dahlia 4539336 1280Gaidāma pretrunām pilna pilnmēness noskaņu nedēļa. Šajā nedēļā ļoti spēcīgi konfliktēs jūtas ar pienākumiem, emocijas ar saprātīgumu, maigums ar praktiskumu, sajūtas ar visādiem “tā vajag”. Teiciens – žogam, ko prāts uzceļ, jūtas viegli tiek pāri – šonedēļ būs vietā, jo tieši sajūtu pasaulei būs tendence minētajās pretrunās uzvarēt, vismaz īstermiņā. Jebkurā gadījumā, nedēļas sākums partnerattiecībām būs stipri izaicinošs.

2. septembrī gaidāms pilnmēness Zivs zīmē. Tas būs jūtīgs un emocionāls. To var pavadīt bagātīga sapņu pasaule, iztēle, ilūzijas un vēlme no visiem aizbēgt. Galvenokārt, jau no daudzajiem ikdienas darbiem un pienākumiem, kuri var būt kļuvuši par smagu. Šī pilnmēness galvenais uzdevums ir tādā veselīgā veidā sapurināt, palīdzēt samotivēties, sašeikoties, iziet no komforta zonas un mēģināt ikdienu pārkārtot kā savādāk, dinamiskāk, atraktīvāk, interesantāk vai mūsdienīgāk. Tādēļ nebēdziet, bet padomājiet, ko varat pārkārtot.

Tiem, kuriem atsākas skolas/studiju gaitas – septembris sāksies uz ļoti nostalģiskas un emocionālas nots. Satiksiet sen neredzētus draugus un kolēģus, kas ļaus uzvirmot jūtām. Tomēr, klāt esošas būs rekomendācijas un ierobežojumi par higiēnu, distanci un citām niansēm, kas kopumā izsauks ļoti daudz emociju un lielu neapmierinātību.

No 4. septembra viss sāks ieiet kaut kādā ritmā un lielākais apjukums un neskaidrības būs garām, visi būs ar ko sev personīgi svarīgu aizņemti – vieni cīnīsies par taisnību un iespējām, citi, drosmīgi uzņemsies līdera lomu, bet vēl kāds pilnā ātrumā nesīsies pretī saviem mērķiem.

Kārtējā kopējā noskaņojuma maiņa gaidāma no 6. septembra. No vienas puses aktīvi tiks rasti savstarpējie kompromisi, sarunu ceļā meklēti risinājumi attiecību negludumiem, kā arī kopumā palielināsies sociālā aktivitāte. Labs laiks piedomāt par savu smukumu, harizmu un to, ko jūs no sevis nesat pasaulei. No otras puses parādīsies zināms ekscentriskums, sevišķi sieviešu dzimumam – staltāka stāja, drosmīgākas krāsas un kaķenīgi rotaļīgāks acu skatiens. Ļoti pievilks spilgtas vai populāras personības, aktivizēsies interese par kultūras dzīvi un pasākumiem.

Lai sapurinoši uzlādējoša nedēļa!

Auns

Septembris atnāks ar lielu joni un aktīvu rosību. Nedēļas sākums gaidāms diezgan pretrunīgs. Jūs mēģināsiet sabalansēt ikdienas slodzi ar vēlmi atpūsties un mierīgi pavadīt laiku pēc saviem ieskatiem. Lai tas izdotos, jums būs jāpārskata savas prioritātes, attieksmi pret naudu un kā jūs to pelnāt. Tāpat arī var sanākt, ka dzīve rosina iziet uz drosmīgām pārmaiņām, pieņemt nestandarta lēmumus, sevišķi profesionālajā jomā. Lielāku skaidrību notiekošajā gūsiet, ja izrunāsiet aktuālos jautājumus ar ģimeni vai vadību, izvērtējot savas iespējas balstoties jau uz konkrētiem faktiem. 4. un 5. septembrī jūs darbosities ar milzu jaudu, gribasspēku un pārliecību, jāuzmanās nesaforsēt notikumus.

Vērsis

Nedēļas sākums mudinās pievērsties bērnu jautājumiem, sagatavot skolai vai nodrošinot citu praktisko atbalstu. Ja ne bērni, tad radošā pašizpausme, draudzības un dažādas kopā sanākšanas ieņems vadošo nedēļas lomu. Pilnmēness vedinās meklēt līdzsvaru starp jēdzīgi prātīgo un spontāni neprātīgo. Risinājums šoreiz būs meklējams jūsos pašos, visticamāk būs jāmaina attieksme, ieradumi vai tas kā jūs sevi līdz šim uztvērāt. Iespējams atklāsiet, ka varat būs spontānāki, vieglāki, spilgtāki vai drosmīgāki, nekā domājāt. No 6. septembra jūs labprāt daudz laika pavadīsiet rūpējoties par ģimenes komfortu, dzīvesvietas skaistumu, vai uzņemsiet viesus. Mīlestības tēma šobrīd risinās, bet ne pa gludākajām takām.

Dvīnis

Pilnmēness spriedzīte jums saaktivizēs iekšējo dilemmu, kā sabalansēt mājas lietas un vajadzības ar profesionālajām ambīcijām. Papildus tam, naudas jautājumi tajā var spēlēt lielu lomu. Visticamāk nāksies kaut ko pakalkulēt un pashēmot, lai tās pietiktu visam kas svarīgs. Lielākiem ieguldījumiem šis nav piemērots laiks, bet parādu vai saistību noslēgšanai gan. Ļoti palīdzēs loģika un analītiskā domāšana. Iespējams risināsiet arī kādus attiecību jautājumus, kur būtu svarīgi neiziet uz ultimātu, bet savstarpēji sarunāties, uzmanīgi ieklausoties arī otra cilvēka atbildēs. No 6. septembra jūsu domas būs vairāk pievērsušās izklaidēm, atpūtai, laba laika pavadīšanai un jaunām attiecībām vai esošo uzlādēšanai.

Vēzis

Nedēļas sākumā, kopā ar pilnmēness spriedzīti būs sava veida kulminācija tam, kā pasaule neļauj vēzītim līdz galam atpūsties un atslābt. Tās būs emocionāli nospriegotas dienas. Ja jūs pārāk ilgi bijāt pārāk labs visiem citiem, tikai ne sev pašam, pilnmēness pastiprinās emocionālo spriedzi un jūs “norausities” – apraudāsities, aizbēgsiet no visiem klusējot, vai pat saslimsiet. Savukārt ja jūsu iekšējā vaduguns jūs līdz šim brīdim būs izvadījusi pa gana harmoniskiem scenārijiem, tad šajās dienās lieku reizi var sanākt kādam atteikt, vai novilkt veselīgas robežas, zinot to, ka jums šobrīd tik tiešām ir ļoti vajadzīgs kvalitatīvs laiks sev. Atklāta saruna ar savu uzticības personu jums ļoti palīdzēs. Svētdien iespējamas dāvanas.

Lauva

Nedēļas sākums ar tā pilnmēness radīto intensitāti jums vedinās risināt darba un atpūtas jautājumus, kā arī dažādus finanšu aspektus. Trešdiena var būt tā diena, kad jūs pieņemat galējus, neatgriezeniskus un izšķirošus lēmumus darba sakarā vai kādu ieradumu maiņai. Iespēju robežās dodiet sev laiku atpūsties un apdomāties, jo emocijas var būt spēcīgas un to radītais sajūtu vilnis var apgrūtināt objektivitāti. Naudas jautājumos būtu svarīgi ievērot saprātīgu mērenību un skaitīt līdzi, kas, kur un cik daudz tiek iztērēts. No 6. septembra jūs vairāku nedēļu garumā iepazīsiet jaunus cilvēkus, apmeklēsiet kursus un vispār daudz komunicēsiet, kā arī pastiprināti rūpēsities par savu ārējo tēlu un tērēsiet uz izskatu.

Jaunava

Līdz pat 5. septembrim jūsu mentālā enerģija būs ļoti stipra, kas nozīmē – tīrība un kārtība vidē, domās un darbos. Akcents uz smalku, precīzu vai analītisku darbu. Tomēr pilnmēness būs gatavs ienest savas korekcijas, kuras jūs izjutīsiet ļoti spēcīgi. Apkārtējā pasaule darbosies jums kā spogulis un palīdzēs ieraudzīt teiciena – skabargu otra acī redz, baļķi savā neredz – patieso nozīmi. Šajā laikā tieši partnerattiecības būs visaktīvākā notikumu zona un, lai samilzušās pretrunas varētu izlīdzināt, nekas neatliks, kā izvēlēties neierastus risinājumus un darīt citādāk kā līdz šim. Līdz ar nedēļas nogali, jūs savu uzmanību pārslēgsiet uz naudas jautājumiem, kā arī iespējams parādīsies kāda slepena aizraušanās.

Svari

Visa nedēļas pirmā puse liks daudz un dziļi domāt, rakāties savā iekšējā pasaulē un rast atbildes uz diezgan nopietniem jautājumiem par attiecībām, karjeru vai kādu īpašo iespēju izmantošanu. Iespējams izlemsiet no kaut kā atteikties vai atrādīsiet viltīgu risinājumu, kā izlavierēt cauri situācijai. Kopējais noskaņojums var būt drīzāk nospiests vai nopietns, nekā pacilājošs. Jums tik ļoti pazīstamās šūpoles ar visiem iespējamiem risinājumiem šonedēļ par sevi īpaši atgādinās. Izrunāšanās var ļoti palīdzēt, tāpat arī tas, ja nenobīsities iziet ārpus ierastajiem rāmjiem. Varbūt būs vajadzīgs sevi sapurināt, lai atgūtu dzīves garšas sajūtu. Līdz ar nedēļas nogali draugi un kopēji pavadīts laiks kļūs ļoti svarīgs.

Skorpions

Jums gaidāmais pilnmēness būs tīri pa prātam. Pastiprināsies jūsu intuīcija, kā arī vēlme sevi izaicināt, pārvarēt kādus iekšējus vai ārējus šķēršļus vai ierobežojumus. Kādi svarīgi ideāli vai vērtības šonedēļ nonāks konfliktā ar jūsu uzskatiem, kas radīs spēcīgu konfrontācijas sajūtu un mudinās jūs pievērsties garām, nopietnām diskusijām ar citiem domu biedriem. Attiecību tēmā iespējama tīri patīkama, veselīga dinamika, iespējams kā jauns mīlas piedzīvojums, tā arī dzirksteļu uzvirmošana esošajās. Arī tiesvedības procesa noslēgums vai svarīgu dokumentu, lēmumu saņemšana. No 6. septembra no vienas puses tieksities īstenot savas ambīcijas un būt apkārtējiem redzamāks, no otras puses – tieksme uz noslēpumainību.

Strēlnieks

Nedēļas sākums paies vairāk balansējot un žonglējot starp darbu un mājām, attiecībām un pienākumiem, starp prātu un jūtām. Viens no veidiem, kas var tiešām palīdzēt jums izkļūt no šīm iekšējām pretrunām ir dienas ritma un mazo ikdienas soļu vai komforta zonas maiņa. Kādam noderēs pievēršanās sportam un ēšanas režīma sakārtošana, citam, būs jāmaina darba pienākumi. Papildus tam, arī naudas jautājumi šobrīd var ļoti saaktualizēties. Šis laiks nebūtu piemērots aizņēmumiem vai citām finanšu saistībām. Jebkurš lielāks pirkums būtu uzmanīgi jāizvērtē caur mērenības, saprātīguma un loģiskās analīzes prizmu. Sākot no 6. septembra jūs atkal vilinās kāds ceļojums, vai pastiprināti pievērsīsities izglītības jomai.

Mežāzis

Jums šī nedēļa būs gana veiksmīga un laba. Tas kas citiem radīs dilemmas un pretrunas, jums būs drīzāk kā pīlei ūdens. Jums tas var izpausties tā, ka sev tuvumā jūs pamanīsiet daudz vairāk vājus, no noskaņojuma vai laikapstākļiem atkarīgus cilvēkus, kas reāli kavē realizēt un paveikt visu to, ko jūs esat iecerējuši. Lai lietas vestos un gadījumā, ja jums pašiem uznāk mirkļa vājums, būtu ieteicams veikt pamatīgu izskaidrošanas darbu, vai izvērtēt un izanalizēt visus jūsu rīcībā esošos faktus. Vispār būtu jāuzmanās komunikācijā un dokumentos pielaist kādas neuzmanības kļūdas, vai palaist garām būtisku niansi, jo tagad mazsvarīgu detaļu nebūs. No 6. septembra jūsu iecerēs un plānos parādīsies lielāka drosme, vēriens un entuziasms.

Ūdensvīrs

Nedēļas pirmajā pusē būtu jāuzmanās un vērīgāk jāpaskaita līdz savus tēriņus, jo pilnmēness iespaidā uz sajūtām var sanākt patērēties vairāk kā būtu vēlams. Kā reiz, pavadīt laiku mājās, sev pazīstamā un komfortablā vidē var jums palīdzēt nomierināt satrauktās emocijas. Darbā un arī attiecībās ar kolēģiem, lai arī kā jūs uz to tiektos, bet pavisam harmoniskā veidā īsti neizdosies atrisināt kādu samilzušu problēmu, būs jāsaņemas un jārunā tieši un bez aplinkiem. Tas var izvērsties arī par pagrieziena punktu kādām lielākām izmaiņām, visticamāk jūsu darbā. Līdz ar nedēļas nogali enerģijas pārslēgsies un jūsu uzmanības centrā nokļūs partnerattiecības, tagad jums būs ļoti svarīgi izbaudīt laiku kopā.

Zivis

Gaidāmā nedēļa būs diezgan pretrunīga, bet jums ir labas iespējas paņemt labāko no tās. Pilnmēness saaktivizēs jūsu sajūtu plānus, intuīciju un smalko pasaules uztveri. Attiecīgi, ja kaut kur, kaut ko jūs sevī būsiet pārāk ilgi žmieguši, cietušies, saņēmušies vai citādi izpaudušies ārpus savām iespēju robežām, tad šī nedēļa jūs apstādinās ar emocijām, ar miegu, sapņiem, vai veselīgu satricinājumu, kas palīdzēs atmosties no ikdienas vāveres riteņa radītā akluma. Arī bērni šobrīd prasīs daudz jūsu laika un uzmanības, saraksts būs nopietns un garš, kas liks ļoti saņemties nenolaist rokas. Šajā gadījumā atgādiniet sev, ka viss jārisina soli pa solim, loģiski, sistemātiski un etapveidīgi, ne uz emocijām.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru