājumus, jaunas programmas vai kādu tehnisko iemaņu apguvi. No iesāktajām lietām, lēni un savā ritmā uz priekšu var virzīties kāds smagnējs birokrātisks jautājums.

Vērsis

Šobrīd akcentējas jūsu vēlme un nepieciešamība vairāk laika pavadīt pa mājām, kur jūs varat atjaunot spēkus un uzlādēt iekšējās baterijas. Līdz ar veco mēnesi jūs varat atlaist kādus attiecību satricinājumus vai pārdzīvojumus, kādu negaidītu pavērsienu jūsu jūtu sfērā, kas pamatīgi izsita no omulīgā mieriņa. Gaidāmais mēnesis būs jums patīkamāks un vieglāk saprotams. Tas aicinās jums pievērsties vairāk radošajām aktivitātēm, saviem hobijiem, sevis iepriecināšanai, dažādām ķermeniskām baudām un citiem maziem prieciņiem. Tāpat jūs aizvien vairāk metīsiet skatienu kāda ceļojuma virzienā, iespējams sāksies krāt tam naudu. Šis nav laiks par steigu, bet gan par saprātīgām rūpēm par sevi.

Dvīnis

Šajā laikā, kad būs tik stipras praktiskās zemes enerģijas, vissvarīgākā rekomendācija jums - elpojiet. Apzināti ejat svaigā gaisā un dziļi elpojiet, tas palīdzēs jums atjaunot savus spēkus un nesākt smakt zem praktisko prasību un vajadzību sloga. Tieši tik vienkārša darbība var ļoti kvalitatīvi mainīt jūsu omu un pašsajūtu. Līdz ar aizejošo veco mēnesi var sanākt atlaist kādu paziņu, draudzību vai atteikties no kādiem kursiņiem, ja nu gadījumā visa kā būs par daudz. Savukārt jaunmēness jūs vedinās pievērsties mājas dzīvei un ģimenes jautājumiem. Uzlabojiet savus dzīves apstākļus. Atpūtieties un uzlādējiet savas iekšējās baterijas. Lai kaut kur virzītos tālāk, šobrīd ir svarīgi, lai jūsu iekšpasaule būtu harmonijā.

Vēzis

Vēzīt, ja jau paspēji nogurt no tā, ko pēdējā gada laikā no tevis dzīve, apstākļi un dažnedažādas situācijas prasa, tad padalos, ka lielās “presinga” enerģijas, kas ir arī galvenais iemesls jūsu lielajai dzīves dinamikai, atkāpsies tikai decembrī. Attiecīgi līdz tam, nedaudz pamainīsies fona mūzika, bet jūs būsiet diezgan pieprasīti, dzīve jūs izaicinās un svētīs, mīcīs un pārveidos tikmēr, kamēr jūs sapratīsiet – jūs esat vērtība. Savu dzīvi jūs veidojat paši. Ja nespēsiet nospraust robežas un kādam atteikt, paši ieplānot sev laiku atpūtai – neviens to jums nedos. Caur savu iedomāto iespēju robežu pārvarēšanu, šobrīd jau finiša taisnē, jums tiek dota iespēja pat ļoti globāli mainīt visu savu dzīvi.

Lauva

Līdz ar aizejošo mēness ciklu jums ir iespēja atvadīties no dažādiem saviem negribu, sevišķi, ja jau kādu laiku darāt kaut ko tikai pienākuma pēc. Šobrīd liels spēks un resurss būs jūsu spēja ar šarmu un eleganci, atrisināt vai nolīdzināt jebkuru konfliktu. Tādēļ neatsakiet tiem, kuriem vajag palīdzēt dzīvē ienest nedaudz vairāk spilgtu krāsu un iedvesmoties. Ja ieguldīsities izskatā – iespējams gribēsiet iziet uz kādu eksperimentu, kas sevi var arī neattaisnot. Gaidāmais jaunmēness liks pievērsties dzīves praktiskajai pusei. Liels akcents būs uz jūsu krājumiem, finansiālo drošību un stabilitāti, tā dēļ varat uzņemties arī kādus papildus pienākumus darbā. Esiet pacietīgi, vēl neko kardināli mainīt nevajag.

Jaunava

Šobrīd jūs diezgan nopietni varat pievērsties dažādiem vērtību jautājumiem – noteikt īpašuma vērtību, noteikt vai pārskatīt savu pakalpojumu cenu, kā arī noteikt savu mērķu un uzdevumu vērtību jūsu prioritāšu skalā. Trešdienas vakars būtu ļoti piemērots ģenerālajai tīrības un kārtības ieviešanai jūsu vidē, kā arī visam tam, no kā vēlaties atbrīvoties, ja tas nav nekas materiāls, izrakstiet to no sevis ārā. Gaidāmais jaunmēness jau ceturtdienas pēcpusdienā vedinās jums pievērsties sevis lutināšanai un iepriecināšanai – ar gardu maltīti, masāžu vai kādu jauku pirkumu. Tomēr tā kā naudas tēma šobrīd ir ļoti aktuāla, visticamāk ļoti izvērtēsiet tēriņu lietderību. Uzmanieties pārāk ekonomēt uz sevi.

Svari

Šobrīd rit pēdējais mēnesis pirms jūs svinēsiet savas dzimšanas dienas, tādēļ, ņemot vērā arī pārējos astroloģiskos faktorus, esiet humāni pret sevi, savu ķermeni un veselību. Saudzējiet un pastiprināti rūpējaties par sava fiziskā plāna labsajūtu. Šajā laikā jums var uznākt vēlme vairāk noslēgties no apkārtējiem, pavadīt laiku dabā vai sev komfortablā vidē, apdomāties vai nodoties kādai patīkamai nodarbei, kas var būt arī kāda skaistuma radīšana. Tomēr tas neizslēgs vēlmi un pat nepieciešamību parunāties ar kādu, lai tiktu skaidrībā pašiem ar sevi. Jaunmēness jums aktivizēs iekšējos konfliktus un citus zemapziņas impulsus, kas labi harmonizējas caur izrunāšanos vai praktisku darbošanos.

Skorpions

Šis laiks ir par aktīvu ikdienas rosību un darbošanos, iedziļināšanos kādā tēmā ļoti dziļi un pamatīgi un nelaist to vaļā praktiski visu rudens cēlienu. Līdz ar aizejošo mēness ciklu jūs varam pabeigt vai salikt punktus uz “i”, savām ambiciozākajām un redzamākajām iecerēm un mērķiem, vienlaicīgi arī spējot atteikties no tiem scenārijiem, kas vienkārši sevi nav attaisnojuši. Gaidāmais jaunmēness jums aktivizēs plānošanas enerģiju, skrupulozi, sīki un smalki čubināsiet savus lielos ilgtermiņa plānus – ievāksiet informāciju, meklēsiet līdzīgi domājošos, dalīsities un apmainīsities ar pieredzi. Tādēļ, visticamāk tuvākais mēnesis paies kaut kam svarīgam gatavojoties. Apbruņojieties ar pacietību.

Strēlnieks

Smalkajai drukai būs liela nozīme, tādēļ esiet vērīgi ar dokumentiem un iedziļinieties tajā, ko parakstāt. Jums var rasties sajūta, ka draugi jūs līdz galam nesaprot un aicina jūs vairāk pievērsties mierīgākiem vai piezemētākiem plāniem un darbiem. Tādēļ ilgtermiņa ieceru pārrunāšana un plānošana var īsti nevesties. Savukārt viss, kas ir saistīts ar atpūtu, izklaidi, kaut kā interesanta sadarīšanu tāpat vien, savam priekam – gan vedīsies daudz vieglāk un harmoniskāk. Gaidāmais jaunmēness jums atnesīs iespēju kļūt daudz redzamākiem un pamanāmākiem profesionālajā jomā, kas var nest arī finansiālus rezultātus. Tomēr kopumā naudas tēmā bez pārsteigumiem, viss pašu rokām sastrādātais un nopelnītais.

Mežāzis

Kopumā nedēļai ir labas iespējas būt gana produktīvai, lietišķai un praktiskai. Tieši tādai, kādu to arī esat ieplānojuši. Plāni, tikšanās, pārrunas, stratēģiskie jautājumi, tiem visiem ir vieta būt, kā arī dažādu līgumu un juridisko jautājumu risināšanai. Nedēļas sākumā iespējams kāds flirts vai negaidīts pārsteigums, sevišķi sievietēm. Aizejošais vecais mēness ir gatavs aiznest jūsu spēcīgos pārdzīvojumus un bailes par citiem laikiem, vietām, cilvēkiem un attiecībām. Savukārt jaunmēness jums pilnā apmērā iedarbinās stratēģisko redzējumu, vēlmi attīstīties, augt, kļūt kam vairāk, nekā jūs esat šobrīd. Tas mudinās mācīties, iedvesmos jauniem centieniem un pašpārveides procesiem.

Ūdensvīrs

Nedēļas sākumā ļoti gribēsiet savām attiecībām piešķilt kādu liesmiņu, ar kaut ko pārsteidzot savu otro pusīti. No otras puses, jūs piesaistīs risks, kāda uzdrīkstēšanās, sevis pārvarēšana, vai kāda slepena nodarbe, kuru tīši vai netīši jūs no citiem slēpjat. Tas var būt saistīts kā ar slepenu mīlas dēku, tā ar nodokļu nemaksāšanas jautājumiem. Aizejošais mēness cikls būs gatavs paņemt līdzi jūsu mīlas mokas un sāpes, bailes un pārdzīvojumus. Savukārt jaunmēness jums atnesīs iespēju uzdrīkstēties gribēt, plānot un realizēt kaut ko pavisam citu savā dzīvē. Šis var būt laiks, kad jūs ļoti nopietni izskatāt kādu biznesa projektu vai iniciatīvu, kura līdz jaunajam gadam varētu pamazām nobriest.

Zivis

Nedēļa prasīs lielu elastību. Jebkurš dzīves smagums var tikt apiets vai atrisināts, ja jūs ar to necīnīsities. Ne velti jūs esat ūdens zīmes pārstāvji. Tas aicina jums būt mainīgiem un elastīgiem kā ūdenim. Ja priekšā ir kāds šķērslis vai problēma, jūs vienkārši to apejat, rodot citu risinājumu. Ja šķērslis ir pārāk liels un smags, jūs maigi, liegi un pacietīgi skalojaties ap to, līdz izskalojat savu ceļu – pa leju, pa augšu, pa sāniem, nav nozīmes, pa turieni, kur ir vismazākā pretestība. Kopā ar šo jaunavas jaunmēnesi arī jūs tiekat aicināti necīnīties ar apstākļiem, būt liegiem, elastīgiem un plūstošiem kā ūdenim un vienkārši iet zemākās pretestības ceļu. Tas var būtiski mainīt to, kā jūs realizējat sava ilgtermiņa ieceres un plānus.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru