panorama 3122181 1280Spilgta un sapņaina, prasīga un relaksēta, uz mērķi un uz atslābinājumu orientēta būs šī nedēļa, kurā partnerattiecības un mīlestības jautājumi var pārņemt savā varā. Klāt esoša būs arī neiztrūkstošā šī gada tēma – kur jūs virzāt savu dzīvi? Kas ir jūsu lielie mērķi? Ideāli? Kur jūs tiecaties un par ko sapņojat? Kontekstā ar to, ka tiek meklēti veidi, lai būtu noderīgi pasaulei un tuvajiem, meklējot pašrealizācijas iespējas un nākamās profesionālās virsotnes, kuras sasniegt.

10. septembrī pilnībā izmainīsies spēles laukums un dominējošās rekomendācijas. Sāksies rudens izaicinājumu zona, kas pilnībā nomainīs aktivitāšu dabu un tās raksturu līdz pat 14. novembrim. Šis ir periods, kas nebūs piemērots jauniem sākumiem, iniciatīvām, bet vairāk mudinās orientēties uz jau pacelto un risināto tēmu sakārtošanu, iedziļināšanos un risināšanu. Citiem vārdiem, viss šajā laikā uzsāktais būs ļoti dzīvā dinamikā, prasīs vairākus piegājienus, lielu izturību un spēju nenolaist rokas. Viens no labākajiem veidiem kā pavadīt šos mēnešus – atpūšoties, pie tam aktīvi atpūšoties vai darot tās lietas, kas ir iesāktas un nemēģināt “gāzt kalnus”.

Lai svētīgi!

Auns

Jums kā lielajiem celmlaužiem, aktīvistiem un visa jaunā iniciatoriem, tuvākie mēneši būs īpaši ar savu bremzēšanos. Jaunām iniciatīvām šis bez izņēmuma nav piemērots laiks. Ieteicams būtu ļoti, ļoti aktīvs dzīves veids, lai jūsu milzīgais enerģijas potenciāls nepārvērstos aizkaitinājumā, strīdos vai citās agresijas formās. Tāpat arī ieteicams būtu iet dziļuma tajās tēmās, kuras līdz šai nedēļai jūs esat aktivizējuši savās dzīvēs, sakārtojiet sevi un savu dzīvi. Piemēram, pārkārtojiet ikdienu, ieviešot tajā veselīgu un sabalansētu uzturu un regulāras sporta aktivitātes. Tāpat arī pateicīgi būs risināt partnerattiecību jautājumus, meklējot jaunus kompromisa variantus, nepazaudējot sevi.

Vērsis

Mana māja, mana pils un karaļvalsts. Jums patiks dzīvoties pa mājām, padarīt to skaistāku un košāku, vismaz nopērkot kādu jaunu spīgulīti, lampu, aizskaru vai ko tml. Bez tam, tūlīt būsiet gatavi aicināt ciemos viesus, lai dalītos šajā skaistumā ar apkārtējiem. Šī rudens lielās bremzes jums saistīsies ar kaut ko dziļi personisku un privātu. Iespējams jūs būsiet aizņemti izpildot pasūtījumus vai citu iemeslu dēļ pavadot laiku vairāk vienatnē. Ļoti piemērots laiks, lai studētu, pētītu, iedziļinātos un sagatavotu augsni jaunam profesionālajam vai personisku izaicinājumu laikam, kaut kad no nākamā gada janvāra. Tāpat arī šis būtu ļoti piemērots laiks atpūtai un savu enerģijas resursu uzkrāšanai.

Dvīnis

Parunāt, sarunāt un vēlreiz parunāt būs jūsu nedēļas prioritātes, sevišķi trešdien un ceturtdien. Jūs viegli iepazīsities, jokosiet un visādi citādi nošarmēsiet apkārtējos. Šajā sakarā var parādīties arī kāda romantiska interese vai viegls flirts. Gaidāmā rudens bremzēšanās būs ļoti stratēģiski svarīgs laiks, kurš mudinās jums atkal un atkal nopietni pārskatīt savus ilgtermiņa projektus un plānus, līdz rudens beigām tos izslīpējot līdz dimanta mirdzumam. Tāpat arī partnerības, sadarbības un savas komandas izveide var tikt pamatīgi pārskatīta. Iespējams mainīsies jūsu draugu vide, ar kādu attiecības pārtrūks, kāds cits savukārt nāks vietā. Papildus akcents uz interešu izglītību un grupu aktivitātēm.

Vēzis

Jums turpinās gana sociāli aktīvs laiks, kurš kopumā solās būt arī labu peļņu nesošs, sevišķi, ja būsiet atraduši iespēju atpūsties, sakārtot savu galvu un prioritātes. Rudens bremzēšanās skars pašu redzamāko un publiskāko dzīves daļu – jūsu karjeru, ambīcijas, profesionālos mērķus un projektus, kā arī visu citu, ko jūs darāt apkārtējiem redzamā veidā. Šis ir laiks, kad praksē notestēt savu mērķu dzīvotspēju, savu iekšējo gatavību un talantu robežas. Daudz no tā, ko šobrīd darīsiet būs sākums tēmām un jautājumiem, kurus jūs turpināsiet risināt līdz pat jaunajam gadam. Lai vai kā, ambīciju jums netrūks un pats galvenais būtu nesaforsēt notikumus, bet visam pieiet lēni un prātīgi. Apzinoties, ka savu garām nepalaidīsiet.

Lauva

Šis ir laiks, kad jūs ļoti labprāt ieguldīsiet sevī, savā izskatā, kā frizieris, apģērbs vai cits veids kā uzlabot savu ārējo tēlu. Vēl jo vairāk, ja tas saistīts ar kādu nepieciešamību darba dēļ. Taupīt vai kaut ko pieturēt vēlākam laikam būs pagrūti. Laiks ir ļoti nepiemērots jaunām finansiālajām saistībām. Jūsu tuvāko mēnešu testa zona būs saistīta vai nu ar kāda ceļojuma atlikšanu vai ar to saistītajām neskaidrībām, vai arī padziļināta kādu zināšanu apguvi, kas arī būtu visieteicamākais. Tāpat būtu rekomendējams parūpēties par jauniem iespaidiem – ekskursijas, iespēja satikt un iepazīt jaunas vietas, cilvēkus, ko interesantu palasīt vai tml. Šajā rudenī ļoti aktīvi formēsies jūsu jaunie dzīves ideāli.

Jaunava

Lai arī praktiskās dabas jautājumi jums vēl joprojām būs ļoti augstā vietā, tomēr dzīve jūs vedinās paskatīties ārpus ierastajiem rāmjiem – rast iespēju papriecāties un pabaudīt. Iespējama mirklīga aizraušanās, kāds nevainīgs flirts. Šī rudens aktīvākā un testējošākā zona būs viss, kas ir saistīts ar risku, kādu uzdrošināšanos, svarīgu pāreju, kas var būt kā biznesa iniciatīva, tā arī jauns attiecību vai personisko izjūtu dziļums, kas ļauj pārraut prāta radītās slūžas. Tādēļ tuvākajos mēnešos būtu ieteicams vairāk apzināti pieiet šai riska zonai. Noteikti nevajadzētu sevi steidzināt, bet maziem, milimetra solīšiem, lēni un prātīgi, maksimāli humāni pret sevi un savu veselību, tipināt vajadzīgajā virzienā.

Svari

Šī ir runājamā nedēļa. Iespēja parunāties vai izrunāties ir galvenā atslēga uz mieru un harmoniju jūsu sirdīs un pasaulē. Jūs būsiet atvērti dialogiem, garām sarunām par jums aktuālo. Tas palīdzēs sakārtot savu iekšiņu, ja kaut kas būs sasāpējis, tāpat arī sakārtos jūsu apziņu, ja būsiet apmaldījušies savās prioritātēs un vērtībās. Rudens turbulences zona, kur lietas nevedīsies tiks strauji kā gribētos, būs saistīta ar jūsu partnerību, partnerattiecībām. Tādēļ arī būtu ieteicams nemēģināt steidzināt notikumus, pagaidām vērot un mēģināt noorientēties, kur visā notiekošajā jūs sevi gribētu redzēt. Iespējams būs jāpārskata kādi līgumi no jums neatkarīgu iemeslu dēļ. Draugi izglābs jebkuru pelēku dienu.

Skorpions

Jūs būsiet ļoti nofokusējušies paplašināt savas līdzšinējās robežas, iepazīt jaunus cilvēkus, iziet plašāk ar savu produktu, ko apgūt, reklamēties vai tml., kas var arī labi izdoties, ja visi priekšdarbi būs paveikti kaut kad iepriekš. Šobrīd jums var piesaistīt viss ārējais, uzskatāmais un pierādāmais, tomēr kā vienmēr jums būs arī savi noslēpumiņi, savs plāns, kāpēc un ko jūs darāt. Šis rudens vedinās jums atkal un atkal pārskatīt savas darba metodes, instrumentus, tehniku, to efektivitāti, arī darbinieku un citu palīgu lietderīgumu. Ļoti piemērots laiks būtu, piemēram, jaunu praktisko iemaņu apguvei vai arī savas ikdienas pārkārtošanai tā, lai tā labāk atbilstu jūsu vēlmēm un mērķiem.

Strēlnieks

Profesionālās ambīcijas un iespēja nopelnīt jūs spēcīgi mudinās aktīvi rosīties. Šajā laikā var parādīties ilgi gaidītie finansiālie ieguvumi no tā, ko jau labu laiku darāt, vai var atkārtoti aktivizēties kāda agrāka iecere. Kopumā laiks būs pretrunīgs un bez idealizācijas var pārskatīt ilgtermiņa plānus. Draugi jūs spēcīgi iedvesmos jauniem sapņiem. Tāpat šis var būt ļoti romantisks laiks, kad augsti ideāli, kāda netipiska ieinteresētība var pamatīgi satricināt jūsu pasauli, tiesa pagaidām vairāk kā tāds spontāns uzliesmojums, ne ilgtermiņā. Tuvākie mēneši paies risinot savu mīlas dzīvi, kavējoties atmiņās, atgriežoties pie saviem hobijiem un caur to mēģinot saprast – kas jūs patiesi esat.

Mežāzis

Šajā nedēļā jūs būsiet ļoti spēcīgi noskaņots iziet ārpus ierastajiem rāmjiem vai kādiem ierobežojumiem. Tas var izpausties, piemēram, profesionāli vēloties izpaust sevi jaunā lomā, arī personiskajās attiecībās var prasīties piemērīt jaunu formātu. Galvenais, lai jūs piepildītos ar kopējo sajūtu, ka augat, progresējat, kļūstat labāki, vai ka esat kas vairāk nekā līdz šim. Ja šī sajūta netiek piesātināta, var pastiprināties apetīte un ķermeņa apkārtmēri. Tuvāko mēnešu darba zona būs jūsu mājas, dzīves vieta, piemēram, var noritēt diezgan nopietns un sarežģīts remonts vai pārcelšanās kā tāda. Cits variants – ģimenes savstarpējās attiecības, kas prasīs atkal un atkal risināt kādus iestrēgušus jautājumus.

Ūdensvīrs

Tēma ārzemes atkal pieņemsies ar jaunu sparu un jūs iespējams izskatīsiet kādu ilgstošu prombūtnes variantu. Viens no harmoniskākajiem scenārijiem būtu, ja šajā laikā jūs aizrautos ar kādu hobiju, vai darbiņu, kurš prasa gana daudz laika pavadīt vienatnē. Tomēr neaizmirstiet par savu sociālo šķautni, jo labu, draudzīgu sarunu nekas nevarēs atsvērt. Jūs būsiet noskaņots filozofiski un gana drosmīgi mēģināsiet ielūkoties tālākā nākotnē. Rudens izaicinājumu zona mudinās tuvākajos mēnešos pievērsties paziņu lokam. Tas būs nopietni jāpārskata. Iespējams atgriezīsities pie kādām interešu nodarbībām ar ko agrāk spēcīgi aizrāvāties. Mēģiniet nebūt pārāk uzstājīgi un tieši, tā var iedzīvoties arī nedraugos.

Zivis

Partnerattiecības šonedēļ būs viena no aktīvākajām izaugsmes zonām. Tieši šeit nebūs atrodams miers un harmonija, ja vien jūs nepacelsities virs ikdienas sīkumiem un nepaskatīsities uz bildi kopumā. Sarunu ceļā var tikt paceltas sāpīgas vai nepatīkamas tēmas, bet tieši tagad ir iespējams tās novest līdz kādam jēgpilnam punktam un būt mierā ar to. Šī rudens izaicinājumi tuvākajos mēnešos būs saistīti ar jūsu centieniem aktīvi izpaust savus talantus un nopelnīt naudu. Rezultāti var būt mainīgi un nenoteikti, tādēļ mēģiniet neiestrēgt šajā jautājumā. Tas kas būtu ieteicams, apzināties, ka jūs izejat uz eksperimentu un testējat, kas patīk/nepatīk, der/neder, strādā/nestrādā, gūstot sev tik vajadzīgo pieredzi.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru