parade 4879243 1280Gaidāma interesanta nedēļa augoša mēness noskaņās. No vienas puses būs izteikts praktiskums un uzmanība pret detaļām, no otras puses oriģinālas idejas un jauna redzējuma iegūšana. Attiecīgi nedēļa būs piemērota konkrēti izmērāmiem un laika rāmī ieliekamiem darbiem, kur vajadzīga liela precizitāte un uzmanība uz detaļām.

Nododoties mierīgiem rutīnas darbiem, jums viegli uzplaiksnīs atklāsmes un atziņas par sevi, savu dzīvi, nākotnes plāniem, vai vienkārši, kā to, ko jūs tajā mirklī darāt, varētu paveikt daudz mūsdienīgāk un efektīvāk.

Otra lielā nedēļas tēma ir attiecības. Nedēļas pirmajā pusē būs jūtams stiprs pārspīlējums jūtu izpausmēs, nespēja pieņemt attiecības kā galēju realitāti uz doto brīdi, līdz ar to arī emocionāli satraukumi, sajūta, ka nesaprot un dēļ tā arī mierinājuma meklēšana jums ierastajā veidā – ēšana, apvainošanās retrīti u.tml. Viens no efektīvākajiem veidiem kā risināt attiecību jautājumus – apzināties, kas ar jums notiek, nosaukt lietas/sajūtas vārdā, izrunāt tās ar partneri.

Tomēr jārēķinās, ka klāt esoša būs lielo jūtu, mīlestības un dziļo ilgu enerģija, kas var radīt daudz nevajadzīgus pārdzīvojumus un neskaidrības kopumā. Nedēļas nogale un pēc tam sekojošais jaunnedēļas pilnmēness būs tas, kas veicinās visspēcīgākos satricinājumus, nozīmīgākās pārejas, transformācijas un pašpārveidi. Kādiem pāriem tas dāvās spēcīgu alķīmisku attiecību pieredzi ar jauna līmeņa tuvību, bet citiem tas ļaus apjaust, ka ir pienācis laiks iet katram savu ceļu.

Kopumā nedēļa būtu piemērota, lai darbotos pie saviem ilgtermiņa projektiem, plāniem vai iecerēm, sevišķi praktiskajiem, kā arī, lai izprastu savas prioritātes un vēlmes attiecībās, mācītos tās sabalansēt ar reālajām iespējām. Tajā visā liela loma būs jūsu lielajam dzīves sapnim, kā arī spējai rast nestandarta risinājumus.

Lai bagātinoša nedēļa!

Auns

Nedēļa būs piemērota darbam. Iespējams apgūt jaunas darba metodes, programmu, tehnoloģiju, vai atrast sev labus palīgus. Šajā laikā ieviestās pārmaiņas un uzlabojumi pienākumu izpildē, nākotnē jums sola labus finansiālos bonusus. Tāpat šis laiks būs piemērots, lai strādātu pie lielo plānu, stratēģiju vai ieceru praktiskajām detaļām, it kā sīkumiem, bet ļoti vajadzīgiem. Pie tam jums būs arī pacietība tikt ar tiem galā, sevišķi, ja paturēsiet prātā lielo vīziju – kādēļ jūs to darāt. Mājas un darba dzīve šobrīd būs izteiktās pretrunās, iespējams spēcīgāk kā citām kārtām apjautīsiet, ka ir vajadzīgas izmaiņas, jo savādāk jūs rauj uz pusēm. Tas kā reiz arī veicinās progresu, mudinot rast nestandarta risinājumus.

Vērsis

Šai nedēļai ir lielas iespējas kļūt par ļoti radošu un izklaidējošu laiku. Lielu akcentu liksiet uz atpūtu un labu laika pavadīšanu, saviem hobijiem, mīlestību un romantiku, kā arī patīkamu kopā būšanu. Šeit ar prāta sacerētiem stāstiņiem un domāšanu vien nepietiks, jums vajadzīgs kas pavisam konkrēts – garšīga maltīte, jaunas rotas, fiziski pieskārieni, ziedi uz galda u.tml. Jūs ļoti daudz varat iemācīties paši vai nodot zināšanas citiem. Nedēļa sola jaudīgas atklāsmes un atziņas. Tiesa, lai tās nofiksētu, vajadzīgs gan miers un klusums, gan atpūta. Savukārt vēlme palīdzēt un atbalstīt savus tuvos un mīļos, var nedaudz novirzīt no šī kursa. Mēģiniet vismaz pagriezties savu lielo sapņu virzienā.

Dvīnis

Jums šis būs ļoti īpašs, iespējams pat mistisks laiks. Daudz no tā, kam ķersities klāt vai ar ko saskarsities, skars ļoti dziļus slāņus jūsos, pašu slēptāko, svarīgāko un intīmāko - kā jūsu zemapziņā mītošo piesaisti ierastajiem scenārijiem, kā vēlmi zināt un caur to kontrolēt jebkuru situāciju, kā arī dažādu autoritāšu atstāto gudrību un padomu pēdas jūsos, kuras nu jau dzīvo pašas savu dzīvi un ietekmē jūsu uztveri. Tādēļ nedēļa būtu ļoti piemērota, lai atdalītu graudus no sēnalām kā savā iekšiņā, tā arī jebkurā citā dzīves sfērā. Tādēļ ieplānojiet laiku sev, pārdomām un vērtīgām sarunām par jums svarīgāko. Šajā laikā iespējams saņemt spēcīgas atklāsmes un ierosmes nozīmīgām dzīves pārmaiņām.

Vēzis

Šī būs sociāli aktīva nedēļa, kad daudz uzmanības un enerģijas būs jāvelta visa veida un līmeņa komunikācijai. Jums vedīsies sarunas, iepazīšanās, nozīmīgas pārrunas, iespējamās sadarbības nākotnē, ilgtermiņa plānošana un dažādi rakstu darbi. Sevišķi nedēļas sākumā turiet pa rokai rakstāmo vai telefonu, lai varat savas idejas piefiksēt. Tāpat arī jums labi veiksies rast praktiskus risinājumus dažādām it kā ieilgušām problēmām vai dzīves aspektiem. Ļoti svarīgi būtu šajā nedēļā turpināt uzticēties sev, savai sajūtai, empātijai, intuīcijai un maigumam, neļaujot praktiskajiem apsvērumiem vai vides spiedienam mainīt to, kas jūs esat patiesībā. Šķipsniņa ticības un sirsnības, un recepte jaunam brīnumam gatava.

Lauva

Šī jums būs darbīga nedēļa. Rēķināsiet, kalkulēsiet, iespējams, lai veiktu kādu lielāku pirkumu vai arī caur finanšu aspektu izvērtētu kādu potenciālo darba piedāvājumu. Ja ir jāpaveic nopietns, praktisks un precīzs darbs, šis tam būs īstais laiks. Tāpat varat droši ķerties klāt pie tiem projektiem un iecerēm, kuri sola jums kādus finansiālos bonusus vai ieguvumus. Laiks ir ļoti nepiemērots jaunām finanšu saistībām, aizņēmumiem. Nedēļas gaitā būs izteikti jūtama vēlme atpūsties, vairāk sev izdabāt un ļauties kādām pārmērībām, kas spēcīgi konfliktēs ar jūsu esošajiem pienākumiem un saistībām. Savukārt tas saasinās jūsu vēlmi kaut ko nozīmīgi savā dzīvē izmainīt. No šejienes arī var uznirt ideja par iespējamo darba maiņu.

Jaunava

Šī būs darbīga un rosīga nedēļa, kura tā vien vedinās izmēģināt un apgūt ko jaunu, iet uz tādu kā paplašināšanos. Jūs ļoti labprāt runāsities un dalīsities savā redzējumā ar citiem cilvēkiem. Ļoti vedīsies bērnus izglītojošais darbs un vienalga vai tie ir pašu vai citu. Jūsu uzmanīgajam skatienam nepaslīdēs garām ne vismazākais nieks – ne burtiņš, ne matiņš. Tīrība, kārtība un sistemātiskums lietās tagad kļūs izteikti svarīgs. Labs laiks, lai sagatavotos rudens sezonai – skolai, darbiem un citām svarīgām iecerēm. Mīlestības jomā šobrīd ies kā pa miglu, tā īsti nevarēs saprast kas ir kas, loģiskā domāšana šoreiz nepalīdzēs. Var būt draudzība ar miksētiem signāliem vai neapzinātas ilgas pēc kaut kā tāla, nezināma.

Svari

Šajā praktiskajā laikā jums būs tendence vairāk čubināties savā nodabā. Kā magnēts jūs piesaistīs spilgtas personības un viņu dzīves stāsti. Ja iepriekš būsiet kaut ko darījuši vajadzīgajā virzienā, šis laiks var sakrist ar zināmu publicitāti, atpazīstamību vai kāda jauna dzīves etapa uzsākšanu, arī laulību. Galva būs pilna dažādām domām un idejām, kas lielākoties būs vērstas uz dzīves vietas vai ģimenes dzīves uzlabošanu. Iespējams pastiprināti pētīsiet vai paši rakstīsiet par pieminētajām tēmām. Ļoti svarīgi būtu apzināties savas saistības un pienākumus, un mirkļa impulsā nepazaudēt fokusu un centrālo dzīves asi. Laiks piemērots jauniem profesionāliem izaicinājumiem, bet komplicēts attiecību veidošanai.

Skorpions

Nedēļa pieaugošā intensitātē mudinās jums pievērsties saviem ilgtermiņa projektiem un plāniem profesionālā griezumā vai personiskajā – draudzībām un kolektīvajām aktivitātēm, un dažkārt to abu apvienojumam. Šobrīd rūpīgs un uz detaļām orientēts darbs labi vedīsies, arī loģiskā un taktiskā domāšana neliks jums vilties. Lielākie riski ir saistīti ar pārmērīgu kriticismu un ieciklēšanos uz detaļām. Ieteicams savas ieceres pārrunāt ar draugiem vai partneriem, lai iegūtu redzēju no malas, kas var veicināt noderīgas atklāsmes. Nedēļas sākumā iespējams pašķērdēsities ar naudu, bet nedēļas otrā pusē jau nopietni pārskatīsiet visas savas izdevumu pozīcijas un atteiksities no liekajām.

Strēlnieks

Nedēļas sākums iezīmēsies ar zināmu pārspīlējumu vai pat lielummāniju. Viss pieticīgais, pacietīgais un samērīgais jūs neinteresēs, vai liksies garlaicīgs. Tā iespaidā jūs varat izplānot kādu stipri iedvesmojošu plānu, ieceri vai scenāriju, kurš jau uz nedēļas otru pusi tiks koriģēts, slīpēts un pārveidots līdz tā reālistiskajai versijai. Faktiem un nopietnai situācijas analīzei būs liela nozīme un jūs kā reiz būsiet gatavi arī parēķināt līdzi, cik un kā jūsu ieceres izskatās finanšu kontekstā. Mīlas dzīve šobrīd var būt izteikti pretrunīga, liela kaisle vai aizrautība, kurai būtu jārod veidu izpausties. Ieguldījumus ģimenē vai dzīves vietā šobrīd būtu jāveic uzmanīgi, jāspēj noteikt saprātīgas robežas.

Mežāzis

Gaidāma diezgan praktiska, tomēr arī uz attīstību un dinamiku orientēta nedēļa. Daudz laika un uzmanības veltīsiet darbam, plāniem un savas dzīves stratēģijas formulēšanai. Iespējama kāda negaidīta romantiska vai vienkārši izklaidējoša tikšanās, kas jūs stipri iedvesmos un palīdzēs uz daudz ko paskatīties no svaiga skatu punkta. Nedēļas jaudīgākās dienas būs piektdiena un sestdiena, kad varat paveikt arī neiespējamo. Attiecības šobrīd ir kā zināma provokācija, tās kā spogulis izgaismos jūsu pašu dziļākos un mazāk apzinātos slāņus, kas, lielākoties, var nebūt iepriecinoši. Tomēr atklāta un godīga saruna vai laba mentora padoms var palīdzēt tajā ieraudzīt ļoti daudz pozitīvā. Liela ietekme būs ārzemju kontaktiem vai partneriem.

Ūdensvīrs

Gaidāma dziļa un intensīva nedēļa. Tās sākumu būtu ieteicams vairāk pavadīt vienatnē, savā nodabā ar telefonu vai papīra lapu, plānojot, funktierējot, ģenerējot idejas un shēmojot savas šī rudens gaitas. Sevišķa vēlme noslēgties var pavadīt piektdien un sestdien, kad nebūtu ieteicams ieplānot laika pavadīšanu plašās draugu kompānijās. Šobrīd jūs ļoti veiksmīgi varat pastrādāt ar informācijas ievākšanu, sintēzi un analīzi, lai noformulētu tās ieceres un tos nākotnes plānus, kuri jau sen jūs neliek mierā. Tie var būt ļoti nozīmīgi un uz risku orientēti, sākot ar biznesiem un beidzot ar mītnes valsts maiņu. Tikai jāuzmanās adekvāti novērtēt finanšu iespējas, iespējams būs vajadzīgs objektīvs padoms no malas.

Zivis

Viena no šīs nedēļas lielajām tendencēm būs ļauties mūzikai, plūdumam, meditācijai, atpūtai, mākslinieciskām nodarbēm vai jebkam citam, kas jums personiski ļauj justies vienotā ritmā ar dzīves upi. Šis ir nedaudz sapņains un ideālistisks laiks, kurš miksēsies ar atskurbinošiem praktiskuma un realitātes mirkļiem. Piemēram, jūs varat aizrauties ar saviem hobijiem un aizmirst par laiku vai nepievērst uzmanību izmaksām. Tāpat arī jūsu aizrautība var jūs aiznest stipri tālu no pašu izvirzītajiem ilgtermiņa plāniem un iecerēm. Tomēr jau uz nedēļas beigām visticamāk taps skaidrs, ka iespējams jūsu iecerēs prasās pārskatīt termiņu un naudas rāmi, lai ceļā uz tām nepazustu šī garšīgā plūstošā sajūta.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru